PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.789.794
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

Što mi je 200kn s obzirom što sam sve kupovao (skuplje), ali samo moram provjeriti da li tu stane PS4 Pro. Ali pogledati ču što se još nudi.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nebudi lud, imam taj doma i nebi ti ga dao ni da si mi neprijatelj, glasnije je od konzole, uzeo sam kasnije ovaj na slici jer mi je tvoj bio preglasan.
Posalji podatke u pm i posaljem ti totalno free u utorak :)

Imam i taj drugi koji ti mislis ali kazem nevalja
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

Hvala ti, ali nema potrebe da mi šalješ. Našao sam ovo. 176 kn kada se preračuna. Izgleda dobro i ljudi su zadovoljni.

9 godina
offline
PlayStation 4

zainteresirao sam se za persona igre, sad je izašala Persona 4 na Steamu, pa sam mislio uletiti u to i onda i u Personu 5 na ps4. Imam pitanje za tu Personu 5, znam da je trebao izaći neki Royal edition ili tako nešto, da čekam to pa da kupim onda ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Izzy kaže...

Hvala ti, ali nema potrebe da mi šalješ. Našao sam ovo. 176 kn kada se preračuna. Izgleda dobro i ljudi su zadovoljni.

 Izzy

Mislim da je netko pričao tu na forumu da ti no name stalci sprečavaju ventilaciju od plejke, a ne da pomažu tako da budi oprezan kod izbora stalka.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

zainteresirao sam se za persona igre, sad je izašala Persona 4 na Steamu, pa sam mislio uletiti u to i onda i u Personu 5 na ps4. Imam pitanje za tu Personu 5, znam da je trebao izaći neki Royal edition ili tako nešto, da čekam to pa da kupim onda ili?

 Royal edition ti je oko 20 sati više gameplaya i popeglana igra sa nešto boljom pričom u nekim dijelovima. Ali je tek nedavno izašla tako da drži visoku cijenu dok obična Persona 5 je $20, a nerijetko i niže. Mislim da bi ti za početak to bila bolja opcija. Meni je igra esktra. Mozda i najbolji JRPG koji sam igrao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Royal ima i base igru jel?
U slučaju ako budem htio, jel mogu nadograditi običnu verziju na Royal?
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Royal ima i base igru jel?
U slučaju ako budem htio, jel mogu nadograditi običnu verziju na Royal?

 Mislim da se to ne može, nažalost. JRPG-evi imaju taj običaj da nakon nekog vremena developeri izbace osvježenu igru sa dodatnim gameplayem, ali se prodaje kao zasebna igra. To i Nintendo radi sa Pokemonima recimo. Ja sam odigrao jedno i drugo, Royal edition je bolji, kompletniji ali iskreno da se mogu vratiti natrag nebi opet platio punu cijenu nakon što sam već odigrao običnu Persona 5. Standardna Persona 5 je sama po sebi top igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

zainteresirao sam se za persona igre, sad je izašala Persona 4 na Steamu, pa sam mislio uletiti u to i onda i u Personu 5 na ps4. Imam pitanje za tu Personu 5, znam da je trebao izaći neki Royal edition ili tako nešto, da čekam to pa da kupim onda ili?

Meni je Persona 5 zasigurno jedna od najboljih igara sto sam igrao ove generacije. 

 

Royal verzija je izasla vec.

 

Kad bi bio siguran da ce ti se gameplay svidjeti, Royal verzija je go-to opcija jer mijenja zadnjih 75% storya i dodaje novosti u gameplayu. Ja sam uzeo Personu 5 obicnu za $5, igra ima 100+ sati contenta (main story) i bez razmisljanja bih dao punu cijenu za Royal (nemam vise PS4, ali planiram to odigrati na PS5 kada izadje).

 

Persona 5 (obicna) ima malo glupav kraj igre, ali navodno Royal verzija to mijenja, i smatram da za jednu takvu igretinu lose uradjen kraj ostavlja malo gorak ukus, a to Royal popravlja i sveukupno mi djeluje kao vrhunski paket.

 

Takodjer planiram uzeti Personu 4 na steamu ovih dana. Mada ja bih ti preporucio da mozda krenes sa Personom 5, jer za nju sam siguran da je igra vrhunska, dok cetvortku jos nisam probao. Generalno je modernija igra i ima bolji interfejs i mehanike. A ako ti klikne gameplay loop koji igra ima, trazit ces jos nakon Persone 5 (ima dobar ng+ uradjen igra btw), pa onda mozes zaigrati i cetvorku.

 

Inace sam izbjegavao igru dok sam gledao screenshots i videos, ali to sve u praksi ima smisla i definitivno igra ima najzarazniji gameplay loop koji sam iskusio u zadnjih par godina.

 

Preporucio sam igru i forumasu arnes_king, i eno ga uziva u svakom trenutku :D

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ok, hvala ti, samo još zaključno pitanje, znači kad bi uzeo taj Royal onda dobijem i base igru i ovo sve novo?
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Ok, hvala ti, samo još zaključno pitanje, znači kad bi uzeo taj Royal onda dobijem i base igru i ovo sve novo?

 Da, u biti Royal verzija ti je base igra + some additional content + zadnjih par sati main storya izmijenjeno (poboljsano).

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...
Cansee kaže...
Ok, hvala ti, samo još zaključno pitanje, znači kad bi uzeo taj Royal onda dobijem i base igru i ovo sve novo?

 Da, u biti Royal verzija ti je base igra + some additional content + zadnjih par sati main storya izmijenjeno (poboljsano).

 Još da dodam da Royal radi u 4k rezoluciji na Pro konzoli, a base igra u 1080p. Ako ti to igra neku ulogu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Izzy kaže...

Hvala ti, ali nema potrebe da mi šalješ. Našao sam ovo. 176 kn kada se preračuna. Izgleda dobro i ljudi su zadovoljni.

Imam isti takav, kupio preko Alia ima godinu dana. Super zadovoljan, s jedne strane punjač za dva DS-a, a sa druge stalak za igrice. Sve skupa ne zauzima puno mjesta i super izgleda.

Cijena prava sitnica.

10 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo bih neki rabljeni pro, vidim ima na njuskalu od 1600-2100kn, nesto po zalagaonicama. 

 

Na kaj treba pazit i dal se isplati do izlaska PS5 pa prodam onda za 100-200kn manje? Malo da se ufuram u igranje gamepadom.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
gocc01 kaže...

Uzeo bih neki rabljeni pro, vidim ima na njuskalu od 1600-2100kn, nesto po zalagaonicama. 

 

Na kaj treba pazit i dal se isplati do izlaska PS5 pa prodam onda za 100-200knmanje? Malo da se ufuram u igranje gamepadom.

 Hrabro, nema šta.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
gocc01 kaže...

Uzeo bih neki rabljeni pro, vidim ima na njuskalu od 1600-2100kn, nesto po zalagaonicama. 

 

Na kaj treba pazit i dal se isplati do izlaska PS5 pa prodam onda za 100-200kn manje? Malo da se ufuram u igranje gamepadom.

Ako budeš uzimao gledaj da dobiješ model koji je kupljen u zadnjih godinu dana jer ove zadnje revizije PS4 Pro su puno tiše od starijih.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Izzy kaže...

Hvala ti, ali nema potrebe da mi šalješ. Našao sam ovo. 176 kn kada se preračuna. Izgleda dobro i ljudi su zadovoljni.

 Izzy

Mislim da je netko pričao tu na forumu da ti no name stalci sprečavaju ventilaciju od plejke, a ne da pomažu tako da budi oprezan kod izbora stalka.

 Ako konzola bočno uvlači zrak, a ne vidim gdje drugdje bi mogla, tada ne bi smjelo biti brige jer ipak ventilatori na stalku upuhuju zrak prema konzoli (položenoj na boku). Tako da bi trebalo biti strujanja zraka. Više kupujem stalak zbog stabilnosti, a dodatne mogućnosti su samo plus.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...
Izzy kaže...

Hvala ti, ali nema potrebe da mi šalješ. Našao sam ovo. 176 kn kada se preračuna. Izgleda dobro i ljudi su zadovoljni.

Imam isti takav, kupio preko Alia ima godinu dana. Super zadovoljan, s jedne strane punjač za dva DS-a, a sa druge stalak za igrice. Sve skupa ne zauzima puno mjesta i super izgleda.

Cijena prava sitnica.

 Drago mi je čuti.

9 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa hocu u god of waru moci se kasnije vratit i pokupit stvari koje nisam mogao tada pokupiti, sada sam na dijelu kod onog velikog zaleđenog diva i trazim odgovor za put u taj svijet gdje je najveca planina sa koje bi trebali prosuti pepo, kako nesto otkljucam uvijek se nađe nešto novo, tipa one boxove sa plavim nitima ne mogu otvarati a prosao sam ih dosta, maltene te igra tera da dva puta prodjes mapu? I kakve su ono stvari sto izlaze kao iz crne rupe brutalne su teske za pobjedit, ljubicasti im je hp iznad trenutno nemoguca misija :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koliko pamtim možeš se kasnije vratiti i rješavati side questove, skupljati svašta nešto.

Oni monsteri iz crnih rupa imaju predodređeni nivo težine pa ako si sad preslab, vrati se kasnije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Moci ces se vratiti, nema frke oko toga :) Uh, koja igretina. Dodje mi da replayam, ali sam je 100% presao, a jos mi je nekako svjeze sve za ponovni prelazak. Meni osobno najbolja igra na PS4 👍
PeTak
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Svugdje se možeš vraćati, tako da se ništa za to ne brini
16 godina
offline
PlayStation 4

Prvi prelazak igraj radi priče drugi radi platine.

 

Ali ne new game nego samo nastavi na prvom saveu.

 

I neka ti mapa bude prijatelj jer za svaku zonu vidiš statse dal da sve skupio.

 

Ako imaš nešto tipa 12/13 i ne možeš nači pravac youtube.

 

I valkire ostavi za kraj..dok sve ostalo riješiš imat češ dobar gear...jer ako nemaš dobar gear valkire su pain in the ass i trebat češ naučit svaku napamet i savršeno blokirat svaki napad.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Danas cemo vidjeti novu Crash Bandicoot igru 😄
Moj PC  
3 0 hvala 4
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

zainteresirao sam se za persona igre, sad je izašala Persona 4 na Steamu, pa sam mislio uletiti u to i onda i u Personu 5 na ps4. Imam pitanje za tu Personu 5, znam da je trebao izaći neki Royal edition ili tako nešto, da čekam to pa da kupim onda ili?

 Nisam ranije nikada igrao personu i jedva se natjerao da probam, gledao po yt i sve kontao nije to za mene. Drug mi dao acc da probam Personu 5 i ev imam vec 63 sata i samo igram  Mislim da sam tek negdje oko polovice igre, mozda malo vise i za sada mi je top, nisam se ovome nadao.

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pinkyz kaže...

Pozdrav,

 

prilikom pokusaja promjene paste na ps4 pro konzoli doslo je do otkidanja konektora za napajanje sa ploce. Nesto je ostalo na konekoru nesto na ploci. Zanima me da li ima nade da se ovo popravi kod nas ili da li se neko mozda nekad susreo sa ovim problemom pa moze nekako pomoc. situacija je jos gora zato sto se sve to dogodilo prijatelju koji je u irskoj i tamo kog god je zvao za servis ga je odbio. Hvala za bilo kakvu pomoc.

 

 

 Iz vlastitog i nedavnog iskustva s poprilično sličnim slučajem.. pozdravi se s konzolom. Spremi ju u kutiju, odnesi u SD i zatraži "Staro za novo". Dobiti ćeš -50% na konzolu koju želiš. I to naravno ne uključuje joysticke i/ili bundleove sa igrama nego se odnosi isključivo "konzola za konzolu". EDIT: isprike.. tek sam sad vidio da se radi o Irskoj. Neka izvidi postoji li u dućanu/dućanima slična fora kao sa ovom u SD.

SimeKZ kaže...
Pinkyz kaže...

Pozdrav,

 

prilikom pokusaja promjene paste na ps4 pro konzoli doslo je do otkidanja konektora za napajanje sa ploce. Nesto je ostalo na konekoru nesto na ploci. Zanima me da li ima nade da se ovo popravi kod nas ili da li se neko mozda nekad susreo sa ovim problemom pa moze nekako pomoc. situacija je jos gora zato sto se sve to dogodilo prijatelju koji je u irskoj i tamo kog god je zvao za servis ga je odbio. Hvala za bilo kakvu pomoc.

 

 

 Tipicna pogreska kad ides ko divlji cupat konektor a zapravo uzmes mali ravni sarafciger ili kombinirke i lagano vuces van. Naravno, vuces dio koji se vadi.

 

Ovo sumnjam da ce itko htjet lemit. 

 Ne mora biti da je divljački čupao. Čak sam mišljenja da će se to prije dogoditi sa ovime što si napisao, pogotovo sa kombinirkama. Meni se slično dogodilo, a bio sa nježniji nego sam ženom. Uostalom, mislim da je malo teže obuhvatiti taj mali kontektor odnosno dio koji se vadi sa kombinirkama, eventualno sa nekim manjim kliještima.

DeniZg kaže...
SimeKZ kaže...
Pinkyz kaže...

Pozdrav,

 

prilikom pokusaja promjene paste na ps4 pro konzoli doslo je do otkidanja konektora za napajanje sa ploce. Nesto je ostalo na konekoru nesto na ploci. Zanima me da li ima nade da se ovo popravi kod nas ili da li se neko mozda nekad susreo sa ovim problemom pa moze nekako pomoc. situacija je jos gora zato sto se sve to dogodilo prijatelju koji je u irskoj i tamo kog god je zvao za servis ga je odbio. Hvala za bilo kakvu pomoc.

 

 

 Tipicna pogreska kad ides ko divlji cupat konektor a zapravo uzmes mali ravni sarafciger ili kombinirke i lagano vuces van. Naravno, vuces dio koji se vadi.

 

Ovo sumnjam da ce itko htjet lemit. 

 Ako se može riješit lemilicom, a osoba ne zna lemit, moglo bi se riješiti i sa ovom stvarčicom.

 Upitno je može li to rezultirati (dugoročnim) rješenjem. Moguće je zalemiti, ali ti nitko ne može garantirati da će jednako dobro raditi za mjesec-dva.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 13:57 (John_Doe_11).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
John_Doe_11 kaže...
Pinkyz kaže...

Pozdrav,

 

prilikom pokusaja promjene paste na ps4 pro konzoli doslo je do otkidanja konektora za napajanje sa ploce. Nesto je ostalo na konekoru nesto na ploci. Zanima me da li ima nade da se ovo popravi kod nas ili da li se neko mozda nekad susreo sa ovim problemom pa moze nekako pomoc. situacija je jos gora zato sto se sve to dogodilo prijatelju koji je u irskoj i tamo kog god je zvao za servis ga je odbio. Hvala za bilo kakvu pomoc.

 

 

 Iz vlastitog i nedavnog iskustva s poprilično sličnim slučajem.. pozdravi se s konzolom. Spremi ju u kutiju, odnesi u SD i zatraži "Staro za novo". Dobiti ćeš -50% na konzolu koju želiš. I to naravno ne uključuje joysticke i/ili bundleove sa igrama nego se odnosi isključivo "konzola za konzolu". EDIT: isprike.. tek sam sad vidio da se radi o Irskoj. Neka izvidi postoji li u dućanu/dućanima slična fora kao sa ovom u SD.

SimeKZ kaže...
Pinkyz kaže...

Pozdrav,

 

prilikom pokusaja promjene paste na ps4 pro konzoli doslo je do otkidanja konektora za napajanje sa ploce. Nesto je ostalo na konekoru nesto na ploci. Zanima me da li ima nade da se ovo popravi kod nas ili da li se neko mozda nekad susreo sa ovim problemom pa moze nekako pomoc. situacija je jos gora zato sto se sve to dogodilo prijatelju koji je u irskoj i tamo kog god je zvao za servis ga je odbio. Hvala za bilo kakvu pomoc.

 

 

 Tipicna pogreska kad ides ko divlji cupat konektor a zapravo uzmes mali ravni sarafciger ili kombinirke i lagano vuces van. Naravno, vuces dio koji se vadi.

 

Ovo sumnjam da ce itko htjet lemit. 

 Ne mora biti da je divljački čupao. Čak sam mišljenja da će se to prije dogoditi sa ovime što si napisao, pogotovo sa kombinirkama. Meni se slično dogodilo, a bio sa nježniji nego sam ženom. Uostalom, mislim da je malo teže obuhvatiti taj mali kontektor odnosno dio koji se vadi sa kombinirkama, eventualno sa nekim manjim kliještima.

DeniZg kaže...
SimeKZ kaže...
Pinkyz kaže...

Pozdrav,

 

prilikom pokusaja promjene paste na ps4 pro konzoli doslo je do otkidanja konektora za napajanje sa ploce. Nesto je ostalo na konekoru nesto na ploci. Zanima me da li ima nade da se ovo popravi kod nas ili da li se neko mozda nekad susreo sa ovim problemom pa moze nekako pomoc. situacija je jos gora zato sto se sve to dogodilo prijatelju koji je u irskoj i tamo kog god je zvao za servis ga je odbio. Hvala za bilo kakvu pomoc.

 

 

 Tipicna pogreska kad ides ko divlji cupat konektor a zapravo uzmes mali ravni sarafciger ili kombinirke i lagano vuces van. Naravno, vuces dio koji se vadi.

 

Ovo sumnjam da ce itko htjet lemit. 

 Ako se može riješit lemilicom, a osoba ne zna lemit, moglo bi se riješiti i sa ovom stvarčicom.

 Upitno je može li to rezultirati (dugoročnim) rješenjem. Moguće je zalemiti, ali ti nitko ne može garantirati da će jednako dobro raditi za mjesec-dva.

 One male kombinirke, koje idu u spicu. Ne mogo se sad sjetit kak se zovu. Meni uvijek funkcioniraju odlicno u takvim situacijama. Lagano sa jedne, pa druge strane i to je to. Kolko god da su to osjetljivi lemovi, nema sanse da ga iscupas samo tako. Doslovno moras drzat sa kompletni konektor i povuc da bi to uspio. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
PlayStation 4

Evo i Crasha

 

Moj PC  
8 0 hvala 7
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Crash izgleda vrhunski, kao mješavina basha, originala i ctr-a. I odlično je da i dalje izlaze igre za ps 4. I to kakve.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 17:19 (tandara).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Evo i Crasha

 

 Jebeno, jos samo da i vidimo povratak Jaka, Slya i ekipe na PS5 i svi sretni :D

PeTak
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice