Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.908
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...

 

Nego, jesi ti prodao onu svoju za 10.500kn?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Issss

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
andrijans kaže...

Jos u 10. mjesecu kada sam se raspitivao preko poznanika u SD kada bi mogla biti dostava za preorder u zadnjem krugu sam dobio informaciju da misle da ce Standard edition uspjeti isporuciti do kraja godine ali digital tek pocetkom iduce zato sto je puno veca potraznja za digital verzijom a kolicine su manje

 Da, vjerujem u to da je manje količina za digitalnu jer sam i drugdje čitao o tome, ali dosta se toga promijenilo od 10-og mjeseca. Ne znam, vidjeti ćemo.

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ljudi, digitalki ima manje i manje ih i uvoze, zato neki koji su narucili digitalnu verziju neci dobiti ove godine.
Pa sto vi mislite da ce pred Božić doci posiljka od par tisuća primjeraka?
Doci ce osrednja pošiljka. Vecina te posiljke je vec prodana. Cak i obicna verzija s diskom.
Pa zar vi niste vidjeli da nema nigdje konzole za naruciti. Zato sto je vec unaprijed sve prodano.
Ako mislite uzeti digitalnu znajte da je nema puno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
#Bitanga

otišlo...sad mi stižu još tri komada
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...
bloodborne kaže...
ante-sb kaže...

 davno sam htio kod njih nesto kupit i onda skuzio da je ducan u karlovcu :D

 nego cek cijena 3800, odnosno 4100 je cijena preordera

 a ovo s linka ce biti zapravo cijena plejke nakon preordera 4600 odnosno 4300 za "keš" ?

 

Inace Atel mulja.

Jučer sam se javio vlasniku na faceu.

Kaže ih na stanju, Blu ray verziju, otvori mi web narudzbu prekucam i veli šalje u ponedeljak.

 

Danas ujutro mi šalje poruku da ih nema, da se sve rasprodalo u sat vremena u maloprodaji.

Da nema u HR niti jedne jedine.

Da mi je bolje uraditi prednarudžbu jer će iduće količine doći ali malo.

 

Kolegi je rekao drugačije opet.

Da nove pošiljke dobivaju idući tjedan i šalju.

Pa tko tu koga jebe?

 

Vjerojatno je lik skužio da je bolje staviti na njuškalo(proda član familije ili neko treći)

Sebi prekuca u dućanu normalno i stavi 1500-2000 u džep.

 

Imam slike i mogu postati ovdje da nebi bilo da serem bez veze.

 

Dobro pa sam odabrao pouzećem plaćanje, 4300 kn.

Neću ništa više uplaćivati unaprijed.

Sancta Domenica me izigrala, playgame.si (tamo nisam uplatio hvala bogu) 

Bezobrazno uglavnom

 

 

Nemam ja nikaj protiv zarade ali boga ti dragoga, daj 500 kn gore(a to Atel već ima jer 3800 je normal, maržu si nabije do 4300) ali nemoj mi 2000 kn više tražiti za komad plastike kao ovi scalperi.

Za 7000 kn složiš pošteni PC ako pametno kupuješ.

Ryzen+plus 5700XT ili Nvidia 3060ti kad izađe.

 Bojim se da ovo za prednarudžbu u Atelu bude prošlo isto kao i u Semarku. Nit imaju nit će moći obećati isporuku .

I u Semarku sam jučer mogao napraviti narudžbu da bi kasnije došao mail da niš od toga. Tak da od Atela očekujem isti mail u ponedjeljak.. Barem nisam ništa platio u naprijed a niti ikome ne namjeravam...

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ljudi, digitalki ima manje i manje ih i uvoze, zato neki koji su narucili digitalnu verziju neci dobiti ove godine.
Pa sto vi mislite da ce pred Božić doci posiljka od par tisuća primjeraka?
Doci ce osrednja pošiljka. Vecina te posiljke je vec prodana. Cak i obicna verzija s diskom.
Pa zar vi niste vidjeli da nema nigdje konzole za naruciti. Zato sto je vec unaprijed sve prodano.
Ako mislite uzeti digitalnu znajte da je nema puno.

 Onda ne znam zašto šire krive info iz SD-a, neka lijepo kažu, dobiti ćete 2021., a ne da mi više njih tvrde da dobivamo sigurno sredinom prosinca. Poslovnost užasna.

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
pišem članak iz psihijatrije...pa koristim njuškalo kao izvor nadahnuća
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni se pojavio prvi "problemcic". Juce citav dan igrao nista, danas na Spidermanu 3-4 puta isto kao da se ugasi dualsense iako radi i light bar je na njemu upaljen, onda drzim ps tipku da ga iskljucim pa ukljucim i onda sve ok bude. Ali tako 3-4 puta.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ionako je cijela tema postala OFF, ajmo onda cuti po koliko ste uspijeli prodati konzolu - onaj tko ju je prodao?
Ili barem napisite kakvi su se ljudi javljali, pa da imamo neke zgode za citati barem, a ne samo o dostavi, valovima, datumima itd
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
a sad malo ozbiljnosti...ako nekom od kolega(kolegica) treba koja igra za posuditi imam na diskovima

sve su nove...čuvam ih kao zjenicu oka svoga...pa tako i očekujem da ih u tom stanju dobijem nazad
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
22 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Palac gore za kolegu

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
#x360gamer

najgore u svemu ovome što postoje stvarno oni koji su spremni svoju nestrpljivost platiti 7000kn i više

a s druge strane budu spajali ps5 na TV od 3000kn i igrali većinom ps4 igre

i onda se čudimo kad Trump postane predsjednik
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

HR potencijal. Majke ti drage, samo fali HDZ naljepnica gora.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
#x360gamer

najgore u svemu ovome što postoje stvarno oni koji su spremni svoju nestrpljivost platiti 7000kn i više

a s druge strane budu spajali ps5 na TV od 3000kn i igrali većinom ps4 igre

i onda se čudimo kad Trump postane predsjednik

 

"Cijena nije do mene dobije se konzola u kutiji" i cudite se da smo tu di jesmo s jedna te istim krkanima na vlasti.

 

Drago mi je da se nisam zaletel rade cekam prvu reveziju da otklone sve ove probleme , i da mi ubace neki gran turismo 7 u bundle odma sa konzolom

twice the pride double the fall
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pas mater, od velikog očekivanja da dođe ps5, dobio sam samo koronu... Valjda će onda u ponedjeljak sve biti bolje kad dođe ps😂
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mali update od nas sta smo uzeli u tele 2, sada vele ''valjda'' ce ici na isporuku iduci tjedan, oooooooo zemljo otvori se, dodje mi da kupim onu za 10k , samo se  ojim da nebi prezivio kad  i zena saznala 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 14:22 (Marcek555).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nego kak ste je "instalirali"? Horizontala ili vertikala? Moja je trenutno u horizontali, ali sve razmisljam da je danas prebacim u vertikali...premda, kada se nasadi na stalak, to je cca 40cm visine :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Nego kak ste je "instalirali"? Horizontala ili vertikala? Moja je trenutno u horizontali, ali sve razmisljam da je danas prebacim u vertikali...premda, kada se nasadi na stalak, to je cca 40cm visine :D

 

Ja sam u horizontalu. U vertikalu bi stalo jedino na lijevi zvučnik :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 14:32 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Moram je prvo dobit hehe, al ja mislim da cu je drzat u vertikali taman mi dodje lijepo uz tv, probaj je stavit vertikalno umjesto one zelene svijece/vaze sta vec je

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 14:33 (Marcek555).
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jbt jučer dobio poruku od HP da danas stiže i još ništa! Hoće li onda uopće danas doći?

A ja svoju plejkicu ne bi prodao nema tih para! 🥰
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5
BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Nego kak ste je "instalirali"? Horizontala ili vertikala? Moja je trenutno u horizontali, ali sve razmisljam da je danas prebacim u vertikali...premda, kada se nasadi na stalak, to je cca 40cm visine :D

 U vertikali, pored kompa da se ne čuje cvrčanje i zujanje 😂

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...
Jbt jučer dobio poruku od HP da danas stiže i još ništa! Hoće li onda uopće danas doći?

A ja svoju plejkicu ne bi prodao nema tih para! 🥰

 Zavisi di se nalazis da li dostavljaju subotom, znao sam i ja dobit tako pa tek u pon dostave

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stiglo jucer iz SM 😎
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za one iz DE. Real ima par komada po paprenoj cijeni. 

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo moj setup

Moj PC  
23 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako nisi dobio do sad, onda ni nećeš danas. Teško da hp kao i ostali dostave subotom. Moramo mi ostali čekat ponedjeljak ili utorak.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako nisi dobio do sad, onda ni nećeš danas. Teško da hp kao i ostali dostave subotom. Moramo mi ostali čekat ponedjeljak ili utorak.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice