LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.001.143
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
bender_007 kaže...
JoshSt kaže...
bender_007 kaže...

:) mislio sam pogledati preko teamviewera. Ipak vise iskustva imam od njih na tom polju :)

 Pozdrav ,evo sam uzeo mob iz servisa ,u fastboot mogu uč u download i u recovery ne. Komp mi ga prepoznaje (izbaci android sa žutim) i stane na tome. Ja sam na poslu od 13h do 20h .

 Ok, sredimo. Samo jos nesto, siguran si da je to pravi lg g2 D802 a ne neki korejski, tmobile USA ili ls980/vs980?

 

 

Provjeravao sam preko aplikacija sta sam skinia na google play o modelu jer me mučilo kako nemogu flashat kernel a prije je uredno flashano i pisalo je da je model D802.Sve custom romove sam uredno flasha za model D802 i recovery osim Lambda kernela . Tvornički je uzet ovde i promjenjena je matična a to sve šta sam nabrojio je flashano na matičnoj šta je zamjenjena tako da bi trebao bit model d802.

12 godina
offline
LG G2 tema

Ok, znaci mob ne boota sad uopce no u recovery ni u download mode?

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
bender_007 kaže...

Ok, znaci mob ne boota sad uopce no u recovery ni u download mode?

 

 

 Ne,samo u fastboot mode može a kad ga idem upalit pokaže mi se LG logo i ugasi se.

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
JoshSt kaže...
bender_007 kaže...

Ok, znaci mob ne boota sad uopce no u recovery ni u download mode?

 

 

 Ne,samo u fastboot mode može a kad ga idem upalit pokaže mi se LG logo i ugasi se.

 Pokaže download mode na tren i prebaci u fastboot

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
JoshSt kaže...
JoshSt kaže...
bender_007 kaže...

Ok, znaci mob ne boota sad uopce no u recovery ni u download mode?

 

 

 Ne,samo u fastboot mode može a kad ga idem upalit pokaže mi se LG logo i ugasi se.

 Pokaže download mode na tren i prebaci u fastboot

 Ok javi u inbox kad budes tu

14 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Bugovci, imam problem a on je sljedeći.Neki dan krenem ući na google play ali to nije bilo moguce, krenem pogrenuti neke tenkiće igru ali ni ona nije mogla, iako sam je prije normalno igrao. 
Uradim factory reset opet nije moguće uci na google play (problem sam prikazao na slici).gasio sam mob, vracao na tvornicke postavke nista nije pomoglo. Mob je na zadnjem update.u i rootan od prvog dana znaci neke 2 godine.

Ulogiram se na play i prihvati password i dalje se samo prikaze kao na slici. Napominjem ni da mi aplikacije ne rade.NAPOMENA slika se vidi samo je bijela pa nije dosla do izrazaja.

volim sto vole mladi
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 14:07 (tpg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G2 tema
tpg kaže...

Bugovci, imam problem a on je sljedeći.Neki dan krenem ući na google play ali to nije bilo moguce, krenem pogrenuti neke tenkiće igru ali ni ona nije mogla, iako sam je prije normalno igrao. 
Uradim factory reset opet nije moguće uci na google play (problem sam prikazao na slici).gasio sam mob, vracao na tvornicke postavke nista nije pomoglo. Mob je na zadnjem update.u i rootan od prvog dana znaci neke 2 godine.

Ulogiram se na play i prihvati password i dalje se samo prikaze kao na slici. Napominjem ni da mi aplikacije ne rade.NAPOMENA slika se vidi samo je bijela pa nije dosla do izrazaja.

 A di su slike?

Pomalo, šegavo i vajka!
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

Sličan problem sam ja imao prije desetak dana...skinuo najnoviji Google Play apk preko kompa, instalirao i radi...s time da mi je instalicija prošla tek iz trećeg pokušaja...

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Truljo:Procitaj do kraja.

Iwa1001:skinem kasnije pa javim

volim sto vole mladi
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 15:36 (tpg).
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Dupli post

volim sto vole mladi
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2016 15:35 (tpg).
13 godina
offline
LG G2 tema
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema
Radi hvala ti puno! Iako sam skidao neki ali nije radio ovaj tvoj radi.
volim sto vole mladi
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Pozz,
Htio bi rootat lg g2 i stavit custom rom
Pa imam par pitanja
1 s kojim programom rootati
2 kako znati je li bootloader otkljucan
3 koji rom staviti
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema
xXZoMbIeHaCkErXx kaže...
Pozz,
Htio bi rootat lg g2 i stavit custom rom
Pa imam par pitanja
1 s kojim programom rootati
2 kako znati je li bootloader otkljucan
3 koji rom staviti

 Na LG-u ne treba otključavati bootloader da bi rootao mob.

Skriptu za root imaš na linkovima...link1 ili link2, i ne zaboravi prije instalirati adb drivere na komp, uključiti usb debugging na mobu....i na kraju savjet, da pogledaš koji tutorijal prije nego se upustiš u rootanje...

15 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Vi koji mijenjate romove treba mi savjet koji je trenutno najbolji rom te kernel za lg g2 (d802). Nemam vremena za testiranje jer ću uređaj proslijedit tati pa da stavim nešto što valja da ga više nemoram dirat. Trenutno sam za probu stavio posljednji cm13

edit: riješeno, stavio sam posljednji resurrection remix nougat, čini mi se ok

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 16:48 (razorinc).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

moze preporuka za neki rom?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G2 tema
krowo kaže...

moze preporuka za neki rom?

 CloudyG2_3.3

Pomalo, šegavo i vajka!
13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Rootao mob, instalirao twrp, i preko njega pokusao flashati custom romom svoj lg g2. Nakon čitavog procesa, kada sam instalirao novi rom, gapps i ostalo, probam uradit reboot, lg logo mi se pojavi na jednu sekundu i ekran se zacrni i nema promjena. Bio bih zahvalan ako tko može pomoći? 

kada sam spojio mob na komp masa drive-a mi je iskocila i pise da moram uraditi format

da probam s ovom metodom? 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 14:10 (krowo).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Da, mozes slobodno tako

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Lijep pozdrav!

 

Cura ima LG G2, ugl baterija je vec dosta losa pa bi promijenili.

 

Gdje naručiti original bateriju,ima ko kakva iskustva?

 

Također me zanima kaj mislite o cloudy 2.2 vs 3.3?

 

Koliko sam vidio kod cure i neka moja iskustva sa samsungom, kitkat mi djeluje bolji od lolipopa...

 

Hvala unaprijed!

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema

http://www.cellephone.de/en/cell-phone-accessories/polarcell-battery/lg/cellephone-polarcell-battery-li-polymer-for-lg-g2-replaced-bl-t7/a-4757/

 

Imam je ja, solidna baterija. Recenzije možeš vidjeti na: https://forum.xda-developers.com/lg-g2/accessories/review-akku-polarcell-battery-lg-g2-t3482402

 

Original ćeš teško naći, na netu su uglavnom kopije i to loše. Ovlašteni servis traži 300 kuna, pod uvjetom da oni promijene bateriju.

13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Koristim LG xcam i LG xcam settings i drajvere za kameru ali 4k snimak je stvarno loš kao da je smanjen bitrate, ne pomaže ako ga povećam u LG settings na 60 MB/s kao da nisam ni promijenio bitrate.

Ima li itko da je imao ovaj problem i da ga zna riješiti ?

Edit: Riješeno, LG xcam settings iz nekog razloga ne primjeni postavke, tako da je bilo potrebno ručno urediti "media_profiles.xml".

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2017 0:51 (jigsaw5063).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Postovanje ekipa. Nisam do sada imao problema s mojim G2 osim "phantom touch-a, koji je bio rijesen u jamstvu..". Imam ga vec vise od 3 godine! Ne koristim bas cesto kameru, pogotovo za video, tako da ne znam od kada imam problem. uglavnom, kad hocu nesto snimiti, uredjaj ne snimi nista. nit izbaci kakvu poruku. to se dogadja samo u normal modu. u dual recording modu i tracking zoom modu mi kaze "Camera unavailable for a while due to temporary problem. Try again later" fotografiranje radi normalno...

Ikakva iskustva s ovime?

HAKOSUKA
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Bacelj kaže...

Postovanje ekipa. Nisam do sada imao problema s mojim G2 osim "phantom touch-a, koji je bio rijesen u jamstvu..". Imam ga vec vise od 3 godine! Ne koristim bas cesto kameru, pogotovo za video, tako da ne znam od kada imam problem. uglavnom, kad hocu nesto snimiti, uredjaj ne snimi nista. nit izbaci kakvu poruku. to se dogadja samo u normal modu. u dual recording modu i tracking zoom modu mi kaze "Camera unavailable for a while due to temporary problem. Try again later" fotografiranje radi normalno...

Ikakva iskustva s ovime?

Vjerovatno softverski problem, napravi hard reset

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2017 19:21 (jigsaw5063).
7 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Zdravo svima, pokušao sam downgrade sa verzije Lollipop na Kitkat, pratio sam tutorijal na youtube kako uraditi. Međutim stala mi je instalacija na oko 20 %, i sad mobitel ne mogu upaliti, kad je spojen na kompjuter traži mi format diska. Da li mi neko može pomoći? Izvinjavam se ako je bilo pitanje, i hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Pozdrav!

 

Htio bih curi vratiti Kit kat na G2,pa me zanima koja je bila najbolja verzija kit kata?

 

Hvala unaprijed

 

 

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G2 tema

Pozdrav!

 

Htio bih curi vratiti Kit kat na G2,pa me zanima koja je bila najbolja verzija kit kata?

 

Hvala unaprijed

 

 

 Po meni CloudyG2.

 

 

Pomalo, šegavo i vajka!
12 godina
offline
LG G2 tema

hvala :)

 

e sad imam problem.

 

htio sam vratiti software.. medjutim nikako da dobijem da je mob povezan.. stoji u download modu(firmware update), nemogu ga vise ni upalit, jednostanvo kaze da nema veze mobitela i računala.

 

zadnje drivere sam stavio, lg tool zadnji, probao na drugom racunalu, probao na trećem računalu sa win 7, (prva dva imaju win 10). probao sa 3 kabla, svi usb portovi.

 

ništa naprosto ne radi.

 

jel imao tko isti taj problem?

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G2 tema

Momci, pitanje. Na G2, kamera, pod bljeskalicom, u nekim slučajevima daje samo crnu sliku kao konačnu koju spremi u memoriju. Znači, ne u potpuno mračnim uvjetima, već u uvjetima srednjeg osvjetljenja, ili malo ispod te razine, upalim bljeskalicu, uredno slikam. U memoriji samo crnina, kao slika, al nema, crno sve.

Zna li ko iz prve ruke koja je caka dok se ne dam u istraživanje?

6 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Totalni sam pocetnik u ovome, trazio sam dosta po netu kako da instaliram na njega Android 7.1 Nougat ali mi nikako ne uspijeva.Javlja mi razne greske kao nemam superusera ili root access.

Nista prije nisam radio ovakve vrste tako da bilo kakva pomoc oko ovoga :D

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice