Umro Steve Jobs

poruka: 101
|
čitano: 19.541
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Umro Steve Jobs

a što reći čovjek koji je obilježio IT. voljeli ili mrzili apple mora se priznati - vraški dobro odrađen posao

RIP

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Umro Steve Jobs
R.I.P. Steve :(
Samobor je lepa varoš :))
15 godina
offline
Umro Steve Jobs
Iskreno mi je žao, veliki gubitak za IT svijet, a možda i za čovječanstvo.
:)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Umro Steve Jobs

R.I.P. Steve, svijet IT-a više neće biti isti bez tebe.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
13 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs
Pocivao u miru.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Umro Steve Jobs

Što reći na "ovakvu" vijest, makar mi nije rod, nije mi nikako drago u rano jutro ovako lijepog jesenskog dana, ali, to je život naš svagdanji {#}!

Nedavno sam napisao kako sam i sam izgubio stvarno velikog prijatelja, fizički i duhovno, isto od raka gušterače, koji se je a barem dvije godine borio s opakom boleštinom, ako je to uopće bolest. Nakon njegovog sprovoda, nisam se napio, ali sam popio u čast njegovu, spomen na njegovo ime i čast što samo bili zajedno u Domovinskom ratu, u dobru i u zlu.

Danas ću opet biti tužan, razočaran, do bola da ne kažem neku težu, ružnu riječ, i sam ću u ime Steva Jobsa popiti jedan whisky, makar nisam bio u mogućnosti imati priliku biti zajedno s takvim čovjekom kojeg jednostavno nisi mogao možda ne voljeti, ali si mu uvijek mogao priznati originalnost, pa makar i u krađi patenta, i tu treba biti faca i staviti stvar u pravo vrijeme na pravo mjesto.

 

Neka mu je vječni pokoj duši, laka mu crna zemlja tamo gdje će ga sahraniti, od danas ekipa koja je za vijeke vjekova na nebu slavi, sada će oni imati još jednog genija u ekipi, i "život" će im biti puno ljepši kada će imati takvog čovjeka vizionara u postavi.  {#}

 

Steve, zbogom, zauvijek, ovaj puta.

 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Umro Steve Jobs

R.I.P

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Umro Steve Jobs

Počivao u miru  Genije !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Umro Steve Jobs
ATJLučko kaže...

Što reći na "ovakvu" vijest, makar mi nije rod, nije mi nikako drago u rano jutro ovako lijepog jesenskog dana, ali, to je život naš svagdanji {#}!

Nedavno sam napisao kako sam i sam izgubio stvarno velikog prijatelja, fizički i duhovno, isto od raka gušterače, koji se je a barem dvije godine borio s opakom boleštinom, ako je to uopće bolest. Nakon njegovog sprovoda, nisam se napio, ali sam popio u čast njegovu, spomen na njegovo ime i čast što samo bili zajedno u Domovinskom ratu, u dobru i u zlu.

Danas ću opet biti tužan, razočaran, do bola da ne kažem neku težu, ružnu riječ, i sam ću u ime Steva Jobsa popiti jedan whisky, makar nisam bio u mogućnosti imati priliku biti zajedno s takvim čovjekom kojeg jednostavno nisi mogao možda ne voljeti, ali si mu uvijek mogao priznati originalnost, pa makar i u krađi patenta, i tu treba biti faca i staviti stvar u pravo vrijeme na pravo mjesto.

 

Neka mu je vječni pokoj duši, laka mu crna zemlja tamo gdje će ga sahraniti, od danas ekipa koja je za vijeke vjekova na nebu slavi, sada će oni imati još jednog genija u ekipi, i "život" će im biti puno ljepši kada će imati takvog čovjeka vizionara u postavi. {#}

 

Steve, zbogom, zauvijek, ovaj puta.

 

 

 

dobro receno.

 

Gubitak Steve Jobs-a je veliki gubitak za covjecanstvo.

 

Izjava Stevea Ballmer-a:

http://www.microsoft.com/Presspass/press/2011/oct11/10-05statement.mspx

13 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

iPhone 4S -   4 Steve (for Steve)..iz pouzdanog izvora

 

  University speech

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Umro Steve Jobs

Apple uređaji nikad neće bit isti, nikad.

 

Stevo, RIP.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Umro Steve Jobs

R.I.P Legenda{#}

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Umro Steve Jobs
R.i.p
Nadam se da cemu gore biti isto ili cak bolje nego.ovdje
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
14 godina
odjavljen
offline
Umro Steve Jobs

Rest in Peace

Ovog forumaša boli briga kakve ste nacionalnosti, rase i spolnog opredjeljenja i jednostavno ga ne zenamaju vaša mišljenja.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

Goodbye Steve. The world will miss you.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Umro Steve Jobs

RIP

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

R.I.P. Steve, hvala za sve što si napravio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Umro Steve Jobs

R.I.P.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Umro Steve Jobs

Vidim da je na svim vijestima tako da je nažalost istina....

 

R.I.P Steve

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2011 7:55 (Kordy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

crni dan za I.T svijet.

R.I.P.

 

Njegov ugriz u jabuci ce vjecno ostat!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Umro Steve Jobs

Kolko god smo se znali tu prepucavati , pljuvati jedni po drugima, spominjati rodbinu... ali ipak, Jobs je stvarno promjenio IT svijet. 

Da nije bilo njega, da me netko krivo ne shvati, touch mobitele, ipode, ipade i slično bi opet imali ali ne danas, možda za par godina, jer ipak dal od ideja drugih, dal iz vlastitih vizija napravio je bum u svijetu mobilne tehnologije. 

Čovjek je stvarno znao kaj radi, i znao je u kojem trenutku to napraviti. Šteta velika.

I evo na ovu sliku sam naletio na fejsu jutros, čak mu i konkuerncija priznaje zasluge a to nije mala stvar.

 

 

hobi: androidhr.blogspot.com
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Umro Steve Jobs

Bilo je samo pitanje dana, čovjek više se nije mogao boriti s bolešću.

 

Počivao u miru

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Umro Steve Jobs
znaci ipak je gledam na nekim stranim site-ovima i ne mogu vjerovat. steta da nije njega dosta stvari nebi bilo danas. RIP
[url=http://www.worldoftanks.com][img]http://ovocnari.eu/sig2@500276670-GeneralPag@eu@2@1@11111111111111@1111111111111@01001@hr@0.png[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

{#} requiescat in pace {#}

 

 

 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Umro Steve Jobs

Počivao u miru...

14 godina
offline
Umro Steve Jobs

RIP, žao mi je, ali me čudi da Bug nije prenio tu informaciju, žalosno je da jedan Dnevnik.hr kao žuta štampa prije prenese tu vijest nego informatički site kao BUG

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Umro Steve Jobs

R.I.P.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Umro Steve Jobs
Schtefek kaže...

RIP, žao mi je, ali me čudi da Bug nije prenio tu informaciju, žalosno je da jedan Dnevnik.hr kao žuta štampa prije prenese tu vijest nego informatički site kao BUG

Pa možda zato što BUG ima radno vrijeme koje ne završava iza ponoći, dok televizije imaju stalno "dežurnu" ekipu..

I još nešto, ne sumnjam da će BUG napraviti neki tribute..

12 godina
protjeran
offline
Umro Steve Jobs

Necu napisat R.I.P jer legende ne umiru NIKAD!

Pwnedd
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

Mi nismo svjesni koliko smo izgubili, koliko god nam to nista ne znacilo, vjerojatno bi nam znacilo mnogo.

Premlad je otisao, i toplo se nadam da postoji kakav dokument koji nam je ostavio za buducnost, jer je to valjda jedini CEO koji je radio iz ljubavi i sa velikom voljom nesto novo i nije se ustrucavao probati prezentirati svijetu nesto potpuno novo...

 

Hvala mu na tome...

potpis :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice