Šalabahteri

poruka: 420
|
čitano: 269.356
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Šalabahteri

Staviš ispod majice ili u gaće pardon hlače {#}

Ekrem Jervić
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 19:09 (Maly Zeleny).
14 godina
protjeran
offline
RE: Šalabahteri

Dobro riješenje je stavit u tenesicu ili čarapu pa glumit da je vežeš. A kada te skuže kažeš da je vežeš ako oće vidjet daj mu pokaži čarapu ali pazi da bude jako smrdljiva. Pa neće htijet vidjet.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2010 19:14 (Genije).
15 godina
offline
RE: Šalabahteri
Genije kaže...

Dobro riješenje je stavit u tenesicu ili čarapu pa glumit da je vežeš. A kada te skuže kažeš da je vežeš ako oće vidjet daj mu pokaži čarapu ali pazi da bude jako smrdljiva. Pa neće htijet vidjet.

a da i to kaj nece. ako se spustio tolko nisko da te trazi da se izujes da vidi kaj imas u suzi pa vidi da tam nemas nis pa te pita za carapu sigurno nece stat na tome. to je ko da 1 god pripremas curu na sex i onda kad napokon ona djeluje spremno i voljno odustanes.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri

Najbolje je isprintani ili napisani  slb zaljepit na ĐON papuca ili patika (samo pazite .... nesmiju biti niti mokre a ni prašnjave ) i dok pisete samo prekrizite nogu i citate sa đona a ako vas skuzi samo stanite na pod i to je to !! Meni ta tehnika koristi vec 4 godine i jos me nitko nikad nije skuzio

 

Druga najbolja moja tehnika vam je plastificirati salic (ako imate doma plastifikator ) i stavit si ga u usta !! Neka salic bude promjera nekih 4x4 cm i ako printate neka bude font 6 i bice taman . Na ispitu samo zakasljite i pljunite slb u ruku ... gledajte ga nekih 3 sekunde (jos onako cudno disite kao da morate jos jednom zakašljat ) i vratite ga nazad u usta  BTW pazite da imate malo sline da se ne zamagli i disite kroz nos a ni slucajno kroz usta jer ce se slb zamagliti i nista necete vidjeti xD Meni je to najmanje 20 puta pomoglo i nikada niste uhvaceni

 

Treca najstarija tehnika na svijetu je (ako imate dugu kosu ) prebacit kosu preko ociju i gledat u salabahter koji drzite na nogama i ako vas profa pita sto radis samo reci : A ucitelju spava mi se jucer sam kasno doso kuci (meni je jednom profac rekao : a u redu , samo nemoj zaspat ) i to je to , i ako vam provjeravaju stvari npr : đepove , dlanove prije ispita jednostavno isprintani slb zarolajte u stavite kao narukvicu i kad vam treba samo ga odrolate i citate tj. stavite pod ispit

13 godina
offline
RE: Šalabahteri
Vujko kaže...

Najbolje je isprintani ili napisani  slb zaljepit na ĐON papuca ili patika (samo pazite .... nesmiju biti niti mokre a ni prašnjave ) i dok pisete samo prekrizite nogu i citate sa đona a ako vas skuzi samo stanite na pod i to je to !! Meni ta tehnika koristi vec 4 godine i jos me nitko nikad nije skuzio

 

Druga najbolja moja tehnika vam je plastificirati salic (ako imate doma plastifikator ) i stavit si ga u usta !! Neka salic bude promjera nekih 4x4 cm i ako printate neka bude font 6 i bice taman . Na ispitu samo zakasljite i pljunite slb u ruku ... gledajte ga nekih 3 sekunde (jos onako cudno disite kao da morate jos jednom zakašljat ) i vratite ga nazad u usta  BTW pazite da imate malo sline da se ne zamagli i disite kroz nos a ni slucajno kroz usta jer ce se slb zamagliti i nista necete vidjeti xD Meni je to najmanje 20 puta pomoglo i nikada niste uhvaceni

 

Treca najstarija tehnika na svijetu je (ako imate dugu kosu ) prebacit kosu preko ociju i gledat u salabahter koji drzite na nogama i ako vas profa pita sto radis samo reci : A ucitelju spava mi se jucer sam kasno doso kuci (meni je jednom profac rekao : a u redu , samo nemoj zaspat ) i to je to , i ako vam provjeravaju stvari npr : đepove , dlanove prije ispita jednostavno isprintani slb zarolajte u stavite kao narukvicu i kad vam treba samo ga odrolate i citate tj. stavite pod ispit

Ne treba ga plastificirati tako ... mos samo ga obljepit selotepom ..

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: "Mozda ipak nije kao drazen petrovic ali ipak igra kao super zvijezda"
14 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
lucky_look kaže...

moj buraz je znao napisat salabahter na kompu i sve sitnio isprintat i onda to ugurat u prozirnu kemijski i nikad ga niko nije ulovio

Nerazumijem kako u kemijsku, kako cu sve prepisat i to? moze pojasnjenje malo?

Ivan V.
13 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Mobitel mi je najviše puta poslužio i stara tehnika sa šalabahterom ispod testa ili u ruci.

15 godina
protjeran
offline
Šalabahteri

Ma 'rolica' je najbolji šalabahter koji sam ja vidio...

trailerlog.blogspot.com
13 godina
offline
Šalabahteri

moja cura je u skolu nosila haljinu do koljena, isprintala salabahter i zaljepila ga na haljinu. Lijepo ju je povukla malo gore i eto ti pet u rubriku.

http://www.youtube.com/beleudovice
15 godina
offline
Šalabahteri

Metoda naseg razreda je bila (i jos uvijek je) raspitati se od drugih razreda sto je bilo na testu te imaju li pitanja (odgovorimo na to) te izradimo salice (mob, u rukav, u džep, do prozora uvijek guraju u torbu (moze i sreednji red, ali profesori NIKAD ne gledaju prve klupe i zadnje (nisu im sumnjive xD)) a do zida pisu na zid, pisemo odg na klupe, stolice, pa cak i na plocu (jednom smo dobili odg iz druge smjene (ista profa) na lusteru (onaj kod ploce)....)

 

Najbolji salabahter je taj kad sjedis sa streberom (ili GeeK-om) i on ti rijesi cijeli test za cijenu jedne Cole (7kn)....

Moj XFire je: markoidzan MSN: marko.idzan@windowslive.com GMail: midzan21@gmail.com AOL: midzan21@aol.com
14 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Bez uvrijede, ali samo slabići koriste šalabahtere. Ja ga neću koristiti makar nisam učio, a pišem test. Radije ću se potrudit sam nešto riješit, prisjetit se nego koristiti šalabahter. Uostalom ni ne znam ga koristiti, sav se uspaničim i pogubim. {#}

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
14 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
pajic3 kaže...

Kolege, kako napredujemo ove godine?  {#}

evo proučavamo metode :D

u četvrtak sam se šverco pod matkom i nisam cjeli šverc uspio prepisati  {#}

sad moram skužiti kako da se švercam na politici a moram odgovarati pa čitam.. :)

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1485937
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.12.2010 1:59 (Shadows).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
midzan21 kaže...

Metoda naseg razreda je bila (i jos uvijek je) raspitati se od drugih razreda sto je bilo na testu te imaju li pitanja (odgovorimo na to) te izradimo salice (mob, u rukav, u džep, do prozora uvijek guraju u torbu (moze i sreednji red, ali profesori NIKAD ne gledaju prve klupe i zadnje (nisu im sumnjive xD)) a do zida pisu na zid, pisemo odg na klupe, stolice, pa cak i na plocu (jednom smo dobili odg iz druge smjene (ista profa) na lusteru (onaj kod ploce)....)

 

Najbolji salabahter je taj kad sjedis sa streberom (ili GeeK-om) i on ti rijesi cijeli test za cijenu jedne Cole (7kn)....

^^ zelio bih jednu dodat na ovo "bold" ...
Kod nas ti streber napise cijeli test za 2 kn tj. cijena cedevite na automatu u skoli, nemos bolje. :D 

Ivan V.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri

Ja sam osnovna škoLa u Puli. Uglavnom koristim one obične tehnike,niš zahtjevno i komplicirano..

Najdraže mi je kad si stavim šalabahter sa druge strane majice. Jednostavno cijela mudrost je u tome da ti ne ispadne.

A dobra je i fora da si napišeš na zid sve. A inače svi misLe da sam {#}pa je to olakšavajuća prednost {#}

Ja Sam kuL. Ti nisi.!
13 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Najbolji shalabahter je ako imate dugu kosu, uzmete iPod, snimite cijelu lekciju na njega (preko mikea) i obnda preko teksta stavitr sluse irto imate i slusate cijelu lekciju na usima.

 

Jonja
14 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Jonja kaže...

Najbolji shalabahter je ako imate dugu kosu, uzmete iPod, snimite cijelu lekciju na njega (preko mikea) i obnda preko teksta stavitr sluse irto imate i slusate cijelu lekciju na usima.

 

Ako nemamo iPod ovo pada u vodu ili?

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
14 godina
offline
RE: Šalabahteri
nidjo123 kaže...
Jonja kaže...

Najbolji shalabahter je ako imate dugu kosu, uzmete iPod, snimite cijelu lekciju na njega (preko mikea) i obnda preko teksta stavitr sluse irto imate i slusate cijelu lekciju na usima.

 

Ako nemamo iPod ovo pada u vodu ili?

nisam nikad probao(nemam dugu kosu, a i čini se nespreton 20 puta preslušavat na testu), ali trebalo bi raditi sa bilo kojim mp3 playerom ili mobitelom

Volim jabuke :)
13 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

ista je svar samo da mozes pustat i premotavat kako ti zatreba, ovo korist neke cure u mom razzu. (ideja je od njih)

Jonja
13 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Spomenute su UV olovke,da vam rečem koja je slična varijanta:

 

Morate imati svijetli flomaster za "highlighting",najbolje žuti,svjetlozeleni ili svjetloplavi.

 

Napišite to na glatku površinu tipa klupa,navlaka knjige i sl.,a možete i na ruku ali zbog znoja ne preporučam.

 

E kad je još "svježe" to obrišite ,ali pazite da ne različite i zapackate,možete obrisati okomitim tapkanjem maramicom.

 

I na kraju imate ono plavo svjetlo na upaljaču ili ono na privjesku- s tim posvjetlite.

 

Ps. Baš MORA biti plavo svjetlo,a ne ono bijelo.

 

 

 

PUC GA MEDO
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.2.2011 19:35 (jurek95).
15 godina
offline
Šalabahteri

http://www.njuskalo.hr/gadgeti/sat-prepisivanje-oglas-2319320

 

hahaha

 

BTW: Na testu iz fizike na faksu vidio žensku koja je sa donje strane šala poljepila šalabahtere, moćno!

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
15 godina
offline
RE: Šalabahteri
Hyperion kaže...

http://www.njuskalo.hr/gadgeti/sat-prepisivanje-oglas-2319320

 

hahaha

 

BTW: Na testu iz fizike na faksu vidio žensku koja je sa donje strane šala poljepila šalabahtere, moćno!

lool.ovo je fejk ili??

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
13 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Staviš ga u gaće, pa kad profa kaže "šalabahter na sunce" ti samo svuci hlače i gaće... lol 

Im sorry, I cant be perfect
13 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Stoja kaže...

Od originalnijih rješenja za usmeno,moj frend je izveo tako da je imao majicu sa kapuljačom i u nju stavio mob sa uključenim speakerfonom.Sa drugim mobom frend u zadnjoj klupi je šaptao odgovore,a ovaj sve čuo iz kapuljače dovoljno glasno da razumije a opet nečujno da ga na metar-dva ne čuješCoolNedostatak je toga što puno para ode na razgovor hehe.Al ja sam podosta šalića napravio (ali samo za predmete tipa matematika/fizika/osnove elektrotehnike i ostali di trebamo imat kalkulator)tako što imam ludi kalkulator od casia "fx-7400G plus" na kojem se mogu tipkati praktički svi simboli+sva moguća slova.A još ima i mogučnost programiranja te se mogu spremit na 32KB memorije!(ne bi čovjiek vjerovao kolko može se programa napravit u samo 32KB xD).E sad kako naprait šalić?pa lijepo otvorim da ću pisat program i tamo si lijepo i uredno napišem sve važnije formule,definicije sve što bi mi moglo zatrebat i spremim.Naravno kad idem to pokrenut kao program dobit ću error,ali ako ide "editirat"taj program sve ću vidjet što sam napisaoSmijeh.Takav šalić je jednostavno nemoguće probit jer nama profesori govore kako moramo imat kalkulator te čak bez njega ni nećeš moć pisat ispit.A ni profesori nisu baš ludi da sad idu gledat što radim na kalkulatoru...Belji se Jedan je čak i gledao al ja brzo maknu program i stavio mu rezultate računanjaBelji seNaravno nedostatak je što baš i neće proć na predmetima tipa povijest i slično XD

 Gdje si kupio taj kalkulator jel mi moze neko preporucit neki "bijesni" kalkulator ali ne tako skup da ima memoriju jel se blizi test iz fizike a bas neam volje ucit

14 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Hyperion kaže...

http://www.njuskalo.hr/gadgeti/sat-prepisivanje-oglas-2319320

 

hahaha

 

BTW: Na testu iz fizike na faksu vidio žensku koja je sa donje strane šala poljepila šalabahtere, moćno!

ima li to za kupiti negdje u ducanu,izgleda korisno za neke predmete koje mi nikada ne ce trebati u životu

Tražim pozivnicu za yuwabits.net pa ko hoće poslati neka mi pošaljepm
13 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Bera kaže...
Stoja kaže...

Od originalnijih rješenja za usmeno,moj frend je izveo tako da je imao majicu sa kapuljačom i u nju stavio mob sa uključenim speakerfonom.Sa drugim mobom frend u zadnjoj klupi je šaptao odgovore,a ovaj sve čuo iz kapuljače dovoljno glasno da razumije a opet nečujno da ga na metar-dva ne čuješCoolNedostatak je toga što puno para ode na razgovor hehe.Al ja sam podosta šalića napravio (ali samo za predmete tipa matematika/fizika/osnove elektrotehnike i ostali di trebamo imat kalkulator)tako što imam ludi kalkulator od casia "fx-7400G plus" na kojem se mogu tipkati praktički svi simboli+sva moguća slova.A još ima i mogučnost programiranja te se mogu spremit na 32KB memorije!(ne bi čovjiek vjerovao kolko može se programa napravit u samo 32KB xD).E sad kako naprait šalić?pa lijepo otvorim da ću pisat program i tamo si lijepo i uredno napišem sve važnije formule,definicije sve što bi mi moglo zatrebat i spremim.Naravno kad idem to pokrenut kao program dobit ću error,ali ako ide "editirat"taj program sve ću vidjet što sam napisaoSmijeh.Takav šalić je jednostavno nemoguće probit jer nama profesori govore kako moramo imat kalkulator te čak bez njega ni nećeš moć pisat ispit.A ni profesori nisu baš ludi da sad idu gledat što radim na kalkulatoru...Belji se Jedan je čak i gledao al ja brzo maknu program i stavio mu rezultate računanjaBelji seNaravno nedostatak je što baš i neće proć na predmetima tipa povijest i slično XD

 Gdje si kupio taj kalkulator jel mi moze neko preporucit neki "bijesni" kalkulator ali ne tako skup da ima memoriju jel se blizi test iz fizike a bas neam volje ucit

imo sam ja takav kalkulator al se razbil a otad sam pao sa prosjeka 4 na prosjek  2,99 :((( al cini mi se odlicno ova nevidljiva olovka moram to nabavit ionak mozemo na klupi imat dodatni papir ak nam zatreba pa si lepo na njega napisem i citam LOL

13 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

e kak ovo s limunskom kiselinom,u kojim omjerima,kak to izmješat? ja kažem staroj nek da limunsku kiselinu i dobio sam neku šta se stavlja u sokove,u prahu tj 2mm kuglicama

PUC GA MEDO
14 godina
offline
Šalabahteri

Moja frendica, sto sjedi samnom u klupi, zaljepila na dzon od papuce, i selotejpom da se ne uprlja, i podgne nogu, i pise :).

Sry ako je bilo vec takav nacin, sad sam tek temu vidio

 

A ja imam jedan kalkulator od sharpa, i ima poklopac koji se povuce, i tamo mogu zaljepiti, ili mogu u tom poklopcu na mjesto gdje su mi formule, napisati na papir, i tamo gledati svako malo :)

Steam: ha.nanas
13 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Je mislim gdje se mogu kupiti kalkulatori ti koji imaju memoriju ajde ljudi htino je tream tu stvar brzoo

16 godina
offline
RE: Šalabahteri
acmilan0083 kaže...
Hyperion kaže...

http://www.njuskalo.hr/gadgeti/sat-prepisivanje-oglas-2319320

 

hahaha

 

BTW: Na testu iz fizike na faksu vidio žensku koja je sa donje strane šala poljepila šalabahtere, moćno!

ima li to za kupiti negdje u ducanu,izgleda korisno za neke predmete koje mi nikada ne ce trebati u životu

imate sličan sat i ovdje (jedino trenutno nije raspoloživ)

16 godina
offline
RE: Šalabahteri
Bera kaže...

Je mislim gdje se mogu kupiti kalkulatori ti koji imaju memoriju ajde ljudi htino je tream tu stvar brzoo

ima ih na e-bayu, a kod nas, neznam

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice