Neograničeni internet u Tele2!

poruka: 9.565
|
čitano: 3.055.759
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Hvala puno na savjetu. Trenutno sam na 14 dana probnog roka uz preplatu 24mjsecea i b525. Probao sam ručno promjeniti na ht mrežu ali ne uspijeva se povezati. Onda sam ubacio sim od mobitel i povezao se i brzine su enormno bolje. Sad me zanima, ako vratim modem i kupim ovaj b535 da li će sim na preplatu bez UO raditi ili da uzmem sim za mobitel i onda ručno kupujem svaki mjesec bezbroj tarifu? 

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
luigiecho kaže...

Hvala puno na savjetu. Trenutno sam na 14 dana probnog roka uz preplatu 24mjsecea i b525. Probao sam ručno promjeniti na ht mrežu ali ne uspijeva se povezati. Onda sam ubacio sim od mobitel i povezao se i brzine su enormno bolje. Sad me zanima, ako vratim modem i kupim ovaj b535 da li će sim na preplatu bez UO raditi ili da uzmem sim za mobitel i onda ručno kupujem svaki mjesec bezbroj tarifu? 

 Radit će nema veze dali je pretplata ili bonovi tako da bez brige uzmeš pretplatu bez UO. B535 je bolji od 525 koji tele2 ima. jedino što tarifa bezbroj giga i raspali moraš nakon potrošenih 5GB poslati sms za sljedećih 2GB i tako u nedogled taj dan poslije ponoći opet isto 5GB pa sms za nastavak sa 2GB ako ti to neće smetati onda uzmi odlučiš šta ti je bitnije brzina ili flat bez SMS. Ja sam tu tarifu na routeru koristio skoro dvije godine i nije bilo problema....

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 14:49 (DDavorin).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Po cemu je bolji b535?
Upravo sam u tele2, uzet cu tarifu bezbroj gb da isprobam sad jos kad sam ma probnom i kad imam b525
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 14:51 (hrcy28).
12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
hrcy28 kaže...
Po cemu je bolji b535?
Upravo sam u tele2, uzet cu tarifu bezbrog gb da isprobam sad jos kad sam ma probnom

 Podržava sve 2CA agregacije koje naši operateri imaju i onu od tele2 1800+2100 i za ht hr 1800+1800 koje B525 ne podržava evo u ovoj temi imaš i tablicu routera i opisani dotični routeri  https://forum.bug.hr/forum/topic/opce-teme-ostali-operateri/4g-5g-routerimhotspotanteneoperaterifw/272732.aspx?page=5  pokućni na pretplatu ili bonove može se spajati samo na 3G HT HR a sve govorne tarife na pretplatu ili na bonove sa internetom mogu se spojiti na 4G+ HT HR

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 14:58 (DDavorin).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Super! Hvala, budem prolostao kasnije pošto mi nije hitno jer sam jos s ovim na probnom tako da uređaj imam🙂
12 godina
neaktivan
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Super! Hvala, budem prolostao kasnije pošto mi nije hitno jer sam jos s ovim na probnom tako da uređaj imam🙂

Edit: ideja ovak je super.. ali ovo nije izvedivo, internet je neogranicen ali nakon svakih potrosenih 5gb na broj dođe poruka na koju treba odgovorit, a sve do kad se ne odgovori internet ne radi.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2020 18:50 (hrcy28).
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Za te iste novce onda imaš i pozive i poruke. Moraš nešto žrtvovati, ne može sve biti idealno.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Koristio sam tu tarifu skoro dvije godine i nikakav bed sms koji sam morao slati samo kad sam skidao veće datoteke i nevažno što se internet prekinuo poslao sms i nastavio skidati, Za normalno surfanje 5GB dnevno dovoljno. Ali možeš na 4G+  HT HR i povući do 450Mbps barem na mojoj lokaciji a na drugim sigurno minimu dupli DL od Tele2. I prednost pošalješ SMS i DL leti ,a kod pokućnog padne li brzina ispod 10Mbps naveće tu nema SMS samo suze..... još ako je UO još suza.... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 17:43 (DDavorin).
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...

Koristio sam tu tarifu skoro dvije godine i nikakav bed sms koji sam morao slati samo kad sam skidao veće datoteke i nevažno što se internet prekinuo poslao sms i nastavio skidati, Za normalno surfanje 5GB dnevno dovoljno. Ali možeš na 4G+  HT HR i povući do 450Mbps barem na mojoj lokaciji a na drugim sigurno minimu dupli DL od Tele2. I prednost pošalješ SMS i DL leti ,a kod pokućnog padne li brzina ispod 10Mbps naveće tu nema SMS samo suze..... još ako je UO još suza.... 

A sto ako je jak signal od Teleta recimo na mobu se odma vrati makar rucno prebacim na Ht ?

-
12 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

horihoro Ja znam a ti razmisli malo....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...

horihoro Ja znam a ti razmisli malo....

 kak se drzi budala u neizvjesnosti? a-ha, ti znas pa ces mi reci kasnije

dobro, pricekacu...

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
13 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

ekipa pošto sam se premjestio u drugi stan, ista kuća isti kat a Tele2 puno gori nego u prvom stanu,,,, pa me zanima kako riješiti "problem sa slike"..... pokušao sam premjestiti ruter na različite pozicije ali nažalost isto....

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Ocito je zagusenje mreze a ne problem sa signalom, cim je upload toliki.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
15 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

di ima uzet najjeftinije i sa dostavom u hr huawei b715. ovdje san nasao za 142 eur, ali nemaju dostavu u HR

 

https://www.satshop.fi/dna-kotimokkula-huawei-b715.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
horihoro kaže...
DDavorin kaže...

Koristio sam tu tarifu skoro dvije godine i nikakav bed sms koji sam morao slati samo kad sam skidao veće datoteke i nevažno što se internet prekinuo poslao sms i nastavio skidati, Za normalno surfanje 5GB dnevno dovoljno. Ali možeš na 4G+  HT HR i povući do 450Mbps barem na mojoj lokaciji a na drugim sigurno minimu dupli DL od Tele2. I prednost pošalješ SMS i DL leti ,a kod pokućnog padne li brzina ispod 10Mbps naveće tu nema SMS samo suze..... još ako je UO još suza.... 

A sto ako je jak signal od Teleta recimo na mobu se odma vrati makar rucno prebacim na Ht ?

 Točno tako , kad mi je DL na Tele2 4G loš  prebacio sam na HT 4G  i DL  bude bolji ali vrlo kratko  jer prebacuje odmah autom. na Tele2 4 G , isto tako jačiina signala nema veze da DL  nekad bude signal 50 % a DL bude 50 do 100 mbps i tako obrnuto .

Ova agregacija im je za kurac  jedino ako Yobi tobi gledam pola ure onda prebaci na 2600 mhz  a ako koristim neku drugu app. IPTV koja guta video  stalno je na 1800 mhz 

čudno .

9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Imas na njusci za 199€ novi, vise manje to je ta cijena! Mozda nadjes jeftinije 10-20€, ali kad stavis i dostavu li-la ,to je tu  negdje! Mozda se mozes dogovoriti za nesto manju cijenu! Ti odluci tvoj novac tvoj izbor! ✌️B715

Odmori se u Istini! 😊
4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

čudno!! ja naručio prije pol godine iz finske i došlo bez problema

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2020 15:19 (oblivian).
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
veseli007 kaže...

Imas na njusci za 199€ novi, vise manje to je ta cijena! Mozda nadjes jeftinije 10-20€, ali kad stavis i dostavu li-la ,to je tu  negdje! Mozda se mozes dogovoriti za nesto manju cijenu! Ti odluci tvoj novac tvoj izbor! ✌️B715

 ja ne kuzin ljude sta ne stavljaju odma broj mob u oglas. koi k. nikad mi niko ne odgovori na poruku ili im treba 10 dana. 

15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
oblivian kaže...

čudno!! ja naručio prije pol godine iz finske i došlo bez problema

 preko ove stranice sta san stavio ili neke druge? 

 

EDIT: narucia san danas. HVALA!

 

e ekipa. zelin uzet p56 antenu. mislim se izmedu dvije stranice:

1. [url]http://shop.kerman.hr/Katalog/Detalj/104166[/url]

2. [url]https://www.satshop.fi/p-56-unicom-mimo.html[/url]

 

Da li su to iste antene? Ako jesu, da li se dobije kabel i sva potrebna oprema uz njih ili ne? Ako ne, sto moran uzet? Tnx.

Iman tele2 pokucni, Uzea san B715 i nalazi mi se odasiljac ovdje (ID 41042), 1 km zracne linije, opticka vidljivost, nema prepreka:


[url]https://www.cellmapper.net/map?MCC=219&MNC=2&type=LTE&latitude=43.54062725498929&longitude=16.455484769351248&zoom=16&showTowers=true&showTowerLabels=true&clusterEnabled=true&tilesEnabled=true&showOrphans=false&showNoFrequencyOnly=false&showFrequencyOnly=false&showBandwidthOnly=false&DateFilterType=None&showHex=false&showVerifiedOnly=false&showUnverifiedOnly=false&showLTECAOnly=false&showENDCOnly=false&showBand=0&showSectorColours=true[/url]

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.6.2020 22:51 (jojo_surf).
4 godine
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Dolazi uz njih 2X 1o m kabla sa SMA priključcima ako su Iskra P56

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
jojo_surf kaže...
veseli007 kaže...

Imas na njusci za 199€ novi, vise manje to je ta cijena! Mozda nadjes jeftinije 10-20€, ali kad stavis i dostavu li-la ,to je tu  negdje! Mozda se mozes dogovoriti za nesto manju cijenu! Ti odluci tvoj novac tvoj izbor! ✌️B715

 ja ne kuzin ljude sta ne stavljaju odma broj mob u oglas. koi k. nikad mi niko ne odgovori na poruku ili im treba 10 dana. 

 Covjek mi odgovorio kroz sat vremena

9 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Ja sam uzeo kod zupancica, dosle za 2 dana! Imas kabal 10m i izaber koje adaptere zelis SMA muski/zenski , RPSMA muski/RPSMA zenski i to je to. Mislim da za LTE treba RPSMA zenski!😊✌️

 

Iskre p56

Odmori se u Istini! 😊
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 1:42 (veseli007).
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
creat1n kaže...
jojo_surf kaže...
veseli007 kaže...

Imas na njusci za 199€ novi, vise manje to je ta cijena! Mozda nadjes jeftinije 10-20€, ali kad stavis i dostavu li-la ,to je tu  negdje! Mozda se mozes dogovoriti za nesto manju cijenu! Ti odluci tvoj novac tvoj izbor! ✌️B715

 ja ne kuzin ljude sta ne stavljaju odma broj mob u oglas. koi k. nikad mi niko ne odgovori na poruku ili im treba 10 dana. 

 Covjek mi odgovorio kroz sat vremena

 on je isto narucia s stranice koje san i ja narucia. Slobodno naruci s one finske stranice. Platit ces novoga sa postarinom sve skupa 1200 kn. 142 eur + 16 eur postarine. To ti je 1200 kn. 300 kn manje nego sto on prodaje. :P 

4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
jojo_surf kaže...
veseli007 kaže...

Imas na njusci za 199€ novi, vise manje to je ta cijena! Mozda nadjes jeftinije 10-20€, ali kad stavis i dostavu li-la ,to je tu  negdje! Mozda se mozes dogovoriti za nesto manju cijenu! Ti odluci tvoj novac tvoj izbor! ✌️B715

 ja ne kuzin ljude sta ne stavljaju odma broj mob u oglas. koi k. nikad mi niko ne odgovori na poruku ili im treba 10 dana. 

 Ne žele da ih svatko naziva i nudi stripove u zamjenu za router ili mobitel. Ili dostavu u Vladivostok na kućni prag. Rijetko sam kada nešto rabljenog prodavao po oglasnicima, a znali su mi se javljati teški freakovi. Zato više ne prodajem rabljene stvari u oglasniku.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 15:59 (zelenapaprika).
10 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
veseli007 kaže...

Ja sam uzeo kod zupancica, dosle za 2 dana! Imas kabal 10m i izaber koje adaptere zelis SMA muski/zenski , RPSMA muski/RPSMA zenski i to je to. Mislim da za LTE treba RPSMA zenski!😊✌️

 

Iskre p56

Za mobilne uređaje ( 3G/4G) su SMA ..utikači i utičnice.

Za WIFI ( 2,4 i 5,8GHz) su RP-SMA ... utikači i utičnice.

RP = reverse polarity

One koji imaju iglicu "male",  a oni koji imaju "rupicu" female :D

12 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
zelenapaprika kaže...
jojo_surf kaže...
veseli007 kaže...

Imas na njusci za 199€ novi, vise manje to je ta cijena! Mozda nadjes jeftinije 10-20€, ali kad stavis i dostavu li-la ,to je tu  negdje! Mozda se mozes dogovoriti za nesto manju cijenu! Ti odluci tvoj novac tvoj izbor! ✌️B715

 ja ne kuzin ljude sta ne stavljaju odma broj mob u oglas. koi k. nikad mi niko ne odgovori na poruku ili im treba 10 dana. 

 Ne žele da ih svatko naziva i nudi stripove u zamjenu za router ili mobitel. Ili dostavu u Vladivostok na kućni prag. Rijetko sam kada nešto rabljenog prodavao po oglasnicima, a znali su mi se javljati teški freakovi. Zato više ne prodajem rabljene stvari u oglasniku.

 Nije ni čudno da ih gnjave kad stavljaju bezvezne cijene, npr router HUAWEI E5172 to je cat3 i za njega traži 500Kn

4 godine
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
DDavorin kaže...
zelenapaprika kaže...
jojo_surf kaže...
veseli007 kaže...

Imas na njusci za 199€ novi, vise manje to je ta cijena! Mozda nadjes jeftinije 10-20€, ali kad stavis i dostavu li-la ,to je tu  negdje! Mozda se mozes dogovoriti za nesto manju cijenu! Ti odluci tvoj novac tvoj izbor! ✌️B715

 ja ne kuzin ljude sta ne stavljaju odma broj mob u oglas. koi k. nikad mi niko ne odgovori na poruku ili im treba 10 dana. 

 Ne žele da ih svatko naziva i nudi stripove u zamjenu za router ili mobitel. Ili dostavu u Vladivostok na kućni prag. Rijetko sam kada nešto rabljenog prodavao po oglasnicima, a znali su mi se javljati teški freakovi. Zato više ne prodajem rabljene stvari u oglasniku.

 Nije ni čudno da ih gnjave kad stavljaju bezvezne cijene, npr router HUAWEI E5172 to je cat3 i za njega traži 500Kn

Pretjerano je da traži 500 kuna, ali će nekome i cat3 biti ok. Pogotovo ako koristi Tele2 na bonove koji je ograničen na 75 megabita u downloadu.

14 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!

Moj je vec stigao :)

7 godina
offline
Neograničeni internet u Tele2!

Jel netko igra na tom tele2 pokucnom? Jel ima lag-a, gubitka paketa i tih gluposti? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Neograničeni internet u Tele2!
Li0nHeart kaže...

Jel netko igra na tom tele2 pokucnom? Jel ima lag-a, gubitka paketa i tih gluposti? 

 odlicno naspram t-comovog pokucnog...tamo sam imao 70 80 ping na teletu 40 ping... jedino ima lag-a kad radi 4k netflix i igram, ping je i dalje dobar al ima spike laggove

battletag:MasnaKrvavic#2275
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice