Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.099
|
čitano: 13.225.764
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

izgleda ko neki dostavnjak

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...

Apsolutni pobjednik za mene ove godine u najgorem dizajnu interijera (UIa) je novi C4 interijer.

 

Zaslon ispred vozaca ako ima 10ak cm, a na njemu prikazano pregrst informacija. Par dana s ovim autom i deal breaker je stvarno dizajn koji je beskoristan bez HUDa.

 

 

 

Source slika: web

 a i ruzan mi je auto sam po sebi

14 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...

Apsolutni pobjednik za mene ove godine u najgorem dizajnu interijera (UIa) je novi C4 interijer.

 

Zaslon ispred vozaca ako ima 10ak cm, a na njemu prikazano pregrst informacija. Par dana s ovim autom i deal breaker je stvarno dizajn koji je beskoristan bez HUDa.

 

 

 

Source slika: web

 Jel bar kvaliteta ekrana pristojna? Vozio sam C5 aircross prije par godina i ekran po noći toliko odvratno blješti da bi čovjek poželio Saab opciju s gašenjem sve rasvjete kokpita. Za to vrijeme se infotainment svaki put pregrijavao i prestao reagirati nakon otprilike 2 sata vožnje.
Stvarno ga pretjeruju, auti sve skuplji a komponente kao na mobitelu od 30€. I nije ih sram!

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kad je citroen bio auto

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
6 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...

kad je citroen bio auto

GS/DS.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
jozef kaže...

 

Source slika: web

 Jel bar kvaliteta ekrana pristojna? Vozio sam C5 aircross prije par godina i ekran po noći toliko odvratno blješti da bi čovjek poželio Saab opciju s gašenjem sve rasvjete kokpita. Za to vrijeme se infotainment svaki put pregrijavao i prestao reagirati nakon otprilike 2 sata vožnje.
Stvarno ga pretjeruju, auti sve skuplji a komponente kao na mobitelu od 30€. I nije ih sram!

 Infotainment je ok, isti zaslon kao u svim Peugotima, Opelima i Citroenima. Ja nisam od kapacitivnih tipki igdje u autima. Obicno je jako spor kada se odabere meni sa opcijama automobila (SS, senzori, svjetla itd.)

 

Sto se tice tacho (ili kako god se to danas zove), nije neke kvalitete. Ima neki boze pomozi backlight koji navecer meni vise smeta nego koristi. Boje su tamne, a sve je skuceno, pa je teze vidit trazeni podatak.

 

C5 Aircross ima veci (normalniji) zaslon. Ovo u C4 je direktan otkaz dizajneru da screen to body ratio bude ovakav, pogotovo u full opremi.

 

Mokka je slicna u baznoj opremi, tesko citljivo gorivo, okretaji i temperatura. Astra u baznoj isto mali zaslon, bolji nego u Mokki ali nije neka sreca. 208 sa 3D je poprilicno cudan zbog malog volana koji odreze pola zaslona kako god ja to namjestao... uglavnom francuzi tj. Stellantis sa upitnim odlukama dizajna.

C4 C4
Mokka Mokka
Astra Astra
208 208
Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav,

 

Kupujem prvi auto. Evo već na pragu 30-e. Cijelo vrijeme se po zg-u krećem s biciklom i javnim prijevozom. Ali nekako baš sam sad u situaciji da si mogu auto bez problema priuštiti i stvarno bi mi dobro došao. Volio bih se i dalje većinom kretati biciklom. Nekako mi je manje stresno, volim to, uštedim itd., ali za vikend baš volim s curom otići malo van grada, a i bude situacija gdje vidim da bi mi auto super došao.

 

Budget koji sam si postavio je 10000. S obzirom da ga ne bih vozio svaki dan, već većinom vikendom, na more, na neke izlete i tako, ne treba mi nešto posebno. Ne treba mi veliki auto, ali opet s obzirom da ću ga koristiti za dulja putovanja ne mora biti nužno za gradsku vožnju.

 

https://www.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-mito-1.3-jtd-mat-edition-dna-17-alu-park-senzori-oglas-40482494

 

Ovako nešto mi se čini da bi mi odgovaralo.

 

Imate kakvih savjeta, šta kažete? I za auto i općenito.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Iskreno, ne znam koji savjet bi ti dao za auto ali jedino bi ti savjetovao da izbjegneš ove sa dvoja vrata. Imao sam donedavno i vozio dugo takav i to živo sranje zna biti kad više ljudi treba voziti ili nešto drugo prevoziti tako da nikad više. Al opet sve ovisi koje su tvoje potrebe i koliko ga planiraš imati.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
vrinho kaže...

Ima tko ovdje kiu ceed s ovakvim radiom? U koji god format (ntfs,exfat ili fat32) stavim usb ne želi ga očitati i izbaci grešku (slika 1). Kad priključim mob uredno puni, znači da radi.

 

 Inače riješio sam ovaj ''problem'' koji je očito u bugovitoj multimediji. Nijedan 8 ili 16gb usb stick neće učitati. Jedan prastari 2gb stick koji sam iskopao u ladici je proradio ali znao se diskonektirati sam od sebe kak mu se sprdnulo. Onda sam našao jednu micro sd karticu od 8gb i usb čitač i ta kombinacija radi perfektno, više ne bih ništa dirao ali bode me android koji sam imao u prošlom autu, osjećaj mi je sad ko s konja na magarca. Radi se o Kia Ceed GT Line koju sam kupio prije tjedan-dva. Auto mi je odličan, nemam zamjerke, zvučnici super ali multimediju bih htio promjeniti u neki android ali vidim na tržištu nema nijedan a da konektori od original kamere i mikrofona u stropu rade na nekoj aftermarket multimediji. Kontaktirao sam isudar s alija, ne paše, onda Švedski Tereteknik koji ima baš jedan odličan model s fizičkim tipkama, isto nula bodova, sad čekam odgovor od nekih naših na FB koji imaju i ugrađuju ali mislim da ću dobiti isti odgovor. Ima tko auto s takvom opremom a da je stavljao aftermarket android multimediju?

original radio original radio
Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hazar kaže...

Pozdrav,

 

Kupujem prvi auto. Evo već na pragu 30-e. Cijelo vrijeme se po zg-u krećem s biciklom i javnim prijevozom. Ali nekako baš sam sad u situaciji da si mogu auto bez problema priuštiti i stvarno bi mi dobro došao. Volio bih se i dalje većinom kretati biciklom. Nekako mi je manje stresno, volim to, uštedim itd., ali za vikend baš volim s curom otići malo van grada, a i bude situacija gdje vidim da bi mi auto super došao.

 

Budget koji sam si postavio je 10000. S obzirom da ga ne bih vozio svaki dan, već većinom vikendom, na more, na neke izlete i tako, ne treba mi nešto posebno. Ne treba mi veliki auto, ali opet s obzirom da ću ga koristiti za dulja putovanja ne mora biti nužno za gradsku vožnju.

 

https://www.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-mito-1.3-jtd-mat-edition-dna-17-alu-park-senzori-oglas-40482494

 

Ovako nešto mi se čini da bi mi odgovaralo.

 

Imate kakvih savjeta, šta kažete? I za auto i općenito.

Mat boja ni slučajno. Ne bih dizel na tvom mjestu, s obzirom na namjenu i učestalost korištenja.

 

I treće, vrlo bitno, budžet 10k i onda ti je prvi izbor ekstra umorna stara Alfa, i to ulazni model, nemoj ni pomišljati na to.

 

Fiat 500, Suzuki Swift, Seat Ibiza, Renault Clio, Hyundai i20, ako ideš na tu manju klasu auta. U korak većoj se da naći dobra Kia Ceed, Mazda 3 ili Ford Focus.

Glavni parametar oprema, kilometri, godina, urednost auta naravno.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
vrinho kaže...
vrinho kaže...

Ima tko ovdje kiu ceed s ovakvim radiom? U koji god format (ntfs,exfat ili fat32) stavim usb ne želi ga očitati i izbaci grešku (slika 1). Kad priključim mob uredno puni, znači da radi.

 

 Inače riješio sam ovaj ''problem'' koji je očito u bugovitoj multimediji. Nijedan 8 ili 16gb usb stick neće učitati. Jedan prastari 2gb stick koji sam iskopao u ladici je proradio ali znao se diskonektirati sam od sebe kak mu se sprdnulo. Onda sam našao jednu micro sd karticu od 8gb i usb čitač i ta kombinacija radi perfektno, više ne bih ništa dirao ali bode me android koji sam imao u prošlom autu, osjećaj mi je sad ko s konja na magarca. Radi se o Kia Ceed GT Line koju sam kupio prije tjedan-dva. Auto mi je odličan, nemam zamjerke, zvučnici super ali multimediju bih htio promjeniti u neki android ali vidim na tržištu nema nijedan a da konektori od original kamere i mikrofona u stropu rade na nekoj aftermarket multimediji. Kontaktirao sam isudar s alija, ne paše, onda Švedski Tereteknik koji ima baš jedan odličan model s fizičkim tipkama, isto nula bodova, sad čekam odgovor od nekih naših na FB koji imaju i ugrađuju ali mislim da ću dobiti isti odgovor. Ima tko auto s takvom opremom a da je stavljao aftermarket android multimediju?

Provjeri s Auto Sound-om

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hazar kaže...

Pozdrav,

 

Kupujem prvi auto. Evo već na pragu 30-e. Cijelo vrijeme se po zg-u krećem s biciklom i javnim prijevozom. Ali nekako baš sam sad u situaciji da si mogu auto bez problema priuštiti i stvarno bi mi dobro došao. Volio bih se i dalje većinom kretati biciklom. Nekako mi je manje stresno, volim to, uštedim itd., ali za vikend baš volim s curom otići malo van grada, a i bude situacija gdje vidim da bi mi auto super došao.

 

Budget koji sam si postavio je 10000. S obzirom da ga ne bih vozio svaki dan, već većinom vikendom, na more, na neke izlete i tako, ne treba mi nešto posebno. Ne treba mi veliki auto, ali opet s obzirom da ću ga koristiti za dulja putovanja ne mora biti nužno za gradsku vožnju.

 

https://www.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-mito-1.3-jtd-mat-edition-dna-17-alu-park-senzori-oglas-40482494

 

Ovako nešto mi se čini da bi mi odgovaralo.

 

Imate kakvih savjeta, šta kažete? I za auto i općenito.

 https://www.njuskalo.hr/auti/toyota-yaris-1.3-3-vvt-sport-nije-uvoz-full-oprema-oglas-40463549

 

Clio 1.5dci (nema AdB, pa nema ni tih problema, provjeren 1.5 motor koji ide okej, podosta opreme u bilo kojoj izvedbi)

Hyundai i20 (pogotovo ako se naleti na neki malo jaci motor)

Fiesta sa Ecoboost motorima (1.0 turbo)

208 sa 1.2t 

Yaris sa 1.33 ili 1.5 motorom

 

Od vecih auta nisam naletio na nista sto je vrijedno spomena na Njuskalu (ovako proletio kroz oglase), mozda Focus ili Astra. 

 

Taj MiTo mi je sumnjiv jer nisam nikad vidio te Brembo kocnice na Alfi, pa pretpostavljam da ima jos ne-navedenih preinaka.

 

Di2 & EPS FTW!
14 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema

hmm samo paziti na prve serije Ford EcoBoosta s klinastim remenjem u ulju....

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zeryx kaže...

sto se tice mirisa. i da mi auto ne smrdi po dimu ja bi ga svejedno odvezao na kemijsko. neka i sve tepihe operu itd itd.

 

vjerojatno se dim i u nebo uvukao pa se osjeti. ako je bio hardcore pusac kojem stalno ruke smrde po dimu mozda i u kozu volana...

 

kreni s osnovnim stvarima i pocisti komplet auto. kupi neki miris i to je to.

 

ZooZ kaže...

Miris dima ti se uvuče svugdje, nebo, tepisi, izolacija, sicevi, pa čak na plastike, najbolje bi bilo komplet kemijsko, dobro očistit plastike sa blagim apc-om, zamjenit filter klime, napravit dezinfekciju klime, pa onda ozon. Ali i dalje će se osjetit, jer dim najviše povuče nebo koje nesmiješ čistiti (smiješ blago ali i onda riskiraš da će ti se počet odljepljivat). Najbolja solucija koju sam ja našao je sve oprat preko ljeta i onda dok je vani lijepo vrijeme, sva vrata na autu otvorena i tako bar nekih 2-3 tjedna svaki dan, nakon toga onaj sonax interior bomb i ambipur anti tabaco miris za auto. Ja sam Mazdu 6 kupio prošle godine u 1.mjesecu od pušača i tek se sad više neosjeti miris dima.

 

ramzocro-HCR kaže...
zeryx kaže...

sto se tice mirisa. i da mi auto ne smrdi po dimu ja bi ga svejedno odvezao na kemijsko. neka i sve tepihe operu itd itd.

 

vjerojatno se dim i u nebo uvukao pa se osjeti. ako je bio hardcore pusac kojem stalno ruke smrde po dimu mozda i u kozu volana...

 

kreni s osnovnim stvarima i pocisti komplet auto. kupi neki miris i to je to.

 Ionizaciju klime isto nek napravi + novi filter.

 

Ja sam se opekao, sve riješio, nisam ionizaciju, a isto bio neki luđak koji je iz one stvari izašao s cigarom u istima........ Ubio se oprati auto kemijski sve sam jer je bio za prodaju, nakon što smo motor složili. Idem po dijelove neke, hitno nam trebalo, upalim ventilaciju, smrdi gore neg što je auto smrdio.

 Došlo je lijepo vrijeme, pa ću uraditi sve rečeno.

Kemijsko + ion + čišćenje klime.

 

Odmah ću reći da imam dostupan ozon, te nakon njega se ništa nije osjetilo na autu 2-3 tjedna.

Nakon toga vremena se opet vratio miris cigarete.

Problem je da ga ja više ne osjetim, ali kad netko novi sjedne u njega, podsjeti me da je miris i dalje tu. 

 

Znači, mogu i ozon još nakon kemijskog napraviti. Ili prije?

Ne znam kako je bolje.

 

Što se tiče čišćenja klime, mijenjao sam u 1. Mjesecu filter (to su me oderali u ovlaštenom), dali da ga opet mijenjan?

 

Također, preporuka nekog tko će to sve odraditi kako treba i dati neko jamstvo da će sve biti kao novo?

 

Zvao sam neke lokalne, 3/4 su rekli riješiti problem, a 1 je rekao da ne može garantirati i da tko god kaže da može, da laže.

Taj mi se činio najpošteniji.

Također, cijene su bili 60-120 eura, tako da ono.. netko radi u radionici, netko je kupio Karcher kemijsko i čisti doma na dvorištu.

 

Ne želim da mi netko uzme samo lovu i da ne bude urađeno kako spada.

Trebam nekog pouzdanog, tko će to riješiti profesionalno, a ne da kasnije imam problema s odljepljivanjem dijelova auta, neba itd. Radije plaćam više, ali onda to mora biti to, da zaboravim više na cigarete.

 

 

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Počni pušiti...

Zezam se ali mogu misliti nepušaću da mu smrdi auto i ne može se rješiti smrada.

Sjedi 1
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

cime cistite i njegujete kozu na volanu? naravno da ne ostaje masan volan 

ne zelim da mi ispuca i pocne se perutat....

6 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hazar kaže...

Pozdrav,

 

Kupujem prvi auto. Evo već na pragu 30-e. Cijelo vrijeme se po zg-u krećem s biciklom i javnim prijevozom. Ali nekako baš sam sad u situaciji da si mogu auto bez problema priuštiti i stvarno bi mi dobro došao. Volio bih se i dalje većinom kretati biciklom. Nekako mi je manje stresno, volim to, uštedim itd., ali za vikend baš volim s curom otići malo van grada, a i bude situacija gdje vidim da bi mi auto super došao.

 

Budget koji sam si postavio je 10000. S obzirom da ga ne bih vozio svaki dan, već većinom vikendom, na more, na neke izlete i tako, ne treba mi nešto posebno. Ne treba mi veliki auto, ali opet s obzirom da ću ga koristiti za dulja putovanja ne mora biti nužno za gradsku vožnju.

 

https://www.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-mito-1.3-jtd-mat-edition-dna-17-alu-park-senzori-oglas-40482494

 

Ovako nešto mi se čini da bi mi odgovaralo.

 

Imate kakvih savjeta, šta kažete? I za auto i općenito.

Ako ti već treba auto tih dimenzija, bolje bi ti (za opisani režim vožnje i namjenu) bilo uzeti malog benzinca, npr. trocilindraša turbo. Ford Fiesta je u klasi gradskih auta dosta dugo jedan od boljih kandidata, ali konkurencija je stvarno velika i opaka, Hyundai i20 je zvrk, Opel Corsa ALI samo ako uspiješ naći 1.0 turbo, VW Up! 1.0 TSI od 90 ks je zvrk također... MiTo je em ružan, em taj 1.3 turbodizel nije bogzna kakva sreća.

 

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tvpronlem kaže...

cime cistite i njegujete kozu na volanu? naravno da ne ostaje masan volan 

ne zelim da mi ispuca i pocne se perutat....

 vlažnim maramicama

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

MAFRA sredstvo za čišćenje kože, bude zelena špricalica ili

Koch Chemie Green Star 1:10 u kombinaciji sa mikrofiber "scrub pad" spužvicom, poslje toga prebrišem destiliranom vodom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2023 16:56 (ivanzu).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
x360gamer kaže...

 

Što se tiče čišćenja klime, mijenjao sam u 1. Mjesecu filter (to su me oderali u ovlaštenom), dali da ga opet mijenjan?

 

 

 

 Mene zanima o kojem autu je riječ čim su te "oderali" za filter kabine.

 

 

Ionizaciju klime si trebao raditi bez filtera kabine. 

 

 

 

Ja kad sam na truloj višnji čistio isparivač od klime unutarnji, prao sam ga s brake cleanerom izvana prema unutra, supruga je držala lavor da ne uništim sve u autu(auto tvornički nema filter kabine, brijem da nemoram niš dalje objašnjavati). Ali taj auto je star 30god i doslovno ti trebaju tri alata da pola toga rastaviš.

 

Neznam više šta da ti savjetujem glede te situacije. Ionizacija je trebala ubiti sve mirise, imao sam čak slučaj di je bio dovoljan onaj mali spremnim iz lidla(corsa D od frenda), i isto je bilo riječ o smradu cigara.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

pa sigurno mu nisu metli onaj najjefinij papri već onaj sa ugljenom. A taj baš nije jeftin.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...
x360gamer kaže...

 

Što se tiče čišćenja klime, mijenjao sam u 1. Mjesecu filter (to su me oderali u ovlaštenom), dali da ga opet mijenjan?

 

 

 

 Mene zanima o kojem autu je riječ čim su te "oderali" za filter kabine.

 

 

Ionizaciju klime si trebao raditi bez filtera kabine. 

 

 

 

Ja kad sam na truloj višnji čistio isparivač od klime unutarnji, prao sam ga s brake cleanerom izvana prema unutra, supruga je držala lavor da ne uništim sve u autu(auto tvornički nema filter kabine, brijem da nemoram niš dalje objašnjavati). Ali taj auto je star 30god i doslovno ti trebaju tri alata da pola toga rastaviš.

 

Neznam više šta da ti savjetujem glede te situacije. Ionizacija je trebala ubiti sve mirise, imao sam čak slučaj di je bio dovoljan onaj mali spremnim iz lidla(corsa D od frenda), i isto je bilo riječ o smradu cigara.

 I30 fastback.

 

50etak eura.

A ako se ne varam, 3-4x je jeftiniji "ne originalan."

 

Nisam konkretno radio ionizaciju klime.

Samo sam pustio ozon u autu nekih 30etak minuta.

Očito je trebalo maknuti filter i staviti na recirkulaciju i upaljen auto.

Možda kombinaciju.

Mogu se još poigrati s tim.

 

Uglavnom, nakon ozona, nije se ništa osjetilo 2-3 tjedna.

Ali se vratilo očito od nekuda.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2023 22:13 (x360gamer).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Memphis kaže...

pa sigurno mu nisu metli onaj najjefinij papri već onaj sa ugljenom. A taj baš nije jeftin.

 S obzirom da je ovlasteni mozda ga nit nisu promijenili...

x360gamer kaže...
ramzocro-HCR kaže...
x360gamer kaže...

 

Što se tiče čišćenja klime, mijenjao sam u 1. Mjesecu filter (to su me oderali u ovlaštenom), dali da ga opet mijenjan?

 

 

 

 Mene zanima o kojem autu je riječ čim su te "oderali" za filter kabine.

 

 

Ionizaciju klime si trebao raditi bez filtera kabine. 

 

 

 

Ja kad sam na truloj višnji čistio isparivač od klime unutarnji, prao sam ga s brake cleanerom izvana prema unutra, supruga je držala lavor da ne uništim sve u autu(auto tvornički nema filter kabine, brijem da nemoram niš dalje objašnjavati). Ali taj auto je star 30god i doslovno ti trebaju tri alata da pola toga rastaviš.

 

Neznam više šta da ti savjetujem glede te situacije. Ionizacija je trebala ubiti sve mirise, imao sam čak slučaj di je bio dovoljan onaj mali spremnim iz lidla(corsa D od frenda), i isto je bilo riječ o smradu cigara.

 I30 fastback.

 

50etak eura.

A ako se ne varam, 3-4x je jeftiniji "ne originalan."

 Pa vidi kakav je filter, doslovno 30sec posla da ga zamijenis (ili pregledas kakav je)... Inace filter kabine sa aktivnim ugljenom (tipa MANN) za taj auto (a i za sve prakticki) je cca 15€

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Pa znam, zato i kažem da su me oderali.
Kao, stavljati moraju original.
Naravno da ga možda nisu ni zamijenili.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

čisto sumnjam da ga nisu zamjenili, pogotovo takve stvari koje se lako provjere.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
x360gamer kaže...
Pa znam, zato i kažem da su me oderali.
Kao, stavljati moraju original.
Naravno da ga možda nisu ni zamijenili.

 Gle. Upišeš u google i30 2014 pollen filter, i odmah će ti prvi rezultat biti video s ytba kako se mjenja. Nemoj biti ovca. Iščupaj filter van, kupi onaj maleni sprejić za dezinfekciju, stavi ga što bliže otvoru od ventilacije i pusti auto pol sata s klimom pun gas nek dere.

 

Filter za taj i30 što sam gore napisao se vrti od 7 eur do 25 eur s popustom(ako je tvoj noviji/stariji neće puno cijena varirati).

 

I uopće ne trebaš najskuplji stavljati, svake godine ga se mjenja ako bude jako prljav(makar u mom servisu di ja delam).

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Tvpronlem kaže...

cime cistite i njegujete kozu na volanu? naravno da ne ostaje masan volan 

ne zelim da mi ispuca i pocne se perutat....

 Koch chemie pol star za ciscenje a za zastitu koch chemie leather star.  Moram priznati da koch ima odlicne proizvode.

PSN:Tomislav025
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Točno, mislio sam na Pol Star, a ne Green star.  Koch ima odlične proizvode.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da odlicne. Ja se polagano kompletno prebacujem samo na njihove proizvode. cijena je dobra a proizvodi su odlicni.  

 

Edit: za pol star sam kupio u ph detalingu foamer bottle. 

 

Odlicna stvar ua cistiti volan i alcantaru.

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2023 11:57 (omomomomoomm).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

di kupujete te proizvode? webshop?

i da li nakon što premazete volan imate onaj masni osjecaj pod prstima?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice