FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.727
|
čitano: 5.371.170
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Igra je teški očaj. Prvi smo samo zato što ni real ne igra bajno.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Problem Valverdea je sto ne igra na max posijed lopte, to je barca, tako je uvijek igrala i nema se tu sta filozofirati. Jedan od rijetkih klubova na svijetu koji ima prepoznatljivu igru, svaki trener koji dodje i svaki igrac se mora prilagoditi tome.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Ti si jedini čovjek na svim forumima/stranicama na kojima sam bio a koji je zadovoljan Valverdeom i igrom, to samo govori koliko si nerealan/trollaš i fejk si, ali dobro to je tvoje pravo.

Današnju tekmu nisam gledao ali rezultat je dovoljan pokazatelj da nešto ne štima u igri već 3 tekme zaredom. 

Nakon dva kiksa protiv prosječnih klubova kad si nikako ne smiješ dozvoliti još jedan kiks,treći u nizu, nas genijalac protiv vrlo dobrog protivnika odluči ostaviti Messija na klupi, jer zašto ne, možda ako nije funkicioniralo s njim, bit će bolje bez njega.

 

Valverde nije trener za vrhunske klubove, i to je već očito svima koji gledaju realno na stvari. Ne kužim zašto uprava ima tendenciju dovođenja nedokazanih,mlađih trenera, bivših igrača i slično. Ok s Guardiolom se to pokazalo kao potez stoljeća, do jedne granice je bilo dobro i s Enriqeom, ali sve između i poslije njih je promašaj bio, zašto se ne dovede jedan trener s dugogodišnjim iskustvom vođenja vrhunskih klubova, koji ima neke rezultate iza sebe, stvarno ne znam. Ali znam da jedna ovakva momčad na čelu s najboljim u povijesti to zaslužuje.

 Ko mancester murinja, jel?

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

A vidi Manchester je već pri kraju SAFove karijere počeo silaznom putanjom, on je to prepoznao i povukao se na vrijeme, a poslije njega nitko nije uspio vratiti UTD na stare dane slave pa tako ni Mourinho. On ima neki problem s igračima npr. Pogba i normalno da se to odražava na igru i rezultat. Da ne ispadne da nešto uzdižem Mourinha ni ja ga ne volim previše zbog nogometne filozofije ali mu se ne može poreći rezultat koji je ostvario s Portom, Interom, i u Chelseau je bio dobar, ipak čovjek ima iskustva.

I dalje sam mišljenja da Barci treba trener neko jako ime, ovako iz glave mi prvi pada Klopp koji je naravno nedostupan ali mislim da bi da čovjek napravio čuda s ovakvom ekipom, kao što sad to radi u L'poolu. Gajim nadu da će se Guardiola opet vratiti, da ćemo opet uživati ne samo u pobjedama kao takvima nego i u lijepoj igri. 

Utakmica s Tottenhamom za Valverdea je biti ili ne biti, navijači su nestrpljivi i željni lijepog nogometa i pobjede, kako će poslužiti i motivirati igrače ne znam, ali hoda na ivici noža trenutno.

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

A vidi Manchester je već pri kraju SAFove karijere počeo silaznom putanjom, on je to prepoznao i povukao se na vrijeme, a poslije njega nitko nije uspio vratiti UTD na stare dane slave pa tako ni Mourinho. On ima neki problem s igračima npr. Pogba i normalno da se to odražava na igru i rezultat. Da ne ispadne da nešto uzdižem Mourinha ni ja ga ne volim previše zbog nogometne filozofije ali mu se ne može poreći rezultat koji je ostvario s Portom, Interom, i u Chelseau je bio dobar, ipak čovjek ima iskustva.

I dalje sam mišljenja da Barci treba trener neko jako ime, ovako iz glave mi prvi pada Klopp koji je naravno nedostupan ali mislim da bi da čovjek napravio čuda s ovakvom ekipom, kao što sad to radi u L'poolu. Gajim nadu da će se Guardiola opet vratiti, da ćemo opet uživati ne samo u pobjedama kao takvima nego i u lijepoj igri. 

Utakmica s Tottenhamom za Valverdea je biti ili ne biti, navijači su nestrpljivi i željni lijepog nogometa i pobjede, kako će poslužiti i motivirati igrače ne znam, ali hoda na ivici noža trenutno.

 

 Uporedi radijus kretanja igraca barcelone i igraca i sve ce ti biti jasno. Kakav klopp. Mozda za 10ak godina.

9 godina
offline
FC Barcelona

Valverde je u jednu ruku dobar takticar i tu se nema sta reci ali kakve on gluposti radi to mi ne ulazi u glavu..Besmislene rotacije, forsiranje nekog stila koji nikad nece biti Barcin, vodstvo u ozbiljnijim utakmicama i odmah bunker..

Zakljucak - picka. I to se dokazalo vec ohoho puta, stavlja Munira umjesto Dembelea umjest oda ostavi obojicu a izvadi nekoga tko nije napadac. DI JE LOGIKA?

Normalno da je picka. Trebao je dobiti nogu vec nakon sramote protiv Rome di se sve pokazalo.

 

Realno jedna stvar mi nije jasna, Barcelona je uvijek bila poznata po dominaciji, opasnom napadu, najljepsem nogometu.. Znaci to ovaj trener nece pruziti vec ce se nastaviti mucit oko sitnih detalja, treba mu sto prije dati nogu pa cemo i imat sanse za barem jedan trofej.

Samo problem je sto nitko slobodan nije neka kvaliteta..

 

Nije mi jasno zasto Barcelona i Real, dva najbolja kluba, ne dovode provjerene i kvalitetne trenere. Zanima me do kad ce ovo ovako, posto trenutno oba kluba su u istom sranju i tu je velika prilika konkurenciji.

 

 

Barcelona - Mes que un club
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Nije mi jasno zasto Barcelona i Real, dva najbolja kluba, ne dovode provjerene i kvalitetne trenere. Zanima me do kad ce ovo ovako, posto trenutno oba kluba su u istom sranju i tu je velika prilika konkurenciji.

 Real ti baš ne spada u isti koš. Ajd Lopategi je donekle nedokazan, ali doveden je prvenstveno zbog pošpanjolivanja (stvarna riječ) Reala mladim igračima. Dovesti trenera mlade pa aktualne repke izgleda na papiru ko dobar korak u tom smjeru. Zidane je pukom srećom ostao tako dugo na klupi, on nije ni bio zamišljen kao dugoročno rješenje. A prije njega Benitez, Ancelotti, Mourinho... sve dokazani treneri. 

 

Barca s druge strane nije 20 godina dovela trenera koji je prije imao značajniji uspjeh. Što nije automatski loše. Tko zna gdje bi sad bili da niste u pravom trenutku Guardioli dali šansu. Popriličan problem Valverdeu je što se očekuje da polako pripremi Barcu za post Messi eru što će biti jako težak zadatak. Možda i odtud toliko forsiranje rotacija i "čudnih" trenerskih odluka. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Valverde je u jednu ruku dobar takticar i tu se nema sta reci ali kakve on gluposti radi to mi ne ulazi u glavu..Besmislene rotacije, forsiranje nekog stila koji nikad nece biti Barcin, vodstvo u ozbiljnijim utakmicama i odmah bunker..

Zakljucak - picka. I to se dokazalo vec ohoho puta, stavlja Munira umjesto Dembelea umjest oda ostavi obojicu a izvadi nekoga tko nije napadac. DI JE LOGIKA?

Normalno da je picka. Trebao je dobiti nogu vec nakon sramote protiv Rome di se sve pokazalo.

 

Realno jedna stvar mi nije jasna, Barcelona je uvijek bila poznata po dominaciji, opasnom napadu, najljepsem nogometu.. Znaci to ovaj trener nece pruziti vec ce se nastaviti mucit oko sitnih detalja, treba mu sto prije dati nogu pa cemo i imat sanse za barem jedan trofej.

Samo problem je sto nitko slobodan nije neka kvaliteta..

 

Nije mi jasno zasto Barcelona i Real, dva najbolja kluba, ne dovode provjerene i kvalitetne trenere. Zanima me do kad ce ovo ovako, posto trenutno oba kluba su u istom sranju i tu je velika prilika konkurenciji.

 

 

 Samo si pokazak veliko nepoznavannje barcine proslosti. O Valverdeu nista relevantno nisi rekao.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Henry novi trener.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Treba Xavija dovest i to je to.

Covjek je arhitekt ove igre i zajedno s Abidalom kao sportskim direktorom moze cuda napravit.
13 godina
suspendiran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Treba Xavija dovest i to je to.

Covjek je arhitekt ove igre i zajedno s Abidalom kao sportskim direktorom moze cuda napravit.

Ima li on “potrebne” ovlasti za to, školu, licencu, za iskustvo znam da ga baš i nema ?! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ima.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

izgleda da nikola vlasic ide u everton za smijesnih 10mil eura :( zao mi je sto ga nismo doveli i poslali negdje na posudbu, mislim da je bolji igrac od deulofeua.

 moja poruka od prije godinu dana :D bravo Nikola, trpaj realu!!!

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
Mitch kaže...
Treba Xavija dovest i to je to.

Covjek je arhitekt ove igre i zajedno s Abidalom kao sportskim direktorom moze cuda napravit.

Ima li on “potrebne” ovlasti za to, školu, licencu, za iskustvo znam da ga baš i nema ?! 

 https://en.as.com/en/2018/04/15/football/1523809149_024036.html

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ajd molim vas da postavite linkove za večerašnju utakmicu, totalna sam zbunjola nakon ovih ispitnih rokova, ako ima u full HD-u bio bih do neba vam zahvalan
14 godina
offline
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nesto razmisljam, mislim da je Pogba bas igrac kakav treba Barceloni, a nije bas najsretniji u Unitedu.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Evo sastava, izgleda 4 3 3.

All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
offline
FC Barcelona

Kraj totenhama i barce oni stave napoli liverpool hahahahahahaha hrt 2 najjaci ste najjaci

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Raketa, naklon do poda, kako mu je sjela..........................

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

E, ovaj Arthur stvarno podsjeća na Xavija, po kretanju, držanju, ali po igri ni približno.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Odlicna barca u prvom poluvremnu, Raketa, Messi, Suarez u utakmici 100%. Energetski barca veceras odlicna, rastrcani, kretanje bez lopte, dobra tekma za gledati.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Dante05 kaže...

E, ovaj Arthur stvarno podsjeća na Xavija, po kretanju, držanju, ali po igri ni približno.

 Pa Arthur i Messi večeras najbolji pojedinci dok su Pique, Busquets najgori.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
lithiumion kaže...
Dante05 kaže...

E, ovaj Arthur stvarno podsjeća na Xavija, po kretanju, držanju, ali po igri ni približno.

 Pa Arthur i Messi večeras najbolji pojedinci dok su Pique, Busquets najgori.

 Uh, šta se njemu desilo?!. Baš je očajan do bola.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

 

Savrseno.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ovaj Tottenham je u rangu Crvene Zvezde . Bar tako izgleda kada igra s bracom.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Uh, Stegen ih prima.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Odlicna tekma!!! Samo se publika na kraju posrala na sve, sramota. Da sam vlasnik kluba uveo bih pravilo, tko god napusti stadion prije kraja utakmice ima dozivotnu zabranu ulaska na stadion.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Da Messi svaku utakmicu ovako trci, imao bi preko 100 golova svake godine.
14 godina
offline
FC Barcelona

Arthur je j*beno dobar igrač. Stilom me neodoljivo podsjeća na Xavija. On mora dobivati veću minutažu jer Barci nedostaje takvih veznjaka.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice