Uncharted 4 dolazi na PC

poruka: 28
|
čitano: 5.840
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Uncharted 4 dolazi na PC
Di baš najlošiji dio serijala
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 4 hvala 0
11 godina
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

Meni je najbolji.

Samo neka prenose sto vise na pc jer te igre zasluzuju nove igrace a pc only ekipa je prihvatila sony igre full force.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Uncharted 4 dolazi na PC
MEGATAMA kaže...

Meni je najbolji.

Samo neka prenose sto vise na pc jer te igre zasluzuju nove igrace a pc only ekipa je prihvatila sony igre full force.

 Sad me samo zanima dal su sad PC igrači odjednom postali console peasants? Šala naravno,.... neka vide da ima i na konzolama sjajnih naslova!

3 godine
protjeran
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

Meni, uz God of War, daleko najbolja SP igra sa PS4. Gotovo filmsko iskustvo. Nažalost za potpuno uživanje u likovima i njihovim odnosima ipak bi trebalo biti upoznato i sa prva 3 dijela. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Uncharted 4 dolazi na PC
Samo recikliranje i pokusaj da izvuku jos koji novcic od pc only populacije.

Tako da polako "only on playstation" postaje "temporary only on plasystation".....

No s kronicnim manjkom inovacija i novih igara, mora se od neceg zivjeti.... Onda radije nek prebace sve dijelove, ovako izabrati dio koji je najlakse portati je bezveze....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Uncharted 4 dolazi na PC
Damir22 kaže...
Samo recikliranje i pokusaj da izvuku jos koji novcic od pc only populacije.

Tako da polako "only on playstation" postaje "temporary only on plasystation".....

No s kronicnim manjkom inovacija i novih igara, mora se od neceg zivjeti.... Onda radije nek prebace sve dijelove, ovako izabrati dio koji je najlakse portati je bezveze....

 Pa da, igre iz kojih su izvukli maksimum portat ce na PC da izvuku jos nesto uz minimalni ulog, a i sluzi kao navlakusa za nove igre koje su samo na konzoli (za sada) kao ovaj Horizon novi koji sigurno nece tak brzo na PC.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Uncharted 4 dolazi na PC
Hexfire kaže...
Di baš najlošiji dio serijala

 Nije sigurno najlošiji. Osobno jedino Uncharted 2 je bolja igra u serijalu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

Kupujem da financiram i dolazak god of war na pc.onda imam sve i pobjedio sam gejming.gasi sve motaj kablove

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

Budem kupio iako sam je presao na PSu,najveca zelja da na PC dodje bi mi bila Bloodborne kako bi to bilo lijepo igrati sa jos boljom grafikom i 60 frejmova.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

ajmo ljudi, preload je tu. 

no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

Odigrao na PS5 prije koji mjesec, vrhunske igre.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

Koji ste vi likovi ... jebe mi se na kojoj platformi je koja igra.

Ako igra mi se sviđa, kupujem je tamo gdje je jeftinija, eventualno ako je neki FPS onda MORA biti na PC, sve ostalo igram na PS5 ionako.

Uncharted sam četvorku samo i igrao, i cijela igra je genijalna, neznam kakvi su prethodni dijelovi, ali ovo je odlično.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Uncharted 4 dolazi na PC
.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2022 19:09 (doktor1).
11 godina
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

Valjda ce naknadno prebacit i kolekciju prve tri igre,ima igraca koji bi htjeli proc cjelu pricu bez obzira sto su igre stare.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

Unpopular opinion: Uncharted 3 je najbolji 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Uncharted 4 dolazi na PC
Isto se nadam da ce prebacit sve dijelove na pc s boljim teksturama. Htio bih ih opet prec jednog dana.

Također se slažem da je u3 najbolji dio
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Uncharted 4 dolazi na PC
Ne znam od kud ti to jer trojka stvarno je najbolja. U njoj je formula dovedena do savršenstva iako ni dvojka ne zaostaje puno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Uncharted 4 dolazi na PC
Hexfire kaže...
Ne znam od kud ti to jer trojka stvarno je najbolja. U njoj je formula dovedena do savršenstva iako ni dvojka ne zaostaje puno.

 Po raznim forumima/redditu sam čitao da je trojka najgora. Drago mi je da ima nešto istomišljenika.

8 godina
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

Meni je dvojka na ps3 ostala u najboljem sjecanju. Bila je ogroman skok u svemu kad se usporedi sa Uncharted 1, a dobili smo i odlican multiplayer .

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

Za PC su dva djela izašla u paketu:

Uncharted 4: A Thief's End
Uncharted: The Lost Legacy

 

Nisam je igrao na Play Stationu pa će mi ovo biti sve skroz novo iskustvo. Za sad mogu reći da grafički igra izgleda lijepo, a priča izgleda dobro...

 

Ruka ruku mije, a njega obadvije!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

Po meni Sony je katastrofalno pogrijesio ovaj put....PC gamerima "gurnu" cetvorku a da ljudi nemaju pojma tko je Nathan Drake,sto je prosao do sad u svojim avanturama....

Trebali su izbacit prvo onu HD remaster trilogiju za PC pa tek onda ovaj paket.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Uncharted 4 dolazi na PC
Dok ekipa skokne po prikladno drvo za kriz, i par eksera.....

Uncharted na pc je....bozemeprosti, tomb raider.... ;)

Mislim..... Nije to taj feeling na pc-u.

I da, izbacivanje samo 4 dijela bez prethodnih je kao da pocmes gledati star wars od 7 dijela.... Ok, nisi nista pretjerano propustio, ali ipak ti fali komad price.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

Priču si svatko lako pogleda na jubito

 

 

 

Odigrao sam cijeli serijač prije tri godine, remastirane 1-3 i prvi dio je za današnje standarde jako zastario. Sony se opravdano bojao da će mnogi odustati od svega nakon što zaigraju prvi dio.

Ovako je i po meni manje zlo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Uncharted 4 dolazi na PC
MEGATAMA kaže...

Po meni Sony je katastrofalno pogrijesio ovaj put....PC gamerima "gurnu" cetvorku a da ljudi nemaju pojma tko je Nathan Drake,sto je prosao do sad u svojim avanturama....

Trebali su izbacit prvo onu HD remaster trilogiju za PC pa tek onda ovaj paket.

 Vjerojatno ih je preteško portati na PC. A i prvi dio je stvarno jako loše ostario. Baš je muka za igrati u 2022.

 

Uncharted je ustvari Tomb Raider koji valja. Ne vjerujem da će PC ekipi biti problem uživiti se.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Uncharted 4 dolazi na PC

Danas sam započeo Uncharted 1 na PS3 i nije tako loše kao što pišete. 2 i 3 su moderniji naravno. Cijeli serijal ima više manje isti osjećaj gameplaya.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Uncharted 4 dolazi na PC
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

Po meni Sony je katastrofalno pogrijesio ovaj put....PC gamerima "gurnu" cetvorku a da ljudi nemaju pojma tko je Nathan Drake,sto je prosao do sad u svojim avanturama....

Trebali su izbacit prvo onu HD remaster trilogiju za PC pa tek onda ovaj paket.

 Vjerojatno ih je preteško portati na PC. A i prvi dio je stvarno jako loše ostario. Baš je muka za igrati u 2022.

 

Uncharted je ustvari Tomb Raider koji valja. Ne vjerujem da će PC ekipi biti problem uživiti se.  

Ja krenuo ispocetka nedavno ovu remaster trilogiju na PS5.

Prvi dio je uzas...

Drugi dio je kao da nije ista konzola u pitanju...sulud skok

Stao na trecem djelu jer me nesto odvuklo....treci dio je tehnicki WTF

11 godina
protjeran
offline
Re: Uncharted 4 dolazi na PC
MEGATAMA kaže...

Po meni Sony je katastrofalno pogrijesio ovaj put....PC gamerima "gurnu" cetvorku a da ljudi nemaju pojma tko je Nathan Drake,sto je prosao do sad u svojim avanturama....

Trebali su izbacit prvo onu HD remaster trilogiju za PC pa tek onda ovaj paket.

 Zašto?

 

Ja sam prvi put ove godine igrao Uncharted, i to četvorku.

Kroz prvih 45 mintua sve je odlično objašnjeno i za nekog tko je tek uskočio.

Ako ikoga zanima više od toga, kroz 10 minutni recap na youtube se SVE polovi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice