Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.733.625
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Dvojka je definitvno najbolja. Ima najbolje levele, onaj uvod gdje visiš sa one litice je savršenstvo. Trojka ok, iako je meni četvorka čak bila i bolja. Jedinica je najlošija u serijalu, a i teška za popizdit.

 

Baš me zanima kakav će ispasti film sa Tom Hollandom u ulozi Nathan Drakea.

 

Ovo. Humor u drugom dijelu je jedan od najboljih u gamingu općenito. 

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hvala svima na odgovorima, listama i pojašnjenjima!

 

Noob sam za PS pa će biti toga još stoga unaprijed isprika na pitanjima. :)

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...

Što su ta prva 3 Uncharteda tak dosadni? :)

 To su stari on the rails 3rd person shooteri. Prica nije nesto inovativna a gameplay je bas to. Ides na tracnicama nekada doslovno naprijed i pucas sve sto je zivo, kad to zavrsi mozda imas platfom sekciju dvije i onda opet isto. Dosta dobra stvar ako imas pauzu ali ako igras sva 4 zaredom malo dosadi.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nuclear_Phoenix kaže...
mali.kresho kaže...

Baš me zanima koliko ljudi ovdje ima 8k TV...

 

Spojit ću PS5/neku drugu novu konzolu na...

 nisam u HR, no u DE se high end tv ne moze kupit a da nije 8K.

 

4k je mainstream. full hd modela uopce nema. Jedino neke ljeve marke do velicine 32!.

 

svaki noviji "jaci" model TVa je 8K. koristio to netko ili ne 

 

znaci ne pricam o samsung seriji 5 ili 6, gdje netko da 10 000 kn za tv od 80" i tvrdi da nema boljega jer jednostavno u radnji gdje je nema boljeg.

 

 

 

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

za jedno 15-20 godina to isto cemo mi i u hrvatskoj moci reci.

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
mali.kresho kaže...

Baš me zanima koliko ljudi ovdje ima 8k TV...

 

Spojit ću PS5/neku drugu novu konzolu na...

 nisam u HR, no u DE se high end tv ne moze kupit a da nije 8K.

 

4k je mainstream. full hd modela uopce nema. Jedino neke ljeve marke do velicine 32!.

 

svaki noviji "jaci" model TVa je 8K. koristio to netko ili ne 

 

znaci ne pricam o samsung seriji 5 ili 6, gdje netko da 10 000 kn za tv od 80" i tvrdi da nema boljega jer jednostavno u radnji gdje je nema boljeg.

 

 

 

 

 I koja je korist od TV-a 8K u Njemačkoj? Koliko gledam Saturn.de nebi baš rekao da se ne može kupit high end tv a da nije 8K. Trenutna ponuda 4K u odnosu na 8K ( slikica ). A i link: https://www.saturn.de/de/category/_ultra-hd-tvs-505161.html

A vidim i Mediamarkt ista stvar, 492 modela 4K u odnosu na 19 modela 8K: https://bit.ly/3eIF7Fq

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

ja nisam stekao takav dojam, unasunjemackoj ...  vecina ljudi u mom krugu kupuje 4k... vecinom u trgovinama natakare te preskupe neuptrebljive modele da se etas medju njima

 

sta kaze MEGATAMA , i on je tu....

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nuclear_Phoenix kaže...
mali.kresho kaže...

Baš me zanima koliko ljudi ovdje ima 8k TV...

 

Spojit ću PS5/neku drugu novu konzolu na...

Pa čuj ima da, ali u Japanu gdje par televizija i emitira u 8K.

 

Dalje kratko i jasno, 8K TV ili rezolucija za 99.9% korisnika još dosta godina potpuno nebitno i beskorisno.

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

aj ne kenjajte njemačka ovo ono...isti racku ko i kod nas je ponuda....naravne cijene variraju ali da je u DE 8K mainstream aj ne kaki.

 

 I da je tako kaj mozes sa 8k? Nit ima jos live tva ni konzola ni bluray filmova. Za pc spojit da ne pricam kad grafa na toj rezi umire.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 14:58 (amd freak).
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Trenutno 8k TV još nema neku upotrebu ali stvari se danas brže mijenjaju nego prije. Sjećam se prije dvije godine kako se govorilo da je 4k gaming previše za neku širu publiku i da neće godinama, a evo nove konzole svaku igru vrte u 4k rezoluciji i postalo je nešto najnormalnije. Sve do nedavno se govorilo da je nepotrebno i teško za izvesti.

 1080p je bio standard ogroman broj godina ali neće se više dogoditi da toliko dugo nešto ostane standard.

 

Jedini problem 8k TVa trenutno je to što su to prvi modeli na toj rezoluciji i jednostavno se ne isplati kupovati dok nema 8k materijala. Jer kad 8k postane standard, tad će 8k paneli biti puno kvalitetniji od ovih prvih. Isto kao što je bilo sa 4k. Oni prvi 4k TVi su za današnje pojmove loši. A tek evo nedavno je 4k postao "standard"

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 15:33 (antimadridista).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima li još negdje informacija kako rade ps4 igre na ps5?
Baš me zanima kako će raditi npr. ghost recon wildlands. Na ps4 slim je znalo biti trzanja. Raduje me da je days gone 60 fps. Vožnja sa motorom je znala biti kao da je na 10,15 fps:)
Možda i previše očekujem od ubisoft igri da budu ispeglane( ghost recon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Ima li još negdje informacija kako rade ps4 igre na ps5?
Baš me zanima kako će raditi npr. ghost recon wildlands. Na ps4 slim je znalo biti trzanja. Raduje me da je days gone 60 fps. Vožnja sa motorom je znala biti kao da je na 10,15 fps:)
Možda i previše očekujem od ubisoft igri da budu ispeglane( ghost recon).

 Praktički sve igre su sad bez trzanja na PS5. Recimo bilo je igara na PS4 koje su bile 30 fps lock ali je fps padao i ispod toga, ali sad je zakucan na 30. One koje nisu imale fps lock su sad 60 fps lock. Nema više naglih padova fpsa.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hvala antimadrista, od tebe uvijek mnoge korisne informacije. Za razliku od nekih "mučkih provokatora" koji samo podbadaju:)
Te dvije igre sam najviše igrao u zadnje vrijeme (days gone i ghost recon wildlands) i baš na njima sam primjetio to trzanje. Na pc mi je bilo ugodno i stabilnih 30 fps, ali kad trza ubija tu draž igranja. Bitanga car, u pravu je 100% za 60 fps:)
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Treba vidjeti prekosutra kada konzola sluzbeno izadje u USA i sl., sigurno ce biti komparacijskih PS5/PS4 videa RDR2, GTA V i sl naslova sa iskazanim framerateima i ostalo.
Nekako mi se čini da je dosta toga jos uvijek pod velikom zabranom objava

Naravno, tek cemo s buducim updateima vidjeti prave stvari.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 17:10 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Spider-Man Miles Morales Performance Review - PS5 vs. PS4 Pro vs PS4:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Hvala antimadrista, od tebe uvijek mnoge korisne informacije. Za razliku od nekih "mučkih provokatora" koji samo podbadaju:)
Te dvije igre sam najviše igrao u zadnje vrijeme (days gone i ghost recon wildlands) i baš na njima sam primjetio to trzanje. Na pc mi je bilo ugodno i stabilnih 30 fps, ali kad trza ubija tu draž igranja. Bitanga car, u pravu je 100% za 60 fps:)

 

Ajde, sad budu se bar i drugi uvjerili na PS5 da ipak vide razliku :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 

Ne kužim što su točno olakšali?

Sve je isto kao i ranije, samo je još kompliciranije jer postoji ekstra opcija?

Ili sam nešto krivo skužio?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Ne kužim što su točno olakšali?

Sve je isto kao i ranije, samo je još kompliciranije jer postoji ekstra opcija?

Ili sam nešto krivo skužio?

Navodno je sada s tom ekstra opcijom sve jednoistavnije i pod pokroviteljstvom sonya. Ne znam kako je do sada bilo jer nikada nisam tako nešto koristio. Znam da će biti upita kako to odraditi na PS5 pa evo, možda nekome pomogne.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Bitanga kaže...

 

Ne kužim što su točno olakšali?

Sve je isto kao i ranije, samo je još kompliciranije jer postoji ekstra opcija?

Ili sam nešto krivo skužio?

Navodno je sada s tom ekstra opcijom sve jednoistavnije i pod pokroviteljstvom sonya. Ne znam kako je do sada bilo jer nikada nisam tako nešto koristio. Znam da će biti upita kako to odraditi na PS5 pa evo, možda nekome pomogne.

 

Pa isto je, ulogirao si se na konzolu i sve što si instalirao mogli su i drugi igrači igrati na tvojoj primarnoj konzoli. Sad moraš još ekstra opciju aktivirati. Ta opcija je vjerojatno ono što je do sad bila "primarna konzola", tj. postavlja primarnu konzolu na intuitivniji način.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Još malo pritiska i evo 1440p podrške s nekim budućim ažuriranjem. Meni je nebitna ali kome treba bilo bi super da popuste.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
U prijevodu: ajmo cim vise ekipe nahebat na nove telke sa 2.1/120 pa lako poslije pustimo update za one s monitorima :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Normalno. Treba prodati bravie
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To je kao kad nisu dali Remote play na Android uređaje, nego samo na Xperie i iPhone.
Uvijek su se ciganili s glupostima.
PSN - DeniZg80
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
Azmo kaže...

Što su ta prva 3 Uncharteda tak dosadni? :)

Nisu, samo igraj bez brige od jedinice.

Ja sam ih davno odigrao i onda kad sam nabavio četvorku odlučio ponovno sve odigrati od jedinice.

Sve se odigra u tjedan-dva ili ako ti se ne žuri i nemaš previše slobodnog vremena rastegneš na mjesec dana.

 

Jedinica je dobar uvod u priču, dvojka i trica su mi najbolje, četvorka je grafički najbolja, ima solidnu priču, ali previše filmskih scena tako da nekad više gledaš nego igraš, to me nije oduševilo.

U svakom slučaju lijepo su sve skupa zaokružili i u pitanju je dobra zabava.

 

Obzirom da si novi u PS svijetu ovo su samo neke igre koje "moraš" odigrati:

- Witcher 3

- God of War

- Spiderman

- RDR 2

- Uncharted 1-4

- The Last of Us 1 i 2

- Death Stranding

- GTA V

- Detroit: Become Human

- Heavy Rain

ima toga još puno ovo mi je trenutno na pameti.

 Rachet&Clank* jedna od najdrazih igara uopce.

Robert_84 kaže...
Nuclear_Phoenix kaže...
mali.kresho kaže...

Baš me zanima koliko ljudi ovdje ima 8k TV...

 

Spojit ću PS5/neku drugu novu konzolu na...

 nisam u HR, no u DE se high end tv ne moze kupit a da nije 8K.

 

4k je mainstream. full hd modela uopce nema. Jedino neke ljeve marke do velicine 32!.

 

svaki noviji "jaci" model TVa je 8K. koristio to netko ili ne 

 

znaci ne pricam o samsung seriji 5 ili 6, gdje netko da 10 000 kn za tv od 80" i tvrdi da nema boljega jer jednostavno u radnji gdje je nema boljeg.

 

 

 

 

 Nije istina. Takoder sam u DE.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

I dalje su high end modeli podjeljeni na 4k i 8k modele,tranzicija na 8k tek treba nastupit i za sada se ne prodaju bas dobro pa ce se veci brandovi orijentirat na mini led modele sa ciljem poboljsavanja kvalitete slike u 2021,to je za sad to.

 

Nisam imao pojma da je XsX od danas u prodaji,ima ga vec hrpa ekipe na sve strane.

Ja gledam hoce li se negdje pojavit Ps5 u online ponudi i nigdje nista....

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Iz Sonya javljaju da će prijelaz sa PS4 na PS5 trajati 3 godine i da možemo očekivati još cross-gen naslova.

https://www.tweaktown.com/news/76148/ps4-to-ps5-transition-will-take-3-years-more-cross-gen-games-coming/index.html

 

Još nedavno su govorili da vjeruju u generacije, al su se valjda sjetili da su prodali 115 milja PS4, pa šteta da propadne baza.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 22:08 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Iz Sonya javljaju da će prijelaz sa PS4 na PS5 trajati 3 godine i da možemo očekivati još cross-gen naslova.

https://www.tweaktown.com/news/76148/ps4-to-ps5-transition-will-take-3-years-more-cross-gen-games-coming/index.html

 

Još nedavno su govorili da vjeruju u generacije, al su se valjda sjetili da su prodali 115 milja PS4, pa šteta da propadne baza.

 "During that time Sony will release a mix of next-gen exclusives and cross-gen releases."

 

Neće sve igre ići na PS4. Uvijek su ponavljali da će podržavati PS4 par godina nakon izlaska PS5. To ne znači da će sve igre biti dostupne na PS4.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Iz Sonya javljaju da će prijelaz sa PS4 na PS5 trajati 3 godine i da možemo očekivati još cross-gen naslova.

https://www.tweaktown.com/news/76148/ps4-to-ps5-transition-will-take-3-years-more-cross-gen-games-coming/index.html

 

Još nedavno su govorili da vjeruju u generacije, al su se valjda sjetili da su prodali 115 milja PS4, pa šteta da propadne baza.

 To bi znacilo da kroz 3 godine planiraju kompletnu PS4 bazu prebacit na PS5. Dosta nadobudno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice