Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.746.770
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Konzola stiže sutra ili najkasnije do ponedjeljka (tcom), tako mi kolega javio. Još sam 15-ak dana bez PS4 i onaj tko se navikne na igranje nije ni malo ugodno bez gejmanja:) Vidim ovaj forumaš nudi 7000, a ja sam blizu Rijeke. 4000 milje zarade, nije loše. I onda puknuti od muke dok čekaš 8 val.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Grga1984 kaže...

 To su svima poslali. Čitaj "palnirani" ukucaj taj tracking broj na njihovu stranicu i piše da još nije ni prikupljen paket.

 

 

Da, ali ispod ti stoji datum 18.11. Naravno da tada nisu pobrali paket i da tako stoji navedeno. Zašto mi prvo šalju mail da je paket pripremljen za preuzimanje a nakon sat vremena dobijam sms da je paket pokupljen, zaveden i spreman za isporuku? Znači to je sve kompletno ludo i nesposobno. Znači, ideš pogledati status paketa a ono status s jučerašnjim datumom?

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 15:37 (movie).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Razumijem te potpuno i kod mene isti mail i sms.

naručio sam ga sa dva shopa da ne bi bilo faila i obje konzole kasne tj. biti će dobro ako sutra jedna stigne.

moj paket su unijeli u 11 am, aj bar su radili na praznik :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 15:39 (Grga1984).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odustal od refreshanja status, dosla bu (valjda) sutra i bok. Ostaloj ekipi zelim ugodno gameanje večeras ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Grga1984 kaže...

Razumijem te potpuno i kod mene isti mail i sms.

naručio sam ga sa dva shopa da ne bi bilo faila i obje konzole kasne tj. biti će dobro ako sutra jedna stigne.

moj paket su unijeli u 11 am, aj bar su radili na praznik :)

 Prodajes li drugu?

PSN - ediholic
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne prodajem, uzeo za frenda drugu. Valjda je skupio lovu :) ako nije ide na bubanj

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Naruceno......

Cekam......

Ne nerviram se......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Grga1984 kaže...

Ne prodajem, uzeo za frenda drugu. Valjda je skupio lovu :) ako nije ide na bubanj

 Ako ide na bubanj može meni ponuda na PM koliko bi koštala...uzeo bih klincu pod bor!

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 15:53 (Blackcastle).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja se javljam ako netko ima da je također uzeo 2 ili više preordera a samo jedan mu treba. Možemo se dogovoriti nešto.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Drago mi je da ste bar neki dobili plejku danas, kak su po mom mišljenju trebali svi koji ste prednaručili u valu/ovima do točke kad su dućani imali konzole i fizički.

Jednostavno je trebalo biti omogućeno da se paketi predaju dostavljačima 17.

Kaj se tiče manjka konzola, tu je ta opaka pošast koja je zasigurno imala utjecaja, ali mišljenja sam da je gaming industrija jednostavno trenutno puno "veća i jača" nego prije 7 godina.
S tim ide i puno više zainteresiranih kupaca.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa u samo 12h prvog preordera su prodali vise konzola nego PS4 u 12 tjedana od izlaska
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
Pa u samo 12h prvog preordera su prodali vise konzola nego PS4 u 12 tjedana od izlaska

 Prodali jesu, ali ih nije bilo toliko proizvedeno

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS5 UK Launch Day Sees Retailers Struggling With Online Queues Of Up To 150,000.

150,000 ljudi i botova cekalo predorder i seller odlucio da nece pustiti ps5 u prodaju 😄
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 16:16 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

vidim da ga ima u ht telekomu ali uz novi broj na preplatu, steta sta nije uz produzenje preplate

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Koja je razlika što se dostave tiče jer sam dns ujutro radi brzopletosti stavio HP dostava, a htio sam GLS Da li je to veliki problem? Koja je razlika, nisam imao vremena ni pogledat šta je šta?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

otpakiravanje konzole i usput lajva

 

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
oipoi kaže...

Ovo je gori launch od 30xx serije grafičkih. Uglavnom ako netko iz Ri ima za prodat danas ps5 nudim 7000hrk. Let me know.

 Da ne dobivaš ti od nekoga 10k kn, pa ti hitno treba danas? 

Još će tu biti svega...i preprodavača od preprodavača.

 

Meni s eKupi bi trebala sutra biti poslana, ali poznavajući našu poštu, ne očekujem je prije ponedjeljka. 

Javite ako je netko uspio prodati i za koliko, možda i moja ode na bubanj.

7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Posto sam nekada radio u GLS, probat cu vam pojasniti kako to ide, ukoliko se nista nije u medjuvremenu izmjenilo.

Znaci, posiljatelj pripremi posiljku/ke koje salje taj dan (ljepi na njih naljepnice sa kodom isprintane sa GLS apk) , dolazi dostavljac po prikup paketa kod posiljatelja, te skenira samo jedan od svih paketa. U tom trenu paketi su preuzeti. Na kraju dana dostavljac dolazi na istovar (racunajte oko 18h jer ljudi rade, tj barem se tako radilo prije koju godinu, voze po 12h dnevno). Tu se paketi istovaruju, ulaze na skladiste i sortiraju se za Zg i ostale gradove (odnosno isti proces obratno vrijedi iz St ili drugog grada gdje sada vec imaju skladista). Tada je paket na skladistu. Drugo jutro uglavnom vec paketi idu na dostavu. Tada dostavljac vaseg terena ujutro skenira sve pakete i odredjuje vrijeme isporuke, ovisno o tome kako predvidja kada ce biti na odredjenom dijelu terena s obzirom na obujam posla taj dan, te kada isprinta radni nalog, automatski se salju sms-i. Ponekad, ukoliko je obujam posla prevelik za taj dan, paketi se prebace za drugi dan, ali to je prije uglavnom bilo jako jako rijetko. Eto cisto da znate kako proces ide i da se ne veselite ili razocarate prerano 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 16:31 (Josiip).
 
3 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Momci paket je napokon preuzet od strane GLS-a prije 10 tak minuta sto znaci sutra je 100% na adresi, provjerite svi jos jednom tracking number

 
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne prodajem dalje ali iskreno ni za 7 nisam danas uspio ništa naći. Kao da ni jedna jedina nije stigla u Ri ili barem u Istru. A do ZG mi se neda voziti uru i pol. Još sutra probam ubost koji ako ništa dižem ruke.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
abbondanzieri1 kaže...

Momci paket je napokon preuzet od strane GLS-a prije 10 tak minuta sto znaci sutra je 100% na adresi, provjerite svi jos jednom tracking number

 I kod mene je isto preuzet. Ako bude sve ok sutra ga mogu ocekivati. :)

PSN: Posilovic_ XBL: Posilovic
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo T-Scumovci objavili na fejsu da ih imaju još... 

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

vidim da ga ima u ht telekomu ali uz novi broj na preplatu, steta sta nije uz produzenje preplate

 Fala, zoven ih.

 

Edit: fala kolega. Prebacen broj i konzola narucena, placanje pouzecem. Kaze da je dostava kroz 12.mj.

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 17:33 (Tututuru).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo jedan test recenzija, pa pročitajte i recite koji možete, koliko je istina, koliko hype a koliko neistina 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=2229663

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
ATJLučko kaže...

Evo jedan test recenzija, pa pročitajte i recite koji možete, koliko je istina, koliko hype a koliko neistina 

LINK; https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=2229663

 Bas me zanima odakle je izvukao da GT7 izlazi sredinom prosinca...  Odoh na wc...

PSN: Posilovic_ XBL: Posilovic
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...
Mitch kaže...
Pa u samo 12h prvog preordera su prodali vise konzola nego PS4 u 12 tjedana od izlaska

 Prodali jesu, ali ih nije bilo toliko proizvedeno

 Pa pricamo o manjku hahah...

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Evo T-Scumovci objavili na fejsu da ih imaju još... 

 Piše isporuka tijekom 12. mjeseca.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nek je nama yundex, vecernji, jutarnji, 24h, modra lasta i glas koncila napravio review konzole do koje niti ne mozemo. Vrh spika.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

Nek je nama yundex, vecernji, jutarnji, 24h, modra lasta i glas koncila napravio review konzole do koje niti ne mozemo. Vrh spika.

 Kak stvari stoje ako nisi narucio istog trenutka kad su se pojavili preorderi u 9. mj. imas vece sanse dobiti na lutriji nego naruciti PS5.

 

Edit: Nisam mislio na nikog specificno nego kako je opcenito situacija sj...

PSN: Posilovic_ XBL: Posilovic
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 17:34 (dan1j3l).
11 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Vidim da je cijena u TCOM bez ugovorne obveze jednokratno u gotovini 3980 kn + Tarifa S od 129 kn.

 

Mislim, u teoriji mogao bi uzeti uređaj, platiti ga jednokratno tu cifru i odmah sljedeći mjesec otkazati pretplatu bez penala?

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 17:32 (Glitcher).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice