Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.202.398
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jack Sparrow kaže...
Mitch kaže...

Jel netko drugi malo razocaran pricom? Nema nikakve motivacije samo sibaj zadatke pogotovo ovaj pocetak s Dexom gdje je pola toga nejasno

 baš to, odmah od početka kao da te ubaci u sred svega, kao sve likove tvoj karakter poznaje, ali ti ne. Svakih par minuta ta iskoči nova osoba, novo ime. Baš te bombardira novim likovima. Tvoj lik razgovara s njima kao da se poznaju, a ti pojma nemaš šta oni rade ili tko su.

 

Za sad prvih par sati ko na tračnicama samo jedan zadatak za drugim, bez nekog obješnjenog motiva što tjera nas i našeg lika.

 

 ne znam kaj vam nije jasno

 

Ja krenuo sa street kid i prva 3. lika kojeg ti upoznas tvoj lik vec zna, a sve ostale upoznajete u isto vrijeme i svaki od njih ima svoj posao i ulogu i to je objasnjeno.

I motiv je je isto jasan.

Jel slusate to kaj vam igra govori ili samo skip skip skip ?

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

Nezz di su utihnuli ovi šta su igru platili 500'+ kn pa im je sve super, ispolirana, radi, nema bugova i predobra je, korak naprijed u svemu dosad viđenom,

 Da je CP2077 izasao nakon GTA 3 nebi rijec rekao...Za sad je CP2077 debakl godine...

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam si takvog komada kreirao, baš je predivna ženska

I sad sam razočaran šta ne mogu igrati iz trećeg lica

 
 

 

E a koja je fora u apratmanu sa onim ogledalom, nekad mi je ženska gola, a nekad polugola, ne kužim?

 

 

Od nedostataka sam primjetio da kad se gledaju noge (u pod) i hoda naprijed nazad, lijevo desno, može se dobiti u jednom trenutku sitluacija da protagonist hoda, a noge se ne miču i također nema zvuka koraka...

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 19:26 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DarkoKwon kaže...

 Znaci bukvalno kucaj na youtube "How to make car controller in Unity" i napravices isto sto su i oni napravili. Ja bih volio sam znati kakav je kod njih proces zaposljavanja bio, ako imas zelenu kosu, gledao si 30 dokumentaraca steve jobsa i volis avangerse odmah si zaposljen. Sve vise o igri sto otkrivam sve me veci cringe hvata. Ne vjerujem kakvi amateri u tom studiju rade, vjerujem da im je cijela igra napisana u if, else petljama ili kako mi to developeri kazemo "sphagetti code". :D :D 

 Molim te nemoj prestati pisati, tvoji upisi su pravo osvježenje, pogotovo kada pišeš o igrama s tehničke strane. 

11 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Cyberpunk: the longer you look, the worse it gets

 

 

 

I oni imaju obraza da prozivaju Starcitizen, a istovremeno ljudima uvele betu kao gotov proizvod  

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Predator003 kaže...

Cyberpunk: the longer you look, the worse it gets

 

 

 

I oni imaju obraza da prozivaju Starcitizen, a istovremeno ljudima uvele betu kao gotov proizvod  

DObro ih peru na redditu, to mi se svida.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Predator003 kaže...

Cyberpunk: the longer you look, the worse it gets

 

 

 

I oni imaju obraza da prozivaju Starcitizen, a istovremeno ljudima uvele betu kao gotov proizvod  

 
Na stranu to kakav je Cyber sto se kvalitete tice,ali stvarno ga poredis sa Starcitizenom koji je u razvoju vec skoro desetljece i gdje prodaju gomilu pixela u obliku broda za 10-20 tisuca dolara ? 

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igra mi je odlična.

Radnja i priča tek počinje nakon sedmosatnog prolougea a ovo prije je priprema.

U prvih šest, sedam sati se ne vidi ništa.

 

A sada vi meni recite da mi igra ne valja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 19:33 (doktor1).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
SimeKZ kaže...
DObro ih peru na redditu, to mi se svida.

Čekaj da otvore User review-ove na Metacriticu ( čini mi se da ide salva bombinga )

Wake up the f... up Samurai, we got a city to render !

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 19:36 (disibio).
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

Igra mi je odlična.

Radnja i priča tek počinje nakon sedmosatnog prolougea a ovo prije je priprema.

U prvih šest, sedam sati se ne vidi ništa.

 

A sada vi meni recite da mi igra ne valja.

 tak sam si i mislil

jedva cekam da nastavim s pricom

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Postoji loše, postoji šokantno loše, a onda dolazi cyberpunk

 

https://streamable.com/70pq4y

 

  

 
10 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
disibio kaže...
SimeKZ kaže...
DObro ih peru na redditu, to mi se svida.

Čekaj da otvore User review-ove na Metacriticu ( čini mi se da ide salva bombinga )

Wake up the f... up Samurai, we got a city to render !

 Kaj cekas hrpu debila koja stisce 0 ili 10/10 ?

 

Leglo idiota. Zao mi je ljudi koji uopce na to obracaju paznju

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

Igra mi je odlična.

Radnja i priča tek počinje nakon sedmosatnog prolougea a ovo prije je priprema.

U prvih šest, sedam sati se ne vidi ništa.

 

A sada vi meni recite da mi igra ne valja.

 Igra je zanimljiva, vuce me da je igram, a kad zaigram, vuce me da je ugasim. I tako u krug

 

Uvalili su nam betu za punu cijenu i to je jedina prava istina.

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ma meni katastrofalno izgleda graficki neki future proof graficki dizajn ali baš bezveze, nisam puno igrao bolji mi je gta 5 nego ovo.Eto odigrati cu tu i tamo svakako je jogurt verzija.Sreća pa nisam pljunuo lovu.Igram na high detaljima 50-60 fps.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 19:57 (dreadmoore).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kb39b3/yes_cd_projekt_red_did_promise_the_game_would/

 

Cisto da zacepe gubac ovi sa ''console peasent'' i ostalim homo erectus sranjima.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Btw kakvo je ono kretanje kad se konstantno stisce C ? Umjesto da "slajdam" kao u codu on se teleporta na to mjesto, to me je zezalo kad sam radio onaj combat training i treba pustit onog robota da me fula 3 puta (a igra kaze wasd da izbjegnem udarce i ne radi, mucio se sa tim jedno 15min dok nisam naisao na taj C aka teleport).

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Cyberpunk 2077

Najjača scena do sad-kuži kak se dučan zove ;))

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
hahhaajaads kaže...

Btw kakvo je ono kretanje kad se konstantno stisce C ? Umjesto da "slajdam" kao u codu on se teleporta na to mjesto, to me je zezalo kad sam radio onaj combat training i treba pustit onog robota da me fula 3 puta (a igra kaze wasd da izbjegnem udarce i ne radi, mucio se sa tim jedno 15min dok nisam naisao na taj C aka teleport).

 

Kaze ti da double-tappas W/A/S/D za dodge, i to radi.

 

Inace, pojavili su se i modovi, evo jedan koristan:

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/19

 

A tebi ce se mozda vise svidjeti ovi bindovi:

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/38

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/30

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

"Roach get over here"

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
hahhaajaads kaže...

Btw kakvo je ono kretanje kad se konstantno stisce C ? Umjesto da "slajdam" kao u codu on se teleporta na to mjesto, to me je zezalo kad sam radio onaj combat training i treba pustit onog robota da me fula 3 puta (a igra kaze wasd da izbjegnem udarce i ne radi, mucio se sa tim jedno 15min dok nisam naisao na taj C aka teleport).

 

Kaze ti da double-tappas W/A/S/D za dodge, i to radi.

 

Inace, pojavili su se i modovi, evo jedan koristan:

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/19

 

A tebi ce se mozda vise svidjeti ovi bindovi:

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/38

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/30

 

 Probao i nista, otisao na yt i isto neki video prikazivao to i njemu normalno radi, dok meni radi jedino na spamanje C tipke

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Na svakoj platformi na kojoj pojedina igra izlazi ista MORA radit. Ukoliko je neka platforma preslaba ili ne ispunjava uvjete na njoj ne treba izdavat igru i na taj nacin izbjeci da se ljudi osjećaju prevareno. Ako ljudi nesto plate oni to moraju i dobit. Nema tu neke prevelike diskusije.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
10 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

ma nitko ne govori da igra ne valja, kao igra. pogotove ne mi koji je nismo ni probali igrati, a nisam je probao upravo zato sto si ne zelim raditi frustracije i razocaravanja i trositi sate na podesavanja i testiranja, da mi radi fluidno kako treba

 

siguran sam da je fenomenalna i da ce ispuniti sve moje zelje i nadanja, u to ne sumnjam sto se tice igre

 

govorim iskljucivo o tehnickoj stvari i izvedbi, to nevalja i treba graktat i kukak i plakat i cmizdrit, nije to "samo igra" to je proizvod kao i svaki drugi, auto, mobitel, graficka i slicno i kada se proizvod isporuci koji je defektan to treba i kazniti

 

ako vec ne postoje zakoni, onda korisnici sami

 

izdali su naiscekivaniju igru valjda ikad, ali nije funkcionalna kako su rekli i kako treba biti, -20% cijena dionice pala

 

nema veze sto je to CDPR, dok se na nekoj firmi ne prelomi stalno ce se izdavaci tako ponasati. lupit po dzepu svakoga pa da vidis kak ce i igre biti kak treba day one

 

sto se mene tice, neka stoji dok ne popeglaju, mogu cekati WoW je vani pa se s time zabavljam, ali shvacam ljude koji pizde jer ne mogu igrati, a kupilu su pc, konzole, uzeli godisnji ili sta vec i ono fail.

 

steta za sve

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 20:19 (Mitohondri).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Zanimljivo kako je prošlotjedni hype splasnuo ubrzo i tema je prepuna kritika, refunda i negativnih iskustava...jel može to cdpr dovljno brz srediti?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...

Na svakoj platformi na kojoj pojedina igra izlazi ista MORA radit. Ukoliko je neka platforma preslaba ili ne ispunjava uvjete na njoj ne treba izdavat igru i na taj nacin izbjeci da se ljudi osjećaju prevareno. Ako ljudi nesto plate oni to moraju i dobit. Nema tu neke prevelike diskusije.

 Cekaj bit ce i na switchu kao i witcher 3 ;)

 

Al da ak si platio igru onda mora radit kak su ju i reklamirali

mozda i bude za par mjeseci

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...
 Kaj cekas hrpu debila koja stisce 0 ili 10/10 ?

 

Leglo idiota. Zao mi je ljudi koji uopce na to obracaju paznju

https://gameworldobserver.com/2020/12/11/cd-projekt-red-stock-declines-29-cyberpunk-2077-metacritic-score-drops-90/

 

To "leglo idiota" ako ništa im sroza cijenu dionice, a onda se bar prime posla (ić će još prekovremenih)

Jer igra je trenutno s tehničke strane "drlog" 

 

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Hmmm CDPR je rekao da ce igra raditi dobro na prosloj generaciji konzola.

PS4 Pro spada u proslu generaciju - nisu rekli "PS4", samo "current gen",

i kako se cini, na PS4 Pro radi sasvim fino, makar je konzola iz 2016.

 

 

Uskoro ce isti dvojac testirati igru i na prosloj genraciji Xboxa.

 

Cini se da probleme najvise imaju "base unit" konzole, osobito ako nije naknadno nadogradjen SSD,

jer za ucitavanje tekstura dovoljno brzo, SSD je "must have", nije ni pod "optional".

 

Nek netko uzme 100kn i kupi 250gb polovni SSD i ubaci u PS4/Slim, pa nek kaze kako mu onda radi.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kill Frenzy kaže...

Na svakoj platformi na kojoj pojedina igra izlazi ista MORA radit. Ukoliko je neka platforma preslaba ili ne ispunjava uvjete na njoj ne treba izdavat igru i na taj nacin izbjeci da se ljudi osjećaju prevareno. Ako ljudi nesto plate oni to moraju i dobit. Nema tu neke prevelike diskusije.

Ti si tek usao u gaming?

Ovakva situacija na zalasku konzolaske generacije je doslovno desetljecima ista.

Igre koje dolaze pri kraju su pocesto prezahtijevne i idu u 20fps isl.

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ovi prodaju suknje po instaču umjesto da se vaćaju posla...
Sve Vas Volim
Moj PC  
3 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Pa isto je bilo sa PS3/PS4, tipa Far Cry 4 se vukao na PS3 sa 20FPS-a,

dok je na PS4 radio sasvim fino. Jel tko krivio za to Far Cry? Nije. Zasto? Logicno je da ce na boljem HW-u raditi bolje.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pa u nekih mjeseca dana ce se dovest u red vjerovatno PC verzija za ps4 sumnjam da ce se popravit puno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice