PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 959.015
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Taj post implicira da Sony neće ništa slati dok trgovine u EU ne ispune preordere. Kako će ih ispuniti ako Sony ne pošalje dovoljan broj konzola da popuni broj preordera?
 
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Kod nas backlog u startu ima backlog. Tako da još kad se rođo i pajdo sjete da bi i oni malome kupili konzolu. Nikad mi na red ne budemo došli.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Narucio sam kod SD 18.9 digitlmnu i promijenio mi se status narudzbe. Sada stoji Dokument snimljen. Nadam se da je to dobar pokazatelj, jucer je pisalo Reezervacija.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 14:39 (theutti).
 
8 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
theutti kaže...

Narucio sam kod SD 18.9 digitlmnu i promijenio mi se status narudzbe. Sada stoji Dokument snimljen. Nadam se da je to dobar pokazatelj, jucer je pisalo Reezervacija.

 Da, slejdeci step ti je isporuka, to se sjecam sa drugog foruma kad su izbacivali tek konzole pa su ljudi komentirali, ocito da se nesto dogadja, ja se naravno nisam ulogiro u svoj acc kad sam radio narudjbu tako da ne vidim ni status

5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Dosli su i chargeri u SD i u Zeldu netko je bio pitao

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Nisi dobio nikakva mail?

5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Trgovina koja ceka konzole iz SD je dobila info da bi isporuka mogla biti petak 22.1. ili petak 29.1. i onda sad novi datum 14.2.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 14:54 (djhuby).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Upravo sam dobio mail od SD:

"Poštovani,

Hvala Vam još jednom što ste prednaručili PlayStation 5 konzolu – Digital edition, u prvoj fazi prednarudžbi 18. rujna!
Još jednom, želimo Vam se zahvaliti na strpljenju i primite naše isprike radi dužeg čekanja isporuke.

Ovom prilikom Vas obavještavamo da će pošiljka sa Vašom PS5 konzolom biti predana kurirskoj službi u ponedjeljak 25.1.2021. a isporuka na adresu se očekuje tijekom tog tjedna.
Kurirska služba će Vas dodatno obavijestiti SMS porukom o tijeku isporuke.
Želimo Vam bezbrižne sate ugodne zabave uz PlayStation 5!"
 
14 0 hvala 6
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
cobra66 kaže...
Upravo sam dobio mail od SD:

"Poštovani,

Hvala Vam još jednom što ste prednaručili PlayStation 5 konzolu – Digital edition, u prvoj fazi prednarudžbi 18. rujna!
Još jednom, želimo Vam se zahvaliti na strpljenju i primite naše isprike radi dužeg čekanja isporuke.

Ovom prilikom Vas obavještavamo da će pošiljka sa Vašom PS5 konzolom biti predana kurirskoj službi u ponedjeljak 25.1.2021. a isporuka na adresu se očekuje tijekom tog tjedna.
Kurirska služba će Vas dodatno obavijestiti SMS porukom o tijeku isporuke.
Želimo Vam bezbrižne sate ugodne zabave uz PlayStation 5!"

 Izgleda da nista od digitalki iz 10. mjeseca, ja nisam dobio nikakav mail...

5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Bitno da se nekaj i događa, neka samo oni namire 9. mjesec, prije ćemo i mi onda iz 10. doći na red, "pametni" je ipak imao krivu informaciju "iznutra"... obični troller i spammer!

 
11 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Meni je dosao isto navedeni e-mail. Sada ocito sređuju nas iz 9. mjeseca.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
cobra66 kaže...
Upravo sam dobio mail od SD:

"Poštovani,

Hvala Vam još jednom što ste prednaručili PlayStation 5 konzolu – Digital edition, u prvoj fazi prednarudžbi 18. rujna!
Još jednom, želimo Vam se zahvaliti na strpljenju i primite naše isprike radi dužeg čekanja isporuke.

Ovom prilikom Vas obavještavamo da će pošiljka sa Vašom PS5 konzolom biti predana kurirskoj službi u ponedjeljak 25.1.2021. a isporuka na adresu se očekuje tijekom tog tjedna.
Kurirska služba će Vas dodatno obavijestiti SMS porukom o tijeku isporuke.
Želimo Vam bezbrižne sate ugodne zabave uz PlayStation 5!"

 Izgleda da nista od digitalki iz 10. mjeseca, ja nisam dobio nikakav mail...

ja san blue ray narucio 8.10 i nekako osjecam da ce nas opet preveslat cim nema maila jos, al svakako je dobra vijest da su poceli rjesavat bar ove iz 9 mjeseca koji su trebali dobit jos u kamenom dobu

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam si ostavio prednarudžbu iz SOPHOSlaba koju sam izvršio 18.09.2020. za BR verziju. Kada sam vidio da nema nikakvih konkretnih informacija onda sam 19.11.2020. prednaručio digitalnu iz SD-a. Maloprije zovem SOPHOSlab jer vidim da trgovine šalju informacije o dostavi prednaručenih konzola i zaposlenik mi kaže da nema još nikakvih informacija o sljedećoj ,,turi''. Opet ponavljam radi se o BR verziji. Bio sam čak i mail slao u listopadu prošle godine nisu se čak ni potrudili odgovoriti. Užas 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Napokon da se nesto dogada :))
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Bilo bi lijepo da i mi šta smo u Svijetmedia.hr u 9. mjesecu uzeli digitalke dobijemo mail uskoro. Bilo bi predivno. 

LP
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
theutti kaže...

Narucio sam kod SD 18.9 digitlmnu i promijenio mi se status narudzbe. Sada stoji Dokument snimljen. Nadam se da je to dobar pokazatelj, jucer je pisalo Reezervacija.

 ma di to gledas gdje se to moze provejriti

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
I mene zanima
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

NAPOMENA!

 

Luceed-dokument snimljen znači da proizvod čeka na isporuku.

Provjereno.

Bratu je to pisalo 16.12.2020. pa ga je dobio oko 18.

Eto konačno stižu konzole.

 
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Izgleda da nije neka ogromna isporuka jer ce izgleda namiriti sami digitalke iz 9. mjeseca sto nisu namirene, sve ostalo neki drugi put, al dobro, barem se pomjerilo nesto

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...

Izgleda da nije neka ogromna isporuka jer ce izgleda namiriti sami digitalke iz 9. mjeseca sto nisu namirene, sve ostalo neki drugi put, al dobro, barem se pomjerilo nesto

 Ne mora biti. Možda još nije obrađeno sve. Vidjet ćemo za koji dan.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Odlične vijesti! Čestitam digitalkama iz rujna, dobro je da se nešto pomiče, doći ćemo i mi iz listopada na red! :D

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo poruka od zaposlenika iz SD-a inače je dečko aktivan na jednom forumu i super pouzdan , znači odgovor na pitanje da li je Sancta Domenica dobila novu turu konzola on odgovara citiram :

 

Yep, došla je pošiljka za 3. rundu preordera.

Dal su točno na broj, to stvarno ne znam jer nisam ni gledal točnu brojku, al došle su.....

 
12 0 hvala 7
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ako mi dođe Plej 5 do kraja siječnja... Ljubim poštara, iako je korona!

Thanks za info, baš me zanima kako će se dalje razvijati situacija. Ekipa, apdejtajte te shipmente, ajmo malo veselja ovdje.
 
6 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
Ako mi dođe Plej 5 do kraja siječnja... Ljubim poštara, iako je korona!

Thanks za info, baš me zanima kako će se dalje razvijati situacija. Ekipa, apdejtajte te shipmente, ajmo malo veselja ovdje.

 Tebe cu angazirat za proslavu svog rodjendana ove godine

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo sta kaze SD podrska danas, narucio sam PS5 7.10.
 
1 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
corney23 kaže...
Evo sta kaze SD podrska danas, narucio sam PS5 7.10.

 Digital?

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
corney23 kaže...
Evo sta kaze SD podrska danas, narucio sam PS5 7.10.

 Mislim da ce relativno brzo isporucit prednarudjbe sada, vjerojatno ce do sredine/kraja 2. mjeseca sve rijesit, ako nastave ovim tempom, a ocito da i sami to ocekuju, nebi bzvze to pricali

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nebi me cudilo da im je dosla posiljka svega i da jos nisu stigli obradit narudzbe od 10. mjeseca ili da ce im ovaj tjedan doc ostatak narudzbe.
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Da li netko ovdje na forumu čeka isporuku digital konzole prednaručene u studenome? 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice