PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.524
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Datum paše uz one leakove da PS5 izlazi 20.11.2020.

Osobno mi je baš svejedno. Znajući koliko dugo su krpali Witchera sigurno neću ovo zaigrati barem 6 mjeseci od izlaska
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Za mir u kući.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Digitalna verzija? Ja bi to skidao 2 dana :( Zato se ceka Cd :)
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Pa evo dok dodem s posla to je to. 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Uh, sad me bacili u probleme.

Preorder za PS4 davno napravljen, ali je ovo sad preblizu izlasku PS5.

First World Problem!

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Datum paše uz one leakove da PS5 izlazi 20.11.2020.

Osobno mi je baš svejedno. Znajući koliko dugo su krpali Witchera sigurno neću ovo zaigrati barem 6 mjeseci od izlaska

 Šta nije da dolazi na ps5 iduće godine? Bilo bi super da je launch title

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pretpostavljam da će raditi na PS5 odmah, ali bez PS5 specifičnih dodataka, ako je istina da je odgoda samo radi bug fixeva. To mi izgleda logično. Sigurno im neće škoditi prodaji da dolazi baš kad i nove konzole.

A moguće i da je samo slučajnost baš taj datum. Nije ni za PS5 potvrđeno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
PlayStation 4

Mora biti povezano za novim konzolama. Nitko normalan se ne bi usudio izdati igru u istom vikendu/mjesecu kada izlazi najiščekivanija next gen konzola. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Oni su vec ranije izjavili da PS5 i Series X verzije nece odmah biti dostupne nego tek naredne godine. Moci ce se igrati PS4 verzija vjerovatno uz neki sitni patch da malo bolje radi ali to je to.

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

 .

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 11:15 (bloodborne).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Some infos. from a meeting that CDPR had today:

  • The Game will run on PS4, PS5, XBO and XSX from day 1.

  • The Game will look better on next-gen consoles from day 1.

  • A full next-gen version is planned for 2021, "more robust update". Will be free of charge for those who own last-gen version.

  • They expect next-gen consoles to release around same time, but they aren't worried about release titles creating competition for CP77 as release titles look to be different kind games.

More information here: https://twitter.com/Wario64/status/1273799811972493312/photo/1

 

Evo mp3 konferencije:

 

https://www.cdprojekt.com/en/wp-content/uploads-en/2020/06/20200618_1900-cd-projekt.mp3

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 11:55 (arnes_king).
Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
online
Re: PlayStation 4

e vidiš, neće biti spremni odmah s novim konzolama, dakle nije odgoda zbog novih konzola, u svakom slučaju bi izaš lo na nextgenu 2021.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ali dosad se nije znalo da će day one raditi na PS5. Moja je pretpostavka da Sony nema neki hard hitter za release konzole pa su rekli CDPR da malo još pričekaju. Win win za jedne i druge.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kazem vam ja garant Launch naslov za PS5, neznamo mi njihove špekulacije. Mislim da si upravu 😄
6 godina
offline
PlayStation 4

Onda su samo nesposobni držati se vlastitih rokova. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Onda su samo nesposobni držati se vlastitih rokova. 

 

Jesi ikad išta ozbiljno programirao? Po rokovima koje ti je netko drugi dao?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 14:11 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Vandit kaže...

Onda su samo nesposobni držati se vlastitih rokova. 

Jesi ikad išta ozbiljno programirao? Po rokovima koje ti je netko drugi dao?

... u doba korone ... 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Zna li netko gdje mogu kupit ps4 za 1500 kn da nije polovan?
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Marko3214 kaže...
Zna li netko gdje mogu kupit ps4 za 1500 kn da nije polovan?

 Da te ne lažem brat, bratu za black friday.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nova Crash Bandicoot igra :)
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Marko3214 kaže...
Zna li netko gdje mogu kupit ps4 za 1500 kn da nije polovan?

 1700 sancta domenica...s njom ide igra the last of us 2 koja dođe 550kn. Do the math ;)

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Nova Crash Bandicoot igra :)

 Nadam se da neće biti toliko loša kao one zadnje Crash igre od Activisiona sa PS2. Nisu bile ni blizu originalnoj Crash trilogiji od Naughty Doga.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Injustice Gods Among Us Besplatan za skinuti do 25.6.
Moj PC  
4 0 hvala 5
3 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
A znas li negdi drugdi neda mi se cekat do 11 mj do crnog petka
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Evo ti Link preko nabave pa sad gdje i po kojoj cijeni ti najvise pase.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Vandit kaže...

Onda su samo nesposobni držati se vlastitih rokova. 

 

Jesi ikad išta ozbiljno programirao? Po rokovima koje ti je netko drugi dao?

 

Točno to, ja gledam kod nas u firmi neka prosječna aplikacija ili web triput probije rokove, dvaput zbog klijenta, jednom zbog nas, a ima nas tridesetak. Sad povećaj scope posla na desetu potenciju i na tim koji sa svim vanjskim suradnicima dođe i do 1000 ljudi. Ne bih volio biti u koži project managerima u bilo kojem većem game studiju.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Odigrao nekih 2h tlou 2, bacit cu neki kratki dojam pokusati ne spojlat igru nikome.

 

Moj slim model je u pocetku malo bucio pretpostavljam jer je od jucer navecer do 15h bio u restu.

Medutim kasnije se stisao, grafika svijet je vizualno jako lijep i djeluje dosta zahtjevno za hardver gotovo

vec "mrtvog" ps4. Ambijent, odsjaj, detalji, sav svijet izgleda poprilicno dobro. Sitnice kao zapuse mecava ellie spusta

kapuljacu na glavu daje do znjanja da su se bas potrudili oko "svega", pucketanje leda pod nogama, tragovi u snijegu.

Izgleda reci cu cak fantasticno.

 

Kontrole iste kao na prosloj igri, kretnje i kamera su dobre, citao sam da su se neki zalili ja u ova 2h nisam

nasao nesto lose u kameri, bas se realno, jednostavno kretati po svijetu. AI vise nije toliko glupav kao u prosloj igri.

Iako sam si spojlao pricu sad dok igram "nemam pojma" o cemu se zapravi radi.

 

Likovi zasad okej, abbie malo je pa jaka za zenu da tako kazem no kada sam poceo igrati s njom

zabavna je za rusiti walkere. Jednom liku necu ga imenovati ili barem covjeku koji mu je posudio glas nebi falilo

da je unio malo zivota u "lika" prica kao da ga boli kurac i umire. Vjerujem da cete skuziti o kome se radi tokom igre.

 

I ne znam sta jos reci klasika skupljanje, craftanje, ubijanje, itd, itd... Zasad sam zadovoljan kako igra ide.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 18:08 (bloodborne).
Moj PC  
5 0 hvala 4
9 godina
online
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...
Vandit kaže...

Onda su samo nesposobni držati se vlastitih rokova. 

 

Jesi ikad išta ozbiljno programirao? Po rokovima koje ti je netko drugi dao?

 

Točno to, ja gledam kod nas u firmi neka prosječna aplikacija ili web triput probije rokove, dvaput zbog klijenta, jednom zbog nas, a ima nas tridesetak. Sad povećaj scope posla na desetu potenciju i na tim koji sa svim vanjskim suradnicima dođe i do 1000 ljudi. Ne bih volio biti u koži project managerima u bilo kojem većem game studiju.

 

To je sve lijepo, samo valjda su onda developeri koji ispoštuju rokove Bogovi sa Olimpa?? A Zeus project manager?

 

Je li to onda pravilo da mora biti nekoliko odgoda za svaku igru, da to uvijek očekujem?

 

Oprosti na sarkazmu i cinizmu, samo ja tu ne vidim nekog posebnog opravdanja. Kako Techland nije objavio datum izlaska za Dying Light 2? Jesu li tamo project manageri ipak malo bili realniji i odlučili da neće ništa govoriti dok ne budu imali jasnu sliku budućnosti igre?

 

Ja sam naučio iz ove cijele eskapade sa CP2077 nekoliko stvari. Prvo je to da previše idealiziramo CDPR, ja prvi. Drugo, uvjeren sam da su i sami bili svjesni da je travanj nerealan, tako da je moj zaključak da su htjeli što prije početi za grabežom novaca i zato su stavili taj prvi datum. A treće što sam naučio je to da CDPR ništa nije naučio sa Witcherom 3, kada se odvijala identična situacija. Mogli su bez ikakvih problema staviti nedefiniran datum izlaska sa ciljem na Q3/Q4 2020. Nitko im ne bi imao pravo ništa prigovoriti da su igru izbacili u travnju 2021. bez odgađanja.

 

Ja sam kupio igru i neću ništa stornirati, igrat ću je da je još 5 puta odgode, ali sam mušterija platiša i imam pravo da se žalim i ljutim. Ako su stvarno mislili da će izbaciti igru u travnju, i ako stvarno uzimaju dodatno vrijeme samo radi poliranja igre onda sam ja šupak što serem po njima. Ali ako su ovo izveli isključivo radi next gena onda su ultra šupci, pogotovo jer oni znaju već minimum godinu dana kada izlaze next gen konzole. NIkad to nećemo saznati jebiga

10 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Situacija sa Cyberpunkom i konzolaskim verzijama se dosta zakomplicirala iskreno. PS4 verzija, PS4 verzija na PS5, PS5 free upgrade, PS5 verzija tek kasnije...

PeTak
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Drago mi je vidjeti da se svi old school platformeri vraćaju. Još samo kad bi dobili novi Jak & Daxter...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice