Preporuka PCI wifi kartice

poruka: 9
|
čitano: 7.118
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka PCI wifi kartice

Pozdrav svima, na kompu imam spojen edimaxov USB WIFI adapter, pošto mi na win 7 radi gluposti, tj USB se sam pali pa gasi, odlučio sam kupiti neku normalnu PCI wifi karticu pa bih vas zamolio da mi prporučite neku, po mogućnosti da je mogu kupiti u Rijeci.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Preporuka PCI wifi kartice
igor266 kaže...

Pozdrav svima, na kompu imam spojen edimaxov USB WIFI adapter, pošto mi na win 7 radi gluposti, tj USB se sam pali pa gasi, odlučio sam kupiti neku normalnu PCI wifi karticu pa bih vas zamolio da mi prporučite neku, po mogućnosti da je mogu kupiti u Rijeci.

Evo:

 

http://www.links.hr/index.php?naziv=Mre%9Ena+kartica+PCI%2C+CANYON+CNP-WF511%2C+54Mbps%2C+za+be%9Ei%E8nu+mre%9Eu&option=artikl&id_kategorija=053503&id_artikl=053.509.161

Valentin
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka PCI wifi kartice

hvala na odgovoru, i ja sam mislio tu karticu, ali sam čitao da ljudi imaju problema sa driverima na WIN 7

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka PCI wifi kartice

Ako ti novci nisu problem uzmi ovu zvijer, imam je i ja i mogu ti reći da stvarno nećeš požaliti. Ovo ti je nešto najbolje što možeš nabaviti kod nas sa 2000 mW, samo za primjer wireless čipovi u laptopu rade na 50 mW. I nemam nikakvih problema s driverima na Win 7 x64

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka PCI wifi kartice

je kartica je zvjer,ali zrači 2W ko mala mikrovalna {#} ,meni je do rutera 3 m samo zid

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Preporuka PCI wifi kartice
igor266 kaže...

je kartica je zvjer,ali zrači 2W ko mala mikrovalna {#} ,meni je do rutera 3 m samo zid

Pa moja stoji metar od mene pa sam još uvik živ{#}

12 godina
offline
Preporuka PCI wifi kartice

da malo dignemo temu..

trebam savijet za pci karticu.

sada trenutno imam tp-wn88nd karticu i brzina mi oko 35-40mbps (na a1 sam,paket 70mbps).

ruter mi je u sobi gdje i komp dok od malog xbox je u drugoj sobi i njemu brze nesto downloada od mog kompa.

dali postoji kakva brze wiifi kartica ili ?

svaki savjet dobrodosao

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Preporuka PCI wifi kartice

Rađe uzmi WIFI USB ADAPTER  300Mbps (može i dual band) sa 1-5 metra USB kabla umjesto PCI Wifi kartice , bar se može pronaći bolja pozicija a ne antenice sakrivene između zida i PC .

Nejasno je samo što ne koristite najbolju soluciju spajanja LAN kablom koji radi dupleksno, bez smetnji i punom brzinom.

Može poslužiti i plosnati fleksibilni tel. kablić sa 4 žice ako je problem debljina kabla.

Neznam samo za tu igraću konzolu ako je brža možda ima 5.8GHz Wifi ..

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2020 18:11 (AF139).
12 godina
offline
Re: Preporuka PCI wifi kartice
AF139 kaže...

Rađe uzmi WIFI USB ADAPTER  300Mbps (može i dual band) sa 1-5 metra USB kabla umjesto PCI Wifi kartice , bar se može pronaći bolja pozicija a ne antenice sakrivene između zida i PC .

Nejasno je samo što ne koristite najbolju soluciju spajanja LAN kablom koji radi dupleksno, bez smetnji i punom brzinom.

Može poslužiti i plosnati fleksibilni tel. kablić sa 4 žice ako je problem debljina kabla.

Neznam samo za tu igraću konzolu ako je brža možda ima 5.8GHz Wifi ..

 ma uredivao sam dnevnu sobu i htio sam maknuti kanalice sa zida.

gdje ima za kupiti taj fleksibilni tel. kablić? moze link

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice