Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.321.440
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...
Gogy7 kaže...
Pa ok, igra je zanimljiva ako vam je prva takva igra, mene jako podsjeća na Journey to savage planet. Ta igra je isto smiješna i zanimljiva ali tehnicki bolja igra.
High on life je tehnicki losa igra.
Upgradeovi su užas, strafe shooting je ukocen, ai protivnika ne postoji, bode me u oči to spavnanje protivnika.
Djeluje mi strasno lijeno, igra je mogla biti puno detaljnija i ispoliranija.
Svijet je prazan, svega par zagonetki.
Fart jokes nije humor, ajde sto oruzje priča, to je ok, svaki gun ima karakter ali ona prazna prica među likovima me ubila u pojam.
Saints Row je isto zabavna igra ali tehnicki je užas.
Portal i Journey to the Savage planet su tehnicki puno bolje igre ako trazite humor. Ok je igra kao takva, ali ima tu jako puno mjesta za napredak.

 Nije PS ekskluziva pa nije ni dobra, skužili smo. 

Ti si vise bolestan sa tim svojim fanbojizmom,rijetko vise tko normalan zeli uc u ovu temu i raspravljat jer ti i par tebi slicnih skacu i napadaju.

Treba ti dugacak odmor od foruma,da si razmislis malo o svom toksicnom antisocijalnom ponasanju.

 Baš ono, iskačem iz paštete i bum, fanbojizam. Pošto ne znaš o čemu pišeš bolje i nemoj. Vidi mu sliku, često zna seruckati. Logično je zaključiti. Skoro svima se sviđa igra ali njemu je baš sranje. Ja toksičan, nemoj tako. Duša od čovjeka, maajke mi.


On je iznio svoje misljenje i ima pravo na to,meni je igra izvrsna sa genijalnim humorom ali ga necu zato napadat.

Ja hoću, zato forum i služi.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Odigrao sam citavu igru na game passu. Govorim samo svoje mišljenje. Postoji razlika između zabavne i kvalitete igre. I meni je na trenutke bila zabavna pogotovo onaj uvod s bračnim savjetnikom, bio mi je i Saints Row zabavan ali ga necu dizati u nebesa. Imaju i ps exkluzive mana, znam i njih popljuvati. 👍
10 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...

Odabrao sam UK jer možeš putem Paypala plaćati i ne provjeravaju ti karticu da li je ili nije iz UK-a. To isto vrijedi i za Njemačku. Ne znam za ostale regije.

Prvo hvala kolega na objasnjenju,postavljeno bez ikakvih problema.

 

Ako sam dobro skuzio sada s ovim Ultimate Pass imam pristup svim ovim igrama na pc-u i na konzoli?

 

Origin_Steam: hrka11
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Odigrao sam citavu igru na game passu. Govorim samo svoje mišljenje. Postoji razlika između zabavne i kvalitete igre. I meni je na trenutke bila zabavna pogotovo onaj uvod s bračnim savjetnikom, bio mi je i Saints Row zabavan ali ga necu dizati u nebesa. Imaju i ps exkluzive mana, znam i njih popljuvati. 👍

 Kako bi rekli u ovoj temi, to si ti kupio Xbox i iskeširao 500 eura samo da možeš pljuvati po Microsoftu 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Xbox Series X

Vidim da istina još neke boli ovdje pa pokušavaju humorom okrenuti stvari . Nice try 


hrka11 tebi i drugim novim korisnicima bi preporučio UK regiju jer sam iskusio da su neke igrice bile cenzurirane na njemačkoj regiji (south park the stick of truth,wolfenstein youngblood..) , nije strašna stvar ali dobro je znati.

 

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Svi koji imate Box i Pass skinite novi NFS,bolesno je kako ta igra izgleda na konzoli i koliko je glatka,fluidna.

Kad se sjetim da smo na lastgenu skoro sve peglali u 30fps a sad nam je 60fps dobro jutro a 120fps dobar dan ❤️

Sto se tice igrivosti to si morate sami prosudit iz prve ruke dali vam pase 🥂

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

Jebi ga,stavio sam njemacku ali nema veze...

 

ps.evo vidim da moze i na pc kao i na konzolu.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
hrka11 kaže...

Jebi ga,stavio sam njemacku ali nema veze...

 

ps.evo vidim da moze i na pc kao i na konzolu.

Nije problem , uvijek se kasnije možeš prebaciti na drugu regiju ako bude potrebe ali dobro je znati da se "cenzura" nekih regija može ispraviti prebacivanjem na drugu bez posljedica.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
hrka11 kaže...
izzy007 kaže...

Odabrao sam UK jer možeš putem Paypala plaćati i ne provjeravaju ti karticu da li je ili nije iz UK-a. To isto vrijedi i za Njemačku. Ne znam za ostale regije.

Prvo hvala kolega na objasnjenju,postavljeno bez ikakvih problema.

 

Ako sam dobro skuzio sada s ovim Ultimate Pass imam pristup svim ovim igrama na pc-u i na konzoli?

 

 Imaš pristup svim igrama koje se nalaze na GamePass-u ali moraš znati da nisu sve igre i na PC-u. Znači neke igre su dostupne samo na konzoli. 

6 godina
offline
Xbox Series X

Jel zna netko zasto nema HBO Max aplikacije na XBOXu?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Prebaci regiju na USA
Kad skimes app slobodno vrati na uk ili di god da si bia
16 godina
offline
Xbox Series X

Ljudi, kolko bi po vama vrijedio account sa gamepassom? Mislim da vrijedi još 10 mj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Ekipa evo jedne potencijalno izvrsne xbox ekskluzive koja bi se valjda uskoro trebala pojavit i za Xseries,za sada je vani pc verzija ali je BLAGO receno enormno zahtijevna ili sta vec...

Odlucio sam cekat XsX varijantu pa ako je optimizirana kako treba krenut dublje u ovu igru jer ima ono sto mene zanima....

 

https://forum.bug.hr/forum/topicunread/292229.aspx

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Ako je turski,onda 100kn
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Games with gold igre za Siječanj 2023:
Iris Fall
Autonauts
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Xbox Series X

Kupio klincima (a i sebi da se ne lažemo) Xbox Series S za Božić. Glavni motivator je bio da stariji sin i ja možemo igrati Fortnite zajedno. Dosad smo u kući imali PS5 pa da dam mali osvrt na Series S:

 

Konzola je vrlo kompaktna, zapravo puno manja od mojih očekivanja. Moram priznati da sam oduševljen jednostavnom, bijelom kutijicom. Konzola je potpuno nečujna, nema niti najmanjeg zvuka čak niti pri max opterećenju. Xbox kontroler je ergonomski fantastičan, daleko udobniji čak i od Dualsense-a. Ono što sam primijetio je i da preciznije nišanim sa njime. Ono gdje je u potpunosti inferioran Dualsense-u je u 2 stvari - nema integrirani mikrofon (pa sam morao kupovati dodatni headset) i nema punjivu, integriranu bateriju (što je specijalno sramotno). Dodatni veliki plus za Xbox - za razliku od PS5 gdje nikada nemam punu brzinu Interneta preko WiFi-a (pa sam bio prisiljen spajati kabelom), na Xbox-u bez problema bežično povlačim max brzine.

 

Konzola se ekspresno pokreće, kao i restarta, rekao bi daleko brže nego PS5. Setupirao sam Irski account na koji sam vezao Paypal, sve radi bez problema, normalno uzeo pretplatu na Gamepass Ultimate preko same konzole.

 

Tko god je dizajnirao Xbox GUI trebao bi potražiti drugi posao - isti je konfuzan, stvari su razbacane posvuda, ogromna razlika u odnosu na jednostavan i pregledan GUI od PS5. Jedini Xbox koji sam imao prije je X360 i koliko se sjećam imao je daleko pregledniji dashboard.

 

Feature koji je istinski impresivan je Quick Resume koji omogućava čak 3 igre (to je max što sam probao) da se instantno pokreću - ogromna razlika od 1 igre koju omogućuje PS5 (pričam o velikim igrama - istodobno sam imao pod Quick Resume; Fortnite, Doom Eternal i High on Life). 

 

Same performanse konzole su solidne no, iskreno, nešto niže od mojih očekivanja - dosta igara se pokreće u vrlo niskim internim rezolucijama a tu niti najbolje metode rekonstrukcije slike ne mogu pomoći. Konzola je uparena sa 1080p (165 Hz, Freesync Premium) monitorom i čak i na njemu, slika često izgleda zamuljano. Ovo je pogotovo vidljivo u High on Life koji iz nekog razloga izgleda gore od i jedne druge igre po pitanju rezolucije. Rekao bi da je ovo stvar nikakve optimizacije pošto npr. Doom Eternal izgleda daleko bolje a vrti se u 120 FPS-a. Rekao bi da je Microsoft trebao učiniti Series S barem 2 TFLOPS jačom konzolom.

 

Krunski dragulj Xbox-a je definitivno Gamepass i ovdje skidam kapu Microsoftu. Naspram Gamepass-a, PS Extra/Premium su jadne imitacije. Gamepass ima veliki broj kvalitetnih igara i već sam našao hrpu koje želim odigrati. Dodatak toga da 1st party igre dolaze day 1 na Gamepass čini isti predobrom ponudom.

 

Da ne duljim, unatoč svim manama Series S, otkad je ta konzola došla u kuću nisam niti jednom upalio PS5. Iskreno, čak mi je i pomalo žao što nisam uzeo Series X za glavnu konzolu, no to se eventualno da ispraviti u budućnosti. Znam, tu su Sony ekskluzive, ali velika većina igara koju igram je ionako multiplatform. Uostalom, tu je i budućnost gdje će PS5 ostati bez Elder Scrolls-a, Fallouta, Doom-a, itd. a potencijalno i bez gotovo kompletnog Activision Blizzard portfelja što bi me čak više pogodilo od gubitka PS ekskluziva.

 

U svakom slučaju, velika preporuka za kupnju Series S u ova 3 slučaja:

 

1. Budžet vam ne dopušta kupnju poštenog 4K TV-a i skuplju konzolu.

2. Tražite Gamepass mašinu.

3. Treba vam sekundarna konzola.

 

P.S. Vidio sam da se svađate oko High on Life - igra je OK i ništa više. U početku je trash humor zabavan no postane naporan nakon nekog vremena. Igra postane brzo dosadnjikava i repetitivna i razmišljam da počnem nešto drugo. Za mene 6/10.

 
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Čestitke na konzoli. Može koja o usporedbi fortnitea (posto vidim da si igrao na obje konzole) na ps5 i series s, grafika, performance? Znam da je oboje 120 fps, ali zanima me od nekoga iz prve ruke kako se konzola od 250 eura nosi sa onom od 700-1000e. Naravno da imas series x umjesto ps5, pitao bih isto pitanje jer su iste sto se tice performansi, no fanboizam.

11 godina
offline
Xbox Series X

Usporedbe Fortnitea kroz platforme.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dr.Feel kaže...

Čestitke na konzoli. Može koja o usporedbi fortnitea (posto vidim da si igrao na obje konzole) na ps5 i series s, grafika, performance? Znam da je oboje 120 fps, ali zanima me od nekoga iz prve ruke kako se konzola od 250 eura nosi sa onom od 700-1000e. Naravno da imas series x umjesto ps5, pitao bih isto pitanje jer su iste sto se tice performansi, no fanboizam.

 

Series S se dosta dobro nosi sa 120 FPS-a Fortnite-om. Framerate je dosta stabilan, grafika je dosta slična, barem ovako od oka. Jedino gdje je drastična razlika je u rezoluciji - XSS vidljivo ima dosta nižu. Da se razumijemo i na PS5 se debelo vidi kad prebaciš na 120 FPS-a da slika gubi oštrinu (igram PS5 na LG C1) no nije toliko izraženo koliko na XSS.

 

Zapravo dosta je impresivno kako se na 4 TFLOPS konzoli može dosta toga izvesti, no u većini slučajeva, strada rezolucija. Osobno mi ide na živce svo to forsiranje ray tracinga i sličnih gluposti na ovoj generaciji konzola, za koju je bolno očito da nije u stanju to raditi na nekakvom pristojnom nivou. Nažalost, u Fortnite-u se forsira UE5 stvari na XSS za koje se vidi da ne može najbolje vrtiti (barem ne bez velikih žrtvi u vidu rezolucije) i osobno bi cijenio opciju da sve to mogu isključiti da dignem samu rezoluciju.

 

Najgora stvar je kad se navikneš na 120 FPS-a da se čak i 60 čini nedovoljno dobro. Razlika u input lagu je ogromna, igre se igraju skroz na drugom nivou. 

 

Uglavnom, klinac i ja rasturamo Duos-e u Fortnite i mogu reći da zahvaljujući Xbox kontroleru postižem još bolje rezultate nego na PS5.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
greysaint0 kaže...

... i mogu reći da zahvaljujući Xbox kontroleru postižem još bolje rezultate nego na PS5.

 Ako zbilja imaš bolji rezultat, to je vjerojatno zbog manjeg input laga.

Moguće da nije do kontrolera nego zbog freesnyc monitora (naspram LG TV-a).

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
greysaint0 kaže...

... i mogu reći da zahvaljujući Xbox kontroleru postižem još bolje rezultate nego na PS5.

 Ako zbilja imaš bolji rezultat, to je vjerojatno zbog manjeg input laga.

Moguće da nije do kontrolera nego zbog freesnyc monitora (naspram LG TV-a).

C1 ima gsync,freesync i VRR.

 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
greysaint0 kaže...
Dr.Feel kaže...

Čestitke na konzoli. Može koja o usporedbi fortnitea (posto vidim da si igrao na obje konzole) na ps5 i series s, grafika, performance? Znam da je oboje 120 fps, ali zanima me od nekoga iz prve ruke kako se konzola od 250 eura nosi sa onom od 700-1000e. Naravno da imas series x umjesto ps5, pitao bih isto pitanje jer su iste sto se tice performansi, no fanboizam.

 

Series S se dosta dobro nosi sa 120 FPS-a Fortnite-om. Framerate je dosta stabilan, grafika je dosta slična, barem ovako od oka. Jedino gdje je drastična razlika je u rezoluciji - XSS vidljivo ima dosta nižu. Da se razumijemo i na PS5 se debelo vidi kad prebaciš na 120 FPS-a da slika gubi oštrinu (igram PS5 na LG C1) no nije toliko izraženo koliko na XSS.

 

Zapravo dosta je impresivno kako se na 4 TFLOPS konzoli može dosta toga izvesti, no u većini slučajeva, strada rezolucija. Osobno mi ide na živce svo to forsiranje ray tracinga i sličnih gluposti na ovoj generaciji konzola, za koju je bolno očito da nije u stanju to raditi na nekakvom pristojnom nivou. Nažalost, u Fortnite-u se forsira UE5 stvari na XSS za koje se vidi da ne može najbolje vrtiti (barem ne bez velikih žrtvi u vidu rezolucije) i osobno bi cijenio opciju da sve to mogu isključiti da dignem samu rezoluciju.

 

Najgora stvar je kad se navikneš na 120 FPS-a da se čak i 60 čini nedovoljno dobro. Razlika u input lagu je ogromna, igre se igraju skroz na drugom nivou. 

 

Uglavnom, klinac i ja rasturamo Duos-e u Fortnite i mogu reći da zahvaljujući Xbox kontroleru postižem još bolje rezultate nego na PS5.

 Na 120hz ti je oko 5ms na 4k/60 je oko 10ms ako se dobro sjecam.

 

Sto se tice forsiranja Lumena,Nanite i svega ostaloga sto je donio Unreal engine 5.1 toga nicega nema na konzolama kad stavis 120hz tako da ti to ne utjece na performanse.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2022 17:00 (MEGATAMA).
13 godina
offline
Xbox Series X

Probao sam Deathloop, odigrao prvih par levela i potvrdio si da nije my cup of tea. Sviđa mi se estetika i humor, ali gameplay loop mi je baš dosadan. Možda da je igra puno više stealth focused bi mi bolje sjela. Bliže Dishonoredu. Ali ovak baš i ne. 

 

High on life sam odigrao isto 2-3 sata i nemam baš volje za dalje. Humor mi je čak i ok, ali sam gameplay je iz prošlog stoljeća. I to ne na dobar način. Savršena igra za gamepass jer ju možeš odigrati sitno da se malo nasmiješ i nakon toga nikom ništa.

 

Trenutno igram Vampire Survivors. Sigurno najbolja igra ove godine na gamepassu te najbolja koju sam igrao uopće. Baš sam si upiknuo i DLC za 2 eura. Na Steamu je igra + DLC 5 eura . Super jednostavan koncept, ali s toliko zaraznosti i dubine u mehanikama da ti jednostavno vrati vjeru u gaming. Ne iznenađuju hvalospjeli sa svih strana ovoj igri, definitivno najbolje što se moglo dogoditi za gaming na kraju ove godine. Totalni srednji prst forsiranju GPU-ova koji koštaju ko solidan rabljeni auto, milijunskim budžetovima za marketing, guranju "AAA" glumaca u igre i ostalih pizdarija kojima nas pokušavaju uvjeriti da igre moraju koštati 70 eura i prodati se u 30m primjeraka da bi bile uspješne. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Meni je Deathloop bio dobar, ali nisam imao volje ni snage dovršiti ga. Previše je repetitivan. Stao sam valjda na zadnjoj misiji prije kraja.
Meni osobno lošiji od Dishonored serijala kojeg sam završio 100% s dlcima.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2022 11:19 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
greysaint0 kaže...

Kupio klincima (a i sebi da se ne lažemo) Xbox Series S za Božić. Glavni motivator je bio da stariji sin i ja možemo igrati Fortnite zajedno. Dosad smo u kući imali PS5 pa da dam mali osvrt na Series S:

 

Konzola je vrlo kompaktna, zapravo puno manja od mojih očekivanja. Moram priznati da sam oduševljen jednostavnom, bijelom kutijicom. Konzola je potpuno nečujna, nema niti najmanjeg zvuka čak niti pri max opterećenju. Xbox kontroler je ergonomski fantastičan, daleko udobniji čak i od Dualsense-a. Ono što sam primijetio je i da preciznije nišanim sa njime. Ono gdje je u potpunosti inferioran Dualsense-u je u 2 stvari - nema integrirani mikrofon (pa sam morao kupovati dodatni headset) i nema punjivu, integriranu bateriju (što je specijalno sramotno). Dodatni veliki plus za Xbox - za razliku od PS5 gdje nikada nemam punu brzinu Interneta preko WiFi-a (pa sam bio prisiljen spajati kabelom), na Xbox-u bez problema bežično povlačim max brzine.

 

Konzola se ekspresno pokreće, kao i restarta, rekao bi daleko brže nego PS5. Setupirao sam Irski account na koji sam vezao Paypal, sve radi bez problema, normalno uzeo pretplatu na Gamepass Ultimate preko same konzole.

 

Tko god je dizajnirao Xbox GUI trebao bi potražiti drugi posao - isti je konfuzan, stvari su razbacane posvuda, ogromna razlika u odnosu na jednostavan i pregledan GUI od PS5. Jedini Xbox koji sam imao prije je X360 i koliko se sjećam imao je daleko pregledniji dashboard.

 

Feature koji je istinski impresivan je Quick Resume koji omogućava čak 3 igre (to je max što sam probao) da se instantno pokreću - ogromna razlika od 1 igre koju omogućuje PS5 (pričam o velikim igrama - istodobno sam imao pod Quick Resume; Fortnite, Doom Eternal i High on Life). 

 

Same performanse konzole su solidne no, iskreno, nešto niže od mojih očekivanja - dosta igara se pokreće u vrlo niskim internim rezolucijama a tu niti najbolje metode rekonstrukcije slike ne mogu pomoći. Konzola je uparena sa 1080p (165 Hz, Freesync Premium) monitorom i čak i na njemu, slika često izgleda zamuljano. Ovo je pogotovo vidljivo u High on Life koji iz nekog razloga izgleda gore od i jedne druge igre po pitanju rezolucije. Rekao bi da je ovo stvar nikakve optimizacije pošto npr. Doom Eternal izgleda daleko bolje a vrti se u 120 FPS-a. Rekao bi da je Microsoft trebao učiniti Series S barem 2 TFLOPS jačom konzolom.

 

Krunski dragulj Xbox-a je definitivno Gamepass i ovdje skidam kapu Microsoftu. Naspram Gamepass-a, PS Extra/Premium su jadne imitacije. Gamepass ima veliki broj kvalitetnih igara i već sam našao hrpu koje želim odigrati. Dodatak toga da 1st party igre dolaze day 1 na Gamepass čini isti predobrom ponudom.

 

Da ne duljim, unatoč svim manama Series S, otkad je ta konzola došla u kuću nisam niti jednom upalio PS5. Iskreno, čak mi je i pomalo žao što nisam uzeo Series X za glavnu konzolu, no to se eventualno da ispraviti u budućnosti. Znam, tu su Sony ekskluzive, ali velika većina igara koju igram je ionako multiplatform. Uostalom, tu je i budućnost gdje će PS5 ostati bez Elder Scrolls-a, Fallouta, Doom-a, itd. a potencijalno i bez gotovo kompletnog Activision Blizzard portfelja što bi me čak više pogodilo od gubitka PS ekskluziva.

 

U svakom slučaju, velika preporuka za kupnju Series S u ova 3 slučaja:

 

1. Budžet vam ne dopušta kupnju poštenog 4K TV-a i skuplju konzolu.

2. Tražite Gamepass mašinu.

3. Treba vam sekundarna konzola.

 

P.S. Vidio sam da se svađate oko High on Life - igra je OK i ništa više. U početku je trash humor zabavan no postane naporan nakon nekog vremena. Igra postane brzo dosadnjikava i repetitivna i razmišljam da počnem nešto drugo. Za mene 6/10.

 

Slična stvar i kod mene. Imao sam PS5 i imam PC. Iz fore uzeo Series S i onda mjesecima PS5 se nije palio pa sam ga prodao. Sa sinom igram preko jednog Ultimate Game Pass hrpetine igara (on na xboxu, ja na PCu) u coop modu što nije baš bio tako čest slučaj kada smo imali PS5.
Ark, Battlefield, Deep Rock Galactic, Gears, Grounded, Halo, Mortal Combat, Sea of thives... Da sam znao da bude tak, uzeo bih xbox series x, ali isto tako još stignem... I još kada je nedavno na xbox došla i podrška za discord, drugo više mi ništa ne fali.

PS sam imao od dvojke pa sve do sada. Mislim da sa gamepassom i kompatibilnošću hrpe igara xbox-pc, PS možda ipak gubi utrku, bar iz moje perspektive.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2022 14:32 (mark385).
10 godina
offline
Xbox Series X

Jel netko zna kako da spojim xbox series x sa PC tako da mogu snimit gameplay jer neke starije igre ne podržavaju snimanje.. piše xbox recording failed..  

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
njuskac kaže...

Jel netko zna kako da spojim xbox series x sa PC tako da mogu snimit gameplay jer neke starije igre ne podržavaju snimanje.. piše xbox recording failed..  

 Mislim da ti treba capture card za to sto ti zelis ali mozda ima i nekakav nacin da direktno spojis na pc,za to na zalost ne znam.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Meni je Deathloop bio dobar, ali nisam imao volje ni snage dovršiti ga. Previše je repetitivan. Stao sam valjda na zadnjoj misiji prije kraja.
Meni osobno lošiji od Dishonored serijala kojeg sam završio 100% s dlcima.

Slicno i kod mene,Dishonored 1 i 2 su me bas vukli da igram dok se na Deathloop moram tjerat.

10 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
njuskac kaže...

Jel netko zna kako da spojim xbox series x sa PC tako da mogu snimit gameplay jer neke starije igre ne podržavaju snimanje.. piše xbox recording failed..  

 Mislim da ti treba capture card za to sto ti zelis ali mozda ima i nekakav nacin da direktno spojis na pc,za to na zalost ne znam.

 Da to znam za capture card htio sam to izbjeci.. Čitam na netu da se moze na laptop koji ima hdmi input.. ali nemam laptop imam računalo.. mislio sam možda ako se xbox spoji na internet putem žice na isti hub kao i računalo da bi se našli u mreži i sa nekim programom povezat.. 

 

Get Xbox  Screen to Appear on Your PC

The first thing you need to sort out is to connect your Xbox  to your PC and get the game content to appear on your computer. You can use an HDMI adapter to do this, and this should not take much effort.

 

Kako da to napravim jer pc nema 2 hdmi.. odnosno hdmi input i output

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2022 20:32 (njuskac).
14 godina
online
Xbox Series X

Deathloop je meni bolja igra zbog genijalne ideje da lik Julianne preuzimaju online igrači, pa lov dobije puno bolji i uvjerljiviji smisao.

Nakon završene kampanje i sam postaneš lovac, super online koncept u singleplayer igri. Bez toga bi mi igra bila dva koplja lošija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice