PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.795.190
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...

Kupio MGS V Definitive Experience za 38kn, pa me zanima ima li to smisla igrati bez da sam odigrao prethodnike?

https://store.playstation.com/en-hr/product/EP0101-CUSA05597_00-MAINGAME00000000

Pa, ako si ga kupio igraj.

 

Tesko je sad i odigrati sve prethodnike. Za pricu ti je bolje pogledati neki youtube recap.

MGS1 (ako zanemarimo prethodnike). PS1. Vita ili na PC-u s PS1 emulatorom.

MGS2 i 3. PS2. PS3 Remaster. Vita. PC emulator PS2 (nisam pratio scenu, da li su funkcionalni).

MGS4. PS3.

Ne znam da li je na PSNow sta bolja situacija.

 

Osobno odigrao MGS1 i MGS2 nekoliko puta. Tricu igrao na Viti i nikako zavrsiti.

Namjeravao sve odgrati prije petice, ali sad je upitno i kad bih uplaio PS3 nakon par godina neaktivnost da li bi pregorila :D

MGSV sam odigrao Ground Zeroes (u biti Prologue petice).

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Slazem se, radije bih neku kracu i napetiju igru. Radije odigram neku igru koja traje 6-8 h nego recimo ac Odyssey. 25h za story driven igru je previse.

Nevolim igre koje razvlace gameplay i priču. Tako je bilo u spidermanu, oni ruksaci, fotografije i ostale gluposti su bili totalno nepotrebni i unistili mi dojam igre. I dalje tvrdim da je Spiderman daleko precjenjena igra koja osim relativno dobre price nije ponudila nista posebno. Klincima je dovoljno njihanje po gradu, meni je dosadilo.

 

A gle sve ovisi kako je napisana i prezentirana priča. Mene je recimo u Witcheru 3 priča vukla do samog kraja, cijelo vrijeme me je zanimalo što će se dogoditi sljedeće, tko je sve upetljan i šta ti ja znam. God of War (2018.) mi je također super primjer, jer je priča prezentirana kao putovanje i mene to automatski vuče, želim vidjeti što će se dogoditi na cilju, bez obzira jeli zadnja mehanika igre prikazana prije 10 ili više sati. Tako da meni osobno story driven igra može biti i 50 sati, ako je priča stvarno dobra. Ako je nešto generično i stoput viđeno, neću doći ni do 10-og sata igre. U AC Odysseyu sam došao do kraja, ali me nije priča vukla. Vukao me taj veliki svijet i hrpa mehanika i šta ti ja znam, ali da sam se previše uživio u priču, jednostavno nisam.

 

To je naravno moj osobni ukus, mnogi ljudi igraju igre a da ih nimalo ne zanimaju nikakve priče, ja sam drugačiji. Zato i volim pročitati dobru fantasy i SF knjigu, a ono što često zna mučiti i igre i knjige je pacing. Neke stvari se ne smiju otkriti prerano, a neke stvari uopće. Mora biti kvalitetne misterije koja se ne može tako lako otpetljati. Mass Effect je imao Reapere, ali trebalo nam je vremena dok smo provalili kroz daleku prošlost i uopće počeli poimati o čemu se to radi. 

 

Odgovarala bi i meni kraća i napeta igra, ali nema mi boljeg nego dugačke i kvalitetne priče u koju se stvarno uživim i ne puštam ju dok ne završim.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kao ljubitelj Souls igara podjelio bih s vama par infoa o Souls-like igri Mortal Shell.

Igra je Epic store exclusive na pcu (cijena 30€) ali dolazi i na ps4/xbox dok na steam godinu dana kasnije.
Release date je Q3 2020.

3.7 - 10.7 ce biti closed beta samo za pc pa tko zeli sudjelovati neka se pridruži njihovom discordu I twitteru.

Ovdje imate press kit ako vas zanimaju Screenshoti i ostalo

https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1fdojP9jUlY99LDhnUqhHnV8eRd2RpJ7K?usp=sharing
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kao ljubitelj Souls igara podjelio bih s vama par infoa o Souls-like igri Mortal Shell.

Igra je Epic store exclusive na pcu (cijena 30€) ali dolazi i na ps4/xbox dok na steam godinu dana kasnije.
Release date je Q3 2020.

3.7 - 10.7 ce biti closed beta samo za pc pa tko zeli sudjelovati neka se pridruži njihovom discordu I twitteru.

Ovdje imate press kit ako vas zanimaju Screenshoti i ostalo

https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1fdojP9jUlY99LDhnUqhHnV8eRd2RpJ7K?usp=sharing

 

ja isto to pratim, i sve mi je zanimljivo i sviđa mi se, ali sačekati ću recenzije da vidim šta kažu za borbu jer mi se čini malo nespretna. Ali ostalo mi izgleda super

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, nekako bas djeluje nespretno, onako tromo i usporeno, gledao sam neke boss bitke i bas djeluje dosadan combat, nadam se da ce jos popraviti neke stvari
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bome ja sam za Mortal Shell i više nego zainteresiran, vjerojatno uzimam na day1.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Prikazan Star Wars Squadrons Trailer

 

Igra izlazi 2.10.2020 za PC, Xbox i PS4. Podržava Crossplay

Gameplay Trailer izlazi 18.6 4pm PT (Kod nas petak 1h u noći)

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
mzopg kaže...

Kupio MGS V Definitive Experience za 38kn, pa me zanima ima li to smisla igrati bez da sam odigrao prethodnike?

https://store.playstation.com/en-hr/product/EP0101-CUSA05597_00-MAINGAME00000000

Pa, ako si ga kupio igraj.

 

Tesko je sad i odigrati sve prethodnike. Za pricu ti je bolje pogledati neki youtube recap.

MGS1 (ako zanemarimo prethodnike). PS1. Vita ili na PC-u s PS1 emulatorom.

MGS2 i 3. PS2. PS3 Remaster. Vita. PC emulator PS2 (nisam pratio scenu, da li su funkcionalni).

MGS4. PS3.

Ne znam da li je na PSNow sta bolja situacija.

 

Osobno odigrao MGS1 i MGS2 nekoliko puta. Tricu igrao na Viti i nikako zavrsiti.

Namjeravao sve odgrati prije petice, ali sad je upitno i kad bih uplaio PS3 nakon par godina neaktivnost da li bi pregorila :D

MGSV sam odigrao Ground Zeroes (u biti Prologue petice).

Downloada se :)

 

Mislio sam prije nego krenem s igranjem odigrati prethodne preko emulatora, ako je priča baš toliko povezana, ali i ta ideja sa youtubeom je ok. Vjerojatno ću to napraviti. 

14 godina
offline
PlayStation 4

Gdje još kupujete digitalne igre osim store-a?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Prikazan Star Wars Squadrons Trailer

 

Igra izlazi 2.10.2020 za PC, Xbox i PS4. Podržava Crossplay

Gameplay Trailer izlazi 18.6 4pm PT (Kod nas petak 1h u noći)

 

 

Na prvu mi se sviđa.

 

Iskustvo mi kaže da će biti generična sp kampanja od 5-6 sati, fokus na multiplayeru sa lootboxovima i drugim govnima i ako ispadne tako neću ni prismrditi igri.

 

Ali ako su nešto naučili na fallen orderu i ako ipak daju kvalitetnu i poštenu igru, onda sam definitivno zainteresiran

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pricekajmo Gameplay. Lijepo izgleda ili ako bude letenje kao u sw battlefront 2 nece mi se svidjeti nimalo. Nekako mi je nezgrapno bilo.
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kao ljubitelj Souls igara podjelio bih s vama par infoa o Souls-like igri Mortal Shell.

Igra je Epic store exclusive na pcu (cijena 30€) ali dolazi i na ps4/xbox dok na steam godinu dana kasnije.
Release date je Q3 2020.

3.7 - 10.7 ce biti closed beta samo za pc pa tko zeli sudjelovati neka se pridruži njihovom discordu I twitteru.

Ovdje imate press kit ako vas zanimaju Screenshoti i ostalo

https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1fdojP9jUlY99LDhnUqhHnV8eRd2RpJ7K?usp=sharing

 Problem kod tih Souls-like igara je upravo to sto ocekujem da budu jedanko dobre kao Souls igre, a to nikad tako ne ispadne.... Ali interesatno djeluje, wishlistano je na Steamu vec :)

PeTak
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Na steam dolazi tek krajem 2021
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Ma znam, ali otom potom. Ima drugih igara u medjuvremena, a mozda i zaigram na konzoli :) Ne mogu smisliti Epic...

PeTak
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

:D

Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
PlayStation 4

Hoće tko kupiti Daemon souls za PS3? 😁

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Morao bi mi prodati i cijelu konzolu onda lol. A posto PS3 nemam od 2013e i cekao sam Demon Souls do sada, mogu jos malo 😆
PeTak
9 godina
offline
PlayStation 4
Moj PC  
3 0 hvala 6
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...
Morao bi mi prodati i cijelu konzolu onda lol. A posto PS3 nemam od 2013e i cekao sam Demon Souls do sada, mogu jos malo 😆

 Imam trojku ( trenutno igram mgs4), četvorku a bome je i petica moja😁 e da imam i switch

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2020 16:19 (Dermentor).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

relano, čak i ovih 30kn mjesečno nakon promocije je dobra cijena po meni.

Iako ne igram razmišljam da uzmem..because brain dead...

 

e a jel treba svejedno i PS+ za igranje online?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sutra završava Days of play pa planiram upiknuti godišnji PS+ a pošto sam PS4 pro uzeo u 1 mj. ove godine i zadnje kaj sam kupio je bio PS3 nisam uopće igrao hitove tipa TLOU, God of War, Horizon dawn a sad su sve na akciji na store-u pa nekako gledam Horizon jer mi se čini interesantan i GoW. Jesu ovo sad zadnja sniženja prije PS5 ili budu na jesen opet možda imali akcije slične? Malo poduže pitanje ali nikak se odlučiti. Neka preporuka na druge naslove single player?
thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mat777gold kaže...
Sutra završava Days of play pa planiram upiknuti godišnji PS+ a pošto sam PS4 pro uzeo u 1 mj. ove godine i zadnje kaj sam kupio je bio PS3 nisam uopće igrao hitove tipa TLOU, God of War, Horizon dawn a sad su sve na akciji na store-u pa nekako gledam Horizon jer mi se čini interesantan i GoW. Jesu ovo sad zadnja sniženja prije PS5 ili budu na jesen opet možda imali akcije slične? Malo poduže pitanje ali nikak se odlučiti. Neka preporuka na druge naslove single player?

Ma imaš svako malo nekakve akcije i sniženje, gori su od Kineza. 

Gotovo u svako godišnje doba, uopće mi nije jasno tko im kupuje po punim cijenama.

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav,

 

prilikom pokusaja promjene paste na ps4 pro konzoli doslo je do otkidanja konektora za napajanje sa ploce. Nesto je ostalo na konekoru nesto na ploci. Zanima me da li ima nade da se ovo popravi kod nas ili da li se neko mozda nekad susreo sa ovim problemom pa moze nekako pomoc. situacija je jos gora zato sto se sve to dogodilo prijatelju koji je u irskoj i tamo kog god je zvao za servis ga je odbio. Hvala za bilo kakvu pomoc.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pinkyz kaže...

Pozdrav,

 

prilikom pokusaja promjene paste na ps4 pro konzoli doslo je do otkidanja konektora za napajanje sa ploce. Nesto je ostalo na konekoru nesto na ploci. Zanima me da li ima nade da se ovo popravi kod nas ili da li se neko mozda nekad susreo sa ovim problemom pa moze nekako pomoc. situacija je jos gora zato sto se sve to dogodilo prijatelju koji je u irskoj i tamo kog god je zvao za servis ga je odbio. Hvala za bilo kakvu pomoc.

 

 

 Tipicna pogreska kad ides ko divlji cupat konektor a zapravo uzmes mali ravni sarafciger ili kombinirke i lagano vuces van. Naravno, vuces dio koji se vadi.

 

Ovo sumnjam da ce itko htjet lemit. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
Pinkyz kaže...

Pozdrav,

 

prilikom pokusaja promjene paste na ps4 pro konzoli doslo je do otkidanja konektora za napajanje sa ploce. Nesto je ostalo na konekoru nesto na ploci. Zanima me da li ima nade da se ovo popravi kod nas ili da li se neko mozda nekad susreo sa ovim problemom pa moze nekako pomoc. situacija je jos gora zato sto se sve to dogodilo prijatelju koji je u irskoj i tamo kog god je zvao za servis ga je odbio. Hvala za bilo kakvu pomoc.

 

 

 Tipicna pogreska kad ides ko divlji cupat konektor a zapravo uzmes mali ravni sarafciger ili kombinirke i lagano vuces van. Naravno, vuces dio koji se vadi.

 

Ovo sumnjam da ce itko htjet lemit. 

 Ako se može riješit lemilicom, a osoba ne zna lemit, moglo bi se riješiti i sa ovom stvarčicom.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nek se javi Damir Omerhodžiću na fejs, on ti je u Dublinu i velika šansa da bi mogao to popraviti. Inače mobitele, laptope, kompove slaze pa sam uvjeren da i konzole zna.
thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pinkyz kaže...

Pozdrav,

 

prilikom pokusaja promjene paste na ps4 pro konzoli doslo je do otkidanja konektora za napajanje sa ploce. Nesto je ostalo na konekoru nesto na ploci. Zanima me da li ima nade da se ovo popravi kod nas ili da li se neko mozda nekad susreo sa ovim problemom pa moze nekako pomoc. situacija je jos gora zato sto se sve to dogodilo prijatelju koji je u irskoj i tamo kog god je zvao za servis ga je odbio. Hvala za bilo kakvu pomoc.

 

 

 promjena paste na konzoli

poslje jebanja nema kajanja kolega

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zato ja svoju ne diram, prodat cu ju prašnjavu unutra ali nema sanse da ju diram. Srecom nikakvih problema s konzolom, nebi ih stvarao
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tko ima Witcher 3 na PSN-u, može ga dobiti free za PC.

1. Skinuti GOG Galaxy 2.0 na PC
2. Linkati PSN account u aplikaciju.

Ponuda traje još nekih 6 dana.

Dobije se istovjetna verzija igre, tj. ako na PSN imate GOTY edition, dobivate isto to i za PC.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Tko ima Witcher 3 na PSN-u, može ga dobiti free za PC.

1. Skinuti GOG Galaxy 2.0 na PC
2. Linkati PSN account u aplikaciju.

Ponuda traje još nekih 6 dana.

Dobije se istovjetna verzija igre, tj. ako na PSN imate GOTY edition, dobivate isto to i za PC.

 Hm pročitao sam negdje da se ne dobiva Goty iako imaš kupljenu Goty za PS4.

Evo ovdje:

https://www.hcl.hr/vijest/the-witcher-3-mozete-dobiti-besplatno-ste-ga-vec-kupili-157574/

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2020 22:46 (hummer0).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice