Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.190.648
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

kakav raspad sistema.. samo se pitam koliko su originalne šasije skratili da bi bio što lakši 

Kako ovakva bižuterija može sudjeovati u trkama?!?

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

pa imaš production car utrke di moraš ispunjavati minimalno uvijeta, kao što vidiš, auto ima rollcage, slabe izvedbe doduše.. mene više čudi kaj ženska nije imala kacigu, moguće da je i odletila pri sudaru..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

pa imaš production car utrke di moraš ispunjavati minimalno uvijeta, kao što vidiš, auto ima rollcage, slabe izvedbe doduše.. mene više čudi kaj ženska nije imala kacigu, moguće da je i odletila pri sudaru..

Ma znam, ali ovo je neozbiljno kakva god utrka bila.

 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

pa imaš production car utrke di moraš ispunjavati minimalno uvijeta, kao što vidiš, auto ima rollcage, slabe izvedbe doduše.. mene više čudi kaj ženska nije imala kacigu, moguće da je i odletila pri sudaru..

 Kolko sam ja upoznat, pravi rollcage bi se trebao kačiti na mulde, kad je riječ o ozbiljnijim stvarima? Ili se ja varam? Čak su bile neke spike, obvezna zaštita nogu itd itd. A njoj kolko vidim nije baš išao pokraj noge rollcage. Probably neki ebay shit

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

je, trebao bi doći do muldi, ali ekipa u glavnom povari cijevi po kabini jer im se neda rezati armaturu, pa to nazivaju cageom..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
8 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Evo kako se radi (dobar) rollcage....

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dobar je i prvi komentar ispod videa - kakva je to utrka gdje nisu postavili barijere oko stabla usred staze?

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Itko kupio set lopatica za rastavljanja plastika na autu u Lidlu? Ja sam bio ali kao da uopće nije u ponudi, a bilo u letku.

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Uf al je gadna...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Uf al je gadna...

Interijer je apsolutni uzas, eksterijer mi jos moze proci, ali ovaj interijer nije ni u rangu koreanaca. Niti inovativno, niti lijepo, jedini plus je sto su zadrzali tipke.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Katastrofa.. J model mi ostaje najljepsa astra ikad

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

Katastrofa.. J model mi ostaje najljepsa astra ikad

Slažem se, j coupe jedan od najljepših auta koji je Opel proizveo 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

cak i Tesla ima ljepsi interijer (jedva)

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Uf al je gadna...

 Ko neki retro Yugo, pogotovo prednji kraj...

 Fakat koma dizajn, interijer je bas bljuv...

Truth in engineering.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Očaj, teži. J GTC je za tu novu premija

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...
hahhaajaads kaže...

Uf al je gadna...

Interijer je apsolutni uzas, eksterijer mi jos moze proci, ali ovaj interijer nije ni u rangu koreanaca. Niti inovativno, niti lijepo, jedini plus je sto su zadrzali tipke.

 lakse je puknut dva il tri tableta u interijer, onda mijenjat tipke programiranjem il slicnum putem nego da se mora dizajnirat citava tabla...

 

sve je to danas krac.   ja sam bio u Porsche salonu i nisam znao naci kako resetirat km na 0.... da budem iskren ni "trgovcu" se taj novi pristup ne svida a radi 30 godina u porsche salonu

 

P.S. ja ne kupujem Porsche samo sam bio iz dosade...

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Robert_84 kaže...

sve je to danas krac.   ja sam bio u Porsche salonu i nisam znao naci kako resetirat km na 0.... da budem iskren ni "trgovcu" se taj novi pristup ne svida a radi 30 godina u porsche salonu

 

P.S. ja ne kupujem Porsche samo sam bio iz dosade...

 Od ovih "novih" Opela, vozio sam CrossLand, Grandland, Mokku i Corsu. Aposlutno je vidljivo da Opel opasno kaska za konkurencijom u klasama. Meni je jedna od vecih zamjerki, prilicno "mediocre" UI, koji je identican iz "stare" Astre.

Corsa je okej, sicevi nikako da se naviknem.

 

Grandland hrpa problema sa senzorima, generalno elektronika nije pouzdana ovako sto sam cuo na prvu. Mokka i Crossland su okej, ali nista posebno, Renault ili Hyundai su to miljama napredniji.

Di2 & EPS FTW!
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

pozz , koja je razlika izmedju tople diesel power 80ah i 750a i obicne crvene 75ah i 750a. S tim da ih mogu dobit za istu cijenu. Crvena cak skuplja za 5-10 eur 

Mujak
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...
Robert_84 kaže...

sve je to danas krac.   ja sam bio u Porsche salonu i nisam znao naci kako resetirat km na 0.... da budem iskren ni "trgovcu" se taj novi pristup ne svida a radi 30 godina u porsche salonu

 

P.S. ja ne kupujem Porsche samo sam bio iz dosade...

 Od ovih "novih" Opela, vozio sam CrossLand, Grandland, Mokku i Corsu. Aposlutno je vidljivo da Opel opasno kaska za konkurencijom u klasama. Meni je jedna od vecih zamjerki, prilicno "mediocre" UI, koji je identican iz "stare" Astre.

Corsa je okej, sicevi nikako da se naviknem.

 

Grandland hrpa problema sa senzorima, generalno elektronika nije pouzdana ovako sto sam cuo na prvu. Mokka i Crossland su okej, ali nista posebno, Renault ili Hyundai su to miljama napredniji.

 pa kad sranja sa PSA grupacije prelaze na njih...neznam sta im to trebalo

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Trebalo bi Biljanu Borzan natjerat da zabrani glossy finiš iz dva dizajnerima imbecilima nedokučiva razloga:

 

1. SJAJI U JEBENE OČI I NIKOGA NEĆE ZAVARATI DA JE TO NEKI 20'' EKRAN KO U MERCEDESA OD 150000 EURA

2. GREBE SE GORE OD SREĆKE STRUGALICE IZ LUTRIJE

 

Kad smo već kod sranja, treba zabraniti i INFO ekrane, da me ne pokupi kreten koji je gledao notifikaciju od AccuWeathera za stvaranje anticiklone nad Nedelišćem i novi metč na tinderu.

 

/rant off

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

lol 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Uf al je gadna...

 

 Čisti primjer nabrzinu sklepanog auta, bez ideje i svega.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ideja je tu, problem je egzekucija. 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nešto što nas čeka u nadolazećim mjesecima. I ne radujem se tome jer motor mora ić van radi distribucije. 348ts. Ferrari za sirotinju kak neki vele

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...

Nešto što nas čeka u nadolazećim mjesecima. I ne radujem se tome jer motor mora ić van radi distribucije. 348ts. Ferrari za sirotinju kak neki vele

 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel ovo lak po krovu poceo pucati od sunca? Slika 1 Slika 2

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Da, ptica se vjerojatno posrala i otišao lak.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

Jel ovo lak po krovu poceo pucati od sunca? Slika 1 Slika 2

 Jedan od novijih automobila? Većina novijih imaju lošu boju, vrlo osjetljivu na sunce, ptičji izmet, smolu, itd... Trebalo bi staviti neku zaštitu, makar samo sonax pns

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ideja je tu, problem je egzekucija. 

 Kao što smo se mi smijali ekipi koja je imala one lakirane parkete po unutrašnjosti kao neki jaguar lukžeri mahagonij - tako će se nama ova tiktokeraška generacija smijati što smo u Golfu i Astri imali pijano blek finiš da izgleda ko OLED 4K TV TESLA NETFLIX.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Malo čitam o ovim poticajima za električna vozila, nije da mislim kupiti, više je iz dosade :D

I naletim na informaciju da postoje laki elektični četverokotači L6 i L7 kategorije.

Na netu ne mogu pronaći skoro ništa vezano uz ove kategorije, pogotovo primjere.

 

Za L7 sam pronašao samo Twizy 

Za L6 ne mogu pronaći ništa. Jesu to možda quadovi?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice