FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.729
|
čitano: 5.382.155
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
online
Re: FC Barcelona

jesi to bio na onoj di su nasi "najzesci" navijaci sa zastavama ili na drugom kraju?

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Na drugom 😩
9 godina
offline
FC Barcelona

Busquets napušta Barcelonu na kraju sezone, navodno i Alba, ali to ćemo vidjeti.

Busquets bi mogao put MLS-a ili pak Saudijske Arabije.

Mišljenja sam da će obojica u Saudijsku, skupa s Messijem.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Busquets napušta Barcelonu na kraju sezone, navodno i Alba, ali to ćemo vidjeti.

Busquets bi mogao put MLS-a ili pak Saudijske Arabije.

Mišljenja sam da će obojica u Saudijsku, skupa s Messijem.

 Ajde napokon. Svi ti stari neka odu i neka se krene bez njih. Messi nama ne treba, jer opet sve bude podređeno njemu i kada ode opet par godina navikavanja kako igrati bez njega. Još samo da Xavi ode, ovaj glupi nogomet nije Barca.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Koliko malo poštovanja prema ljudima koji su klubu donijeli preko 30 trofeja u vitrine. Nevjerojatno. Najramaženiji navijači na svijetu su navijači Barcelone.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Koliko malo poštovanja prema ljudima koji su klubu donijeli preko 30 trofeja u vitrine. Nevjerojatno. Najramaženiji navijači na svijetu su navijači Barcelone.

 Na staroj slavi se ne živi. Tako nogomet ne funkcionira. 

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nemam nikakvih problema da Busquets i Alba budu i dalje u strukturama Barcelone, tipa kao ambasadori, ali definitivno im je vrijeme u Barceloni, kao igračima, iscurilo, pa ja bih rekao još nakon poraza od Liverpoola 2019.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
A gdje sam ja rekao da je on trebao ostati i dalje u klubu kao igrač? Samo mi se gadi kad je prva reakcija nakon odlaska apsolutne legende kluba "ajde neka, bilo je i vrijeme". Umjesto da se ta osoba slavi i da mu se zahvali. Eno i rivali mu se klanjaju, Modrić napiše da je jedan od najboljih igrača protiv kojih je igrao. A nama ništa ne valja. U ovoj temi se Messija nazivalo smećem. Što dalje da pričam...
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
A gdje sam ja rekao da je on trebao ostati i dalje u klubu kao igrač? Samo mi se gadi kad je prva reakcija nakon odlaska apsolutne legende kluba "ajde neka, bilo je i vrijeme". Umjesto da se ta osoba slavi i da mu se zahvali. Eno i rivali mu se klanjaju, Modrić napiše da je jedan od najboljih igrača protiv kojih je igrao. A nama ništa ne valja. U ovoj temi se Messija nazivalo smećem. Što dalje da pričam...

 Bome napokon da je otišao. 65% karijere je bio super i skoro trećinu očaj. Tako da mi nije žao toga igrača. Kao kapetan je 0. Možeš ti braniti njega i Messija ali svi znamo da su oni davno završili svoje. Messi još i ne ali Alba, Busi, Roberto odavno.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
"Odavno završili svoje". Messi najbolji igrač na Svjetskom prvenstvu sa 35 godina i zabio 20+ golova i 20+ assista u sezoni, veliki favorit za zlatnu loptu. Ajde ne brukaj se, bolje se odlogiraj.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
"Odavno završili svoje". Messi najbolji igrač na Svjetskom prvenstvu sa 35 godina i zabio 20+ golova i 20+ assista u sezoni, veliki favorit za zlatnu loptu. Ajde ne brukaj se, bolje se odlogiraj.

 Čitaj malo, rekao sam Messi još i ne. Nema razloga da se odlogiram. Brukanje mi je u opisu posla na ovom forumu. 

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Citiram: "Možeš ti braniti i njega i Messija ali svi znamo da su oni odavno završili svoje".

Nitko ne tvrdi suprotno za Busquetsa, Albu i slično. Samo se traži poštovanje. Kad odeš na stadion onda shvatiš koliko su društvene mreže i forumi teški rak i bolest. Tamo vidiš normalne navijače van ovog tumora.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2023 14:11 (antimadridista).
14 godina
offline
FC Barcelona

Nisu mogli podnijeti da ih je Barca izbacila iz Lige i napali su prvake na najšugaviji način. Seljački klub Espanjol. Cigani.

 

Ove sezone smo rasuli RM. Osvojili ligu zasluženo. Bravo Barca.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2023 23:06 (x18x05x).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Apsolutna dominacija u ligi. Svaka čast Xaviju i igračima. A što reći za Espanyol? Nek ispadnu u drugu ligu i nikad se više ne vrate. Najljigaviji klub na svijetu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Rekao bih da je sezona uspjesna. Uspjeli smo osvojiti ligu s jednom od najmladih ekipa u ligi, obrana je napokon cvrsta i ne pusta, jos nekoliko dodataka i to je to. Ne moze se nakon jedne godine od one situacije kakva je bila ocekivati osvajanje lige prvaka, a i sami znamo da nije bilo srece u skupini. Sljedece sezone komotno se mogu boriti za sve trofeje. Siguran sam da vam je netko ponudio prosle godine u ovo vrijeme osvajanje la lige da bih odmah potpisali.

VISCA BARCA
14 godina
offline
FC Barcelona

Kakvo šamaranje.. Uh..

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Alba odlazi 1.6., ima ugovor do lipnja sljedeće godine, ali ipak odlazi za tjedan dana uz oprost Barceloni preostalog dijela ugovora odnosno plaće. Svaka čast za to i hvala mu za sve u prethodnih 12-13 godina.

Navodno, u nedjelju odlazi još jedan igrač, još nije poznato koji, ja pretpostavljam Sergi Roberto, nadam se da nije Kounde s obzirom na jučerašnje navode pojedinih katalonskih medija, a još se manje nadam da je u pitanju Ter Stegen. Budući da medijski natpisi navode da će se u nedjelju odvit oproštajka za dva igrača, prvi je Alba, drugi je po meni Roberto, s obzirom na njegove uspjehe s klubom, gol PSG-u u 90+ prije par godina, ali i s obzirom na njegov radni staž u Barci.

Bilo kako bilo, jedna era je gotova. S jedne strane sam tužan jer je to bila era s puno trofeja, redovitog nabijanja Reala, puno golova, atraktivnih poteza, velikih ugrača poput Xavija, Inieste, Neymara, Piquea, Danija Alvesa i mnogih drugih, dok s druge strane, sve je to prirodni slijed, jedni odlaze, drugi, pak, dolaze. Nitko nije veći od Kluba!

Laporti svaka čast na angažmanu u Barci, čišćenju starih imena koja su dotrajala, sređivanju FFP-a za nova pojačanja, itd.

Visca el Barça! 💙❤️

Ljudima sa slike, hvala na nezaboravnim trenucima mog djetinjstva, odrastanja, sazrijevanja. Bilo mi je zadovoljstvo gledati ih i bodriti ih, bez obzira na pojedine krize u proteklom periodu.
10 godina
online
Re: FC Barcelona

pa valjda za albu i busquetsa koji ce dobit oprostaj kako spada na zadnjoj utakmici na camp nou, sumnjam da je itko drugi u pitanju

 

 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
La Liga u ponedjeljak donosi konačnu odluku po pitanju FFP-a Barcelone, a ujedno i povratku Messija. Za sad, kako prenosi, u 95% situacija pouzdani, Barcin novinar, Gerard Romero, odluka je pozitivnog ishoda. 🟢🟢

Navodno dolazi i Ruben Neves, a možda čak i Gundogan, dok je Ansu Fati i službeno na transfer listi.
13 godina
offline
FC Barcelona

Mislite da je Messijev povratak dobra ideja? Osobno smatram da je jer i dalje može pružiti vrhunske utakmice 2 godine, a pogotovo u ovom sistemu koji bi Xavi koristio gdje se ne bi oslanjao toliko na brzinu već bi bio između linija. A da ne pričam o tome kako nije imao dostojan odlazak iz kluba i koliko novca će La Ligi i Barci donijeti i mislim da će još više grist za LP.

12 Za povratak Messija
9 Protiv povratka Messija
VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 12:13 (Jack Black).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

Mislite da je Messijev povratak dobra ideja? Osobno smatram da je jer i dalje može pružiti vrhunske utakmice 2 godine, a pogotovo u ovom sistemu koji bi Xavi koristio gdje se ne bi oslanjao toliko na brzinu već bi bio između linija. A da ne pričam o tome kako nije imao dostojan odlazak iz kluba i koliko novca će La Ligi i Barci donijeti i mislim da će još više grist za LP.

 Ako neće igra ovisiti previše o njemu neka ga vrate. Ali ako opet bude sve išlo na njega i da on bude spasitelj nema onda smisla ga vraćati.

 

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
6 godina
offline
FC Barcelona

Njemu se nude ogromni novci i on će ih uzet. Osim što Barca može ponudit skroman ugovor, pitanje je hoće li moć financijski po zakonu izvest potpis. Naravno da će ptić u Katar. Uostalom, liga je osvojena na mišiće, dominantno. Iduće godine bi možda finale europa lige moglo doć.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 14:38 (cvaja997).
14 godina
offline
FC Barcelona

Liga prvakinja je tu. Sasvim zasluženo! 

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
19 mjeseci
protjeran
offline
FC Barcelona

Sve prema zaslugama

Baš me zanima jel se vraća doma ili opet ide za parama. Mislim da će u oba slučaja razočarati fanove.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ma nije istima da Hilal i Miami imaju po 40%, dok Barca ima 15% šanse za dovođenje Messija.

Kao što rekoh, sutra odnosno najkasnije u utorak, La Liga će izdat 🟢 za dolazak Messija u Barcelonu. Nakon toga, Barcelona mora uputit službenu ponudu Messiju, koju će on, uvjeren sam, prihvatit.

Messi je to.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
cvaja997 kaže...

Njemu se nude ogromni novci i on će ih uzet. Osim što Barca može ponudit skroman ugovor, pitanje je hoće li moć financijski po zakonu izvest potpis. Naravno da će ptić u Katar. Uostalom, liga je osvojena na mišiće, dominantno. Iduće godine bi možda finale europa lige moglo doć.

 On je milijarder u eurima. Njemu novac ne igra nikakvu ulogu u životu jer može dupe brisat svaki dan sa novčanicama od 100e do kraja života.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Najpouzdaniji Barcelonin novinar, Tier 1, Gerard Romero, navodi da je Barcelonin financijski plan prihvaćen, što znači da bi Messi mogao ponovno zaigrat za Barcelonu.

Da bi doveli Messija, moraju prodat nekoga, najvjerojatnije su u pitanju Ferran Torres i Ansu Fati.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2023 12:43 (playjob).
14 godina
offline
FC Barcelona

Super vijest, Leo neće nazad u Barcu. Napokon nešto pozitivno!

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
6 godina
offline
Re: FC Barcelona

Daaaaaaaa.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
19 mjeseci
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Ma nije istima da Hilal i Miami imaju po 40%, dok Barca ima 15% šanse za dovođenje Messija.

Kao što rekoh, sutra odnosno najkasnije u utorak, La Liga će izdat 🟢 za dolazak Messija u Barcelonu. Nakon toga, Barcelona mora uputit službenu ponudu Messiju, koju će on, uvjeren sam, prihvatit.

Messi je to.
BeLLicus kaže...
cvaja997 kaže...

Njemu se nude ogromni novci i on će ih uzet. Osim što Barca može ponudit skroman ugovor, pitanje je hoće li moć financijski po zakonu izvest potpis. Naravno da će ptić u Katar. Uostalom, liga je osvojena na mišiće, dominantno. Iduće godine bi možda finale europa lige moglo doć.

 On je milijarder u eurima. Njemu novac ne igra nikakvu ulogu u životu jer može dupe brisat svaki dan sa novčanicama od 100e do kraja života.

 Dečki želje su jedno a stvarnost drugo, lik ide za novcima, zato je i otišao u PSG a ne negdje drugdje.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice