Base-Host - pitanja i odgovori

poruka: 1.035
|
čitano: 177.224
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Base-Host.com.hr

Posto imamo teme G2play.net, Game.co.uk, Steam, eNabava Origin, Direct2drive itd.

Odlucio sam otvoriti ovu temu u kojoj bi raspravljali o iskustvima sa navedene stranice: cijenama, podrsci, pitanjima itd.


Moje iskustvo: Odlican i brz support, pouzdanost, niske cijene, akcije/popusti

 

O Base-Hostu:


Base-Host se bavi prodajom CD Keyeva za video-igre te premium računa za download servise. Na Hrvatskom tržištu se nalazimo od 2009. godine te smo od onda servirali preko 1000 zadovoljnih kupaca sa različitim igrama. CD Keyevi se skeniraju sa retail pakovanja video-igre tako da možete biti sigurni da Vam je poslan CD Key koji bi našli i na originalnom pakiranju igre. U ponudi trenutno imamo više od pedesetak igara za računala i uskoro za konzole. Klijente stavljamo na prvo mjesto te na Vaše upite odgovaramo profesionalno,sa puno informacija i u vrlo kratkom roku...

 

Vise na www.base-host.com.hr

 

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 0:22 (rebelsy).
 
20 0 hvala 12
13 godina
neaktivan
offline
Base-Host.com.hr

Najbolji su, mislim 10kn za BF3 {#}

 

EDIT: 100kn, zahebi sam se{#}

LoL acc THCJoshi
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 0:19 (Jonja).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Base-Host.com.hr

BF3 za 115 kn...Jel trebam reći nešto više?

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Base-Host.com.hr

Ma super je i ona cijena od 159 kuna!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Base-Host.com.hr

Jeli to neka Akcija? Oće se povečat cijena poslije? (ovo od 100-ak kn BF3 )

http://www.hercegbosna.org/
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 0:21 (mario-kamatario).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Base-Host.com.hr
mario-kamatario kaže...

Jeli to neka Akcija? Oće se povečat cijena poslije?

Da to je akcija, al je prošla prije 21 minutu, možda opet bude :)

13 godina
offline
Re: Base-Host.com.hr
Ige kaže...

BF3 za 115 kn...Jel trebam reći nešto više?

ja platio 95 kn,dobio dodatni popust jer sam tisućiti kupac,inače odlična usluga,jučer sam napravio preorder i za FIFU 12 i sve je prošlo super,jutros uplatio,popodne pisalo da je uplata zaprimljena i namjeravam uvijek kupovati keyeve kod njih.

 

Odlična usluga i niske cijene,moja preporuka!

 

btw,netko je spomenuo u temi Battlefield 3,pitao je da zar je toliko primjeraka Battlefielda prodano na Base-Hostu (mislio je na one brojeve 1000 i više),ne radi se o 1000 kupljenih Battlefielda,nego 1000 igara prodanih ukupno na Base-Hostu,kad se sve igre računaju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 0:27 (antimadridista).
14 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

pokupio BF3 LE,to mogu samo zahvlait rebelsyu,zato što je njegov post nagovorio moju staru{#}{#}

jedva čekam da zaigram

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Naručio Limited Editon BF3 key za 235kn, crysis 2 za 135 kn, 220 kn Battlefield Bad Company 2 i Vietnam ekspanzija, stvarno svaka im čast, cijene su tolko jeftine da je to smješno. Nadam se da neće propast ko E-plati, i da je sve legalno:)) Puno uspjeha želim dečkima iz  base hosta:))

 

Jedno pitanje, možda nevezano uz base host. Uvijek uplaćujem na račun, i svaki put napišem podatke na opću uplatnicu, i ova žena na šalteru uvijek kaže da se nemože preko uplatnice neko ona neku svoju plavu vadi, ne smeta me to, nego me zanima zašto je to tako, ako se prije mogle preko opće uplatnice?

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
gjurki kaže...

Naručio Limited Editon BF3 key za 235kn, crysis 2 za 135 kn, 220 kn Battlefield Bad Company 2 i Vietnam ekspanzija, stvarno svaka im čast, cijene su tolko jeftine da je to smješno. Nadam se da neće propast ko E-plati, i da je sve legalno:)) Puno uspjeha želim dečkima iz  base hosta:))

 

Jedno pitanje, možda nevezano uz base host. Uvijek uplaćujem na račun, i svaki put napišem podatke na opću uplatnicu, i ova žena na šalteru uvijek kaže da se nemože preko uplatnice neko ona neku svoju plavu vadi, ne smeta me to, nego me zanima zašto je to tako, ako se prije mogle preko opće uplatnice?

ja samo prepišem one podatke iz maila i dam taj papir na šalteru,i oni to riješe za minutu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Base-Host.com.hr
rebelsy kaže...


U ponudi trenutno imamo više od pedesetak igara za računala i uskoro za konzole.

 

Ako je ovo istina onda super!!!
Jedva čekam :).

14 godina
protjeran
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
antimadridista kaže...
gjurki kaže...

Naručio Limited Editon BF3 key za 235kn, crysis 2 za 135 kn, 220 kn Battlefield Bad Company 2 i Vietnam ekspanzija, stvarno svaka im čast, cijene su tolko jeftine da je to smješno. Nadam se da neće propast ko E-plati, i da je sve legalno:)) Puno uspjeha želim dečkima iz  base hosta:))

 

Jedno pitanje, možda nevezano uz base host. Uvijek uplaćujem na račun, i svaki put napišem podatke na opću uplatnicu, i ova žena na šalteru uvijek kaže da se nemože preko uplatnice neko ona neku svoju plavu vadi, ne smeta me to, nego me zanima zašto je to tako, ako se prije mogle preko opće uplatnice?

ja samo prepišem one podatke iz maila i dam taj papir na šalteru,i oni to riješe za minutu.

Ma ja isto, ali uvijek mi kaže da se nemože, neš mi se*e prvo i onda joj moram objašnjavat da bi skužila.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Predobra stranica,poslodavac je siguran i stiže na vrijeme.Narućio 2 igre,stigle na vrijeme.Sad narućio fifu,jošsamo uplatit i čekat.Sve najbolje :D

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Ako neko zna, jel to firma od više ljudi ili jedan čovjek doma preko svog kompa to obavlja? Samo informativno:)

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Najbolje da ga pitaš sam :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
gjurki kaže...

Ako neko zna, jel to firma od više ljudi ili jedan čovjek doma preko svog kompa to obavlja? Samo informativno:)

Haha firma... Da je firma nebi takve cijene imo. Kažem imo jer mislim da to radi samo jedan čovjek. {#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
14 godina
protjeran
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Vjerojatno da:) Čudi me da je tako jeftino a legalno, znam da je tako bilo kod eplati, kad odjednom opaa policija mu došla na vrata :/

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Jel mi može netko samo napisat kako to funkcionira na base-hostu. Npr. sad kupim fifu 12 i dobit ću kod. Od kud skidam igru? Jel se može preko origina kao preko steama upisat kod i automatski se i downloada igra ili moram preko torrenta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
Na dan izlaska dobiš key. Redeemaš key preko Origina, skineš i igraš. Nikakvi torrenti...
14 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Odes na Origin i reedemas kod kad igra izađe

24.06.2011.g. Počivao u miru - EnlightenedPhoenix ;(
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Ja sam uplatio za Brotherhood u subotu u 11 i znam jbg u subotu rade banke do podne,u nedjelju ne rade,u ponedjeljak je bila Vela Gospa al sad je vec utorak 11:30 valjda ce mu vise sjest ti novci

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Base-Host.com.hr

prije sam naručivao preko eNabave, zanima me jeli isti/sličan princip uplačivanja na račun jer htio bih kupiti kod njih par igara s obzirom da se nigdje dalje ne mogu naći bolje cijene ??

13 godina
offline
Re: Base-Host.com.hr
marin4561 kaže...

prije sam naručivao preko eNabave, zanima me jeli isti/sličan princip uplačivanja na račun jer htio bih kupiti kod njih par igara s obzirom da se nigdje dalje ne mogu naći bolje cijene ??

samo uplatiš u banci na račun,dobit ćeš broj računa na mail kad naručiš,ili možeš preko Paypala.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Base-Host.com.hr
antimadridista kaže...
marin4561 kaže...

prije sam naručivao preko eNabave, zanima me jeli isti/sličan princip uplačivanja na račun jer htio bih kupiti kod njih par igara s obzirom da se nigdje dalje ne mogu naći bolje cijene ??

samo uplatiš u banci na račun,dobit ćeš broj računa na mail kad naručiš,ili možeš preko Paypala.

hvala.. samo se nadam da nece doći do zatvaranja stranice kojim slučajem prije nego sto bf3 izađe :)

12 godina
protjeran
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Imam pitanje oće bit opet akcija sa CD key BF3 LE jer nisam stigo dok je bilo 195 KN{#}.

Živjeti za BUG i umrijeti za BUG
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
Tony CRO kaže...

Imam pitanje oće bit opet akcija sa CD key BF3 LE jer nisam stigo dok je bilo 195 KN{#}.

Lik je rekao da neće biti više popusta glede Battlefielda..

13 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Trebo bi uzet od njih bf3 key pa me zanima kad uplatim novce na racun jel treba slikat i slat uplatnicu kao dokaz ili on salje key na moj mail nakon sto vidi da su pare sjele?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Kad vidi uplatu, dobit ćeš key. Ne trebaš slikati..

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Ako ja narucim igru npr danas a platim za 1 mjesec kad igra poskupi jel placam onda novu cijenu ili staru od igre??

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
made kaže...

Ako ja narucim igru npr danas a platim za 1 mjesec kad igra poskupi jel placam onda novu cijenu ili staru od igre??

Ne, nema takvih poskupljenja. Ako si je paltio danas 200kn nema nadopate*

BF:BC2 ingame: Sapko ///// Steam: Sapko111 ///// Xf: shapina
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice