Pitanje oko ram kita

poruka: 6
|
čitano: 1.733
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pitanje oko ram kita

Poz. Nedavno sam uzeo G.Skill AEGIS C16 F4-3000C16D 3000MHz kit 8gb*2, te sam primjetio da prilikom pregleda postavki u windowsima piše da se koristi samo 8 gb od tih 16. Danas sam izvadio jedan modul, te primjetio da u bilo koji slot da ga stavim samoga ne radi. Drugi modul radi u bilo kojem slotu samostalno.  Jel to znači da je ovaj što neradi totalno defektivan?

rijeiworhxn9rhis
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 20:14 (peksimo99).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pitanje oko ram kita

Pa ako jedan ne radi niti u jednom slotu (bez da imas ispravan unutra) onda znaci da je taj defektan da... Reklamiraj ga i dobit ces novi kit

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Pitanje oko ram kita

Koja je to šansa od svi stvari što može da neradi baš ram.

rijeiworhxn9rhis
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 20:51 (peksimo99).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanje oko ram kita
peksimo99 kaže...

Koja je to šansa od svi stvari što može da neradi baš ram.

 1/2 xd

14 godina
odjavljen
offline
Re: Pitanje oko ram kita
peksimo99 kaže...

Koja je to šansa od svi stvari što može da neradi baš ram.

 Mala ali dogodi se...

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
odjavljen
offline
Re: Pitanje oko ram kita

Pa zapravo, jako mala, rijetko sam viđao RAM koji ne radi, ali to je daleko bolja opcija. Češće je da radi, ali s greškama, pa ako imaš sreće i sustav se ruši, to skužiš relativno brzo. Ako nemaš sreće, onda imaš hrpu corruptanih fileova na disku i čupaš kosu zašto na novom disku, na kojeg si sve kopirao, imaš još više corruptanih fileova.

 

 

Možeš provjeriti ima li matična kakva ograničenja (tipa, u istom kanalu mogu biti dva modula samo do te brzine ili do tog kapaciteta, drugi kanal nije podržan s tim procesorom i slično.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice