Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.578
|
čitano: 4.708.127
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
Grozni_Zabac kaže...
KobeHOF- kaže...

Pozdrav ljudi! Upravo mi stigla konzola pa bih samo htio pitati koji je poželjni vremenski period za aklimatizaciju konzole jer je moja poprilično ,,hladna'' pa ju nebi htio zaje... ?

 Troll?

 Hahaha why? Ozbiljno pitam. 

 Ja sam ga ostavio neka odstoji par sat, ali kad je cijela kutija bila mokra zbog kiše. Nabijem ovaj retardirani overseas zbog toga. 

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Javili mi iz dućana da je plejka spremna, koju bi igru preporučili, Demons Souls ili Valhalla, teški sam FROM fan, igrao svaku igru osim des, sa druge strane nisam bas u moodu za frustracije lol, i AC osyssey mi je bio pre dobar pa mislim na Valhallu. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Astrobot obavezno prvo, poslije kako hoćeš, nijedna igra poslije astrobota ti nece pokazati prave mogućnosti ps5 konzole. Valhala duga i repetativna, Demons Souls lagan a opet zivcira.
Bolje ciljaj na Spidermana ili Immortals
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kruvat kaže...

Javili mi iz dućana da je plejka spremna, koju bi igru preporučili, Demons Souls ili Valhalla, teški sam FROM fan, igrao svaku igru osim des, sa druge strane nisam bas u moodu za frustracije lol, i AC osyssey mi je bio pre dobar pa mislim na Valhallu. 

 Pa ako si teski FS fan, onda obavezno Demon's Souls.

12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Baš me zanima da li će i kupci ovih modela čekati mjesecima na isporuku 

 

https://www.gsmarena.com/caviar_custom_playstation_5_will_cost_500000_will_be_covered_with_45_kg_of_gold-news-47816.php

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo da se ja malo prebacim sa "dostave" na ovu stranicu, kako mi je stigla konzola, sve super sve 5, ali imam par pitanja za iskusne.

 

1. Jel imo neko problem "can't install error"? Naime, svaku igru koju stavim na download (bilo prioritet ili que), prekine mi download uz can't install error, spojio sam konzolu wifijem, ali evo sada sam probao kablom, pa cu vidit hoce li se opet isto ponavljati.

2. Zujanje konzole, nisam ocekivao naravno da se konzola nece uopce cuti, ali opet nisam ni ocekivao taj neki "zujavi" zvuk, normalno da se cuje ventilator, ali ocekivao sam tupi zvuk zraka ili tako nesto, pa kako je kod vas?
3. Nakon 2 sata igranja, button X na kontroleru kao da ima otpor, onako teze ulazi i izlazi kako se pristisce, nije nesto preznacajno da je neigrivo, ali iritira, pogotovo u usporedbi s tim da imam dodatni kontroler di nema nikakvog problema i X radi bez problema, tako da se razlika osjeti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...

Evo da se ja malo prebacim sa "dostave" na ovu stranicu, kako mi je stigla konzola, sve super sve 5, ali imam par pitanja za iskusne.

 

1. Jel imo neko problem "can't install error"? Naime, svaku igru koju stavim na download (bilo prioritet ili que), prekine mi download uz can't install error, spojio sam konzolu wifijem, ali evo sada sam probao kablom, pa cu vidit hoce li se opet isto ponavljati.

2. Zujanje konzole, nisam ocekivao naravno da se konzola nece uopce cuti, ali opet nisam ni ocekivao taj neki "zujavi" zvuk, normalno da se cuje ventilator, ali ocekivao sam tupi zvuk zraka ili tako nesto, pa kako je kod vas?
3. Nakon 2 sata igranja, button X na kontroleru kao da ima otpor, onako teze ulazi i izlazi kako se pristisce, nije nesto preznacajno da je neigrivo, ali iritira, pogotovo u usporedbi s tim da imam dodatni kontroler di nema nikakvog problema i X radi bez problema, tako da se razlika osjeti.

2) Mislio sam se i ja raspitati, zujanje odnosno kao grešku u napajanju čujem ali samo kada sam u meniju od Borderlandsa 3. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Nightyx kaže...

Evo da se ja malo prebacim sa "dostave" na ovu stranicu, kako mi je stigla konzola, sve super sve 5, ali imam par pitanja za iskusne.

 

1. Jel imo neko problem "can't install error"? Naime, svaku igru koju stavim na download (bilo prioritet ili que), prekine mi download uz can't install error, spojio sam konzolu wifijem, ali evo sada sam probao kablom, pa cu vidit hoce li se opet isto ponavljati.

2. Zujanje konzole, nisam ocekivao naravno da se konzola nece uopce cuti, ali opet nisam ni ocekivao taj neki "zujavi" zvuk, normalno da se cuje ventilator, ali ocekivao sam tupi zvuk zraka ili tako nesto, pa kako je kod vas?
3. Nakon 2 sata igranja, button X na kontroleru kao da ima otpor, onako teze ulazi i izlazi kako se pristisce, nije nesto preznacajno da je neigrivo, ali iritira, pogotovo u usporedbi s tim da imam dodatni kontroler di nema nikakvog problema i X radi bez problema, tako da se razlika osjeti.

2) Mislio sam se i ja raspitati, zujanje odnosno kao grešku u napajanju čujem ali samo kada sam u meniju od Borderlandsa 3. 

 Coil whine. I kod mene se cuje dok igram a frekvencija se mijenja u zavisnosti od igre. Dok igram primjetim samo ako na TV-u nema nikako zvuka, ali tokom igranja i dok ima zvuka na TV-u nije toliko. Nije mi drago sto ga ima ali ipak je daleko tisa konzola nego sto mi je PS4 Pro bio tako da sam odlucio da mi se neda zafrkavati slanjem na servis zbog tog jer ostalo sve radi odlicno a i da zamjene konzolu ili napojnu opet postoje sanse da ce ga imati. Najbitnije je da ne utice na funkcionalnost konzole.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ok, nisam jedini onda sa "problem" oko zujanja, cuje se i u rest modeu, ali svakako nikada nije preglasno, samo eto, malo cudno, vise bi volio da cujem zrak kako tjera, nego to zujanje al dobro

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma ljudi samo opletite i igrajte , nemojte slusati svaku sitnicu, stigne se i kasnije reklamirati ako bude problema

 

A sto se tice da ti zapinje tipka x, imao isti problem, nakon 2 dana igranja normalno proradilo i vise nemam tih problema

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 8:29 (Marcek555).
Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Ma ljudi samo opletite i igrajte , nemojte slusati svaku sitnicu, stigne se i kasnije reklamirati ako bude problema

 

A sto se tice da ti zapinje tipka x, imao isti problem, nakon 2 dana igranja normalno proradilo i vise nemam tih problema

 ok, nadam se da ce i meni tako onda :/

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...

Evo da se ja malo prebacim sa "dostave" na ovu stranicu, kako mi je stigla konzola, sve super sve 5, ali imam par pitanja za iskusne.

 

1. Jel imo neko problem "can't install error"? Naime, svaku igru koju stavim na download (bilo prioritet ili que), prekine mi download uz can't install error, spojio sam konzolu wifijem, ali evo sada sam probao kablom, pa cu vidit hoce li se opet isto ponavljati.

2. Zujanje konzole, nisam ocekivao naravno da se konzola nece uopce cuti, ali opet nisam ni ocekivao taj neki "zujavi" zvuk, normalno da se cuje ventilator, ali ocekivao sam tupi zvuk zraka ili tako nesto, pa kako je kod vas?
3. Nakon 2 sata igranja, button X na kontroleru kao da ima otpor, onako teze ulazi i izlazi kako se pristisce, nije nesto preznacajno da je neigrivo, ali iritira, pogotovo u usporedbi s tim da imam dodatni kontroler di nema nikakvog problema i X radi bez problema, tako da se razlika osjeti.

 

1.Nemam. Jesi probao restartat modem/router a nakon toga i konzolu? Jel konzola povukla vlastiti update sustava?  Kako je na kabelu u odnosu na WIFI?

2.Srećom ne zuji, digitalna verzija.

3.Nikakvih problema tog tipa niti na jednom od 2 kontrolera.

 

 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel netko zna da li je SD počela buditi produljeno jamstvo za PS5?

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5
Nakon 2 mj. igranja, jucer prvi problem. Usred igranja Diabla 3 i to HC da drama bude veca, kontroler se izgasio. Odmah se upalio pritiskom na tipku i stanje baterije je bilo 2 crtice.
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
Nakon 2 mj. igranja, jucer prvi problem. Usred igranja Diabla 3 i to HC da drama bude veca, kontroler se izgasio. Odmah se upalio pritiskom na tipku i stanje baterije je bilo 2 crtice.

 

Uh, mogu zamisliti kako si psovao u tom trenutku :-D

Čudno da se samo tako ugasio iz čistog mira.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2021 12:12 (Bitanga).
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Tututuru kaže...
Nakon 2 mj. igranja, jucer prvi problem. Usred igranja Diabla 3 i to HC da drama bude veca, kontroler se izgasio. Odmah se upalio pritiskom na tipku i stanje baterije je bilo 2 crtice.

 

Uh, mogu zamisliti kako si psovao u tom trenutku :-D

Čudno da se samo tako ugasio iz čistog mira.

 Bilo je spominjanja odredenih svetaca. Naglo mi je glava pocela isijavati toplinu  

Meni je to isto bilo cudno, na prvu sam pomislio da je prazna baterija, al mi je odma doslo u glavu da sam ga tek skinio sa punjaca prije 2-3 sata.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jesi li skinuo zadnji update na njega?
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
Nakon 2 mj. igranja, jucer prvi problem. Usred igranja Diabla 3 i to HC da drama bude veca, kontroler se izgasio. Odmah se upalio pritiskom na tipku i stanje baterije je bilo 2 crtice.

 Meni se isto jednom dogodilo na PS5, a na XSX par puta. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Jesi li skinuo zadnji update na njega?

 Nikakv update nisam manualno skinuo, ako je izasa automatski je najvjerojatnije instaliran.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
Gogy7 kaže...
Jesi li skinuo zadnji update na njega?

 Nikakv update nisam manualno skinuo, ako je izasa automatski je najvjerojatnije instaliran.

 

Mislim da se update samo preko kabla instalirava. Ali da, pokazao bi ti se warning.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za sada nikakvih problema ni s konzolom, ni kontrolerom.

Nego, 19.12 ekipa, dali je tko otvarao konzolu, mislim, skidao ploce, mislim si da je prerano jos za neko ciscenje?

Mislim da su dosad isla 2 apdejta za kontroler, prvi preko kabla, drugi wireless, i tri za samu konzolu.....?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2021 17:46 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Za sada nikakvih problema ni s konzolom, ni kontrolerom.

Nego, 19.12 ekipa, dali je tko otvarao konzolu, mislim, skidao ploce, mislim si da je prerano jos za neko ciscenje?

Mislim da su dosad isla 2 apdejta za kontroler, prvi preko kabla, drugi wireless, i tri za samu konzolu.....?

 Cistio sam ja vec 2-3 puta. Ove ploce se skinu za sekundu, samo povuces gdje treba i to je to. Kod mene soba je magnet za prasinu pa moram redovno ispuhivati kompresorom ako mislim da se ne nakupi previse.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo moj novi problemcic 😄
Konzola se nije htjela upaliti iz sleep moda.... Upali se gamepad i konzola ali nema hdmi signala.
Mislim si mozda je greska u hdmi cecu, ugasim konzolu putem daljinskog od TV-a, upalim opet gamepad, na sekundu pokazuje ocitavanje i no signal, tad sam skuzio da ps5 i tv sigurno nisu sinkronizirani i treci put se normalno pali konzola.
Eto ako netko bude imao isti problem, ocito je stvar o CEC-u, koji se ocito nije uskladio kako spada. Nije do konzole 😄
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobro, kod mene nema prasine, koliko vidim slotove za ventilaciju cisti su....ali probam otvoriti pa vidim


Tnx
Children Shouldnt Play with Dead Things
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo sad se igram na PS5 vec 3 dana i mogu reci da sam poprilicno zadovoljan, stvarno sve fluidno radi, nema nikakvih zastajkivanja, trzaja, sve ko maslac. Za sada sam igrao astro playroom, uzitak od platformera, stvarno pokazuje dualsense u najboljem izdanju, gušt je skupljati artifakte playstationa i svakako preporuka za odigrati, čak i da vas ne zanima ništa od toga, platformer je ajme dobar. Igrao sam malo Days gone, GoW i sa ženom mortal kombat 10 (nije mi turbo gušt jer ima i 11. ali ok je za posvadjat se). Sva sreca do sada nisam imao problema sa gašenjem konzole itd. sve radi super, spojen sam kabelom na modem, tako da nemam problema sa pucanjem wifi veze. Nadam se da ce potrajati ova generacija i veselim se narednim godinama uz PS5. Svakako jos planiram ovaj tjedan nabaviti charging station, tako da ne moram kabel koristiti, puno je jednostavnije, posto nisam imo playstation do sada, svakako smatram da to puno olaksava zivot, barem ne moram razmisljat o praznjenju baterije, a ionako nikada ne igram duze od 2 sata u komadu.

 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Da li je itko od vas probao napravit dva accounta na ps5? recimo USA i HR? Ja imam HR pa razmišljam napravit US i tamo kupovat a igrat na HR accountu. Jel izvedivo? Ako je već netko napisao negdje to u temi a ja nisam vidio idem se odma lupit letvom....

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...

Da li je itko od vas probao napravit dva accounta na ps5? recimo USA i HR? Ja imam HR pa razmišljam napravit US i tamo kupovat a igrat na HR accountu. Jel izvedivo? Ako je već netko napisao negdje to u temi a ja nisam vidio idem se odma lupit letvom....

 Ako kupis na USA acc onda mos igrat sam ona tom acc i obrnuto

4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nemam PS5, ali na PS3 i PS4 ide ako postaviš konzolu kao primarnu u acc možeš dijeliti s ostalim računima na konzoli, DLC moraš uzimati na istom računu kao i igre (tehnički su igre za US i EU različiti SKU)

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Netočno, dosta nas kupuje igre u US i igramo na hr accountu. Cak nam je i PS Plus na US Accountu. Na PS5 je jos lakse jer nema vise primarne konzole.
Sad imam i US i India račun uz Hr account. Neke manje igre koje kupujem digitalno kupim u indiji. Uzeo sam Little Nightmares 2 u Indiji za 170kn, u US je bio 190 a kod nas 220.
Nisam uzeo u US jer u indiji mogu igrati dan prije 😄
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Netočno, dosta nas kupuje igre u US i igramo na hr accountu. Cak nam je i PS Plus na US Accountu. Na PS5 je jos lakse jer nema vise primarne konzole.
Sad imam i US i India račun uz Hr account. Neke manje igre koje kupujem digitalno kupim u indiji. Uzeo sam Little Nightmares 2 u Indiji za 170kn, u US je bio 190 a kod nas 220.
Nisam uzeo u US jer u indiji mogu igrati dan prije 😄

 Hvala! Pitam za PS5 jer nisam bio siguran. Na PS4 sam imao svoj HR i bratov US account. S time da je kod mene na konzoli bio bratov US primarni a kod njega moj HR primarni. Ja sam normalno igrao sa svog HR na svojoj konzoli sve što je on kupio na US i obrnuto. Isto tako ja imam PS plus na HR accountu i on ga normalno koristi. Znači na PS5 se samo doda drugi account ( recimo US ) i dalje igram sa svog HR i to je to?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice