Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.573
|
čitano: 4.697.057
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sony PlayStation 5
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Po onome što piše, unaprijedili su meni najbitnije, melee combat i exploration. To je pomalo kaskalo u jedinici. Free climbing je po meni ogroman plus makar će neki sigurno prigovarati da je nerealno. Napokon nešto radi čega mi se isplati uzeti PS5.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Po onome što piše, unaprijedili su meni najbitnije, melee combat i exploration. To je pomalo kaskalo u jedinici. Free climbing je po meni ogroman plus makar će neki sigurno prigovarati da je nerealno. Napokon nešto radi čega mi se isplati uzeti PS5.

 

U igri s ogromnim robotima na koje pucaš teardown strelama je najveći problem nerealno penjanje ;-) 

 

Ja se nadam da će smanjiti milijon resursa i modificationa koji zatrpavaju inventory i da će priča biti vrijedna nastavka, a ne kao onaj Frozen Wilds bezvezni DLC.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ljudi uvijek pronađu razlog za prigovaranje.

Osobno ne očekujem puno od priče. Prvi dio mi je bio super zaokružen i nekako ne vjerujem da me mogu opet tako ugodno iznenaditi.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...
Po onome što piše, unaprijedili su meni najbitnije, melee combat i exploration. To je pomalo kaskalo u jedinici. Free climbing je po meni ogroman plus makar će neki sigurno prigovarati da je nerealno. Napokon nešto radi čega mi se isplati uzeti PS5.

 

U igri s ogromnim robotima na koje pucaš teardown strelama je najveći problem nerealno penjanje ;-) 

 

Ja se nadam da će smanjiti milijon resursa i modificationa koji zatrpavaju inventory i da će priča biti vrijedna nastavka, a ne kao onaj Frozen Wilds bezvezni DLC.

 Bitanga

Hm nastavci obično nisu bolji od originala.

Ne treba previše očekivati jel se onda obično čovjek razočara.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.10.2021 22:02 (hummer0).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kako ne pa Dune 2 je bio kilometrima ispred Dune, utro je put za sve RTS ove.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Kako ne pa Dune 2 je bio kilometrima ispred Dune, utro je put za sve RTS ove.

 
Hehe da, ima puno primjera gdje je nastavak bolji od originala. Ali i žalosno je kad nije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za vas koji imate UK racune
PSNow je 50% off do Kraja mjeseca
https://store.playstation.com/en-gb/product/IP9102-NPIA90011_01-PSNOWSUB12MDIS50/
Moj PC  
1 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ostavljam i ovdje ponudu ; 

 

ako se netko želi zamjeniti za igre ; nudim Retchet & Clank Rift Apart (ps5)  za Crash Bandicoot It's about time  ps4

 

Naravno, nba 2k22 i fifa 22 može isto uz dogovor.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kcer mi je do nedavno htjela igrat Nintendo Switch sad je 4.5 godine i hoce samo na Ps5 🤣🤣🤣🤣

Znaci limit za Switch je otprilike 4 godine,nakon toga djeca prelaze na nesto "ozbiljnije" 😁😁😁😁😁

Moj PC  
5 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Kcer mi je do nedavno htjela igrat Nintendo Switch sad je 4.5 godine i hoce samo na Ps5 🤣🤣🤣🤣

Znaci limit za Switch je otprilike 4 godine,nakon toga djeca prelaze na nesto "ozbiljnije" 😁😁😁😁😁

 Sa koliko godina su vam djeca pocela igrati? Moj ima malo vise od 3 godine i trenutno ga to i ne zanima, a i da zanima ne znam kako bi se dijete snaslo.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
MEGATAMA kaže...

Kcer mi je do nedavno htjela igrat Nintendo Switch sad je 4.5 godine i hoce samo na Ps5 🤣🤣🤣🤣

Znaci limit za Switch je otprilike 4 godine,nakon toga djeca prelaze na nesto "ozbiljnije" 😁😁😁😁😁

 Sa koliko godina su vam djeca pocela igrati? Moj ima malo vise od 3 godine i trenutno ga to i ne zanima, a i da zanima ne znam kako bi se dijete snaslo.

Najstariji sin sa mozda 3-3,5 ne sjecam se,kcer sa 3,5 a najmladji sin ima tek godinu i pol.

Svu moju djecu full privlaci gaming ali im ogranicavam koliko smiju igrat.

Najstariji trenira Kick-Box i puno vjezba svaki dan dok kcer naginje prema plesanju koliko vidim 😁

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Kcer mi je do nedavno htjela igrat Nintendo Switch sad je 4.5 godine i hoce samo na Ps5 🤣🤣🤣🤣

Znaci limit za Switch je otprilike 4 godine,nakon toga djeca prelaze na nesto "ozbiljnije" 😁😁😁😁😁

 Bome ja s 28 rokam i Switch i PS5 i Xbox 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Kcer mi je do nedavno htjela igrat Nintendo Switch sad je 4.5 godine i hoce samo na Ps5 🤣🤣🤣🤣

Znaci limit za Switch je otprilike 4 godine,nakon toga djeca prelaze na nesto "ozbiljnije" 😁😁😁😁😁

 

Moj klinac od 14 godina samo roka Nintendo Switch i 3DS i PC. Drugi mlađi isto uglavnom PC, a isto ima i Switch.

Playka je skroz zapostavljena. No brijem da je glavni razlog što playku ne mogu igrati u svojim sobama, pa riskiraju da im netko prigovara.

Treba sve igrati, samo nema se vremena baš.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam odustao od pca jer nemam para stalno praviti upgrade. Kupim PS5 i miran sam 5 godina a i mrzim igrati igre na nečemu sto sluzi uglavnom za posao. :)
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
gamex1423 kaže...
MEGATAMA kaže...

Kcer mi je do nedavno htjela igrat Nintendo Switch sad je 4.5 godine i hoce samo na Ps5 🤣🤣🤣🤣

Znaci limit za Switch je otprilike 4 godine,nakon toga djeca prelaze na nesto "ozbiljnije" 😁😁😁😁😁

 Sa koliko godina su vam djeca pocela igrati? Moj ima malo vise od 3 godine i trenutno ga to i ne zanima, a i da zanima ne znam kako bi se dijete snaslo.

Najstariji sin sa mozda 3-3,5 ne sjecam se,kcer sa 3,5 a najmladji sin ima tek godinu i pol.

Svu moju djecu full privlaci gaming ali im ogranicavam koliko smiju igrat.

Najstariji trenira Kick-Box i puno vjezba svaki dan dok kcer naginje prema plesanju koliko vidim 😁

 Puno ti stigneš igrati s troje djece :D

10 godina
offline
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
MEGATAMA kaže...

Kcer mi je do nedavno htjela igrat Nintendo Switch sad je 4.5 godine i hoce samo na Ps5 🤣🤣🤣🤣

Znaci limit za Switch je otprilike 4 godine,nakon toga djeca prelaze na nesto "ozbiljnije" 😁😁😁😁😁

 Sa koliko godina su vam djeca pocela igrati? Moj ima malo vise od 3 godine i trenutno ga to i ne zanima, a i da zanima ne znam kako bi se dijete snaslo.

 mali roka od cca 3godine...sad će 4 godine.

U roku par mjeseci počeo prelazit levele solo na Crashu, layoo i takvim igrama.

trenutno se ne odvaja od Astrobota 

 

iako da, ograničavam koliko može igrati, nije baš da sam neki strogi po tom pitanju (pošto sam i ja gamer), ali ono...zna nekad pretjerat pa ugasimo....iako nas dosta sluša po tom pitanju, zapravo nam jako često da joy da žena ili ja prelazimo igru dok on gleda.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2021 11:15 (gamex1423).
 
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Također PS Now Leak
Final Fantasy 9
Mafia Definitive Edition
Celeste
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Također PS Now Leak
Final Fantasy 9
Mafia Definitive Edition
Celeste

EDIT: Tek vidim da je za PS NOW. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2021 11:56 (gamex1423).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovo se čeka s nestrpljenjem

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dzizzus pa kakvo je ovo ruglo od State of Play...opet indie smeca....

Kad oni planiraju napravit pravu nextgen tranziciju...ipak traze 70-80eu po igri.

Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koji užas od state of playa. Pokazali skoro pa ništa. Little devil inside jos uvijek bez datuma izlaska.
Najavili free to play kart racing igru i jednu ps plus igru. Bolje da nisam ni gledao
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa kad vam Sony ni sam ne diže hype oko State of Play i otvoreno kaže da će samo biti manje 3rd party igre, šta onda očekujete?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Iskreno, ne znam koga uopce zanimaju ova smeca od sinoc..


Jbte, dosta nas je zbubalo dost love u cijelu gameing pricu (top OLED+PS5 su cca 20 000 kn) da bi gledao predstavljanje čega? Čovječuljaka btj.. 

Pusti mi rađe malo još o GT7, iznenadite nas sa RDR2 PS5 updateom, ne znam..nešto top-topova s adaptive triggerima, a ne ovo..

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Pa kad vam Sony ni sam ne diže hype oko State of Play i otvoreno kaže da će samo biti manje 3rd party igre, šta onda očekujete?

 Ja se uvijek cudim ovim reakcijama a ljudi fino napisu sta treba ocekivati, i kao sto kazes ne dizu hajp. Jedino su dizali hajp i reklamirali onaj state of play gdje su pokazali nedavno spiderman 2, wolverine, gow ragnarok ...


Koju su igru za plus pokazali? Nisam ni gledao jer sam znao da nece biti nista vrijedno gledanja.

Cuo sam da su pokazali Death's Door i moram reci da je odlicna igra. Igrao je na PC, dodje kao neka mini souls igra.

5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja ne znam što je s Final Fantasy 16, prvi traler je bio prije godinu dana. Al ajde, Yoshida režira tako da je u dobrim rukama, da je netko drugi, možda bi značilo da su u problemima. 

A zapravo je i bolje da ne rade prerano hajku, što je vječiti problem FF serijala, onaj debakl s FF Versus 13, bože sačuvaj. Ovako neka promoviraju kad imaju nešto dobro pokazat.  

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

meni nije uoće jasno zašto održavaju State of play ako nemaju što pokazati? Pa nije da oni moraju održati to, ako nemaš šta pokazati ni nemoj. 

 

Osobno nisam ništa očekivao, nisam ni gledao, ali vidim da su reakcije katastrofa. Hajp ili ne hajp, Sony bi dosad trebao naučiti da kakav god objave event ljudi će nešto očekivati, i ako nemaš šta objaviti dobit ćeš vrlo lošu reakciju zajednice. Sve i da kažeš "prikazat ćemo samo govna od igara" svi će na kraju showa popizditi i reći "šta niste prikazali bolja govna?!"

 

Ne znam, eto ne kužim uopće poantu SoP ako nemaš barem jednu pravu igru.

Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
antimadridista kaže...
Pa kad vam Sony ni sam ne diže hype oko State of Play i otvoreno kaže da će samo biti manje 3rd party igre, šta onda očekujete?

 Ja se uvijek cudim ovim reakcijama a ljudi fino napisu sta treba ocekivati, i kao sto kazes ne dizu hajp. Jedino su dizali hajp i reklamirali onaj state of play gdje su pokazali nedavno spiderman 2, wolverine, gow ragnarok ...


Koju su igru za plus pokazali? Nisam ni gledao jer sam znao da nece biti nista vrijedno gledanja.

Cuo sam da su pokazali Death's Door i moram reci da je odlicna igra. Igrao je na PC, dodje kao neka mini souls igra.

 prije su se ovakve igre pojaviljivalje na youtube u nekakvoj kratkoj najavi il bi jednostavno objavili trailer i to je to...

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice