Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.577
|
čitano: 4.707.850
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Iako mi je KOTOR u vrhu gaming iskustva, teško da ću ga igrati opet osim ako ne bude drastičnih promjena. A to me istovremeno uzbuđuje i plaši. Puno radije bih remake KOTOR 2 jer je igra zaslužila da ju dovrše, ali od toga vjerojatno nikad ništa.

GoW2 mi izgleda možda i previše sličan, ali uživao sam u prvom pa je meni osobno "more of the same", sasvim dovoljno. Isto vrijedi i za Spiderman 2.

Wolverine mi je intrigantan na prvu jer ga radi Insomniac. Nadam se da bude R rated.

Sve ostalo mi je manje bitno.

 

S obzirom na to tko će "rewriteati" KOTOR remake, ne vjerujem baš da ćeš imati razloga da igraš igru

 

https://twitter.com/Dataracer117/status/1436168804191531010?s=20

 

uopće mi nije jasno zašto igra sa tako dobrom pričom treba rewrite. Samo su trebali igru poboljšati u tehničkom smislu, možda uvesti neke nove mehanike, koji novi quest i to je to

3 godine
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa jebemu mater, šta im nije dosta da im je nova trilogija failala kod kritike i publike, sad opet po istom. Pa jebote koji k je tim likovima, kakav rewrite storya.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.9.2021 21:25 (WadeWilson).
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Hexfire kaže...
Iako mi je KOTOR u vrhu gaming iskustva, teško da ću ga igrati opet osim ako ne bude drastičnih promjena. A to me istovremeno uzbuđuje i plaši. Puno radije bih remake KOTOR 2 jer je igra zaslužila da ju dovrše, ali od toga vjerojatno nikad ništa.

GoW2 mi izgleda možda i previše sličan, ali uživao sam u prvom pa je meni osobno "more of the same", sasvim dovoljno. Isto vrijedi i za Spiderman 2.

Wolverine mi je intrigantan na prvu jer ga radi Insomniac. Nadam se da bude R rated.

Sve ostalo mi je manje bitno.

 

S obzirom na to tko će "rewriteati" KOTOR remake, ne vjerujem baš da ćeš imati razloga da igraš igru

 

https://twitter.com/Dataracer117/status/1436168804191531010?s=20

 

uopće mi nije jasno zašto igra sa tako dobrom pričom treba rewrite. Samo su trebali igru poboljšati u tehničkom smislu, možda uvesti neke nove mehanike, koji novi quest i to je to

 Pročitam njene postove i izgubim želju da zaigram remake.

 borci za ljudska "prava" diktiraju gaming industriju wow.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Pa prica se na sve strane da rade nastavak i ako si odigrao Control dlc onda znas u kojem smijeru ce to ic....

 Da, prica se o tome vec neko vrijeme, no....

 

Control nisam igrao, ni dlc, prema tome.... jednostavno me taj control nije dojmio, nisam imao volje, iz nekog razloga.

 

Na stranu gameplay, alan wake mi je imao odlicnu pricu, atmosferu, muziku, nije remek djelo, ali zabavna igra, neznam sto mogu u remasteru ponuditi novo (igrao ga na pc).....

Children Shouldnt Play with Dead Things
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
MEGATAMA kaže...

Pa prica se na sve strane da rade nastavak i ako si odigrao Control dlc onda znas u kojem smijeru ce to ic....

 Da, prica se o tome vec neko vrijeme, no....

 

Control nisam igrao, ni dlc, prema tome.... jednostavno me taj control nije dojmio, nisam imao volje, iz nekog razloga.

 

Na stranu gameplay, alan wake mi je imao odlicnu pricu, atmosferu, muziku, nije remek djelo, ali zabavna igra, neznam sto mogu u remasteru ponuditi novo (igrao ga na pc).....

AW i Control su u istom svijetu i isprepleteni,full zanimljivo sveukupno.

9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
WadeWilson kaže...

Pa jebemu mater, šta im nije dosta da im je nova trilogija failala kod kritike i publike, sad opet po istom. Pa jebote koji k je tim likovima, kakav rewrite storya.

 

mAa+_ kaže...
Cansee kaže...
Hexfire kaže...
Iako mi je KOTOR u vrhu gaming iskustva, teško da ću ga igrati opet osim ako ne bude drastičnih promjena. A to me istovremeno uzbuđuje i plaši. Puno radije bih remake KOTOR 2 jer je igra zaslužila da ju dovrše, ali od toga vjerojatno nikad ništa.

GoW2 mi izgleda možda i previše sličan, ali uživao sam u prvom pa je meni osobno "more of the same", sasvim dovoljno. Isto vrijedi i za Spiderman 2.

Wolverine mi je intrigantan na prvu jer ga radi Insomniac. Nadam se da bude R rated.

Sve ostalo mi je manje bitno.

 

S obzirom na to tko će "rewriteati" KOTOR remake, ne vjerujem baš da ćeš imati razloga da igraš igru

 

https://twitter.com/Dataracer117/status/1436168804191531010?s=20

 

uopće mi nije jasno zašto igra sa tako dobrom pričom treba rewrite. Samo su trebali igru poboljšati u tehničkom smislu, možda uvesti neke nove mehanike, koji novi quest i to je to

 Pročitam njene postove i izgubim želju da zaigram remake.

 borci za ljudska "prava" diktiraju gaming industriju wow.

 

meni dovoljno, sad kad sam vidio tko će izdrkavati svoje glupentarije po igri, automatski ju prestajem pratiti, sve je jasno kao dan. 

 

Jedina prava kvalifikacija za današnje scenariste je da su politički aktivisti i sjw idioti, ne moraju biti niti pametni ni kreativni, ni načitani, samo sjw.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MEGATAMA kaže...

Da cuo sam da je rekao za kocenje i to me jako veseli,ocekujem da cemo imat stvarniji dojam proklizavanja,raznih podloga itd.....

Ljepo je bit gamer ❤❤❤❤❤

 

Ne nadaj se nekim čudima. Za takve stvari postoji force feedback volan, a i to je kolko para tolko muzike (čitaj par k kn).

Ovo sranje od vibracija i krckanja na malom triggeru će ti samo otežavati igru, dok pravi FF ustvari pomaže.

 

Ja ne znam šta vam je tolko super u tom DualSenseu, meni je feeling ko da mi se triggeri trgaju non stop.

U Dirtu je odlicno implementirano. 

 

Ako su onako genijalno implementirali u Astrobotu, da naprave 50% posla u GT7, ja cu bit zadovoljan.

 

Osjetit blokadu kocnica, proklizavanje i imati otpor na triggeru kod kocenja je nesto za sto mi treba rig od 3-4k kuna. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Poliphony je uvjek u samom vrhu Sonyevih studija po techu.

Medju prvima su gurali 1080i pa 4k pa najbolju hdr implemetaciju itd itd tako da ne sumnjam da ce nas i sa dual sennse oborit sa nogu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

GT se uvijek odlicno igrao sa kontrolerom.

Imam volan i necu igrat sa volanom jer mi se neda to svaki put razvlacit po sobi.

 

Osim ak ne nabavim neki playseat il tak nekaj

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vecina nas ima tv u dnevnoj osim onih sto zive sa starcima pa imaju tv u svojoj sobi.

Tako da nije bas lagano postavljat volan i papucice svaki put kad bih zelio igrat neku voznju.

 

Imao sam davno onaj Logitech G seriju ili tako nesto sa papucicama to je bilo u vrijeme Ps3 i nisam bio bas nesto nabrijan na takva rijesenja pa od onda to vise nikad nisam niti kupio.

 

Nadao sam se da ce nas iznenadit sa nekakvom prolog ili demo verzijom GT7 ali nazalost nista,ocito ulazu sve resurse za dovrsavanje igre.

Negdje sam vidio da su izjavili da ce bit preko 400 auta,oko 90 izvedenica staza ili tako nesto....ako je istina bit ce to fantasticno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Vecina nas ima tv u dnevnoj osim onih sto zive sa starcima pa imaju tv u svojoj sobi.

Tako da nije bas lagano postavljat volan i papucice svaki put kad bih zelio igrat neku voznju.

 

Imao sam davno onaj Logitech G seriju ili tako nesto sa papucicama to je bilo u vrijeme Ps3 i nisam bio bas nesto nabrijan na takva rijesenja pa od onda to vise nikad nisam niti kupio.

 

Nadao sam se da ce nas iznenadit sa nekakvom prolog ili demo verzijom GT7 ali nazalost nista,ocito ulazu sve resurse za dovrsavanje igre.

Negdje sam vidio da su izjavili da ce bit preko 400 auta,oko 90 izvedenica staza ili tako nesto....ako je istina bit ce to fantasticno.

Ja sam imal T150 jedno vrijeme. Kasnije G29. 

 

Niti jedan niti drugi nisu napravili nikakvu razliku u postignutim vremenima. Vecinom radi papucica koje su zivo sranje. Bez full paketa sa direct driveom, to je nista. 

Sad sam skinuo F1 2021, prilagodili su to jos bolje kontroleru, tako da je uzitak vozit. Samo kaj meni treba MP, a F1 ima uvjerljivo najgoru implementaciju toga. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Vecina nas ima tv u dnevnoj osim onih sto zive sa starcima pa imaju tv u svojoj sobi.

Tako da nije bas lagano postavljat volan i papucice svaki put kad bih zelio igrat neku voznju.

 

Imao sam davno onaj Logitech G seriju ili tako nesto sa papucicama to je bilo u vrijeme Ps3 i nisam bio bas nesto nabrijan na takva rijesenja pa od onda to vise nikad nisam niti kupio.

 

Nadao sam se da ce nas iznenadit sa nekakvom prolog ili demo verzijom GT7 ali nazalost nista,ocito ulazu sve resurse za dovrsavanje igre.

Negdje sam vidio da su izjavili da ce bit preko 400 auta,oko 90 izvedenica staza ili tako nesto....ako je istina bit ce to fantasticno.

 

Ja sam imao volan postavljen na stolu na način da ga lako pomaknem i uštekam kad mi zatreba. I svejedno sam ga prodao jer mi se nije dalo igrati toliko često da bi opravdalo toliko zauzeće prostora :-)

Ali i dalje mislim da je povratna veza preko volana prirodnija od povratne veze podloge preko papučice gasa i kočnice.

Općenito mi je dual sense poprilična glupost jer u par igara koje sam igrao mi je samo smetao i otežavao brze reakcije. Umjesto da mi je pomagao dobit "sense" samo mi je pružao otpor.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa sorry na pitanju koje je već bilo, ali nadam se da ne zamjerate.

Stvarna cijena disk verzije je 3899kn (prije ovog ludila) ili se varam ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Da tako je,točnije na ekupi kada sam napravio prednarudžbu cijena je bila 3.848,99 kn

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ako neko koristi dualsense na PC ima ovaj program/driver koji omogucuje koristenje hapticnih vibracija i triggera. Do sada sam koristio ds4windows, koji radi odlican posao, ali ovaj dualsensex nudi vise mogucnosti i cak je napravljena demo igra za PC gdje se moze vidjeti kako radi u praksi. Takodjer je omoguceno developerima igara da dodaju podrsku za to sve koristeci ovaj program.

DualSense Adaptive Triggers Game Demo on PC by Paliverse (itch.io)

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Poslao zahtjev za Beta i još nema nikakvog odg. Koja glupost sa njihove strane.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Vecina nas ima tv u dnevnoj osim onih sto zive sa starcima pa imaju tv u svojoj sobi.

Tako da nije bas lagano postavljat volan i papucice svaki put kad bih zelio igrat neku voznju.

 

Imao sam davno onaj Logitech G seriju ili tako nesto sa papucicama to je bilo u vrijeme Ps3 i nisam bio bas nesto nabrijan na takva rijesenja pa od onda to vise nikad nisam niti kupio.

 

Nadao sam se da ce nas iznenadit sa nekakvom prolog ili demo verzijom GT7 ali nazalost nista,ocito ulazu sve resurse za dovrsavanje igre.

Negdje sam vidio da su izjavili da ce bit preko 400 auta,oko 90 izvedenica staza ili tako nesto....ako je istina bit ce to fantasticno.

 

Brzo i jednostavno za postavljati, minimalno prostora zauzima (nasloniš na zid sklopljeno).

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.9.2021 20:06 (Chronosus).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...
Cansee kaže...
Hexfire kaže...
Iako mi je KOTOR u vrhu gaming iskustva, teško da ću ga igrati opet osim ako ne bude drastičnih promjena. A to me istovremeno uzbuđuje i plaši. Puno radije bih remake KOTOR 2 jer je igra zaslužila da ju dovrše, ali od toga vjerojatno nikad ništa.

GoW2 mi izgleda možda i previše sličan, ali uživao sam u prvom pa je meni osobno "more of the same", sasvim dovoljno. Isto vrijedi i za Spiderman 2.

Wolverine mi je intrigantan na prvu jer ga radi Insomniac. Nadam se da bude R rated.

Sve ostalo mi je manje bitno.

 

S obzirom na to tko će "rewriteati" KOTOR remake, ne vjerujem baš da ćeš imati razloga da igraš igru

 

https://twitter.com/Dataracer117/status/1436168804191531010?s=20

 

uopće mi nije jasno zašto igra sa tako dobrom pričom treba rewrite. Samo su trebali igru poboljšati u tehničkom smislu, možda uvesti neke nove mehanike, koji novi quest i to je to

 Pročitam njene postove i izgubim želju da zaigram remake.

 borci za ljudska "prava" diktiraju gaming industriju wow.

 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako netko kupuje ps+ 365 neka se javi. 

 

playstation-plus-card-365-days - 350 kn

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2021 10:23 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bas me zanima hoce li u GT7 stavit nekakav performance mode sa 120fps posto raytrace nije integralni dio techa nego opcionalni jer igra izlazi i za Ps4 koji to ne moze vrtit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ko voli jprg nek odigra Tales  of Arise, meni vrhunska igra  i grafika. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Problem.. sheram sa frendom acc. Ja sam uzeo ps+ i sve ok.on moze igrati online,itd ali ja odem na njegov acc stavim na svoj acc fifu20,skinem je ali je nemogu igrati? Pise da je kao moram platiti!?

Zna li netko u cemo je problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lange kaže...

Problem.. sheram sa frendom acc. Ja sam uzeo ps+ i sve ok.on moze igrati online,itd ali ja odem na njegov acc stavim na svoj acc fifu20,skinem je ali je nemogu igrati? Pise da je kao moram platiti!?

Zna li netko u cemo je problem

Tvoj Sony mora bit primarni za njegov account a njegov za tvoj account. Onda to radi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Moze malo detaljnije?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na svom PS5 otići u postavke usera pod other uključiti offline share. Onda ti na svom accountu možeš igrati fifu ali on Fifu može igrati samo ulogiran na svoj acc. Isto kao na ps4 samo se drukčije zove.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

kad ce vise PS5 disk za 3850kn na police??? 

od 12.11.2020 jos uvijek nista like... wtf Sony??? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Po svemu sudeći, načekat ćemo se...jutros sam slao upit na SD, ekupi i infomark...svi nešto mrljaju sa preskupim bundlovima, a o golim konzolama ni riječi.

Do siječnja valjda bude, kad izlazi Elden Ring.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da i ja cekam da uzmem samo konzolu 3850 jer na marketu sam pokupova dosta igri ali ih nisam ni odigra pa eto na ps5 cu. A vjerujem da ce 2022 biti za uzest kada opadne potraznja i onda stave gole konzole.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spike1983 kaže...

kad ce vise PS5 disk za 3850kn na police??? 

od 12.11.2020 jos uvijek nista like... wtf Sony??? 

Ceka se za konzole,grafe,aute....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
gogogogic kaže...
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Ma ja sam mislio o 60 fps remasteru Bloodbornea za ps5 i pc. Vec dugo se prica da ga radi Nixxes studio koji je inace zaduzen za pc portove. From Software vec radi na novoj Exkluzivi za Playstation.

 

to je bilo nekih glasina, i postoje prilično pouzdane info da From trenutno radi na 3 igre, jedna je Elden Ring, druga je vjerojatno Armored Core, a treća bi mogla biti Sony ekskluziva, samo bi mi bilo malo prerano da to već danas objave. 

 From planiraju za par godina izdati igru grafički na razini 2016-e i ds3, po onome što su pokazali od elden ringa.

 

Ako već sami nisu u stanju napraviti da igra izgleda kako spada, trabali su dati onima koji su preradili deamon souls da im naprave remaster prije izlaska. 

 

From puno više cijeni artwork i gameplay od grafike. Oni imaju neke od najboljih dizajnova i bossova i scena, a gameplay je doslovno "genre-defining" 

 

Slažem se da ima igara koje izgledaju dosta ljepše grafički, ali From svojim dizajnom stvara atmosfferu koja je nenadjebiva.

 

Svatko gleda šta mu više odgovara, osobno mi je puno draže da igra ima slabiju grafiku ali bolji gameplay i replayability nego obratno. Grafika je postala danas prava navlakuša, hrpa ljudi samo zbog toga kupi igru. 

 

Naravno da bi i ja volio da From popravi i svoju grafiku, kao i sve elemente, ali kad ne možemo imati i ovce i novce ovo je i više nego dovoljno - bar meni.

 Slažem se da je glede gameplaya soulborn koncept najbolje kaj smo vidli u zadnjih 10 godina.

 

Samo što su im sve igre slične, sličan gameplay,  to zamori, kao što je mmo rpg koncept igara ljude zamorio i to više nitko ne igra.

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice