FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.400.782
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Znači pored Reala koji nezna ništa psim centrirati iz kornera ili prekida mi ne možemo osovjiti prvenstvo jer je retard u 10 utakmica u kojima smo prosuli bodove stavio Gomesa i Mathieua.Pa to je nevjerovatno.

Gadi mi se i Enrique i ova dvojica koji da su pravi ljudi bi se pokupili i otišli zauvijek već davnih dana.

 

Ovo je sramotno da nam vlasitti igrač oduzimaju bodove.

 

 

Jel tko prati ovog krkana Gomesa?

Lik nema anticipaciju,spor je ko blato.Da igra protiv Neymara da mu ovaj napravi 300 lažnjaka ovaj bi svaki puta pao na lažnjak.

Toliko glupa i neupotrebiva kretenčina nam je uzela sve bodove ove sezone koje smo prosuli.

 

 

Jebe* li ti majku i onom ko te dovede sotono portugalska.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.4.2017 21:37 (Boixus Nois PS).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
lik ima 190, preslab je i ne zna se zagradit...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Fkt strašno, pa ajde da nema ko igrati još bi ga prožvakao nekako ali pored zdravih Inieste i Roberta koji bi sigurno bolje odigrao na toj poziciji on stavi ovoga. Za Mathieua neću ni komentirati taj lik već tri sezone igra na konto dva gola što je zabio, ako ne ode sad na kraju sezone ne znam kad će.

Što mi je još najgore u cijeloj priči Barcu će najvjerojatnije preuzeti Unzue, nemam protiv lika stvarno ništa ali dosta je više polukvalificiranih ljudi,treba nam netko konkretan. Ma sve bi ja ove iz uprave potjerao u 3 pm, unakazali su Barcu sa transferima i trenerima
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evo kolko vidim ući će odmah Iniesta i Roberto. E glupane...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Znači pored Reala koji nezna ništa psim centrirati iz kornera ili prekida mi ne možemo osovjiti prvenstvo jer je retard u 10 utakmica u kojima smo prosuli bodove stavio Gomesa i Mathieua.Pa to je nevjerovatno.

Gadi mi se i Enrique i ova dvojica koji da su pravi ljudi bi se pokupili i otišli zauvijek već davnih dana.

 

Ovo je sramotno da nam vlasitti igrač oduzimaju bodove.

 

 

Jel tko prati ovog krkana Gomesa?

Lik nema anticipaciju,spor je ko blato.Da igra protiv Neymara da mu ovaj napravi 300 lažnjaka ovaj bi svaki puta pao na lažnjak.

Toliko glupa i neupotrebiva kretenčina nam je uzela sve bodove ove sezone koje smo prosuli.

 

 

Jebe* li ti majku i onom ko te dovede sotono portugalska.

 Daj budi objektivan malo, Real ima bočne igrače bolje od nas (Marcelo je bolji od Albe, a Carvajal je izmislio nogomet za svakog desnog beka u Barceloni). Ako si danas gledao RM-ATM možda si mogao primjetiti da je Real jedino opasan kad dva beka stvore višak u napadu, dok toga kod nas nema i sve se ostavlja na Messiju i Neymaru. Tako da mi nismo ništa bolji od Reala ove sezone i ne zaslužujemo naslov. Da ne spominjem vezne igrače, od kojih jedino Busquet je dobar. Real ima odličnog Modrića i solidnog Kroosa, dok je Casemiro malo poglup dečko, ali služi svrsi destruktivca. A obrana nam je na razini 1. HNL, pogotovo ako igra Matheiu u prvih 11. Pique nije u formi otkad je Shakiru počeo kurat. Mi imamo bolji napad, Real ima bolju obranu i vezu. Svejedno, nakantat će Bayern i jedne i druge. Tako da, molim te prestani sa svojim "objektivnim" postovima i idi navijaj ko pravi navijač.  

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Sad kad treba pobjediti oni će kiksati. Samo se bezveze živciramo.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mathieu ostao u svlačionici, valjda ekipa išamarala panja 

 

Ako se ne riješe ovog Gomesa na kraju sezone to bi bio gluplji potez nego onda kad su ga doveli ili čak mogu reći kad su uopće pomislili dovesti takvo truplo od igrača.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
mi da imamo pravog trenera niko nas ne bi mogao pobijedit.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
podrska za neymara!!! covjek je popizdio jer mora igrat s 2 idiota.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ovo je prodana utakmica.

Suarez na 2 metra pušta kroz noge,Neymar radi crveni...

Ljudi ne žele pobjediti i to je to.

A ovog štakora od sudca neću komentirati svaki kontakt svira im faul.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
FC Barcelona

Ma sto prodana nemoj smijesan bit

 

Katastrofa taktika i postava, kao i dosta puta ove sezone

 

Nema srece sa ovom upravom

 

Messija ce navijaci cijeniti tek kad ode jer usporedivanjem sa Neymarom ga degradiraju

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
jedva cekam iducu utakmicu kad 100000 debila bude vikalo na camp nou "luis enrique"
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Eh što reći, ja im prognozirao opraštanje od trofeja u veljači, a oni dogurali do travnja 👅
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Šta se desilo? Pa u srijedu su rasuli Sevillu sada protiv slabe Malage nemogu se sastati sa loptom. Upravo zbog ovakve igre treba mijenjati trenera.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Nek se oni lijepo fokusiraju na ligu prvaka, nema više nikakve šanse za ligu. Mada s ovim debilom na klupi ne bi me čudilo da opet stavi Gomesa ili Mathieua i protiv Juvea čisto iz inata svima nama.

Žao mi je Neymara koji je očito isfrustiriran situacijom zaradio crveni, a da ne pričam koliko mi je žao Messija što mora trpiti ovakve panjeve od igrača i trenera zadnjih godina.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ovo je dno dna , odavno nešto ovako gadljivo nisam vidio.Cijeli dan sam radio za 200kn od 7 ujutro do 7 navečer i reko sad mirno pogledat tekmu...

Vidim Gomes u prvoj postavi odmah se zapitam jeli Enrique pretrpio moždani udar pa da nije svijestan koga stavlja u igru.

Malo bolje pogledam sastav kad vidim Lord Mathieu također u ekipi.

Shvatim nema ništa od bodova ali moram pogledati utakmicu svjedno.

 

I onda kad primimo onakav gol i vidim onog Mathieua koji izgleda kao da je hendikepiran i još se smije dobijem slom živaca...Ali boli njega k on je samo danas zaradio cca 5000eura i ide sa mišlju

na spavanje '' Pa ovi retardi iz Barce su veći debili od mene''...

 

Ne brinite klupu dogodine preuzima Unzue a šuška se da bi mjesto pomoćnog trenera mogao dobiti bivši istjerivač nametnika ili sin od Marcosa koji radi na rampi na ulazu na parkiralište. 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Što se dogodilo? Kao prvo sa ovakvom postavom i stavom se ne ide ni na piknik, a ne u goste Malagi, i koliko sam ja skužio, kad se igra 3-4-3 rasturaju, a sa 4-3-3 obavezno fijasko. Od početka se vidjelo, bez obzira hoće li Malaga osvojiti 3 boda, 1 ili niti jedan, ali oni će poginuti, ali predat se neće. Slaba Malaga ili ne, oni su odigrali taktički disciplinirano, odmah se vidjelo da igrači Malage nisu leptiri koji će lepršati dok naše zvijezde izvode slalom, tu se odmah ide na oduzimanje lopte i prekršaj i u par situacija se točno moglo vidjeti kako koordinirano 3 igrača idu na Messija s ciljem da prvi ometa i izbaci iz ravnoteže a druga 2 oduzimjaju loptu i/ili prave prekršaj. U takvim okolnostima kratka proigravanja kroz sredinu su osuđena na propast.

Za pojedine igrače nemam što komentirati, sve ste vidjeli, međutim ako trener ne razumije taktiku i ne prilagodi igru stanju na terenu, nemamo što diskutirati, ne pomažu tu ni MSN-ovi ni Inieste. Enrique, zbogom! Najviše mi je krivo što Real umjesto na svojoj igri profitira na takvim idiotima.

15 godina
online
FC Barcelona

Ma ovo je ne dopustivo bilo ajde molim vas. Pa nije samo Enrique kriv, krivo je pola momčadi što igraju ko zadnji šupci.

 

Ovaj Gomes ja ne znam kako njega nije sram. Ja vam garantiram da bi njemu jedan Ademi uzeo mjesto u prvih 11 bilo gdje.

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovo je kao repriza kod Deportiva a mogli smo nakon one i ove današnje tekme imati prvenstvo u svojim rukama ali ništa od toga. Ovo toplo hladno forma, izgubljeni trener u prostoru i vremenu te pojedini igrači koji ne zaslužuju nositi Barcin dres je ipak previše sranja nakupljenih da bi se uzela liga. Iako nikad ne dižem ruke dok ima imalo matematičke šanse a ima je itekako, sada ih dižem jer Real mora gadno nešto zasrati da izgubi prvo mjesto do kraja, mora igrati i kiksati gore od nas a mi bez greške praktički sve odigrati, a kako stvari stoje što smo i vidjeli to se neće dogoditi. Eh....

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.4.2017 23:56 (drummond).
16 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa Kameni je imao protiv Barce do sada 6 puta clean sheet. Nitko ne spominje kako mu Suarez nije zabio, a sam bio ispred njega. Samo je Gomes kriv? Busquets je izgubio loptu kad je Malagi poništen gol. Iniesti presječena lopta kad je ubačeno s lijeve strane pa ovaj pucao Ter Stegenu u ruke. Messi 3 slobodnjaka u ništa, a inače to riješava žmirećki. Mislim da je ovo bilo 'u srijedu je Juventus, a danas ćemo lako'

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Rekao sam jos prve sezone kad je enrique bio u klubu da on nije trener za Barcelonu. Rekao sam to i kad je Barca uzela ligu prvaka s njim.
Prvu sezonu enrique moze zahvaliti xaviu koji je bio istinski kapetan i voda, messi to nije. Prve sezone, u polusezoni je enrique bio u problemima
i pred otkazom, a onda se cudesno sve smirilo i krenulo igrati. Jops jednom cini mi se da je xavi bio taj koji je smirio situaciju i ujedinio to.
Onda se desio carobni dio druge polusezone i Barca osvojila sve sta je mogla. Situacija se smirila, svi sretni. A onda je xavi otisao. a kreten
enrique ostao. Prosle sezone i ove sezone, takve gluposti je radio da i oni koji se ne razumiju u nogomet se pitaju sta on izvodi.
Valda jedan od rijetkih koji nije naucio na svojim greskama u 3 godine i stalno ih ponavlja. Njegova prosudba oko igraca je uzasna.
Mislim da bi klinci koji igraju footbal manager bolju prosudbu imali. Lik pusti ili otjera Alvesa, a ne priredi kvalitetnu zamjenu za njega,
lik pusti Bartru, a ostavi Mathieua koji nas toliko vec kostao. Lik dovede Gomesa, a rekaos am prije sezone da on nije igrac za Barcu,
visok, trom, slab i da ne nabrajam. U barci u vezi ne mogu dva spora igraca igrat kao busquets i gomes zajedno. Sta reci za Turana,
nis ams ne znam. Taj lik je nesto pokazao na krilnoj poziciji, ali u vezi nista. 
I sada se dogada ono sto sam rekao, Barca nema dostojnu zamjenu za Iniestu, Barca nema dostojnu zamjenu za Alvesa. na stopšerskoj poziciji
su slabi. Messi ulazi u godine, Suarez ulazi u godine. Cak da ove sezone i dovedu jedno pojacanje tipa coutinha, to je malo. Napredak, ali malo.
A nekako sumnjam da ce Barca u jednom prelaznom roku pokrpati sve sto treba. 
Takoder mislim da su ove sezone svi opni koji su kritizirali Dani Alvesa vidili koliko je on znacio Barci, cak i sa onims vojim uzasnim nabacima.
Alves je bio bek kao stvoren za ovu Barcu.
Sta nas ceka iduce sezone, ne znam. Ali ako unzue preuzme Barcu, iduca sezona bi mogla biti jednako, ako ne i vise frustrirajuca od ove.
Guardiola je bio pogodak na klupi Barce, nakon toga sve promasaji (izuzev Villanove koji se na zalost nije imao vremena pravo dokazat).
Tata Martinu, Luis enrique i sad Unzue sve neki nedokazanji, treneri, polovna rijesenja.
U svakom slucaju, mislim da je prvenstvo gotovo, u ligi prvaka imamo izgleda, jer mi se cini da kad enrique stavi prvih 11 i prestane sa 
svojim pametovanjem, da ekipa na kvalitetu odigra sama i bez njega kak treba. 
Jos jednom cu ponoviti da osobno obranu Barce koliko god suplja izgledala ne krivim nesto puno, jer treba biti iskren i reci
da nemaju pravu pomoc od veze. Veza dosta grijesi, cak i iniesta. A napad je sposoban toliko p'romasiti nekad da je to sramota.
Smatram da su MSN najbolji napadacki trojac u povjesti nogometa, ali u Barceloni nema kohezije, nema balansa izmesu
obrane, veze i napada i to je samo jos jedan problem.

15 godina
online
Re: FC Barcelona
hrvooje kaže...

Pa Kameni je imao protiv Barce do sada 6 puta clean sheet. Nitko ne spominje kako mu Suarez nije zabio, a sam bio ispred njega. Samo je Gomes kriv? Busquets je izgubio loptu kad je Malagi poništen gol. Iniesti presječena lopta kad je ubačeno s lijeve strane pa ovaj pucao Ter Stegenu u ruke. Messi 3 slobodnjaka u ništa, a inače to riješava žmirećki. Mislim da je ovo bilo 'u srijedu je Juventus, a danas ćemo lako'

 Pa dobro istina, ali činjenica je da kad Gomes igra da je prijenos lopte nestabilan...on sam sebi uzme loptu na 30 metara...

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Normalno da su griješili kad se nije znalo tko šta igra i tko gdje stoji, totalno nestabilna postava i promjenom formacije ispalo je još gore, Mascherana su toliko rugali da je to bilo negledljivo. Muka mi je bilo i od tog forsiranja da svi moraju predriblati 3 igrača i proći kroz sredinu, a Malaga se postavila da upravo spriječi takve pokušaje. I to smo vidjeli već x puta u x utakmica, izgube loptu u prvom pokušaju i Bu! kontra. A koliko su bili opasniji kada se napadalo po bokovima. Nitko ne očekuje da se kod prvog nabacivanja zabije gol, šanse nastaju kad obrana (panično) pokušava izbaciti lopte jer lopta im ne može ostati na glavi, ni u nogama, nekud ju moraju izbiti i tu su potencijalne šanse. Zašto driblanje kroz sredinu kad su svi zbijeni tamo? Zašto? Ne mogu vjerovati da se u tako velikom klubu događaju ovakvi propusti i da nema nikoga ni na terenu tko malo misli glavom. Ni plan B ni plan C. Ko one igračke na navijanje koje se nabijaju u zid. Stvarno svašta možemo vidjeti od Barcelone, od najboljeg do najgorega!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Od 15 utakmica kad je on počeo 14puta smo prosuli bodove.Toliko o tome.

 

This time next year we'll be millionaires
16 godina
offline
FC Barcelona

Nema se tu šta previše pričati.

Enrike je 100% kriv za poraz i za izgubljenu titulu lige.

Kakva budala.

Po meni su glavni igrači isto budale, jednostavno moraju odbiti igrati kad ovaj amater od trenera krene kemijati.

Svaki put kad bi ponovo otkrio toplu vodu oni izgube.

Više nam je enrike ukrao bodova nego svi suci zajedno.

16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Bestija kaže...

Nema se tu šta previše pričati.

Enrike je 100% kriv za poraz i za izgubljenu titulu lige.

Kakva budala.

Po meni su glavni igrači isto budale, jednostavno moraju odbiti igrati kad ovaj amater od trenera krene kemijati.

Svaki put kad bi ponovo otkrio toplu vodu oni izgube.

Više nam je enrike ukrao bodova nego svi suci zajedno.

 Mislim da ne gledaš realno kao navijač Barcelone. Neymar 1. žuti, veže kopačke ispred lopte i neda igraču da izvede faul. Glupost mangupa. A do tada najraspoloženiji na terenu. Onda s igračem manje Messi pokušava nasilu kroz sredinu kroz 4 igrača. Tako 3-4 puta i onda samo sjedne na travu i diže ruke kad izgubi. I svaki puta kontra. 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ne rine mene poraz mene brine transfer politika koja nas je dovela do ovdje.

 

Umjesto da svake godine osovjimo po 3 trofeja sa najjačim napadom ikada,mi gubimo bodove protiv Malage i takvih ekipa jer je onaj panj Roberto doveo 4 neupotrebiva igrača.

Denis Saurez,Gomes,Mathieu i Paco.

 

Da smo imali Adamu,Sandra,Thiaga i recimo Grimalda ne bi bilo problema...

 

Prodali smo Grimalda i Sandra sve skupa 1 milion eura,Thiago otišao za 25 a Adama za 7.

Toliko o našim retardima iz uprave.

 

A cijeli svijet se raspitujhe za Grimalda i Thiaga koji je najbolji igrač Bayerna ove sezone.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Taktika baklava.Od našeg gola mi se šurimo "vako" ^...

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Mislim da kad bi prebacili vas napad kod nas, sa nasom veezom, koja iako nije bajna trenutno ali bolja od vase, da bi messi neymar i suki se nazabijali kao ludi, al vas veza je komicna, iniesta nemoze sve sam a i godine ga stizu, a onaj gomes, nije vrijedno spomena...

 

Vasa uprava se ponasa kao da ce messi, iniesta i tada xavi zivjet vjecno i vjecno imat idealnih 26-28 godina, i uopce ne gleda vam uprava na buducnost, da ce svi ti igraci otic jednom, i suki isto, a sta onda? Poluproizvodi kao gomes? Bome ako u tom pravcu nastavite onda ce vam vrh bit ulazak u euroligu ako budete imali 11 gomesa takorec.

Origin ID: ReaLazio
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Težak poraz, ali daleko od toga da je liga završena. Još je 7 kola do kraja, 8 Realu. Ulazimo u najludji dio sezone. Real mora biti perfektan da bi uspio dobiti sve utakmice do kraja. Mislim da nemaju šanse uz ovakav raspored. Biće tu još kikseva, na obe strane. Vidjecemo ko će na kraju izvuci deblji kraj. Izuzetno važan el klasiko slijedi, i on će mnogo uticati na krajnji ishod. Ako u savezu odustanu od dosadasnje prakse nekaznjavanja za aplauz, i kazne nejmara sa 2 utakmice, onda je to prevrsilo svaku mjeru. Veliku vaznost igra i liga prvaka. Ako Real ispadne, bice blize tituli. Isto vazi i za Barcelonu. Vidjecemo. Jos nista nije gotovo. Ni blizu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice