Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.717.050
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
Spike1983 kaže...

 Propucat koljena.

 Zasto?

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uzivajte ekipa koji ste ga dobili danas i bacite neke dojmove nakon sto sve upogonite  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ako netko moze dostaviti danas u Rijeku PS5 disc edition ja sam voljan dati 7000 HRK 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

I naravno bacite slikice... hehehe


ugl sve ovo loše je udjecalo na prodavače SD,INSTAR, ITD jer su se pogubili, odnosno nisu računali na takvu "navalu" ja sam na SD naručio konzolu prvi dan i uopće na kraju nisam dobio broj narudžbe jer je sve zblokiralo. Srećom zvao sam pa su mi dali br...

pustimo sve sa strane i uživajmo (neki već danas) a velika većina sutra

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

imam 100% informaciju da se konzole iz "ekupi" prodaju preko veze

 

bez online trgovine jer su korisnici postali dosadni sa pitanjima :)!!!

 

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...

Stigla konzola, trebam je otići pokupit :)

 cek onda po tome ti si narucio u trecem valu, a dobio u prvom.
 kakav plot twist od godine :D

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pustimo mi "stigla je" "sad su me zvali" "evo je"

dajte vi dečki slike (mislim PS5 konzole)

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa na ebayu sad nudi i po 700eu za ps5 sa diskom a sada skalperi traze i po 900eu pa na vise :)

 

Koliko vas planira stavit svoju plejku danas na njusku za 1000eu pa ako prodje prodje? :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 12:16 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dobio mail da mogu preuzet plejku
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
4mal kaže...

@Robert_84 

 

Zelim tebi i sinu sve najbolje u zivotu i  da uspijes kupiti plejku 

 hvala!

 

rijesio sam primjerak za sina, papreno al rijeseno.

 

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Pustimo mi "stigla je" "sad su me zvali" "evo je"

dajte vi dečki slike (mislim PS5 konzole)

 ne samo to, nego da imaju svi sreće sa svojim primjercima i da su svi bez greški svačega se čovjek načita na netu kakve su sve zbugirane konzole ljudi dobili

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ak slučajno netko nabasa na Pulse 3D slusalice, slobodno javite u kojoj trgovini se moze uzeti

 

Edit: našao u Mobisu

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 12:28 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ekipa na ebayu sad nudi i po 700eu za ps5 sa diskom a sada skalperi traze i po 900eu pa na vise :)

 

Koliko vas planira stavit svoju plejku danas na njusku za 1000eu pa ako prodje prodje? :)

 za disk verziju im mogu ponudit 3500 i bonus nogom u guzicu... :)

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Shivi kaže...

Stigla konzola, trebam je otići pokupit :)

 cek onda po tome ti si narucio u trecem valu, a dobio u prvom.
 kakav plot twist od godine :D

 

Da, ja sam naručio 14.10.

 

I am over 9000!!!
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
MEGATAMA kaže...

Ekipa na ebayu sad nudi i po 700eu za ps5 sa diskom a sada skalperi traze i po 900eu pa na vise :)

 

Koliko vas planira stavit svoju plejku danas na njusku za 1000eu pa ako prodje prodje? :)

 za disk verziju im mogu ponudit 3500 i bonus nogom u guzicu... :)

Njuskalo ih je vec puno :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
bloodborne kaže...
MEGATAMA kaže...

Ekipa na ebayu sad nudi i po 700eu za ps5 sa diskom a sada skalperi traze i po 900eu pa na vise :)

 

Koliko vas planira stavit svoju plejku danas na njusku za 1000eu pa ako prodje prodje? :)

 za disk verziju im mogu ponudit 3500 i bonus nogom u guzicu... :)

Njuskalo ih je vec puno :)

 

I velika vecina je vec prodana ili "rezervirana"... 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
odlučio sam riskirati zdravlje i koristiti još dvije godine ps4pro...a onda 2022BF kupiti PS5

 

Znam ljude koji igraju još uvijek i Nintendo 3DS kupljen prije 10ak mjeseci i više su mu se veselili nego playki, npr moj klinac :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vau puno Njuškalo, ima ih čak 15 komada... U ovo doba nestašice, Covida, potencijalnog Lockdowna, nemogućnosti narudžbe i ako naručiš nemaš pojma kada bi mogao dobiti - tko ga proda ispod 6000 je budala

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 

Točno to je i meni palo na pamet neki dan, da bi netko mogo popušit i batine za takvu prodaju :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Vau puno Njuškalo, ima ih čak 15 komada... U ovo doba nestašice, Covida, potencijalnog Lockdowna, nemogućnosti narudžbe i ako naručiš nemaš pojma kada bi mogao dobiti - tko ga proda ispod 6000 je budala

15 komada ps5 je vjerovatno 30% cjelokupne kolicine za Hr........

Da cudi me da nisu po 1000eu

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sad nazvao Svijet medija, prvo sam im se ispričao što i ja sad gnjavim jer sam siguran da ih svi sad zovu. Naručio sam u prvom valu (17.9.) Uglavnom, čovjek je bio super ugodan, rekao je da nema problema, provjerio broj narudžbe i dao mi je odmah Overseas tracking number (a da ga nisam ni tražio). Veli da bi moglo doći sutra u Varaždin. Ispričao se što nisu prije poslali, ali da nije do njih (to već svi znamo). Naručio sam i dodatni kontroler u ponedjeljak koji je danas stigao, ali nisam dobio potvrdu da je poslano na mail ni tracking number jer vjerojatno ne stignu status u bazi promijeniti zbog gužve.

 
0 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Vau puno Njuškalo, ima ih čak 15 komada... U ovo doba nestašice, Covida, potencijalnog Lockdowna, nemogućnosti narudžbe i ako naručiš nemaš pojma kada bi mogao dobiti - tko ga proda ispod 6000 je budala

 jos veca onaj tko ga kupi za te pare.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

ja stavio svog za 8000 kn iz zajebancije da vidim oce se itko javit, jos uvijek nitko. 

inace, ne bi ju prodao za nikakve pare, pogotovo kad znam da ju mozda necu moc mjesecima nabavit.
pokupio sam ju, sad samo cekam kraj radnog vremena da ju donesem doma i spojim. bacim i slike i dojmove onda. 

Moj PC  
7 1 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kad počinje amazon prodavati?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kad vidim koliko su brzo planule ove koje ce tek krajem 12. mjeseca stici (konzole koje su realno u proizvodnji od 6. mjeseca), mislim da se ovo nece ni do ljeta normalizirati. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

ja stavio svog za 8000 kn iz zajebancije da vidim oce se itko javit, jos uvijek nitko. 

inace, ne bi ju prodao za nikakve pare, pogotovo kad znam da ju mozda necu moc mjesecima nabavit.
pokupio sam ju, sad samo cekam kraj radnog vremena da ju donesem doma i spojim. bacim i slike i dojmove onda. 

 

a ja taman htio staviti ovaj oglas i reći, vidi ovog pametnog što prodaje za 8000 kn 

 

https://www.njuskalo.hr/ps5-konzole/playstation-5-blu-ray-edition-oglas-32935008

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

ja stavio svog za 8000 kn iz zajebancije da vidim oce se itko javit, jos uvijek nitko. 

inace, ne bi ju prodao za nikakve pare, pogotovo kad znam da ju mozda necu moc mjesecima nabavit.
pokupio sam ju, sad samo cekam kraj radnog vremena da ju donesem doma i spojim. bacim i slike i dojmove onda. 

Ako ti se netko javi da zeli dat 8000 reci ces ne?

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Moj će ići za 6000, ako se baš netko javi neka ga nosi...

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

u koju igru se kladimo da ces ga prodat prvom koji se javi kao ozbiljan kupac ?

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ono prodas ps5 i kupis golfica :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice