AMD Phenom IV !!!!

poruka: 62
|
čitano: 12.489
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Moj PC  
9 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
AMD Phenom IV !!!!

75W na 6 GHz sa 4 jezgre više? A sadašnji FX Centurioni clockani na 5 rokaju 225W...

 

Uostalom kud 12 jezgara? Pa tek su četverojezgreni počeli iskorištavati kak spada. Bolje bi bilo da razvijaju efektivnost pojedinog modula nego nabijanje broja jezgara.

kuku lele
 
19 2 hvala 0
16 godina
online
AMD Phenom IV !!!!

Fake je to sigurno, predobro da bi bilo istinito {#}

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Phenom IV !!!!

Taj proc će biti je*enica

 

ako nije fake

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2013 22:00 (hrčak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Phenom IV !!!!

Šta reći osim ...

Bravo ! Bravo !
Moj PC  
2 6 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
AMD Phenom IV !!!!

A da nije patka? :D

 

Malo mi to sve predobro zvuči, netko se zaj.ebava

(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Phenom IV !!!!

A čuj ne znam kaj bi ti rekel,Izlanuo seChiphell Forum je izvor te informacije a ta stranica inače obično donosi točne glasine ali ne ovaj put bez greške.Baš me zanima čiji je to proizvodni proces od 25nm, pa niti jedan proc koji je službeno na tržištu bilo Desktop/Serverski se ne radi na takvom procesu kolko ja znam čak niti neki AMD ES uzorak.Kad još vidiš CPU-Z to nema veze s mozgom, uostalom taj program se može hakirat bez frke pa onda dobiš AMD CPU sa 12 jezgri na 6hgz a TDP je samo 75W vrlo uvjerljivo nema kaj.Belji se

 

Tu sve štima normalno fučkaj ga sad:D Tu sve štima normalno fučkaj ga sad:D
http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
14 godina
offline
AMD Phenom IV !!!!

samo, gdje li su preskočili Phenom III ?

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
online
Re: AMD Phenom IV !!!!
vrx kaže...

samo, gdje li su preskočili Phenom III ?

Valjda računaju aktualne FX procove kao "Phenom III".

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
14 godina
offline
AMD Phenom IV !!!!

Znam da je Sempron štedljiv... Ali 7W? Ček,šta?! Jel fali koja nula ili? 7W? Da nije patka/guska? :D 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Phenom IV !!!!

25nm @ 1.436V @ 75W ne drži mi baš vodu

 

@bulldozer: može objašnjene po čemu je phenom linija bila legendarna?

 

 

Moj PC  
1 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD Phenom IV !!!!

Nadam se da cijena neće biti velika. Inače sviđa mi se TDP 75W.

Kalko1212 ingame
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
AMD Phenom IV !!!!

Pff.. ak je ovo istinito covjece, 7 ghz na zrak bez beda... Nisu ni dve(tri) generacije prošle opet se vraćamo na Phenom-e.. {#}

 

Ako je ovo istinito, ja preskačem Steamroller i štedim za P4(koji praktički izlazi iste godine, ako je istinito to sve). {#}

George double you Bush has two brains, the left and the right, like normal people. But the problem is that there is nothing right in his left brain and there is nothing left in his right brain
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom IV !!!!
ford eleanor kaže...
 

2 jezgre

4GHz

7w

 

Je, ne.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // Silujem ljude koj kažu da je nekaj gamersko
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Phenom IV !!!!

I ja bih rekao.

Da im se nisu zebali mjerni instrumenti? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom IV !!!!

Ma je... fx-8350 na 8 jezgri(4.0 Ghz) trazi 125w a to bi imalo 12 jezgri na 6Ghz i samo 75w


ma ne zvuci mi istinito,al ko zna mozda nas AMD iznenadi

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2013 23:38 (ii7scw).
12 godina
neaktivan
offline
AMD Phenom IV !!!!

Dao Bog pa to bude istina , iako malo cudno zvuci ,al ak je bilo je i vrijeme da pokazu sta mogu!

Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD Phenom IV !!!!

I ja sam se prvo upitao ko to ima 25nm proizvodni proces. Ali ovo sto je ford eleanor napisao cini se realnijim. Izgleda da su bas iz tog teksta uzeti neki dijelovi za ovu patku. Samo sto u ovome sto je ford eleanor napisao nema nista o proizvodnom procesu i brzina procesora nije ni blizu 6GHz (4GHz Turbo, 2GHz normalno). Ovaj "leaker" je izgleda nasao isti tekst i odlucio se malo poigrati u CPU-Z.

 

Ma nije ni vazna vise brzina procesora. Ako ovo bude istina (ne ovo iz naslova teme, nego ovo nize) onda jedva cekam AM4, DDR4 i td.{#}

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Phenom IV !!!!

LOL HT LINK 8GHZ??

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
16 godina
offline
Re: AMD Phenom IV !!!!
Don Kihoty kaže...

LOL HT LINK 8GHZ??

Ma da totlano ne drži vodu,{#} uglavnom ovak to dole izgleda kad kolko tolko drži vodu ili možda ipak ne............hm ko če ga znat.{#}

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
11 godina
neaktivan
offline
AMD Phenom IV !!!!
Ljudi tko zna, nebumo sad bili pesimisticni. Dosad je trziste vodio intel, kaj ne? Pa mozda bas sad amd napravi nekaj super kaj ce propiciti pored intela kao ferrari pored fice... Samo da vam kazem, sumnjam da ce biti potrosnja 75w... Mozda su zaboravili nulu na kraju? :D
We will destroy ourselves as a nation, species and people over time. Respect and value every moment you have, because you wont get another chance.
 
1 2 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
AMD Phenom IV !!!!

RUMORS..sve je time rečeno..dovoljno je pogledati autora teksta i sam sajt,pa čovjek da bude jasno da je to jedan od onih fanboy-a koji žive na glasinama,kako će AMD napraviti ovo i ono..Jedno su puste vlažne želje,a potpuno drugo realnost..

 

 

 
2 10 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: AMD Phenom IV !!!!
Svenos kaže...
Ljudi tko zna, nebumo sad bili pesimisticni. Dosad je trziste vodio intel, kaj ne? Pa mozda bas sad amd napravi nekaj super kaj ce propiciti pored intela kao ferrari pored fice... Samo da vam kazem, sumnjam da ce biti potrosnja 75w... Mozda su zaboravili nulu na kraju? :D

tu priču od AMd fanboja slušam već od K5 procesora..tresla se brda,rodijo se maus..nikad i ništa drugo..

 

Može li koji argument uz thumbdownove??

 

Jel AMD pregazio Intela??nije..Jel napravio neki fensi-šmensi procesor,koji nakon što je ugledao svjetlo dana,pregazio Intelov aktualni flagship?? nije..

 

Onda,čekam argumente,bazirane na činjenicama,dakle..

 

Sve aMD-ovo i njegovih fanboja se svodi samo na nadu,možda,jednogdana,i slična bapska proročanstva,neutemeljena u realnosti..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2013 13:32 (redneck).
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom IV !!!!
redneck kaže...
Svenos kaže...
Ljudi tko zna, nebumo sad bili pesimisticni. Dosad je trziste vodio intel, kaj ne? Pa mozda bas sad amd napravi nekaj super kaj ce propiciti pored intela kao ferrari pored fice... Samo da vam kazem, sumnjam da ce biti potrosnja 75w... Mozda su zaboravili nulu na kraju? :D

tu priču od AMd fanboja slušam već od K5 procesora..tresla se brda,rodijo se maus..nikad i ništa drugo..

 

Može li koji argument uz thumbdownove??

 

Jel AMD pregazio Intela??nije..Jel napravio neki fensi-šmensi procesor,koji nakon što je ugledao svjetlo dana,pregazio Intelov aktualni flagship?? nije..

 

Onda,čekam argumente,bazirane na činjenicama,dakle..

 

Sve aMD-ovo i njegovih fanboja se svodi samo na nadu,možda,jednogdana,i slična bapska proročanstva,neutemeljena u realnosti..

 

 

Dokle mislis pljuvat po AMD-u ,vidi se da si zagrizeni intelovac ,to sto je neko objavio ovako nesto neznaci da to nemoze biti . Mi koji smo obicni smrtnici cjenimo amd jer za manju lovu dobijemo i vise od ocekivanog ,kada cete vise to shvatit. Za ovo jos nema argumenata jer se nezna ni jeli istina ,ali bilo bi ljepo da izade pa da malo uvidite kolko ste pogrijesili sto ste pljuvali ,a dotad da samo nada za nas obicne smrtnike ,eto samo toliko.

 

AMD FANBOY !

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2013 14:14 (Majestic Ik).
16 godina
offline
AMD Phenom IV !!!!

Ako ce se ovo obistinit, intelovci su naebali u skoli kad pocne prica o jezgrama i gigahercima :D

Cure su lude kad se zaljubljuju u nas muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
8 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Phenom IV !!!!
redneck kaže...

tu priču od AMd fanboja slušam već od K5 procesora..tresla se brda,rodijo se maus..nikad i ništa drugo..

 

Može li koji argument uz thumbdownove??

 

Jel AMD pregazio Intela??nije..Jel napravio neki fensi-šmensi procesor,koji nakon što je ugledao svjetlo dana,pregazio Intelov aktualni flagship?? nije..

 

Onda,čekam argumente,bazirane na činjenicama,dakle..

 

Sve aMD-ovo i njegovih fanboja se svodi samo na nadu,možda,jednogdana,i slična bapska proročanstva,neutemeljena u realnosti..

 

 

Vrati se u špilju.

Ako nemas sto dodati u raspravu nemoj ni komentirati.

12 godina
neaktivan
offline
AMD Phenom IV !!!!

ako je ovo istina mogo bi konacno svoj i7 u penziju...

xfact
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom IV !!!!
redneck kaže...

 već od K5

Athlon64

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // Silujem ljude koj kažu da je nekaj gamersko
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Phenom IV !!!!
redneck kaže...
Svenos kaže...
Ljudi tko zna, nebumo sad bili pesimisticni. Dosad je trziste vodio intel, kaj ne? Pa mozda bas sad amd napravi nekaj super kaj ce propiciti pored intela kao ferrari pored fice... Samo da vam kazem, sumnjam da ce biti potrosnja 75w... Mozda su zaboravili nulu na kraju? :D

tu priču od AMd fanboja slušam već od K5 procesora..tresla se brda,rodijo se maus..nikad i ništa drugo..

 

Može li koji argument uz thumbdownove??

 

Jel AMD pregazio Intela??nije..Jel napravio neki fensi-šmensi procesor,koji nakon što je ugledao svjetlo dana,pregazio Intelov aktualni flagship?? nije..

 

Onda,čekam argumente,bazirane na činjenicama,dakle..

 

Sve aMD-ovo i njegovih fanboja se svodi samo na nadu,možda,jednogdana,i slična bapska proročanstva,neutemeljena u realnosti..

 

 

 Alo intelovac! Javi mi se kada svi programi i igre za par godina budu radile na 6+ jezgri i tvoj ljubljeni intel postane neupotrebljiv a fx-ovi postanu kraljevi trzista. To ti je cinjenica. Prije par godina je trebalo 2 jezgre. Sad treba 4. Za godinu dvije ce trebat 6-8. Za 4-5 12-16. Onda ce ti haswell i i7 makar one bile 3970x biti nule naspram ove "glasine", koje ako se ostvare svi pametni korisnici sa zeljom za future proof konfu ce pokupovati. Intel ne gleda sutra, gleda danas. I zato ce propasti... Pa mi sad davajte td-ove, ja sam svoje misljenje rekao... Makar me kostalo ove usamljene zvjezdice koju imam...

We will destroy ourselves as a nation, species and people over time. Respect and value every moment you have, because you wont get another chance.
11 godina
neaktivan
offline
AMD Phenom IV !!!!

Ovo je jedan veliki LOL!

 

Koje godine? Pa čovječe Intel Q6600 je izdan na početku 2007. godine, znači pred 6 je.benih godina, i tek je zadnju godinu došao na svoje. Debelo ispred svog vremena, da se clocka,  a može se bogovski kloknuti na barem 3,4 GHz opet će šljakati 2-3 godine bez ikakvog štucanja, a da ne govorim o svakodnevnim uobičajenim poslovima poput Officea, ili razonode tipa Fejs, gledanje filmova, što većina korisnika PC-a radi, gameri koliko god brojni na forumu su u stvarnosti možda 20-30% korisnika PC-a.

 

Ista stvar sa FX 8320/50 - proc ispred vremena i izdati će jedno 3-4 generacije novih procova dok na red dođe iskorištavanje 8 jezgara kako spada, a da ne govorimo o tih 12 ili 16 jezgara {#}

 

Uostalom u kojem će svemiru nabrijani 3970X biti gori od spomenutog FX-a?

 

Biti fanboy je jedno, biti idiot je drugo.

kuku lele
 
22 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice