Računam se upgrejdat sa Nvidijom, trenutno sam na XFX HD7770, još neko vrijeme će komp biti na 4:3 ekranu (1280 x 1024).
Gledam u ADM-u MSI 660 i 760, da li se isplati 760 ili mi je dovoljan upgrade 660 oc (Slabo se kužim u nastavke, možda je jasno samo po sebi)? Razlika je osjetnih 500 kn, da li se osjeti i u upotrebi?
Igrat će se skoro isključivo Arma3 (i DayZ kad izađe), znam kako igra radi, tj da joj je proc bitniji, al zasad će bit dosta Phenom 965 BE.
Osobno bi uzeo 660 oc i čim prije pobjegao s one rezolucije na neku HD jer ti procesor i gtx 660 oc mogu to izgurati.
Danas imaš kvalitetnih LCD monitora za oko 800 Kn, malo prolistaj temu: koji monitor kupiti ( dečki prate stanje na tržištu ).
S novim monitorom bi se preporodio.