Huawei honor 8

poruka: 103
|
čitano: 52.215
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Huawei honor 8

Taman kad je istekla garancija glavna kamera je prestala da radi, ustvari fokus je prestao da radi, nista ne moze da fokusira. Probao sam reset postavki kamere ali nije pomoglo. Da li je netko imao slicno iskustvo?

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 22:09 (systemize).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei honor 8

Vidim da tema nije baš živa al da probam,jel vam je došao updejt na Oreo?

Meni danas notifikacija,updejt od 2,5gig i na kraju ispadne novija verzija EMUI-a .

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Huawei honor 8

Ja sam jos uvijek na 5.0.1, nikakav update za sad. 

8 godina
offline
Huawei honor 8

Koliko sam vidio, upgrade bi trebao doći, samo nisam vidio kad.
Ovisi to i o operateru, bar je tako bilo do sad. Na LG G3 sam znao dobiti mjesec dana prije nego kolega sa istim mobom na drugom operateru.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei honor 8

Honor 8 je trebao ostati na Nougatu ali će dobiti nove značajke EMUI-a, zato imaš taj update a kasnije i Oreo.

Smiješno je da takav HW koji uopće nije slab, pogotovo CPU i RAM plus flashka umalo ne dobije Oreo update, kao i P9 i ostali.

Zato sam ga i prodao, idući put ću pametnije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 21:08 (zoharbizo).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei honor 8
@evang Jesi siguran da to nije oreo, taman je 2.5gb veličina updejta. Stiga mi je prije dva tjedna, preko kompa - hiSuite mi ga je našlo.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 21:23 (marinnn).
11 godina
offline
Huawei honor 8

Pa koliko čitam po forum.hr-u i redditu Honor8 je dobio Oreo.

Naletio sam na ovo  ,ukratko ako imate FRD-L09xxxx verziju ,updejtat morate ručno ,odite na Ažuriranje sustava>kliknite na 3 točkice u gornjem desnom kutu > prva stavka (preuzmi najnoviji cijeli paket) i sa time dobivate taj EMUI 5.0.3. (to je taj patch od 2,5 gigi) nakon toga bi se trebalo preko HiSuitea moć updejtat na Oreo.

Nisam isprobao jer nisam doma ,pišem šta sam našao na netu.

 

Nije Oreo ziher,još uvijek stoji Android 7.0 Emui 5.0.3

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 21:33 (evang).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei honor 8
evang kaže...

Pa koliko čitam po forum.hr-u i redditu Honor8 je dobio Oreo.

Naletio sam na ovo  ,ukratko ako imate FRD-L09xxxx verziju ,updejtat morate ručno ,odite na Ažuriranje sustava>kliknite na 3 točkice u gornjem desnom kutu > prva stavka (preuzmi najnoviji cijeli paket) i sa time dobivate taj EMUI 5.0.3. (to je taj patch od 2,5 gigi) nakon toga bi se trebalo preko HiSuitea moć updejtat na Oreo.

Nisam isprobao jer nisam doma ,pišem šta sam našao na netu.

 

Nije Oreo ziher,još uvijek stoji Android 7.0 Emui 5.0.3

Nešto si pobrkao, ja vrtim 8.0 i to na taj način kako si postao. Znači prvo sam na mob. pod postavke u gornjem desnom kutu izabrao preuzmi najnoviji cijeli paket (oko 2,5 gb ako me pamet služi-naziv updatea je bio B407), nakon toga skinuo zadnju verziju HiSuite (za one koji ne znaju to je računalo :)- verzija 8.0.1.300 OVE, pokrenuo, upiknuo mob u komp i stisnuo update, počeo automatski skidati i sad na mobu imam EMUI verziju 8.0.0 i Android ver. 8.0.0.521. Model moba je FRD-L09.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 22:45 (ajeto007).
13 godina
offline
Re: Huawei honor 8

Je li model FRD-L09C432? 

12 godina
offline
Re: Huawei honor 8

Da, taj model. 

11 godina
offline
Re: Huawei honor 8
ajeto007 kaže...
evang kaže...

Pa koliko čitam po forum.hr-u i redditu Honor8 je dobio Oreo.

Naletio sam na ovo  ,ukratko ako imate FRD-L09xxxx verziju ,updejtat morate ručno ,odite na Ažuriranje sustava>kliknite na 3 točkice u gornjem desnom kutu > prva stavka (preuzmi najnoviji cijeli paket) i sa time dobivate taj EMUI 5.0.3. (to je taj patch od 2,5 gigi) nakon toga bi se trebalo preko HiSuitea moć updejtat na Oreo.

Nisam isprobao jer nisam doma ,pišem šta sam našao na netu.

 

Nije Oreo ziher,još uvijek stoji Android 7.0 Emui 5.0.3

Nešto si pobrkao, ja vrtim 8.0 i to na taj način kako si postao. Znači prvo sam na mob. pod postavke u gornjem desnom kutu izabrao preuzmi najnoviji cijeli paket (oko 2,5 gb ako me pamet služi-naziv updatea je bio B407), nakon toga skinuo zadnju verziju HiSuite (za one koji ne znaju to je računalo :)- verzija 8.0.1.300 OVE, pokrenuo, upiknuo mob u komp i stisnuo update, počeo automatski skidati i sad na mobu imam EMUI verziju 8.0.0 i Android ver. 8.0.0.521. Model moba je FRD-L09.

Ma ovo sam napisao za ljude poput mene koji nisu skužili da treba ručno skinut taj 5.0.3 emui jer su mi svi updejtovi do sada dolazili normalno pod ažuriranje.

A i taj HiSuite sam koristio možda 2 puta do sada.

13 godina
online
Re: Huawei honor 8

 Bok ekipa. Pao mi je mob i dosta mi je onako napuklo prednje staklo tako da moram mijenjati. Poslao bio upit jednom servisu i traži me 650kn šti mislim da je previše. Vidim na Ebay da imam zaslon (čitavi prednji) za oko 20 eura i još bi nekom platio nešt da mi zamjeni. Ima li tko kakva iskustva s tim i slično pa da mi da koji savjet??

10 godina
neaktivan
offline
Huawei honor 8

Pozdrav.

Ukoliko netko ima Honor 8 za rashod, sa polupanim staklom (lcd mora bit zdrav), maticna tako manje bitna, molio bih ponudu u PP.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice