PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 962.338
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jučer zvali iz hg-shopa isporuka konzole u pon (naručena 30.9)

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

nebi mi bilo žao da nisam jedno 5-6 puta napisao da oko 20.12. stižu.

ccc

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Meni javili iz Hta da su uređaji predano Hpu za dostavu
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Naruceno iz sancte 19.11.
Trebalo bi svaki cas stici. 😁
 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Moja posiljka utovarena znaci u pon cu dobiti🙃
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jeste dobili sms/mail od HT-a da ide dostava ili ste ih kontaktirali?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Poslao im upit da mi provjere s brojem web narudzbe i kaze predano HPu prije sat i pol i da je kod mene u roku 3 do 5 radnih dana
8 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Opaaaa ipak danas stize haha
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ocito jos samo Tele2 mudro suti i nikakve konkretne informacije ne daju
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Stiglooo 😁
 
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
sake35 kaže...
Ocito jos samo Tele2 mudro suti i nikakve konkretne informacije ne daju

 Mudro govori krajem prosinca, nažalost.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Meni pise da je paket preuzeo dostavljač, izgleda da ce danas biti i iz hta
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni iz HTa kažu da je u obradi sad što god to značilo

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam dobio i broj pošiljke
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
...
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ima li tko kakve informacije kad će biti plejke sa eKupi ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Upravo dobio odgovor sa se priprema na dostavu, znači idući tjedan stiže 🙌

 

Btw ako netko traži ps5 charging station ima na Zeldi, ja upravo naručio i stiže u ponedjeljak

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jel netko dobio ps5 konzole od tcoma, a da su u 11mj uzeli na ugovor?

 

Ja čekam 3 komada i ništa još, a rekli su mi u prosincu samo i sad na telefon kažu da dostava od četvrtka dostavlja i da do srijede 23.12 moraju svima dostavit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Predano je distributeru meni
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Paket je predan HP expressu, kad ga obrade dobit cu broj paketa i sve ostale informacije za isporuku. (t-com)

 

Zivi bili pa vidjeli!

 

CroCro - evo, uz malo srece, ja... mislim, nisam je dobio, no vidi ovo gore....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 12:05 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A evo i meni rekli prije 4h da su predali Hpu i pitam ih broj za praćenje i kažu da nemaju a morali su ga dobiti... sad ili lažu ili ne znam
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 12:05 (sprajotti).
3 godine
online
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Damir22 kaže...

Paket je predan HP expressu, kad ga obrade dobit cu broj paketa i sve ostale informacije za isporuku. (t-com)

 

Zivi bili pa vidjeli!

 to si ih zvao ili?

8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
sprajotti kaže...
A evo i meni rekli prije 4h da su predali Hpu i pitam ih broj za praćenje i kažu da nemaju a morali su ga dobiti... sad ili lažu ili ne znam

 I meni isto, kazu kad hp obradi paket da ce nam poslati sms s brojem paketa za pracenje i ostalim informacijama za isporuku.

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam 1 i po sat od ZGa mozda zato dode prije iako ne vjerujem da ce biti danas
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
A stvar je u tome što meni supruga radi u pošti i provjerila je uopće nije zaprimljeno ništa na moje ime..
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
crocro23 kaže...

Jel netko dobio ps5 konzole od tcoma, a da su u 11mj uzeli na ugovor?

 

Ja čekam 3 komada i ništa još, a rekli su mi u prosincu samo i sad na telefon kažu da dostava od četvrtka dostavlja i da do srijede 23.12 moraju svima dostavit.

 U mom slučaju je malo komplicirano...

 Naručio sam 26.9. ali su oni pogriješili i zahtjev podnesli tek 20.11. nakon što sam zvao da vidim status (mjesec prije toga su me zvali i rekli mi da isporuka kreće 18.11. i da je sve u redu sa narudzbom)

Danas sam ih kontaktirao i evo kažu da kreće na dostavu danas

13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sad sam opet zvao i eto, inzistirao da mi kažu gdje je i samo su rekli da su konzole ne čekanju da ih pokupi

HP, a sad ne znaju hoće li to bit danas, haha. Znači u pon dolaze valjda. Sumnjam da će subotom dostavljat.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 12:12 (crocro23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Sad bas gledam....

 

AKo ide gls-om, onda od gls-a dobijem mail, da je xy priredio paket od mene, nakon toga, obicno sutradan ide sms s brojem paketa i ocekivanom isporukom.

 

Ako ide hp expressom, ne dobijem nista na mail, vec onaj dan kad je isporuka dobijem sms "tijekom dana stize vam hrvatskom postom posiljka "ime trgovine", broj taj i taj....

 

Dakle, hp ne salje nikakve potvrde da su paket zaprimili, vec samo kad bude spreman za isporuku. Ako cemo suditi po ovome.

 

Doduse, t-com vjerovatno ima neki interni broj paketa, ako se izgubi, ili nesto, no to nam svakako nece dati jer je nama ta informacija beskorisna. No, zato su razgovori s korisnickom sluzbom snimani, tako da, ako su rekli da su predali paket na postu, onda valjda jesu.

 

Sprajotti> mozda i nije jos.... dakle, oni pod predanim smatraju kad posalju obavijest HP-u ili drugom dostavljacu da imaju paket za nekoga, a ne kad dostavljac fizicki paket pokupi.

 

Cak i nakon sto ga pokupi, opet ga neko vrijeme nema u sustavu, tako da..... drzi se, ja vjerujem do utorka da svi imamo konzole.

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 12:13 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Damir22 kaže...

Sad bas gledam....

 

AKo ide gls-om, onda od gls-a dobijem mail, da je xy priredio paket od mene, nakon toga, obicno sutradan ide sms s brojem paketa i ocekivanom isporukom.

 

Ako ide hp expressom, ne dobijem nista na mail, vec onaj dan kad je isporuka dobijem sms "tijekom dana stize vam hrvatskom postom posiljka "ime trgovine", broj taj i taj....

 

Dakle, hp ne salje nikakve potvrde da su paket zaprimili, vec samo kad bude spreman za isporuku. Ako cemo suditi po ovome.

 

Doduse, t-com vjerovatno ima neki interni broj paketa, ako se izgubi, ili nesto, no to nam svakako nece dati jer je nama ta informacija beskorisna. No, zato su razgovori s korisnickom sluzbom snimani, tako da, ako su rekli da su predali paket na postu, onda valjda jesu.

 U pravu si, evo i sam fantaziram, a primio 10 paketa od hp expressa na firmu u studenom i baš svaki put je dostava kad dođe i sms, uglavnom u 7h ujutro dođe sms i email na firmu i isti dan do 14h i dostava. Samo ovo ide na kucnu adresu, ali zapravo je isto onda. Kad dobiješ sms dobiješ taj dan i paket.

 

P.S Ma ja sam već prodao sve, ljudi čekaju ;D Moram ih dobit da bi dobio i novac.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 12:14 (crocro23).
7 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava
Meni je posta poslala sms dan ranije kad mi je HT posla SIM karticu: "Tijekom iduceg dana dobit cete posiljku LE464158149HR od HTa. Ukoliko ste odsutni, bit cete kontaktirani."
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice