Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.697.846
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Del_Boy97 kaže...
Filip720 kaže...
Del_Boy97 kaže...

čuo sam da u sd dolaze konzole http://prntscr.com/x23qwi

 Izvor: Vjerujte mi 

 

nhf

 a jebiga mozes vjerovat ne vjerovat. Ako laže radnik sancte lažem i ja vas

 

nema ljutnje

 eto

 

 

https://ffa.hr/vijesti/otvorene-su-dodatne-ps5-prednarudzbe-ali-samo-u-trgovinama/56720/

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Zna netko kako se i da li se ikako može promijeniti na PS5 home screen-u da su u layout-u prikazane sve igre koje su instalirane, a ne samo 7 igara. 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...

Zna netko kako se i da li se ikako može promijeniti na PS5 home screen-u da su u layout-u prikazane sve igre koje su instalirane, a ne samo 7 igara. 

 Za sada ne mozes nikako. Treba sacekati malo dok ispeglaju UI i mogucnosti, i PS4 UI je u pocetku bio jako ogranicen pa su vremenom to sredjivali i dodavali.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
KobeHOF- kaže...

Zna netko kako se i da li se ikako može promijeniti na PS5 home screen-u da su u layout-u prikazane sve igre koje su instalirane, a ne samo 7 igara. 

 Za sada ne mozes nikako. Treba sacekati malo dok ispeglaju UI i mogucnosti, i PS4 UI je u pocetku bio jako ogranicen pa su vremenom to sredjivali i dodavali.

 Thx 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...

Zna netko kako se i da li se ikako može promijeniti na PS5 home screen-u da su u layout-u prikazane sve igre koje su instalirane, a ne samo 7 igara. 

 To i mene zanima, nepotrebne ikonice stalno su vidljive, a za igre moram u libary, osim onih last played

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedno pitanje , pa koliko igara igrate istovremeno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Jedno pitanje , pa koliko igara igrate istovremeno 

 Sve, logično.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Glupo je sto neke stvari s PS4 nisu po defaultu dodane. Na primjer custom folderi.

Jasno mi je da su to dodali kasnije na PS4, a ne u startu. Ali tupavo je da sad moramo opet cekati da se skupi kriticna masa usera koja ce to zahtjevati, pa da omoguce na PS5.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Jedno pitanje , pa koliko igara igrate istovremeno 

 Ja trenutno Astro playroom, thps 1+2, days gone i god of war.... (malo sam poceo i RE2 remake, ali to sam stopiro, previse je)

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chaky kaže...

Glupo je sto neke stvari s PS4 nisu po defaultu dodane. Na primjer custom folderi.

Jasno mi je da su to dodali kasnije na PS4, a ne u startu. Ali tupavo je da sad moramo opet cekati da se skupi kriticna masa usera koja ce to zahtjevati, pa da omoguce na PS5.

 znas sta je meni jedna od najtuznijih stvari na oba UI-a od 4 i 5.
 sto status bar, indikator kako ga vec zelis nazvati od baterije
 nije stalno prisutan negdje u kutu. mozda okej sa novom
 
 baterijom boljom na dualsense-u nije ni potrebna, ali na ps4
 bi itekako dobro dosla, a ne da samo usred igranja dobim pop-up battery very low.

 to je jedna od stvari koja mi je uvijek isla na zivce.
 samo da mali status bar stoji negdje u kutu ekrana, nikome nebi smetao ali ne.

 i ovo sto kazes za mape, znaci tog nema. pa taj sony je cudo da im se konstatno divim
 kako opstaju "slusajuci" svoje kupce. i ono mi nije jasno za pristup onim brzim postavkama, itd

 sad treba znaci stisnuti ps gumb da izades iz igre i onda ga jos jednom stisnuti i zadrzati
 da dobis pristup. ne kuzim evo cemu ? umjesto da bude staticno kao i na ps4 UI.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel nekom Sancta prije cirka mj dana rekla da vam stize plejka u drugom mjesecu? Ja sam tako dobio da im dolazi moja digital verzija i da je mogu ocekivati, a zadnji tjedan je i jos nista. 

Jel jos netko ima takav problem?

Ja sam narucio 6.10. digital verziju

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav,

Planiram prodati PS5 sa bluray diskom... no zanima me dali mogu izmjeniti e-mail adresu koju imam vezano uz ps+ koji mi vrijedi do početka 2023 godine.... jer bi sa PS dao i korisnički račun.. sa nekoliko igrica (PS4) u digitalnom obliku...

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato sto uopce nije potrebno na PS5. Imam ga par mjeseci i nisam nikad dobio low battery notifikaciju. Praktički mozes igrati cijeli dan na bateriji. Citavu manju igru. Presao sam novog spidermana na jednoj bateriji. Ako igras do 5-6h max nemas problema s baterijom i to s max vibracijom i triggerima. Na kraju dana ugasim konzolu a gamepad ide na punjenje. Jos nikad nisam morao koristiti drugi gamepad zbog baterije.
Mene više smeta sto su rekli da cemo imati trophy progress ali toga nema, tesko je naci trofeje tjekom igre.

Gale... Ps Plus je vezan uz račun, ako dajes racun to je to. Moras raditi drugi.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 11:10 (Gogy7).
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Zato sto uopce nije potrebno na PS5. Imam ga par mjeseci i nisam nikad dobio low battery notifikaciju. Praktički mozes igrati cijeli dan na bateriji. Citavu manju igru. Presao sam novog spidermana na jednoj bateriji. Ako igras do 5-6h max nemas problema s baterijom i to s max vibracijom i triggerima. Na kraju dana ugasim konzolu a gamepad ide na punjenje. Jos nikad nisam morao koristiti drugi gamepad zbog baterije.
Mene više smeta sto su rekli da cemo imati trophy progress ali toga nema, tesko je naci trofeje tjekom igre.

Gale... Ps Plus je vezan uz račun, ako dajes racun to je to. Moras raditi drugi.

 Slažem se skroz sa ovime za trofeje. Bilo je da će se moći pratiti i ako se ne varam u bilo koje vrijeme krenuti od tam gdje je potrebno nešto odraditi za trofej ako je taj dio preskočen....

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Pozdrav,

Planiram prodati PS5 sa bluray diskom... no zanima me dali mogu izmjeniti e-mail adresu koju imam vezano uz ps+ koji mi vrijedi do početka 2023 godine.... jer bi sa PS dao i korisnički račun.. sa nekoliko igrica (PS4) u digitalnom obliku...

 nakon sto si ga toliko iscekivao, cekao i veselio mu se ? mora da si nasao budalu kojoj ce otic za 1k eura :D

Gogy7 kaže...
Zato sto uopce nije potrebno na PS5. Imam ga par mjeseci i nisam nikad dobio low battery notifikaciju. Praktički mozes igrati cijeli dan na bateriji. Citavu manju igru. Presao sam novog spidermana na jednoj bateriji. Ako igras do 5-6h max nemas problema s baterijom i to s max vibracijom i triggerima. Na kraju dana ugasim konzolu a gamepad ide na punjenje. Jos nikad nisam morao koristiti drugi gamepad zbog baterije.
Mene više smeta sto su rekli da cemo imati trophy progress ali toga nema, tesko je naci trofeje tjekom igre.

Gale... Ps Plus je vezan uz račun, ako dajes racun to je to. Moras raditi drugi.

 sve to stoji gogy ali baterija je uz gamepad jedna od bitnijih stavki same konzole
 i onda trazit tu istu po UI-u, meni-u ( indikator baterije, status bar ) bilo na ps4 ili ps5 mi je van svake pameti.

 to mi je kao da na mobitelu moram ici u postavke pod bateriju i tamo vidjeli koliko mi je jos soka ostalo.
 da ne pricam da su odavno mogli unjeti postotak, a ne crtice. jebale ih crtice, no onda opet
 previse ocekujem od te prenapucane firme. :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 12:30 (bloodborne).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

 nakon sto si ga toliko iscekivao, cekao i veselio mu se ? mora da si nasao budalu kojoj ce otic za 1k eura :D

 iskreno radi posla i obveza samo skuplja prašinu...


7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

 sve to stoji gogy ali baterija je uz gamepad jedna od bitnijih stavki same konzole
 i onda trazit po UI-u, meni-u indikator baterije, status bar bilo ps4, ps5 mi je van svake pameti.

 to mi je kao da na mobitelu moram ici pod postavke pod bateriju i tamo vidjeli koliko mi je jos ostalo.
 da ne pricam da su odavno mogli unjeti postotak, a ne crtice. jebale ih crtice, no onda opet
 previse ocekujem od te prenapucane firme. :D

 Meni bi iskreno smetalo da cijelo vrijeme stoji na ekranu i pokusa bi nac opciju da se to iskljuci. Status baterije mozes vidjeti pritiskom (ne zadrzavanjem) PS tipke.

A u vezi ovoga battery low, nakon te obavijesti mozes igrat jos 45 - 60 min iz mog iskustva. 

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Jedno pitanje , pa koliko igara igrate istovremeno 

 

Ja jednu uglavnom, ne volim se prebacivati između control shema kad se naviknem, a svaka igra ima neke svoje finese.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Chaky kaže...

Glupo je sto neke stvari s PS4 nisu po defaultu dodane. Na primjer custom folderi.

Jasno mi je da su to dodali kasnije na PS4, a ne u startu. Ali tupavo je da sad moramo opet cekati da se skupi kriticna masa usera koja ce to zahtjevati, pa da omoguce na PS5.

 znas sta je meni jedna od najtuznijih stvari na oba UI-a od 4 i 5.
 sto status bar, indikator kako ga vec zelis nazvati od baterije
 nije stalno prisutan negdje u kutu. mozda okej sa novom
 
 baterijom boljom na dualsense-u nije ni potrebna, ali na ps4
 bi itekako dobro dosla, a ne da samo usred igranja dobim pop-up battery very low.

 to je jedna od stvari koja mi je uvijek isla na zivce.
 samo da mali status bar stoji negdje u kutu ekrana, nikome nebi smetao ali ne.

 i ovo sto kazes za mape, znaci tog nema. pa taj sony je cudo da im se konstatno divim
 kako opstaju "slusajuci" svoje kupce. i ono mi nije jasno za pristup onim brzim postavkama, itd

 sad treba znaci stisnuti ps gumb da izades iz igre i onda ga jos jednom stisnuti i zadrzati
 da dobis pristup. ne kuzim evo cemu ? umjesto da bude staticno kao i na ps4 UI.

 

Ma meni je novi UI baš fest lošiji od starog. Mijenjali su stvari koje uopće nisu morali mijenjati niti su išta pametno napravili.

A neintuitivan je do bola, svaki put se sjebem na home screenu. Nešto ala USB konektor koji moraš tri puta okrenuti da dođeš na pravu stranu koja ide unutra.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kazem ti nema potrebe da gledaš, imas 3 crtice baterije , svaka izdrzi oko 2h. Rekao bih skoro pa duplo duze traje nego DS4
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Takodjer...nikakvih problema s baterijom, uopce ne pratim stanje napunjenosti, igram dan-dva, onda stavim dok pauziram da se puni......

 

Jednom se skroz ispraznila da se kontroler ugasi, ali to je bilo namjerno.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...
Chaky kaže...

Glupo je sto neke stvari s PS4 nisu po defaultu dodane. Na primjer custom folderi.

Jasno mi je da su to dodali kasnije na PS4, a ne u startu. Ali tupavo je da sad moramo opet cekati da se skupi kriticna masa usera koja ce to zahtjevati, pa da omoguce na PS5.

 znas sta je meni jedna od najtuznijih stvari na oba UI-a od 4 i 5.
 sto status bar, indikator kako ga vec zelis nazvati od baterije
 nije stalno prisutan negdje u kutu. mozda okej sa novom
 
 baterijom boljom na dualsense-u nije ni potrebna, ali na ps4
 bi itekako dobro dosla, a ne da samo usred igranja dobim pop-up battery very low.

 to je jedna od stvari koja mi je uvijek isla na zivce.
 samo da mali status bar stoji negdje u kutu ekrana, nikome nebi smetao ali ne.

 i ovo sto kazes za mape, znaci tog nema. pa taj sony je cudo da im se konstatno divim
 kako opstaju "slusajuci" svoje kupce. i ono mi nije jasno za pristup onim brzim postavkama, itd

 sad treba znaci stisnuti ps gumb da izades iz igre i onda ga jos jednom stisnuti i zadrzati
 da dobis pristup. ne kuzim evo cemu ? umjesto da bude staticno kao i na ps4 UI.

 

Ma meni je novi UI baš fest lošiji od starog. Mijenjali su stvari koje uopće nisu morali mijenjati niti su išta pametno napravili.

A neintuitivan je do bola, svaki put se sjebem na home screenu. Nešto ala USB konektor koji moraš tri puta okrenuti da dođeš na pravu stranu koja ide unutra.

 ja mogu komentirat jedino ono sto sam na yt vidio u onih 20min upoznavanja s novim UI

 rekao mi je dominik iz hg šrota da ce mi konzola stici najkasnije sredinom ožujka pa cu se i sam
 uvjeriti u to :D

 ali ima okej stvari, ali ima i puno stvari koje kako kazes neobjasnjiv je razlog zasto su mijenjali,
 isto mi je i sa ps app gdje su trofeji bili pregledniji i sl. sad mi je to sve na app nekako u
 prevelikom fontu, stara app je radila zbrda zdola kako bi se reklo ali je bar bila citljiva.

 kod stare je najveca glupost bila to sto su ps messages i communities bile zasebne app.

 @tuturu, gogy ja vam vjerujem da je baterija na dualsensu odlicna, ali isto tako ne
 koriste odnosno ne pune svi gamepade na isti nacin, na npr. uvijek imam dva iz razloga
 sto dok na jednom igram, drugi se puni i dok taj na kojem igram nije prazan ne stavljam
 ga na punjenje stoga bi ovo kao sto ti kazes tuturu kao opcija ako vec nis bilo super.

 da mozes ugasit ili upalit kao vibracije i te toliko hvaljene triggere od kojih me bas zanima
 kako ce se manifestirat u nadolazecim igrama imat ce ih eventualno ekskluzive, vec vidim
 EA i ubisfot kako bi kod njih to moglo doci kao neka mikrotransakcija ono standard game 550kn
 uz trigere 650kn. :D

 jebote "2" linije koda za napisat za takvu sitnicu i to nisu u stanju. al dobro vidjet cemo
 sto ce buduca azuriranja donjeti.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...
Chaky kaže...

Glupo je sto neke stvari s PS4 nisu po defaultu dodane. Na primjer custom folderi.

Jasno mi je da su to dodali kasnije na PS4, a ne u startu. Ali tupavo je da sad moramo opet cekati da se skupi kriticna masa usera koja ce to zahtjevati, pa da omoguce na PS5.

 znas sta je meni jedna od najtuznijih stvari na oba UI-a od 4 i 5.
 sto status bar, indikator kako ga vec zelis nazvati od baterije
 nije stalno prisutan negdje u kutu. mozda okej sa novom
 
 baterijom boljom na dualsense-u nije ni potrebna, ali na ps4
 bi itekako dobro dosla, a ne da samo usred igranja dobim pop-up battery very low.

 to je jedna od stvari koja mi je uvijek isla na zivce.
 samo da mali status bar stoji negdje u kutu ekrana, nikome nebi smetao ali ne.

 i ovo sto kazes za mape, znaci tog nema. pa taj sony je cudo da im se konstatno divim
 kako opstaju "slusajuci" svoje kupce. i ono mi nije jasno za pristup onim brzim postavkama, itd

 sad treba znaci stisnuti ps gumb da izades iz igre i onda ga jos jednom stisnuti i zadrzati
 da dobis pristup. ne kuzim evo cemu ? umjesto da bude staticno kao i na ps4 UI.

 

Ma meni je novi UI baš fest lošiji od starog. Mijenjali su stvari koje uopće nisu morali mijenjati niti su išta pametno napravili.

A neintuitivan je do bola, svaki put se sjebem na home screenu. Nešto ala USB konektor koji moraš tri puta okrenuti da dođeš na pravu stranu koja ide unutra.

 ja mogu komentirat jedino ono sto sam na yt vidio u onih 20min upoznavanja s novim UI

 rekao mi je dominik iz hg šrota da ce mi konzola stici najkasnije sredinom ožujka pa cu se i sam
 uvjeriti u to :D

 ali ima okej stvari, ali ima i puno stvari koje kako kazes neobjasnjiv je razlog zasto su mijenjali,
 isto mi je i sa ps app gdje su trofeji bili pregledniji i sl. sad mi je to sve na app nekako u
 prevelikom fontu, stara app je radila zbrda zdola kako bi se reklo ali je bar bila citljiva.

 kod stare je najveca glupost bila to sto su ps messages i communities bile zasebne app.

 @tuturu, gogy ja vam vjerujem da je baterija na dualsensu odlicna, ali isto tako ne
 koriste odnosno ne pune svi gamepade na isti nacin, na npr. uvijek imam dva iz razloga
 sto dok na jednom igram, drugi se puni i dok taj na kojem igram nije prazan ne stavljam
 ga na punjenje stoga bi ovo kao sto ti kazes tuturu kao opcija ako vec nis bilo super.

 da mozes ugasit ili upalit kao vibracije i te toliko hvaljene triggere od kojih me bas zanima
 kako ce se manifestirat u nadolazecim igrama imat ce ih eventualno ekskluzive, vec vidim
 EA i ubisfot kako bi kod njih to moglo doci kao neka mikrotransakcija ono standard game 550kn
 uz trigere 650kn. :D

 jebote "2" linije koda za napisat za takvu sitnicu i to nisu u stanju. al dobro vidjet cemo
 sto ce buduca azuriranja donjeti.

 Ako te zanima kontroler, onda cim upalis plejku, nista ne diraj, pici odma na Astro playroom, osjecaj je kao buducnost :D

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato ti i kazem, imam 2 gamepada i nikad dosad nisam koristio drugi jer se prvi ispraznio. Ovaj novi charger mi puno znaci jer se kontroleri pune dok je ugasena konzola. Mozes komotno imati samo jedan dualsense.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa dali se postojeća pretplata za PS+ može prebaciti na neki drugi e-mail (trenutno je na mojem) a planiram prodat PS pa bi dao i PS+ acc...

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

e jbg gogy evo ti jedan spoiler nemam namjeru kupovat onaj charging dock.
to mi je totalno bacen novac :D

@gale ne moze ps+ ostaje vezan za tvoj ps id/mail na kojem je isti kreiran.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Ekipa dali se postojeća pretplata za PS+ može prebaciti na neki drugi e-mail (trenutno je na mojem) a planiram prodat PS pa bi dao i PS+ acc...

E-mail adresu accounta mozes prominiti ali pretplata ostaje vezana za account koji god e-mail bio.

Za e-mail, logiras se preko browsera na account i pod Security prominis u koji oces.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
anarchyST kaže...
Gale92 kaže...

Ekipa dali se postojeća pretplata za PS+ može prebaciti na neki drugi e-mail (trenutno je na mojem) a planiram prodat PS pa bi dao i PS+ acc...

E-mail adresu accounta mozes prominiti ali pretplata ostaje vezana za account koji god e-mail bio.

Za e-mail, logiras se preko browsera na account i pod Security prominis u koji oces.

 Hvala

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ratchet and Clank Besplatni od 1.3 kao dio Play AT Home inicijative
Moj PC  
6 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice