Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.181.936
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Quantum kaže...

 

Da budem iskren, nisam niti ja - cini mi se kao neki running average, ali me intrigira kako ga racuna, buduci da po dostupnim podacima ne vidim kako dolazi do tih brojki.

 

Vozis model iz 2019? Jesi li zadovoljan s tom sesticom? Kako zivis s tolikim touch screenovima?

Je, '19 model. Nije sve savrseno (ukupni volumen pretinaca je sramotan za mid-size sedan), ali sve skupa jako zadovoljan zasad. Meni se touch-screenovi svidjaju, jedino ih moram obrisat krpicom svakih tjedan-dva lol

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CyberK kaže...
Quantum kaže...

 

Da budem iskren, nisam niti ja - cini mi se kao neki running average, ali me intrigira kako ga racuna, buduci da po dostupnim podacima ne vidim kako dolazi do tih brojki.

 

Vozis model iz 2019? Jesi li zadovoljan s tom sesticom? Kako zivis s tolikim touch screenovima?

Je, '19 model. Nije sve savrseno (ukupni volumen pretinaca je sramotan za mid-size sedan), ali sve skupa jako zadovoljan zasad. Meni se touch-screenovi svidjaju, jedino ih moram obrisat krpicom svakih tjedan-dva lol

 

Jako je dobar auto - napravili su, po mom misljenju, dobar potez sa uvodjenjem turba umjesto prijasnjeg superchargera u taj V6.

Touch screenovi izgledaju vrhunski (ako se izuzme taj piano black plastic), ali su daleko manje funkcionalni od klasicnih gumba - usprkos tom haptic feedbacku, jednostavno previse odvlaci paznju od voznje (za razliku od rotaryja). Voice command je daleko od posve funkcionalnog (npr. jesi li uspio glasom upravljati temperaturom ili zonom?)....mislim da rade ergonomski korak unazad.

 

Jesi li se priviknuo na to do sada ili te nikad nije smetalo? Jesu li poboljsali stogod taj voice command s nekim updateom ?

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

w211 e220cdi 2007

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Koji k je ljudima...

 

Ne znam dal neko od susjeda misli da mu poskrivečki taslačim ženu ili je samo isfrustirani degenerik

-
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
The Unforgiven kaže...

Koji k je ljudima...

Ne znam dal neko od susjeda misli da mu poskrivečki taslačim ženu ili je samo isfrustirani degenerik

Što je to?

Mislim da bi bilo očitije da je namjerno. I preko cijelog auta.

 

Ja sam jučer našao prvo pravo duboko udubljenje od nekih plavi vratiju na svojima :(

Srce boli...

 

Nakon godinu i pol od kad imam auto. A parkiram na velikom parkiralištu ispred zgrade. Ne znam kak je to moguće da se nije ranije dogoilo. Do sad samo sitne crtice i boja koja se mogla maknuti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

A gle, ja taman rijesim nova straznja vrata, i sad mi netko udubi kod vozacevih vrata (nije veliko udubljenje al se vidi).

 

Sve je to OK, ali neki dan dobijem ogromnu kamencinu na haubu - podere 2x 2cm laka i temeljnog, do lima.

Narucio sam lak korektor u svojoj boji kod Toyote, jer moram to zatvorit, da ne hrdja. Ima i malu udubinu od udarca,

al to mi je manja briga - jer ako docekam ovako otvoreno zimu i sol, bit ce veselo kad hauba procvjeta.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ogrebotina kod prednjeg desnog blatobrana, evo bolje slike

 

Sumnjivo mi je kak je tak okomito, al da, da je namjerno bi valjda bilo duže? Al ak nije namjerno kak je nastalo?

 

Ahh, ako niš drugo uspio sam ja sybeat zadnji lijevi branik jer sam ko idiot gledao u kameru a ne u retrovizore, ovo mi poslao frajer iz servisa sad kad sam ostavio auto...

 

 

-
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2020 11:15 (The Unforgiven).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To mora na lakiranje. Ono sto sam vidio je to da stariji ljudi sa 60+ god. najcesce ostecavaju drugim ljudima aute. Namjerno ili ne, e to ne znam.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2020 11:29 (ivanzu).
6 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa, kakva su iskustva s Mazdom 3 2.2D 150, 2013.? Trenutni me auto počeo žešće nervirati pa gledam neku zamjenu, ovo-ono...

 

Ili da za iste novce jednostavno gledam Golf VII?

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

w211 e220cdi 2007

 97tkm na takvom autu je stvarno rijetkost, sigurno je salonsko stanje. I sam vozim W211 220 CDI, samo je moj prije redizajna, orginal 177tkm ( auto je u obitelji od prvog dana ). Evo malo mojeg, jel imaš još koju sliku?

 

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stolnik kaže...
Lord_Marko kaže...

w211 e220cdi 2007

 97tkm na takvom autu je stvarno rijetkost, sigurno je salonsko stanje. I sam vozim W211 220 CDI, samo je moj prije redizajna, orginal 177tkm ( auto je u obitelji od prvog dana ). Evo malo mojeg, jel imaš još koju sliku?

 

 Da nema tog drva i moderniji volan - jedan od top 10 interijera... Bez fucking toucha...

Truth in engineering.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...
Stolnik kaže...
Lord_Marko kaže...

w211 e220cdi 2007

 97tkm na takvom autu je stvarno rijetkost, sigurno je salonsko stanje. I sam vozim W211 220 CDI, samo je moj prije redizajna, orginal 177tkm ( auto je u obitelji od prvog dana ). Evo malo mojeg, jel imaš još koju sliku?

 

 Da nema tog drva i moderniji volan - jedan od top 10 interijera... Bez fucking toucha...

 Meni se osobno sviđa drvo, Elegance paket je i stvarno je čista elegancija. Auto se vozi kao i prvog dana, servisiran samo orginal dijelovima, stalno garažiran, ne vozi se zimi, ni po kiši ( nije daily driver ). Automatske praonice nije vidio, perem ga samo ručno + miniwash.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2020 14:02 (Stolnik).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...

 Da nema tog drva i moderniji volan - jedan od top 10 interijera... Bez fucking toucha...

 

ja baš gledam interijer i mislim si da je savršen za penziće 

ali da, to sa touchscreenovima je skroz izmaklo kontroli..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

ja se nadam da ce touch biti zabranjen jer nije nista manje opasniji od recimo mobitela, ako ne i gori.

moze biti ogroman ekran, ak oce i 40" ultra-ultra-ultra-wide, al neka budu kontrole fizicke, intuitivne da se pogled ne mice sa ceste.

ili, kad se auto krece, da ekran udje u drive mode i da ima poprilicno okrljastene opcije koje mozes koristit, sa velikim (penzionerskim) gumbima, i sve par opcija, al i to nije rjesenje.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nekome se sviđa, nekome ne, Elegance ima više svijetlo odnosno izraženo drvo, dok Avantgarde modeli imaju tamnije drvo, te AMG verzije imaju skroz tamno drvo.

AMG AMG
1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2020 14:58 (Stolnik).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...

ja se nadam da ce touch biti zabranjen jer nije nista manje opasniji od recimo mobitela, ako ne i gori.

moze biti ogroman ekran, ak oce i 40" ultra-ultra-ultra-wide, al neka budu kontrole fizicke, intuitivne da se pogled ne mice sa ceste.

ili, kad se auto krece, da ekran udje u drive mode i da ima poprilicno okrljastene opcije koje mozes koristit, sa velikim (penzionerskim) gumbima, i sve par opcija, al i to nije rjesenje.

 Upravo!

Ne znam kako to a su ljudi o čijim dizajnerskim odlukama doslovno ovise ljudski životi, odlučili pa autima početi stavljat touch only opcije.

 

Kad dulje imaš auto doslovno bez gledanja znaš gdje je što od tipki. Radio, glasnoća, klima, pozivi..

Koliko ljudi će moći bez gledanja kliknuti što žele na digitlanom ekranu? 0!

 

Obožavam tehnologiju, u stan ubacujem sve što mogu da bude "smart", sav softver skidam čim izađe, a često i beta verzije, obožavam digitalne stvari u autu... ali da nešto bude dostupno samo preko ekrana.. to mi nije jasno.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stolnik kaže...

 97tkm na takvom autu je stvarno rijetkost, sigurno je salonsko stanje. I sam vozim W211 220 CDI, samo je moj prije redizajna, orginal 177tkm ( auto je u obitelji od prvog dana ). Evo malo mojeg, jel imaš još koju sliku?

 

 Iskreno i nemam. To je auto od dede i bake. Međutim oni više nisu sposobni voziti zadnjih 2-3 godine pa auto vecinom stoji. Zadnjih 3 godine je napravio mozda 8tkm. s time da ga ja vozim tu i tamo kad je Focus u remontu ili kad se cura vozi s Focusom.

Auto je 2007 godina i kupljen je 2008 kao demo vozilo jedne AK u Frankfurtu s cca 7000km. Praktički su oni prvi vlasnici. Auto je bio do 2013 na njemačkim tablicama i onda je uvezen na naše. Do 2017 su svi servisi rađeni u ovlaštenom. No kako oni ne

voze, ja to servisiram kod svoga mehaničara s original djelovima. 

Uglavnom je to avantgarde bez doplate. Nema navi, nema panoramu niti niš, šaltung 6 brzina itd. Jedino je tvornički spušten... Nutra je polukoža ali su na njima original navlake tako da niko nikada praktički nio direktno sjedio na sjedalima.

 

A interesenata za kupnju imam more. Iskreno mislim ugraditi neki android radio, staviti kuku i vući s njime quada. Focusu mi malo fali sape za tak nekaj. 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
Stolnik kaže...

 97tkm na takvom autu je stvarno rijetkost, sigurno je salonsko stanje. I sam vozim W211 220 CDI, samo je moj prije redizajna, orginal 177tkm ( auto je u obitelji od prvog dana ). Evo malo mojeg, jel imaš još koju sliku?

 

 Iskreno i nemam. To je auto od dede i bake. Međutim oni više nisu sposobni voziti zadnjih 2-3 godine pa auto vecinom stoji. Zadnjih 3 godine je napravio mozda 8tkm. s time da ga ja vozim tu i tamo kad je Focus u remontu ili kad se cura vozi s Focusom.

Auto je 2007 godina i kupljen je 2008 kao demo vozilo jedne AK u Frankfurtu s cca 7000km. Praktički su oni prvi vlasnici. Auto je bio do 2013 na njemačkim tablicama i onda je uvezen na naše. Do 2017 su svi servisi rađeni u ovlaštenom. No kako oni ne

voze, ja to servisiram kod svoga mehaničara s original djelovima. 

Uglavnom je to avantgarde bez doplate. Nema navi, nema panoramu niti niš, šaltung 6 brzina itd. Jedino je tvornički spušten... Nutra je polukoža ali su na njima original navlake tako da niko nikada praktički nio direktno sjedio na sjedalima.

 

A interesenata za kupnju imam more. Iskreno mislim ugraditi neki android radio, staviti kuku i vući s njime quada. Focusu mi malo fali sape za tak nekaj. 

 Ako će ići na prodaju, obavezno javi ;) 

Vjerujem, ima takvih auta more, al u lošem stanju, loše servisirani s koje kakvim problemima, pa se primjerci kao naši ističu. Što se tiče Android radia, vidi jel imaš Fibre Optiku u autu, ako imaš dosta je problematično ugraditi Android, ako nema optiku, onda za par sati sve možeš doma sam srediti.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...

ja se nadam da ce touch biti zabranjen jer nije nista manje opasniji od recimo mobitela, ako ne i gori.

moze biti ogroman ekran, ak oce i 40" ultra-ultra-ultra-wide, al neka budu kontrole fizicke, intuitivne da se pogled ne mice sa ceste.

ili, kad se auto krece, da ekran udje u drive mode i da ima poprilicno okrljastene opcije koje mozes koristit, sa velikim (penzionerskim) gumbima, i sve par opcija, al i to nije rjesenje.

 Pa nece bit zabranjen dok se svugdje ubacuje, i u one jeftine a pogotovo u one skuplje aute.

 Ovo za "drive mode ekrana", to vec postoji no to ljudi koji imaju dijagnostiku lako iskljuce i imaju "video in motion", znaci ja ne kuzim tko jos gleda/slusa neku seriju ili gleda spot pjesme dok vozi 

 Evo dole primjer nove S klase, i iskreno meni se povraca od ovoga... 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Stednja na maksimum. Sada ima auta gdje ne mozes kontrolirati snagu puhanja iz ventilacijskog otvora preko kotacica ili zatvoriti do kraja jer ga uopce nema.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2020 15:32 (ivanzu).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

luda vremena, kada je postalo jeftinije ugraditi par touch-ekrana, nego napraviti par fizičkih gumba i kotačića 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...
nixass kaže...

ja se nadam da ce touch biti zabranjen jer nije nista manje opasniji od recimo mobitela, ako ne i gori.

moze biti ogroman ekran, ak oce i 40" ultra-ultra-ultra-wide, al neka budu kontrole fizicke, intuitivne da se pogled ne mice sa ceste.

ili, kad se auto krece, da ekran udje u drive mode i da ima poprilicno okrljastene opcije koje mozes koristit, sa velikim (penzionerskim) gumbima, i sve par opcija, al i to nije rjesenje.

 Pa nece bit zabranjen dok se svugdje ubacuje, i u one jeftine a pogotovo u one skuplje aute.

 Ovo za "drive mode ekrana", to vec postoji no to ljudi koji imaju dijagnostiku lako iskljuce i imaju "video in motion", znaci ja ne kuzim tko jos gleda/slusa neku seriju ili gleda spot pjesme dok vozi 

 Evo dole primjer nove S klase, i iskreno meni se povraca od ovoga... 

 regulator sve to lako zabrani ako se nadje pravi razlog, kolko god se sad ugradjivalo.

nego, trebat ce im ko i sa mobitelima, 10-15 godina da se sjete nekaj napravit po tom pitanju

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
8 godina
offline
Auti - ultimativna tema

nije GTD, nije GTI nego pravi GTR 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dtdtdt kaže...

nije GTD, nije GTI nego pravi GTR 

 ko i ovaj R32 :D

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
3 godine
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav, Suzuki Vitara ili Sandero Stepway/Duster, Suzuki dosta skuplji od Sandera, o Dusteru se sve zna brutala auto za te novce no problem mi je sto nemogu naci neki konfigurator za Suzukija dali postoji gdje ista da vidim modele i opremu?

12 godina
offline
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kad ste vec svi pobacali slike potrosnje evo jos jednog rekorda. Ali ovo je kratka voznja od cca 20min. Slikao sam krivu potrosnju nisam onu detaljniju gdje pise vrijeme i prosjecna brzina.prosjecna brzina je 12km/h. 

 

PSN:Tomislav025
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Uhvatio sam novu sedmicu na cesti, talijanske tablice.
Auto je grdi uživo, baš ako želiš napravit seljaka iz sebe, onda si kupiš novog bmw-a sa ogromnim kromiranim usisom zraka...

 

 

Nego viđam po Zagrebu hrpu ljudi još uvijek se voze na zimskiim gumama, razni auti, od novih, do starih, od skupih do jeftinih, nema pravila...

Pa kakva je to fora postala???

Po sred ljeta zimske derat...

39 Vozim na ljetnim gumama.
3 Vozim na zimskim gumama.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2020 19:26 (1BIT).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Kad ste vec svi pobacali slike potrosnje evo jos jednog rekorda. Ali ovo je kratka voznja od cca 20min. Slikao sam krivu potrosnju nisam onu detaljniju gdje pise vrijeme i prosjecna brzina.prosjecna brzina je 12km/h. 

 

 Kod tebe uvijek svjeze gorivo.  Ako im je tesko mijenjati gume neka uzmu cijelogodisnje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2020 19:42 (ivanzu).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Eto, kad neki sa autom doslovno gaze po drugima, šteta honde type r INFO

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice