LG Optimus One - modovi i nadogradnje

poruka: 5
|
čitano: 6.829
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
LG Optimus One P500 - modovi i nadogradnje

Danas sam kupio ovaj uređaj i oduševljen sam. Jedini problem je sto ga nikao ne mogu rootat.

Informacije o mobitelu:

Verzija sustava Android:

2.2.2

Kernel verzija:

2.6.32.9

Broj(build)

FRG83

Verzija softwera:

V10a-FEB-04-2011

 

Treba mi prvenstveno zbog lagg fixa, svaki puta kada pritisnem ekran dok igram neku igru zalagga mi. Ako bi netko mogao pomoći bio bih mu jako zahvalan.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
LG Optimus One - modovi i nadogradnje

Nisam ni očekivao da se ovo odmah riješi ali nisam očekivao da mi nitko neće reči, ako ništa drugo, da riješenja za ovaj problem nema.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus One - modovi i nadogradnje
XDA Developers, dalje ces se snaci. (Nemam taj mob)
13 godina
protjeran
offline
Re: LG Optimus One - modovi i nadogradnje

Napravio sam downgrade, sada neznam kako da popravim taj bug na mobu.

Našao sam ovo:

 

http://www.xda-developers.com/android/new-lg-optimus-p500-kernel-to-fix-touchscreen-bug/(nisam siguran dali je dozvoljeno postavljanje ovakvih linkova).

Sta sada da radim s tim kernelom?(Neznam ni što je to)

13 godina
protjeran
offline
LG Optimus One - modovi i nadogradnje

Uspio sam riješiti problem sa touch screeenom odavno, ali sada imam jeda fizički problem.

Stavio sam u ruksak mobitel, u blizini je bila vodica za usta, koju nisam dobro zatvorio, uglavnom dio je završio na mobitelu. Sada mi sve radi osim back tipke, zapravo ona radi ali je moram jako stisnuti i sada neznam što da napravim. Ono je više univerzalni problem jer su tipke na svakom mobitelu iste. Neznam kako da ga otvorim, ima 6 šarafa kojih sam odvrnio i neznam šta dalje nikako da se odvoji.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice