Koji od ova tri kupiti?

poruka: 7
|
čitano: 3.209
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Koji od ova tri kupiti?
panasonic tx-p42s3oe ili lcd lg42lk430 ili led lg 37lv4500
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji od ova tri kupiti?

Panasonic, jer plazme imaju bolju sliku od LCDa ako te ne smeta visoka potrošnja.

Master131 EESP - Undetected since 4/6/11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji od ova tri kupiti?
a led?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Koji od ova tri kupiti?
8ax kaže...

Panasonic, jer plazme imaju bolju sliku od LCDa ako te ne smeta visoka potrošnja.

 Potpisujem , plazma i LCD - LED ili ne u prikazu slike se nemogu mjeriti . LCD ima presinteticke boje za razliku od plazme gdje su mekse i prirodnije {#}

13 godina
offline
Re: Koji od ova tri kupiti?
Alien 22 kaže...
8ax kaže...

Panasonic, jer plazme imaju bolju sliku od LCDa ako te ne smeta visoka potrošnja.

 Potpisujem , plazma i LCD - LED ili ne u prikazu slike se nemogu mjeriti . LCD ima presinteticke boje za razliku od plazme gdje su mekse i prirodnije {#}

Točno tako,ako netko uživa da mu TV daje sliku novogodišnje jelke sa tisuću raznobojnih lampica kupiće LED-LCD,za sve ostale tu je PLAZMA.Bezpredmetno je više govoriti kaj je bolje,meni naprimjer ne odgovara kako kolega kaže te presintetičke boje i zato nisam uzeo LCD-LED jer kad kod frenda pogledam utakmicu zelena boja travnjaka mi treperi pred očima još satima,frend kaže da je to njemu super,e pa sad ti budi pametan.

 

14 godina
protjeran
offline
Koji od ova tri kupiti?

pa ipak, prodaja LCD TVa je višestruko veća od prodaje plazmi - šta vam to govori???

Roosvelt1991 - veliki muljator u trgovinama HWa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koji od ova tri kupiti?

..da su jeftiniji

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice