Premještanje igre na dvd

poruka: 10
|
čitano: 2.274
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Premještanje igre na dvd ?

Znači prijatelj mi je skinuo Call of duty 2 s neta nosTEAM verzija.Kao što većina zna igre od nosteam su već krekane i instalacija je doslovno jedan klik.Pošto ja nemam flat internet a on ima prazan dvd od 4.7 gb (igra ima 3 ipo gb ) i nero pržilicu,kako on može tu igru stavit na dvd da bih ju ja mogao kopirat na svoj komp ?igra se sastoji od dva fajla ->jedan je exe to jest pokretač instalacije a drugi fajl je update napisan u notepadu koji se ne dira tijekom instalcije i uopce nikada.

 
0 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Premještanje igre na dvd
Samo snimi data dvd, stavi ta dva fajla i rjeseno
...i tako dalje
9 godina
neaktivan
offline
Re: Premještanje igre na dvd

mislis da samo copy paste ? probao sam ali onda ne rade fajlovi,probao sam čak i staviti torrent da skida direktno na dvd ali ne valja...

10 godina
odjavljen
offline
Premještanje igre na dvd

DVD rade na ROM principu i ti ih moraš snimiti na taj DVD pa onda koristiti,no ne možeš ih obrisati. Ja bih savjetovao Ashampoo Burning Studio Free koji je lakši za korištenje,samo odaberi prvu opciju za snimanje datoteka i mapa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Premještanje igre na dvd

hoću li ja onda moći te fajlove s dvda kopirati na svoj komp,mislim doslovno copy paste ?

10 godina
odjavljen
offline
Premještanje igre na dvd

Da,samo ih ne možeš brisati sa DVD.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Premještanje igre na dvd

hvala ti instalirao sam ashampoo cak dobio premuim verziiju dzaba,javim ti jel uspijelo ...

10 godina
odjavljen
offline
Premještanje igre na dvd

Premium je plaćeni tj. trial .

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Premještanje igre na dvd

zasto mi za svaki dvd r kaze da nijje prazan ?jel to ima veze s oonim kad tek ubacim cd i win me pita hocu li ga obilkovati kao da se mogu brisati ili ne mogu vise brisati stavke s njega..ja odaberem da nakon moze brisati sadrzaj

10 godina
odjavljen
offline
Re: Premještanje igre na dvd
#wot#vk.0h kaže...

zasto mi za svaki dvd r kaze da nijje prazan ?jel to ima veze s oonim kad tek ubacim cd i win me pita hocu li ga obilkovati kao da se mogu brisati ili ne mogu vise brisati stavke s njega..ja odaberem da nakon moze brisati sadrzaj

 Ako je DVD RW, on je rewritable , tj. možeš kopirati i brisati podatke sa njega . No što se tiče DL DVD ili DVD-R onda možeš samo da snimaš ali fajlovi su uvijek čitljivi. Ako bude bilo opet problema s tim probaj na drugi DVD.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice