Evo TV izdvojena tema

poruka: 465
|
čitano: 471.027
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
15 godina
offline
Re: Evo TV

-imaš problem... no to nema veze s temom :)

-ostalo kao skribomanija ili postojanje evobona.. ok, problem? Prijavi, ispravi, ignoriraj.. itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Evo TV

imam Evo tv od prelaska,dakle početka. Kupujem tromjesečne bonove, one srednje bez HBO itd, zbog dokumentaraca, imam preplatu na Neflix pa ne stignem ni pogledat serije..šta pitam? Skenirao sam 100x al nikako da mi pronađe Davinci doc, šta moram napravit, pa besplatan je na EvoTV,sami govorite, a ja ga nemogu pronać

Cum sapienti viro libenter diserimus
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Evo TV

-antena?

(ako je potrebno objašnjenje.. svi kanali se 'love', kodirani imaju oznaku $ .. razlika između zaključanog-otključanog je u ključu-paketu. Tad bi lovio i davinci, pošto ga ne možeš pronaći to znači da ga antena-prijemnik ne lovi).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.4.2022 10:48 (ihush).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Evo TV

imam onu =nalijepi na zid= i lovi sve iz srednjeg paketa, lovi i HBO,Cinemax, Viasat. FOX. sve koji su prisutni. al nema Davinci, čak nema ni RTL kockica..kad upogonim staru antenu s krova imam samo ove stupidne lokalne programe iako je antena prilično visoko i usmjarena na odašiljač Ulka, Imaš meki savjet? TNX

Cum sapienti viro libenter diserimus
15 godina
offline
Re: Evo TV

-gle, neovisno imaš li pretplatu za neki kanal, ako ga antena-prijemnik lovi to i prikazuje, tj ako je zaključan-kodiran dobiješ poruku na ekranu ali ga vidiš na popisu kanala itd..

-tad što god bio problem mora biti povezan s antenom-signalom. Šeći s antenom, probaj na raznim mjestima ili kod susjeda-prijatelja koji ima bolji prijem. Problem slabog signala-smetnji kod pretraživanja jer tad jednostavno preskoči slab signal a kad je pronađen tad ga ipak lovi možda s prekidima no tad je to lakše, podesiš antenu dok se slika ne stabilizira.

-nisu svi programi-kanali na istom kanalu emitiranja, ne love sve antene jednako sve kanale, ne utječu smetnje jednako na sve kanale itd.. i ove 'besplatne' kanale drže na najlošijem mjestu-odašiljaču, dok recimo na bolje-novije-kvalitetnije stave rtl-hbo... 'važnije'.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Re: Evo TV

Možda u tom pravcu na 100-300m  imaš neki mobilni odašiljač pa ti harmonične frekvencije guše signal na nekim tv-kanalima.

Inače te "flat" antene imaju malu dobit do 2,5 dBi , tj. loš prijem, neznam samo koja antena je vani, ima li pojačalo, i koliko je metara koaksa do TV-a ?

Ta vanjska bi trebala biti bolja ali i na nju još više utječu smetnje osim ako ima LTE filter koji bi mogao pomoći.

4 godine
offline
Re: Evo TV
micho0305 kaže...

imam onu =nalijepi na zid= i lovi sve iz srednjeg paketa, lovi i HBO,Cinemax, Viasat. FOX. sve koji su prisutni. al nema Davinci, čak nema ni RTL kockica..kad upogonim staru antenu s krova imam samo ove stupidne lokalne programe iako je antena prilično visoko i usmjarena na odašiljač Ulka, Imaš meki savjet? TNX

 Da Vinci na Učki je na kanalu 39, 618MHz, pa provjeri vidiš li to. Nisi napisao gdje se nalaziš. Učka pokriva znatan dio Kvarnera zbog svog položaja aii na tom putu signal ima dosta smetnji (npr. od Talijana).

 

 

11 godina
offline
Re: Evo TV
Pozdrav, kako ne postoji opcija plaćanja računa preko MojTelekom aplikacije, di se može platiti račun bez naknade?
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Evo TV
zviznemte kaže...
Pozdrav, kako ne postoji opcija plaćanja računa preko MojTelekom aplikacije, di se može platiti račun bez naknade?

 Sve piše na njihovom Webu. I za ovo što ti pišeš da ne postoji i za račun bez naknade. Dajte uložite malo truda.

 

 

11 godina
offline
Re: Evo TV
zelenapaprika kaže...
zviznemte kaže...
Pozdrav, kako ne postoji opcija plaćanja računa preko MojTelekom aplikacije, di se može platiti račun bez naknade?

 Sve piše na njihovom Webu. I za ovo što ti pišeš da ne postoji i za račun bez naknade. Dajte uložite malo truda.

 

 

 Ako misliš na hrvatskitelekom molim te onda posalji link, jer korisnicka podrska preko telefona kaze da se preko MojTelekom Aplikacije ne može platiti evotv. 

4 godine
offline
Re: Evo TV
Sve piše na njihovom Webu. Rado pomažem, ali i meni dosadi trošiti vrijeme i nekome servirati na tanjuru nešto što sam može pronaći u uputama za plaćanje računa na službenoj internetskoj stranici. Sve piše.
11 godina
offline
Re: Evo TV
zelenapaprika kaže...
Sve piše na njihovom Webu. Rado pomažem, ali i meni dosadi trošiti vrijeme i nekome servirati na tanjuru nešto što sam može pronaći u uputama za plaćanje računa na službenoj internetskoj stranici. Sve piše.

 A ja ti ponavljam da ne piše. Ni na novoj niti na staroj službenoj internetskoj stranici...

4 godine
offline
Re: Evo TV
zviznemte kaže...
zelenapaprika kaže...
Sve piše na njihovom Webu. Rado pomažem, ali i meni dosadi trošiti vrijeme i nekome servirati na tanjuru nešto što sam može pronaći u uputama za plaćanje računa na službenoj internetskoj stranici. Sve piše.

 A ja ti ponavljam da ne piše. Ni na novoj niti na staroj službenoj internetskoj stranici...

Piše. Napiši u Google "evotv računi" i treći rezultat su "Računi - stavke računa...". Nisam HT, pa ne odgovaram za sadržaj koji je tamo napisan.

 

 

 

11 godina
offline
Re: Evo TV
zelenapaprika kaže...
zviznemte kaže...
zelenapaprika kaže...
Sve piše na njihovom Webu. Rado pomažem, ali i meni dosadi trošiti vrijeme i nekome servirati na tanjuru nešto što sam može pronaći u uputama za plaćanje računa na službenoj internetskoj stranici. Sve piše.

 A ja ti ponavljam da ne piše. Ni na novoj niti na staroj službenoj internetskoj stranici...

Piše. Napiši u Google "evotv računi" i treći rezultat su "Računi - stavke računa...". Nisam HT, pa ne odgovaram za sadržaj koji je tamo napisan.

 

 

 

 Hvala, to sam i sam bio procitao, moje prvotno pitanje glasi a sad cu ga preformulirati

Kako platomat ne radi i ne zeli ucitati moje racune, a u MojTelekom aplikaciji ne mogu platiti Evotv racun (tako je receno od strane ht podrske), di još mogu platiti račun bez naknade. Hvala

7 godina
offline
Re: Evo TV
Možeš u mzabi unutar nekih paketa...
Bunker
14 godina
offline
Evo TV

Danas su me zvali radi pretplate i nakon sto sam ih odbio lik mi je rekao onda neka placam 80kn HRT-u. 

Uglavnom, odgadam vec predugo da se upisem u Ne zovi registar. 

 

 

Gale
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Evo TV

Kakve veze ima jedno s drugim?

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
14 godina
offline
Re: Evo TV

Neznam 

Gale
14 godina
offline
Re: Evo TV

Možda ti je poslao inkasatora na adresu. 

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
4 godine
offline
Re: Evo TV
zviznemte kaže...
zelenapaprika kaže...
zviznemte kaže...
zelenapaprika kaže...
Sve piše na njihovom Webu. Rado pomažem, ali i meni dosadi trošiti vrijeme i nekome servirati na tanjuru nešto što sam može pronaći u uputama za plaćanje računa na službenoj internetskoj stranici. Sve piše.

 A ja ti ponavljam da ne piše. Ni na novoj niti na staroj službenoj internetskoj stranici...

Piše. Napiši u Google "evotv računi" i treći rezultat su "Računi - stavke računa...". Nisam HT, pa ne odgovaram za sadržaj koji je tamo napisan.

 

 

 

 Hvala, to sam i sam bio procitao, moje prvotno pitanje glasi a sad cu ga preformulirati

Kako platomat ne radi i ne zeli ucitati moje racune, a u MojTelekom aplikaciji ne mogu platiti Evotv racun (tako je receno od strane ht podrske), di još mogu platiti račun bez naknade. Hvala

Odustajem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2022 18:32 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: Evo TV

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2022 18:32 (zelenapaprika).
15 godina
offline
Evo TV

Pozdrav, kako najbezbonije otkazati EVOtv uslugu? Ima neka procedura da ne moram iči u poslovnicu ili je lakše otiči u ht poslovnicu i otkazati na licu mjesta?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Evo TV
JackIsBack kaže...

Pozdrav, kako najbezbonije otkazati EVOtv uslugu? Ima neka procedura da ne moram iči u poslovnicu ili je lakše otiči u ht poslovnicu i otkazati na licu mjesta?

 Svaka usluga počinje s ugovorom i pisanim dokumentom o stavkama tog ugovora. Pa se i za otkazivanje neke usluge treba poslati pismeni zahtjev za prekidom usluge od tog i tog datuma. Ako više nema ugovorne obveze već se usluga koristila i po isteku te obveze tada navesti da je usluga van ugovorne obveze. Zvanje samo telefonski SZK službi bi moglo donesti problema koji će se opet u konačnici trebati riješiti pismenim zahtjevom. 

11 godina
offline
Re: Evo TV
Prije par dana nabavio sam evotv, sve je urednl radilo do jučer navečer kad mi se signal na sportskim kanalima počeo gubiti, nakon pomicanja antene vratio bi se nazad, signal bi se popeo na nekih 60-70%, i tako bi bilo sat vremena nakon čega bi se signal opet izgubio...novo micanje antene bi mi opet vratilo kanale itd...itd...da li bi nova antena riješila problem jer ova sad koju imam je ona najobičnija riblja kost od 60kn?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Evo TV

Najprije treba znati koliko ima koaksa od antene do TV i koliko je daleko tv-odašiljač sa kojeg primaš signal i imaš li dobru vidljivost prema njemu ...brda, zgrade ?

Ta LPDA (logaritamska antena) jest da nema više od 7-8 dBi dobiti ali za zamjenuti sa nekom Panel , Yagi , Yagi-triplex koje imaju veću dobit možda neće pomoći pogotovo ako imaš problem sa smetnjama od 3G,4G,5G obližnjeg mobilnog odašiljača. To možeš primjetiti po tome ako ti tv za taj kanal prikazuje velik signal i kvalitetu a slika se povremeno gubi.

Ako je signal loš jer je odašiljač daleko ili nemaš dobru vidljivost prema njemu ipak bi trebao probati sa nekom boljom antenom.

Antene sa većom dobiti tj. dBi imaju i uži kut prijema pa se možda mogu smanjiti signali koji smetaju ako nisu u istom pravcu kao TV-odašiljač.

Npr. Yagi jer Panel i Yagi-triplex imaju samo vertikalni kut prijema manji .

6 godina
offline
Re: Evo TV
Ovih dana su velike propagacije i sigurno ti neki udaljeni signal na istoj frekvenciji ometa prijem evo TV.
Sačekaj par dana da se promijene klimatski uvjeti pa ako se gubitak signala nastavi onda kupi drugu antenu
11 godina
offline
Re: Evo TV
...
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2022 22:44 (m77).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Evo TV
Izgleda da je do magle, jutros kvaliteta signala 10%, sad varira između 90-100%...ono što me brine je hoće li mi za svaku maglu, kišu ili snijeg nestajati signal i može li se to riješiti boljom antenom?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
3 godine
neaktivan
offline
Evo TV

Pozdrav.

 

Imam dva vrlo vjerojatno priglupa pitanja,a li ako ima neko volje i želje nek mi odgovori. Bio bi mu zahvalan.

1. Da li ima kakve razlike u postavkama Eon Boxa stavljanje slike u 4k60hz ili da ostane na 1080p60hz?

Tv koji koristim je 4k.

 

2. Da li je do Eon boxa ili do Hdmi kabla problem jer u picture modu mogu staviti sve osim Smart HDR-a? Smart HDR ne mogu odabrati. Svugdje drugdje radi


Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Evo TV
DenisRodman kaže...

Pozdrav.

 

Imam dva vrlo vjerojatno priglupa pitanja,a li ako ima neko volje i želje nek mi odgovori. Bio bi mu zahvalan.

1. Da li ima kakve razlike u postavkama Eon Boxa stavljanje slike u 4k60hz ili da ostane na 1080p60hz?

Tv koji koristim je 4k.

 

2. Da li je do Eon boxa ili do Hdmi kabla problem jer u picture modu mogu staviti sve osim Smart HDR-a? Smart HDR ne mogu odabrati. Svugdje drugdje radi


 Eon Box i EvoTV?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Evotv (Hrvatska pošta)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice