C.A.R.S. projekt

poruka: 29
|
čitano: 7.667
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
C.A.R.S. projekt

Radilo bi se o interesantnom projektu gdje bi u razvoju neke racing igre sudjelovali/investirali racing fanovi, a od toga kasnije imali i koristi. Sve uz suradnju, te generalnu organizaciju Slightly Mad Studiosa, čija bi modificirana verzija Shift 2 Unleashed enginea bila osnova za razvoj. C.A.R.S. je inače skraćenica za Community Assisted Race Sim, a više o svemu u orginalnoj vijesti:

 

 

Sto mi Darkwoodskih bubnjeva! |CroSimRacing|
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 10:46 (Armor).
Moj PC  
9 0 hvala 5
16 godina
offline
Re: C.A.R.S. projekt

dakle, to bi morao biti debelo promijenjen fizički kod engine-a.. zanima me kaj će biti od ovoga no tu vidim prije svega neki marketing a ne želju da fanovi sudjeluju.. vidjet ćemo..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
C.A.R.S. projekt

zanimljivo..nelosa ideja, volim nove projekte i nesto raditi. Ako hoces, rado vam pomognem!

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
C.A.R.S. projekt

Napokon stigle nove informacije, točnije vezano za datum izlaska i još jednu sitnicu:

 

LINK: C.A.R.S. – Nove informacije i logo

 

Komentari...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
C.A.R.S. projekt

Evo nešto novih vijesti:

U tijeku je pre-alpha testiranje igre koje sadrži 2 staze (Watkins Glen i Imolu) i 8 autiju između kojih su Audi R18 TDI Le Mans, Audi A4, dvije Lotusove formule itd.
Trenutnačni build omogućava isprobavanje autiju u neograničenom vremenu, a ostali fičeri će doći kako razvoj napreduje.
Tu je i lista što nas sve očekuje tijekom sljedećih 12 mjeseci razvoja:

- FRANCHISE MODE allows you to carve out a personalized career starting in the Karting world and then progressing on to whichever motorsport specialization you prefer including Rally, Touring Cars, Open-Wheel, GT, Le Mans, and many more!

- Play CO-OP with a friend as Driver/Co-Driver

- FULL TEAM MANAGEMENT… Have a large number of friends? Create, manage, and compete together!

- Experience the excitement of PIT STOPS like you’ve never seen before!

- Revolutionary PIT-2-CAR RADIO gives you the strategic advantage

- DYNAMIC Time Of Day & Localized Weather make every race unique and challenging

- 10+ GAME MODES covering every form of motorsport

- CLOUD-BASED SOCIAL NETWORK allows you to connect with friends, compare times & scores, compete and challenge each other, and share content

- USER-GENERATED CONTENT – Create your own liveries, decals, tuning setups, and even events! Then share them with the world – either for free, in-game credits or even real money!

- PUSHING TO THE LIMITS – Advanced physics, lighting, and AI



Kako bi i sami isprobali trenutni build, registirajte se na WMD forum, kupite bilo koji tool pack, skinite ga i igrajte.


Evo i prvih dojmova od jednog testera:

INTERFACE
I know this is likely to change, but I like the 'car in garage' menu, as yet it doesn't change depending on your car selection, but still nice, clean, simple. 
 
GRAPHICS
What can I say. Beautiful, gorgeous, and I'm ashamed to say, SMS have shown ISI what classic F1's can look like, given the technology. The model detail is incredible, the moving suspension on the Formula car. And I don't mean the arms...if you remove the hood of teh car you can see the springs compressing. The detail aboce and below the bodywork of each car is astounding. And the tracks are brilliant representations, the lighting in this engine has been tuned perfectly. Has to be seen in motion to be believed. Also I need a new GPU xD 
 
PHYSICS
From what I've played the physics are far tighter than shift, and much closer to what teh community is expecting I suspect. I experienced little to no 'swaying' or 'floating' whatever you want to call it, apart from maybe in the Lotus 49, which was understandable. I can't comment on extended sessions yet because I've only had time to run a few laps in each car, I'm guessing they're better on warmer tyres. steering wheel input lag is minimal, no more than a patched shift 2, and the old F1's sure feel very gpl, 'get the tail out and balance' kind of way. 
 
FFB 
Force feedback is pretty good over heavier bumps, but some of the subtle effects aren;t there yet. But this is a feature that's being looked at atm. 
 
SOUNDS
Sounds come through pretty good. Similar to shift I'd say, which imho had pretty good sounds. Less tranny whine this time around though xD

Slika ispod je iz gameplaya, nije render.

 

 

 

Po svemu sudeći stiže nam igra za prave ljubitelje simulacija koja će me osobno natjerati na nadogradnju hardvera. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2011 21:38 (luckyluke).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
C.A.R.S. projekt

 

Slike iz igre.....(pre-alpha)

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
C.A.R.S. projekt

Ovo je prebolesno!

Koji detalji, jbte.

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
C.A.R.S. projekt

ovu igru će  bit grijeh igrat sa pogledom izvana

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: C.A.R.S. projekt
matija656 kaže...

ovu igru će  bit grijeh igrat sa pogledom izvana

Tko uopće vozi bilo koji sim izvana........nema smisla

imam muda
13 godina
offline
Re: C.A.R.S. projekt
Miki Liki kaže...
matija656 kaže...

ovu igru će  bit grijeh igrat sa pogledom izvana

Tko uopće vozi bilo koji sim izvana........nema smisla

ja prvi ne

i da je arkada opet bih vozio pogledom iznutra jer je, jednostavno bolje

a znajući sebe ako budem ovo mogao pokrenut i igrat ću da uživam kao nikad, jer sam ljubitelj auto utrka tipa GT1, GT3, DTM i slično

i i shift mi je odličan ponajviše zbog raznolikosti auromobila i tome što svaki auto ima trkaču inačicu

 

tako da za ovu igru se ne sumnjam da će mi ne svidit, neznam kome uopće se ovo neće svidit

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
13 godina
offline
C.A.R.S. projekt

Ja mislim da sam našao novi sim za voziti {#},definitivno kupujem onaj paket za 10 eurića da vidim koliko je isplativo za daljnje ulaganje

Naravno nadam se da će barem biti rame uz rame igrama tipa LFS ili možda bolje u svakom slučaju moj Logišrot će pišat krv na ovo {#}

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
C.A.R.S. projekt

Fali jedan koristan link u ovoj temi.

 

http://www.wmdportal.com/{#}

 

 

 

Slightly Mad Studios have signed an agreement with Motorsport Vision to include four of their British Circuits in C.A.R.S.

The tracks will be laser-scanned for a maximum of authenticity and accuracy. To find out more about the four new tracks, follow the link to the frontpage story below.

 

 

http://www.wmdportal.com/projectnews/four-motorsport-vision-tracks-coming-to-c-a-r-s/

 

 

 

Specs:

 

For all new users who are wondering if their system is powerful enough to enjoy C.A.R.S., here are the recommended minimum system specs to run the C.A.R.S. development builds:

CPU - 3.0GHz Dual-Core, 2.4GHz Quad-Core
GRAPHICS - nVidia 9600 GT 512Mb, ATI Radeon HD 4750 512Mb
MEMORY - 2Gb RAM (3Gb-4Gb recommended)

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2011 1:53 (Minoza).
Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
offline
C.A.R.S. projekt
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
C.A.R.S. projekt

Doslovno sam se zaljubio pogotovo na 1:23 oni detalji na formulama....

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
C.A.R.S. projekt

Čim bude plaća kupujem samo se nadam da neće biti ljepotica izvana a koma fizika

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
C.A.R.S. projekt

Ma ja ne sumnjam da će fizika biti na visokom nivou, ipak SMS radi na igri, ovaj put bez EA! SHIFT 2 je onakav samo zbog EA, fizički engine je odličan ispod haube. Uglavnom, dovoljno je uložiti ja mislim nekih 10-tak eurića da možeš već sada zaigrati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: C.A.R.S. projekt
Minoza kaže...

Ma ja ne sumnjam da će fizika biti na visokom nivou, ipak SMS radi na igri, ovaj put bez EA! SHIFT 2 je onakav samo zbog EA, fizički engine je odličan ispod haube. Uglavnom, dovoljno je uložiti ja mislim nekih 10-tak eurića da možeš već sada zaigrati.

Yap al nema se na kartički još niš{#}

Frend ju je probao i rekao da ubija detaljima i osjećajem vožnje tako da jedva čekam da zaposlim moj volan s ovim

imam muda
15 godina
offline
C.A.R.S. projekt

Da malo bumpam temu...

 

Project CARS - INSANITY

Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
C.A.R.S. projekt

Evo i ja se danas pridružio kao team member, cijena 25€ i nije baš pretjerana. Sada se skida zadnji build i onda kreće akcija. Nadam se da me neće razočarati. Kakva su iskustva vas koji ste već članovi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
C.A.R.S. projekt

Sad mi je žao što sam prodao volan. {#}

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: C.A.R.S. projekt
Minoza kaže...

Sad mi je žao što sam prodao volan. {#}

 

Prodam ti ja svoj 😉
14 godina
neaktivan
offline
Re: C.A.R.S. projekt
smrad06 kaže...

Evo i ja se danas pridružio kao team member, cijena 25€ i nije baš pretjerana. Sada se skida zadnji build i onda kreće akcija. Nadam se da me neće razočarati. Kakva su iskustva vas koji ste već članovi?

Prvi dojmovi?

16 godina
offline
C.A.R.S. projekt

Fizika još treba pod čekić....

 

Pre SHIFTovska je... Oni teže ka simulaciji....

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
C.A.R.S. projekt

meni osobono kako fizika bude na kraju neće imati toliko utjecaj na ocjenu same igre

jer kako će biti na pc-u, samo je pitanje vremena kada će netko izbacit neki mod što se tiče ponašanja i fizike

isto tako je bilo i sa shiftom 2, par dana nakon izlaska su se već pojavili modovi za fiziku, sigurno će tako biti i za ovo, hbg

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ja ne!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
C.A.R.S. projekt

Član sam od početka "pre-alphe" (Junior) i ako tražite pravi simulator, iRacing je MNOGO realniji od C.A.R.S.-a u kojem se još uvijek osjeti NFS Shift. Grafika je možda "lijepa", ali je input lag još uvijek jako visok. Za zabavu je uredu, ali za nekakvo "super realno" utrkivanje definitvno ne, osim ako drastično nešto ne promijene. Kolko para, tolko muzike. iRacing je prilično skup, ali je zato i najbolji (na iRacingu, član sam od 3.8.2010. - ako nekog zanimaju detalji o sim-u, feel free to ask!)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: C.A.R.S. projekt
dax_22 kaže...
Prvi dojmovi?

prvi dojmovi su podjeljeni, u nekim stvarima igra blista dok u drugima prilično zaostaje za drugim racing naslovima. naravno tek je pre-alpha i sve se još može promijeniti te se svakako nadam da hoće jer stvarno dosta dobrih vozača daje feedback staffu. Koliko sam shvatio staff stvarno sluša i radi na ukazanim problemima. E sad grafički igra izgleda odlično, zvuk je također vrlo dobar a konkretan osjećaj vožnje još nemogu komentirati dok ne odvozim malo više sati i nađem setupe za moj volan, aute i staze koji mi odgovaraju. toliko od mene zasada i moja preporuka je da uzmete barem ovaj paket od 10 dolara i pomognete razvoju pa se možda i napravi nekaj dobroga iz ovog svega 

15 godina
offline
C.A.R.S. projekt

Project C.A.R.S. McLaren at Spa-Francorchamps

 

Ovo izgleda impresivno!

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: C.A.R.S. projekt
Camaro ZL1 kaže...

Član sam od početka "pre-alphe" (Junior) i ako tražite pravi simulator, iRacing je MNOGO realniji od C.A.R.S.-a u kojem se još uvijek osjeti NFS Shift. Grafika je možda "lijepa", ali je input lag još uvijek jako visok. Za zabavu je uredu, ali za nekakvo "super realno" utrkivanje definitvno ne, osim ako drastično nešto ne promijene. Kolko para, tolko muzike. iRacing je prilično skup, ali je zato i najbolji (na iRacingu, član sam od 3.8.2010. - ako nekog zanimaju detalji o sim-u, feel free to ask!)

 Moram te razočarati...

 

Frend (Amer) igra iRacing od prvog dana, a nedavno je prošao vozačku školu i kupio Mazdu MX-5 i vozi utrke sa njom. Po njegovim riječima, mazda MX-5 u iRacing i u stvarnosti nemaju apsolutno ništa zajedničko...

 

Ne znam za druge aute, ali evo informacije o jednom autu iz prve ruke.

Failure is always an option...
13 godina
offline
C.A.R.S. projekt

,

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2013 11:52 (Cojonero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice