Pretvaranje video _ts datoteka

poruka: 22
|
čitano: 6.336
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pretvaranje video _ts datoteka

Evo, naručio sam s amazona jedan serijal što je na 2 dvd-a.I normalno on je podjeljen na one video_ts i ostale datoteke gdje mogu gledati samo s cd-a.Mene zanima kako njih prebaciti na komp i pretvoriti nzm u avi. ili bilo koji drugi da ih mogu gledati na kompu bez dvd-a.

 

EDIT: Probao sam s nerom i odmah izbaci da je zaštićeno copyright-om.Užas :P

pbandov -IT
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2010 20:31 (pbandov).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pretvaranje video _ts datoteka

Pretvori ih u avi format i oba spoji... Mozda ima koji bolji nacin, netko ce jos odgovorit.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka

Ako ti je samo do gledanja filmova jednostavno ih kopiraj ako nemaju zaštitu i pokreni isto kao i s DVD-a.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka
Kristyans kaže...

Ako ti je samo do gledanja filmova jednostavno ih kopiraj ako nemaju zaštitu i pokreni isto kao i s DVD-a.

u tome je i problem, imaju :(

pbandov -IT
16 godina
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka
pbandov kaže...
Kristyans kaže...

Ako ti je samo do gledanja filmova jednostavno ih kopiraj ako nemaju zaštitu i pokreni isto kao i s DVD-a.

u tome je i problem, imaju :(

Si cuo za DVD Shrink ? :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka
Batista kaže...
pbandov kaže...
Kristyans kaže...

Ako ti je samo do gledanja filmova jednostavno ih kopiraj ako nemaju zaštitu i pokreni isto kao i s DVD-a.

u tome je i problem, imaju :(

Si cuo za DVD Shrink ? :)

ne, ali sad ću googleat :D

pbandov -IT
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka
Batista kaže...
pbandov kaže...
Kristyans kaže...

Ako ti je samo do gledanja filmova jednostavno ih kopiraj ako nemaju zaštitu i pokreni isto kao i s DVD-a.

u tome je i problem, imaju :(

Si cuo za DVD Shrink ? :)

e, skinio sam i očitao, ali jer mogu ja staviti backup na hard a ne na drugi dvd ? Jer probo sam na hard i nije se pomicao, stalno na 0% i cd-rom je smješne zvukove ispuštao...

pbandov -IT
16 godina
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka
pbandov kaže...
Batista kaže...
pbandov kaže...
Kristyans kaže...

Ako ti je samo do gledanja filmova jednostavno ih kopiraj ako nemaju zaštitu i pokreni isto kao i s DVD-a.

u tome je i problem, imaju :(

Si cuo za DVD Shrink ? :)

e, skinio sam i očitao, ali jer mogu ja staviti backup na hard a ne na drugi dvd ? Jer probo sam na hard i nije se pomicao, stalno na 0% i cd-rom je smješne zvukove ispuštao...

Probaj ocitat s nekim video editorom pa spremit na hard u formatu koji ti odgovara.

15 godina
offline
Pretvaranje video _ts datoteka

- DVDFab. Besplatna verzija radi samo RIP.

- Možeš ripati u klasične VOBove, bez dodatnih kompresija i sl., za gledanje PowerDVD.

- Ostalo može Shrinker ili Alok ...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.3.2010 1:30 (ihush).
 
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Pretvaranje video _ts datoteka

Najbolje ga je izripat programom RipIt4Me. Zatim kodiraš svaki DVD u DivX Auto Gordian Knot-om i na kraju spojiš ta dva AVI-ja u Virtual Dub-u.

Heal The World
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka
ihush kaže...

- DVDFab. Besplatna verzija radi samo RIP.

- Možeš ripati u klasične VOBove, bez dodatnih komresija i sl., za gledanje PowerDVD.

- Ostalo može Shrinker ili Alok ...

jel to hrvatski program ? Vidim da je sve na cro :P

pbandov -IT
14 godina
neaktivan
offline
Pretvaranje video _ts datoteka

ha-ha, pa ovo je prava stvar! DVD-fab jedini radi od svih stranih koje sam probo.E svaka čast onom ko ga stvori :D, hvala svima na pomoći, i naravno, DVD fab sad postaje i moj #1 izbor za ripanje filmova :D

pbandov -IT
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka
pbandov kaže...
ihush kaže...

- DVDFab. Besplatna verzija radi samo RIP.

- Možeš ripati u klasične VOBove, bez dodatnih komresija i sl., za gledanje PowerDVD.

- Ostalo može Shrinker ili Alok ...

jel to hrvatski program ? Vidim da je sve na cro :P

 -naravno da nije... :)

pbandov kaže...

ha-ha, pa ovo je prava stvar! DVD-fab jedini radi od svih stranih koje sam probo.E svaka čast onom ko ga stvori :D, hvala svima na pomoći, i naravno, DVD fab sad postaje i moj #1 izbor za ripanje filmova :D

 ..bio je DeCSS ali pošto je Joniju bilo dosta zatvora, a Hollywood (i Sony) je smislio novu zaštitu, pojavio se DVDFab.

-Možemo reći da ga je stvorila nužda, pohlepa ili nešto treće... Najpreciznije bi bilo C-compiler.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka
ihush kaže...
pbandov kaže...
ihush kaže...

- DVDFab. Besplatna verzija radi samo RIP.

- Možeš ripati u klasične VOBove, bez dodatnih komresija i sl., za gledanje PowerDVD.

- Ostalo može Shrinker ili Alok ...

jel to hrvatski program ? Vidim da je sve na cro :P

 -naravno da nije... :)

pbandov kaže...

ha-ha, pa ovo je prava stvar! DVD-fab jedini radi od svih stranih koje sam probo.E svaka čast onom ko ga stvori :D, hvala svima na pomoći, i naravno, DVD fab sad postaje i moj #1 izbor za ripanje filmova :D

 ..bio je DeCSS ali pošto je Joniju bilo dosta zatvora, a Hollywood (i Sony) je smislio novu zaštitu, pojavio se DVDFab.

-Možemo reći da ga je stvorila nužda, pohlepa ili nešto treće... Najpreciznije bi bilo C-compiler.

Ajme XD, a mislio sam da je predobro da bude istinito , izgleda da je nLite jedini Cro program sa povišenom koristi :P

pbandov -IT "zarada" preko neta: http://www.neobux.com/?rh=506574617242616E646F76
15 godina
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka
pbandov kaže...

Ajme XD, a mislio sam da je predobro da bude istinito , izgleda da je nLite jedini Cro program sa povišenom koristi :P

- (nuhi), nema baš puno veze s našim krajevima (osim ljetovanja...), croteam, winamp(do v3), fluid/smoke-plugin, ... olimpijske igre.

Ima puno softwarea kojeg rade 'naši'... iznenađujuće, kao u sportu recimo. Jedini ptroblem, u većini slučajeva, .. to s Cro. ima veze koliko i banane na placu, u ovoj 'banana' državi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka
ihush kaže...
pbandov kaže...

Ajme XD, a mislio sam da je predobro da bude istinito , izgleda da je nLite jedini Cro program sa povišenom koristi :P

- (nuhi), nema baš puno veze s našim krajevima (osim ljetovanja...), croteam, winamp(do v3), fluid/smoke-plugin, ... olimpijske igre.

Ima puno softwarea kojeg rade 'naši'... iznenađujuće, kao u sportu recimo. Jedini ptroblem, u većini slučajeva, .. to s Cro. ima veze koliko i banane na placu, u ovoj 'banana' državi.

da, pa se ovi i čude što svi bježe u ameriku itd. brain draiiin :D

pbandov -IT "zarada" preko neta: http://www.neobux.com/?rh=506574617242616E646F76
14 godina
neaktivan
offline
Pretvaranje video _ts datoteka

Dobar je DVDFab.Ja koristim AnyDVD za skidanje zaštite,odnosno on sam skine zaštitu čim ubaciš disk...

Ja imam pitanje u kontra smjeru:

Kako presnimiti podatke koji su veći od 4.7Gb i ne stanu na 1 disk,a nemogu se ručno prerezat za snimanje?Odnosno ima li koji program koji automatski veću datoteku može sam predodrediti na koliko diskova ide i to tako snimiti,a da dotčna datoteka opet radi kad se ubaci u komp(odnosno se instalira kao program)?

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Pretvaranje video _ts datoteka

Ako je u DVD formatu, koristi DVD shrink :) Uff, sory General, nisam citao da se radi o nekoj aplikaciji... Koristi Winrar ili neki file spliter - podijelis na dijelova kolko zelis i naprzis. Znam da kad koristis file spliter i zelis ponovo spojit na drugom kompu - na tom kompu ne treba bit instaliran spliter da bi spojio, ne znam dal je i za win rar isto.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2010 19:47 (Batista).
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka

nisam siguran da postoji takav program, ali ja kada trebam neku veliku dateku prerezati na više dijelova kako bi stala na više dvd-a onda koristim programčić chainsaw, a taj program ne moraš imati na drugom računlu ako ga želiš spojiti.

14 godina
neaktivan
offline
Pretvaranje video _ts datoteka

Možda se ja nisam dobro izrazio.Ako imamo program,igru ili neku drugu aplikaciju koja je veličene veće o 4.7GB koliko je potrebno za DVD,a da nebi koristio dual ili duble layer DVD,nego bih to nasnimio na obični 4.7GB DVD,kojim programom to presnimiti da on sam odredi na koliko da ga prepolovi,a da ne zezne nekaj,pa da poslije fali nekakav dio bez kojeg se nemože instalirati određeni program,igra ili aplikacija?Znači ja ga uputim do dotične datoteke,a on mi veli nestane na jedan disk,nego mora ići na 2 ili 3.I odradi to...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka
General Zed kaže...

Možda se ja nisam dobro izrazio.Ako imamo program,igru ili neku drugu aplikaciju koja je veličene veće o 4.7GB koliko je potrebno za DVD,a da nebi koristio dual ili duble layer DVD,nego bih to nasnimio na obični 4.7GB DVD,kojim programom to presnimiti da on sam odredi na koliko da ga prepolovi,a da ne zezne nekaj,pa da poslije fali nekakav dio bez kojeg se nemože instalirati određeni program,igra ili aplikacija?Znači ja ga uputim do dotične datoteke,a on mi veli nestane na jedan disk,nego mora ići na 2 ili 3.I odradi to...

i ja bih htio znati za tako nešto ako postoji.. kažem ti što ja koristim, taj chainsaw ti može isjeći datoteku na od npr 8.5 giga na 4.7 giga i 3.8 giga, ili koliko god ti već hoćeš, a poslje se vrlo lako spaja. njega koristim kada snimam igre na više dvd-a.

15 godina
offline
RE: Pretvaranje video _ts datoteka

-za dijeljenje (filea na manje dijelove) su file-splitteri (ima ih više, free).

-također, svaki (ozbiljniji) file manager ima tu opciju.

-Može i npr RAR, napravi se profil: isključiti kompresiju, split se postavi npr 50-100MB (zbog optimalnog baratanja) i .exe opciju...

-svi rade na principu da se file razdjeli (na medije) i potrebno ga je prije upotrebe ponovo spojiti u originalni file.

Prednost imaju svi koji mogu napraviti ''.exe'' (self extract), jer ne traže program kod raspakiravanja ali za jednog korisnika to nije važno. Neki se integriraju u shell, pa sve obavljaš iz explorera (desni klik)...

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice