Windows 7 Problemi

poruka: 342
|
čitano: 77.098
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 Problemi

hvala, piratski su fala bogu

14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 Problemi
mario1990 kaže...

Ako ti se explorer.exe ne pokrece sam ovdje ti pise o tome kako popraviti: http://www.thewindowsclub.com/explorer-exe-wont-start-at-boot-in-windows

e, nece nista od toga, na cmd-u je no errors, registry dobar, kao sve je dobro, al meni se ne pokrece explorer

14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi

Skeniraj mbam-om

i jesi pokusao repair windowsa? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 Problemi

jesam malwarebytesom, popravio i opet nista, jos mi jedino repair ostaje, al kak da ga napravim??

14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi

Ako imas cd od windowsa bootas i tamo imas repair.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 Problemi

ok, probat cu

13 godina
offline
RE: Windows 7 Problemi
Imao sam ti ja takav problem, i rijesio sam to formatiranjem diska.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 Problemi

haha, formatiranje, to znam i ja, al moram nekak odrzat windowse na zivotu dok ne kupim eksterni hard, btw, iam jos jedan problem, otiso mi DVD citac, nece ni bootat

14 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows 7 Problemi

 :) ... -uz preduvijet da ga može iskopirati (ispravan DVD-player?) kao i sama instalacija, jer znaju biti svakakve, uz probleme kod izrade bootabilnog USB-installa....

-prečica, posudi DVD, gotovo za pola sata, što je nekoliko puta brže nego često beuspješna izrada USBa.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 Problemi

pametno, konto sam prebacit na neki usb da mi bude za windowse, jer se diskovi sad rjetko koriste, al mogo bi posudit

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 Problemi
Aces_High kaže...

pametno, konto sam prebacit na neki usb da mi bude za windowse, jer se diskovi sad rjetko koriste, al mogo bi posudit

Kad budeš instalirao windowse,obavezno iskluči automatski update...jer bude ti skužil, kaj je možda i sad slučaj,da su piratski-

14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 Problemi
jurica_m kaže...
Imao sam ti ja takav problem, i rijesio sam to formatiranjem diska.

 ah format diska, univerzalno rješenje za sve probleme...............(iako se sve može riješti i bez formatiranja)

ihush kaže...

 :) ... -uz preduvijet da ga može iskopirati (ispravan DVD-player?) kao i sama instalacija, jer znaju biti svakakve, uz probleme kod izrade bootabilnog USB-installa....

-prečica, posudi DVD, gotovo za pola sata, što je nekoliko puta brže nego često beuspješna izrada USBa.

 a kakvi su to problemi kod izrade bootabilnog usb-a?

kod mene normalno radi.....
15 godina
offline
RE: Windows 7 Problemi
cekpi kaže...
.. a kakvi su to problemi kod izrade bootabilnog usb-a?

 -svakakvi, ovise o BIOSu, flashdisku, korisnikovom znanju i alatu kojeg koriste.

Problem (jedini konkretniji) što nema pravog standarda za tako nešto koji bi bio usporediv s floppyjem ili CDom. -tj nema univerzalnih step-by-step uputa koje rade na svim kombinacijama.

Recimo u povezanim temama je velik broj onih koji ne uspjevaju (dali je samo neznanje? -možda..).

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 Problemi

imam loader, tak da mogu i update radit, al netrea mi, ionak ga iskljucim

13 godina
offline
Windows 7 Problemi

imam problem 

odem na my computer desni klik properties  i pise mi "The page failed to load"

ako neko zna molim za pomoc

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 7 Problemi

u zadnjih par dana mi se desava to da kad ostavim komp upaljenog i odem na pola sata, sat i vratim se ekran se upali al je sme smrznuto... moram ga restartata jeli zna netko u cemu je problem'

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi

pozzz ekipo.imam windows 7 i u zadnje vrijeme koju god igru skinem sa torenta i kad je instaliram stalno mi nakon sto je pokrenem izbaci gresku (check online for a solution and close the program )neznam sta je u pitanju da mi se to stalno desava jel nesto nije uredu sa windowsima??ako netko nesto zna u vezi tog abio bi mu zahvalan da mi pomogne

dragan
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi

nestalo struje dok sam radio sysrestore i sad mi je stvorio u SysVolumeInfo dadoteku od 17.5GB nazvanu FRstaging(sadrži ProgFiles,Win,User dadoteke- duplirane-ne trebaju mi).Kako da je izbrišem?

Cum sapienti viro libenter diserimus
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 7 Problemi

Ako je ne možeš izbrisati kroz Disk cleanup možeš dići Linux Ubuntu live, pa je njime locirati i izbrisati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 7 Problemi

Da li neko zna zbog čega se sve više ljudi žali da gadgeti na 7-ci ne rade? Da li Microsoft namjerno ubija gadget-e da utre put apps-ima ili je stvarno u pitanju problem? Sve mi se čini i da je Microsoft izdao "zakrpu KBxxxxxx" kojom krpi sigurnosni propust u gadgetima i zbog toga ih gasi. Jesam li u pravu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 Problemi
phoenix2003 kaže...

Da li neko zna zbog čega se sve više ljudi žali da gadgeti na 7-ci ne rade? Da li Microsoft namjerno ubija gadget-e da utre put apps-ima ili je stvarno u pitanju problem? Sve mi se čini i da je Microsoft izdao "zakrpu KBxxxxxx" kojom krpi sigurnosni propust u gadgetima i zbog toga ih gasi. Jesam li u pravu?

Nisam čuo da se baš žale ali evo meni danas odjednom ne radi Weather gadget tj. piše Cannot connect to service.

Svi drugi mi rade osim ovog. Probao sam hrpu rješenja od provjere regionalnih postavki, repaira sistemskih fajlova, firewall on/off, čišćenja cachea, postavki i šta ja znam šta još ne. Vratio sys restore par dana ranije ali nema promjena.

Ako netko ima savjet nek kaže. Ja neznam šta više probat (reinstalirat prozore zbog ovog nema smisla niti mi se trenutno to radi).

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
15 godina
offline
Re: Windows 7 Problemi
F1-IVO kaže...
..

Nisam čuo da se baš žale ali evo meni danas odjednom ne radi Weather gadget tj. piše Cannot connect to service...

- internet je (malo) zblentan ovih dana. Serveri. Vjerojatno je to uzrok (ali nije ni Phoenixova ideja nemoguća, možda ipak security reason.. ili bar takva izjava za javnost).

- ako se stanje sredi nakon par dana, tad je samo dostupnost servisa - serveri...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Windows 7 Problemi

Osim Weather ne radi ni Currency gadget.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 Problemi
F1-IVO kaže...
phoenix2003 kaže...

Da li neko zna zbog čega se sve više ljudi žali da gadgeti na 7-ci ne rade? Da li Microsoft namjerno ubija gadget-e da utre put apps-ima ili je stvarno u pitanju problem? Sve mi se čini i da je Microsoft izdao "zakrpu KBxxxxxx" kojom krpi sigurnosni propust u gadgetima i zbog toga ih gasi. Jesam li u pravu?

Nisam čuo da se baš žale ali evo meni danas odjednom ne radi Weather gadget tj. piše Cannot connect to service.

Svi drugi mi rade osim ovog. Probao sam hrpu rješenja od provjere regionalnih postavki, repaira sistemskih fajlova, firewall on/off, čišćenja cachea, postavki i šta ja znam šta još ne. Vratio sys restore par dana ranije ali nema promjena.

Ako netko ima savjet nek kaže. Ja neznam šta više probat (reinstalirat prozore zbog ovog nema smisla niti mi se trenutno to radi).

Ne radi ni Currency gadget. Te dvije usluge su kodirane u wlsrvc.dll, i trenutačno ne rade. Neki su navodno prijavili Mikrosmrtu, i navodno im je odgovoreno da imaju service outage. I da će možda popravit, jednom. Za nuždu i privremenu zamjenu, ima na Softpediji skoro identičan Gadget.

 

Meni je prvo palo na pamet da se je pofukalo zbog IE10. {#}

Ja koristim MSN Weather (taj ima flyout), on srećom radi pa ne primjetih nikakve probleme.

Early adopter
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi

Eto, proradili servisi za Gadgete.

Early adopter
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 Problemi
Teerex kaže...

Eto, proradili servisi za Gadgete.

Vidim radilo se.{#}

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
16 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi

neznam(naravno)kako mi se ovo uvalilo u izbornik od Recycle, al me pita da mu dodam zadani program..OK, kako da mu dodam CMD kad u contPanel-zadani programi nemam opcije za ComPrompt?

Cum sapienti viro libenter diserimus
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problemi

trebam malu pomoć nije baš problem neki al instalirao nove windowse i pola programa koje sam instalirao imaju ovaj znak i svaki put kad kliknem pitam jel želim da se ovo otvori itd.

na prošlim windowsima 7 nisam to imao...kako se miče taj znak??? hvala

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 Problemi
rjanko kaže...

trebam malu pomoć nije baš problem neki al instalirao nove windowse i pola programa koje sam instalirao imaju ovaj znak i svaki put kad kliknem pitam jel želim da se ovo otvori itd.

na prošlim windowsima 7 nisam to imao...kako se miče taj znak??? hvala

Isključiš User account control u Control panelu i restartaš komp ali to ti nije baš pametno.

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice