Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.740.739
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A sto je s ovim novim plusom? To jos nije zazivjelo ili?

Jer ovo sto ce sad nuditi...... Nikad cuo....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koliko sam ja cuo samo ce spojiti ps plus i ps now i dodati jos jednu razinu vezanu uz game trials sto su testirali u UK i kolekciju ps classics igara.
Po meni nista posebno.
Ljudi malo previše ocekuju
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zašto bi pobogu itko smanjivao cijenu ičega u današnje vrijeme :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lonely Boy kaže...
Bitanga kaže...

Zašto bi pobogu itko smanjivao cijenu ičega u današnje vrijeme :-)

 uvode par razina bilo bi mi logično da sadašnju cijenu preuzme
 neka druga razina plusa. Jer mi ovaj osobno ne nudi ništa.
 Koristan mi je jedino cloud save, plus igre su mi većinom neigrive
 nezanimljive, a plaćanje da bi igrao online presmiješno,
 dio vjerojatno ide i za održavanje servera. Stavka koja mi je 
 relativno prihvatljiva. Na kraju dana za mene to ne vrijedi tih 350-450kn
 koje plaćam 99% zbog multiplayera i cloud save-a kojeg koristim
 kada promijenim konzolu.

 

Cijeli koncept PSNa su osmislili oko naplaćivanja multiplayera i cuclanja lovice, pa nema nikakvog smisla da smanjuju cijenu dok im dobro ide.

Dižu cijene igara, masno naplaćuju multiplayer, naivno je za očekivati bilo kakvo smanjenje cijene.

Ne bih se čudio ni da ubace još koju smećastu igru ili uslugu i to iskoriste kao opravdanje za poskupljenje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jučer mi susjed javlja da nakon updejta konzole i kontrolera također se kontroler sam od sebe odspaja. 

 

Izgleda da su nešto jako zeznuli. Reset konzole ne pomaže.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
Gregor kaže...

Fritzbox koji sam dobio od A1 izgleda ko UFO igracka iz 60-ih, ali nikad nisam imao na raspolaganju vise security feature-a. Veza na 5GHz je iznimno stabilna, i na neku foru imam punu brzinu kroz dva deblja zida.

 haha baš tako, taj su i meni donijeli nakon one katastrofe od Ubeea i kad sam ga vidio mislim se što je ovo ajme meni.  ali router je zmaj.

 Fritzbox zakon nikad problema. Sve postavke se lako nadu i namjeste. Dobio sam 1. uz net onda sam rekao da neradi na 2,5 godine i samo su mi poslali novi uz uvijet da vratim stari ali bez problema.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lonely Boy kaže...
amd freak kaže...

Jučer mi susjed javlja da nakon updejta konzole i kontrolera također se kontroler sam od sebe odspaja. 

 

Izgleda da su nešto jako zeznuli. Reset konzole ne pomaže.

 ja sam u nedjelju update-ao oba rade bez problema.

 Kolega i meni sve radi...ali ima i onih koji imaju problema (istih).

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Glupost,.nemaju oni vise sto ponuditi osim naplate online igranja, ostalo je zesce smece.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kako sam i ocekivao, ja ostajem na standardnoj pretplati. Samo me cudi da nisu naveli mogucnost doplate za prelazak na veci paket.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel ima negdje popis tih 400 igara sto su u Extra paketu? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ako budu ekskluzive dostupne od prvog dana, ok. Ako ne budu. Ne vrijedi tih novaca. Moze bit i 1000 igara, sta ti to znaci. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spojit ce ps now i ps Collection i dodati Returnal, Death Stranding, sigurno i Sackboy. Exkluzive nece biti prvi dan na popisu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.3.2022 15:18 (Gogy7).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam..nekako se ne vidim u toj priči...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tko ima ps plus dobiva Essential.
Tko ima PS Now dobiva Premium.
Sad nisu bili jasni, zar svi koji imaju samo ps now ili ps now i ps plus.
Jer dobiti 120$ vrijednu pretplatu ako imas samo 60$ vrijedan ps now se čini cudnim. Ali sto ce drugo kad vec ukidaju ps now. Sad svi kupite ps now i ustedite 60$.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Tko ima ps plus dobiva Essential.
Tko ima PS Now dobiva Premium.
Sad nisu bili jasni, zar svi koji imaju samo ps now ili ps now i ps plus.
Jer dobiti 120$ vrijednu pretplatu ako imas samo 60$ vrijedan ps now se čini cudnim. Ali sto ce drugo kad vec ukidaju ps now. Sad svi kupite ps now i ustedite 60$.

 

Što je sa zemljama gdje PS Now nije dostupan?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Postoji poseban tier - Deluxe. Jeftini od Premium i skidas igre
Edit: Sony je uklonio 3 mj i 1 god ps now. Ima samo 1 mj za kupiti kako ljudi nebi iskoristili priliku
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.3.2022 15:52 (Gogy7).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni se čini to ok, isplatit će se pričekati da sve ekskluzive dođu u Extra i onda ih odigrati uz par mjeseci pretplate.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Postoji poseban tier - Deluxe. Jeftini od Premium i skidas igre
Edit: Sony je uklonio 3 mj i 1 god ps now. Ima samo 1 mj za kupiti kako ljudi nebi iskoristili priliku

 Thx, trebao sam malo bolje čitati.

 

Meni je ovo OK ponuda, mislim da ću plaćati za extra tier.

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Deluxe dosta nosi... Bit ce dovoljan iako sve navedene igre imam.. Mislim da ps5 sa deluxe je deluxe bundle 😂
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Eventualno se vidim u ovom Extra paketu, no sve ovisi kakva će biti lista ovih 400 igara. 

 

Ne znam zbilja što bi me u današnje doba moglo natjerati da igram igre s PS1 ili PS2, tako da Premium i Deluxe niti ne razmatram. PS 1, 2 i 3 nikad nisam ni imao pa nema ni nostalgije da me natjera.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znaci nisi okusio Crash Bash :-)
Samo radi te igre razmatram taj paket
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kada bi dali stare Gran Turismo, Test Drive i slične igre. Meni bi to bilo isplativo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

sve ovisi o tome da li će taj popis od 400 igara opravdavati cijenu...nekak si mislim da će to biti sve dosadašnje PS plus igre (koje smo dobivali monthly zadnjih nekoliko godina) + PS+ collection....al ajd, možda nas iznenade.

75kn mjesečno se ne čini puno iskreno

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma nema koristi lozenja na cistu brojku igara.....

Pa pogledaj trenutni store, 90% je smece koje nitko ne kupuje, niti igra....

Sto ti vrijedi placanje nekog kvazi library-a kad ionako nista neces igrati.... Barem ja necu, naravno, netko mozda i hoce....

Cak i tih 500kn godisnje je vec preveliko ulaganje za nista, iz moje perspektive, to sto klinac odigra tu i tamo neki multi.... Previse para, premalo muzike.

A igre su sve losije i losije, i ove sto izlaze, i ove sto nude, radije cu za tih 500kn uzeti te tri postene igre godisnje na njuskalu, i kad izgustam zamjeniti ih za porciju cevapa....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jaZey kaže...
Znaci nisi okusio Crash Bash :-)
Samo radi te igre razmatram taj paket

 

Nikad čuo. 

 

Ma gle, da sam i imao PS1 i PS2 opet ne bih uzimao paket. Dovoljno mi je tu i tamo pokrenuti neku PC igru od prije 20+ godina, za 10 minuta me prođe nostalgija. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS Plus Extra nudi 400 ps4 ps5 igara
PS Plus Premium nudi 340 ps1-ps3 igara, game trials i stream ps3 igara.

Mene uopće ne zanimaju stare igre.
Zar stvarno ima ljudi koji bi igrali ps1 igre? Proslost treba ostaviti uspomenama. Probao sam Driver 1 i tekken 3 prije par godina i nije to kako se sjećam.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
PS Plus Extra nudi 400 ps4 ps5 igara
PS Plus Premium nudi 340 ps1-ps3 igara, game trials i stream ps3 igara.

Mene uopće ne zanimaju stare igre.
Zar stvarno ima ljudi koji bi igrali ps1 igre? Proslost treba ostaviti uspomenama. Probao sam Driver 1 i tekken 3 prije par godina i nije to kako se sjećam.

Gran Turismo i Test Drive naravno da bi igrao. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uopće me nije interesanta ova nova usluga. Meni plus koristi samo da bi mogao igrati online, tako će i ostati. Stare igre me ne zanimaju, pogotovo ne PS1/PS2 generacija, tako da ću preskočiti. No za ekipu koja ima veliki backlog igara - why not. 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
PS Plus Extra nudi 400 ps4 ps5 igara
PS Plus Premium nudi 340 ps1-ps3 igara, game trials i stream ps3 igara.

Mene uopće ne zanimaju stare igre.
Zar stvarno ima ljudi koji bi igrali ps1 igre? Proslost treba ostaviti uspomenama. Probao sam Driver 1 i tekken 3 prije par godina i nije to kako se sjećam.

 Moja kcerka od 6 godina voli da igra stare disney igre, tipa brave, bolt, toy story, monster i sl, zbog čega sam par puta uzimao ps now. a buduci da takve igre vise ne izbacuju ja cu najvjerovatnije razmisliti o premium paketu, zbog djece :)

PSN J_Keziah
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice