Šalabahteri

poruka: 420
|
čitano: 269.275
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
cuspajz kaže...
Tinča kaže...

Ljudi pomagajte u utorak pišem test iz povijesti !!!

Budi bolestan Cool

jedi sirove krumpire

16 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Inferno kaže...
cuspajz kaže...
Tinča kaže...

Ljudi pomagajte u utorak pišem test iz povijesti !!!

Budi bolestan Cool

jedi sirove krumpire

Nauči...

http://www.youtube.com/user/sfdebris --- recenzije Star Trek epizoda
14 godina
protjeran
offline
RE: Šalabahteri

Da ali nije to lako...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Tinča kaže...

Ljudi pomagajte u utorak pišem test iz povijesti !!!

 pa jel ti nevidiš kolko tu ima prjedloga za švercanje -.-''

a i ko da se nikad nisi šverco...ako ti jednom prođe jedan način švercanja, proći če i drugi put...

1,2 Freedy's coming for you. 3,4 better lock your door. 5,6 grab your crucifix. 7,8 gonna stay up late. 9,10 never sleep again!
14 godina
protjeran
offline
RE: Šalabahteri

Ali ja bi još

15 godina
offline
Šalabahteri

matematiku imali i ja sada ko fol zaboravio kalkulator i ja ljepo ipod i dok ne gleda sam u biljeskama a dok gleda sam u kalkulatoru:D

SAMI PROTIV SVIH!!!! ARMADA RIJEKA!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

ja sam uvijek koristio šalić dimenzija recimo5x10cm do čak 10x13cm i na njemu ispisano fontom Times new i 6-7 font size

ove manje sam stavljao u desni  rukav duge majice pa ga cijelo vrijeme gledam dok pišem nema ŠANSE da budem uhvaćen, a ove veće sam znao u hoody (mora imat cif cijelom dužinom) s unutarnje strane zakeljit pa onda gledam malo po malo, inače mora cijelo vrijeme bit hoody otkopčan do recimo 20-30cm odozgo tako da možeš virit normalno a da ne bude sumnjivo(a onda se po potrebi i više otkopča)

a onda sam se probudio...
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.4.2010 22:25 (crazy_luđak).
13 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Ja rijetko koristim šalabahtere. Svi iz mog 7.a razreda se dogovaraju pod satom za vrijeme testa.

Tako je prošle godine profa jednom kampanjcu rekla da ako napravi šalabahter da je dokazao da je nešto dirnuo. Može mi netko objasniti što je to "šalić".

 Nekoliko mojih načina za te vaše šalabhtere:

1.Prije testa treba se prehladiti. Uzmite paket maramica, zatim izvadite sve maramice i na svaku napišite neku sitnu bilješku i svih tih 10 maramica vratite u omot i morate napraviti tako da izgleda da nije ni dirnut. Pod testom Stavite taj paket maramica na stol i stim maramicama pušite nos i usput gledajte(dok pušete nos) u tu bilješku koja je na maramici.(Nisam probo, probajte pa javite).

2.Pod kemijom šalabahter stavite na PSE.

3.Ako neznate tablicu množenja, postoji tozova olavka s tablicom množenja( cjena možda 1.50 kn)

4.Ako sjedite do prozora i učionica je u prizemlju i da je vani neko drvo ili stup na nj napišite šalabahter pa nekak gledajte

5.Šalabahter u glavi(ak kužite).

 

Nedavno nam je vjeroučiteljica dala pitanja koja će biti u testu.

15 godina
offline
RE: Šalabahteri
kristijan_petrinja kaže...

Ja rijetko koristim šalabahtere. Svi iz mog 7.a razreda se dogovaraju pod satom za vrijeme testa.

Tako je prošle godine profa jednom kampanjcu rekla da ako napravi šalabahter da je dokazao da je nešto dirnuo. Može mi netko objasniti što je to "šalić".

  Nekoliko mojih načina za te vaše šalabhtere:

1.Prije testa treba se prehladiti. Uzmite paket maramica, zatim izvadite sve maramice i na svaku napišite neku sitnu bilješku i svih tih 10 maramica vratite u omot i morate napraviti tako da izgleda da nije ni dirnut. Pod testom Stavite taj paket maramica na stol i stim maramicama pušite nos i usput gledajte(dok pušete nos) u tu bilješku koja je na maramici.(Nisam probo, probajte pa javite).

2.Pod kemijom šalabahter stavite na PSE.

3.Ako neznate tablicu množenja, postoji tozova olavka s tablicom množenja( cjena možda 1.50 kn)

4.Ako sjedite do prozora i učionica je u prizemlju i da je vani neko drvo ili stup na nj napišite šalabahter pa nekak gledajte

5.Šalabahter u glavi(ak kužite).

 

Nedavno nam je vjeroučiteljica dala pitanja koja će biti u testu.

  ja sam osto totalno zbunjen. sto si ti htio reci? mislim s cijelim postom. ovo peto kuzim, al sve su to salici koji nemaju nikakve veze s vezom ni s logikom ni izvedivoscu.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
14 godina
offline
Šalabahteri

Evo jedna ideja. Naučite čitat i pisat glagoljicu/ćirilicu,ak vas profesori skontaju recite da ste bezveze šarali.

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac.
14 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Ili npr. klingonski, to bi bilo Cool

14 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Ako sjedite do radijatora, petica vam je zagarantirana.

Ili ako vas profesor pita i ode u kabinet vi fino kemijsku i upišite si pet iz nečeg.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
cuspajz kaže...

Evo jedna ideja. Naučite čitat i pisat glagoljicu/ćirilicu,ak vas profesori skontaju recite da ste bezveze šarali.

Još da profesori nisu u staroj jugi imali u školi hrvatsko-srpski jezik i trebali znati pisati i čitati ćirilicu ovo bi možda i prošlo...

 

Glagoljica je iako ju rijetko tko zna čitati i pisati opet prepoznatljiva jer je važan dio hrvatske povijesti i jezika.

 

A učiti neka opskurna plemenska pisma koji stvarno izgledaju kao pravo šaranje i koje ne bi niti jedan profesor skužio nema smisla zbog težineSmijeh

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2010 18:29 (Paolo2612).
14 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Kome treba pomoć oko ćirilice neka mi se obrati,nije teško :)

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Šalabahteri
Paolo2612 kaže...
cuspajz kaže...

Evo jedna ideja. Naučite čitat i pisat glagoljicu/ćirilicu,ak vas profesori skontaju recite da ste bezveze šarali.

Još da profesori nisu u staroj jugi imali u školi hrvatsko-srpski jezik i trebali znati pisati i čitati ćirilicu ovo bi možda i prošlo...

 

>>Glagoljica je iako ju rijetko tko zna čitati i pisati opet prepoznatljiva jer je važan dio hrvatske povijesti i jezika.

  Vazan dio povjesti je skoro svih naroda na balkanu,   btw. imam font glagoljica.ttf ako ga itko zeli mogu ga "okaciti" na rapidshare (besplatan je)

 

Srpska, Makedonska i Ruska cirilica su razlicite, nema strasnih razlika izmedu Srpske i Makedonske ali naspram Ruske ima

-Ništa ne znam, a đe da znam?- Ekrem Jevrić
13 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Nezz kako bih sveraca povijest...Imamo 100 str. za naucit a o tprevise za jedan obicni  test....!!!

 

 

Ima li iko kakvu ideju...????

15 godina
offline
RE: Šalabahteri
M0by kaže...

Ako sjedite do radijatora, petica vam je zagarantirana.

Ili ako vas profesor pita i ode u kabinet vi fino kemijsku i upišite si pet iz nečeg.

  isuse boze sad sam se smijo 5 minuta, ahahaha koji kre***, gluposti svaki dan se previse vidja :P

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
13 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Kod ove metode potrebno je imati ravnalo, prozirne folije za printer i malo ljepila. Željeni sadržaj isprintate na prozirnu foliju koju izrežete i prilagodite dimenzijam ravnala. Poželjno bi bilo kada bi vam ravnalo bilo nešto tamnije boje jer se na taj način tekst na njemu slabije ističe.

14 godina
offline
RE: Šalabahteri
M0by kaže...

Ako sjedite do radijatora, petica vam je zagarantirana.

Ili ako vas profesor pita i ode u kabinet vi fino kemijsku i upišite si pet iz nečeg.

 

Za to se dobiva ukor ( Ne pitaj kak sam sazno -.-)

15 godina
offline
RE: Šalabahteri

a biseru nemoj pet ja sam dva upiso al nebi zelio jos koji put to probat,samo sam ceko da ksuzi neko al ipak nije :D

14 godina
offline
RE: Šalabahteri

Pa nisam idiot jbt, 3 sam upiso i nisu me otkrili >_>

 

Nego moja 2 frenda jos u osnovnoj su si lijepo 5 upisali pa dobili ukor, zato sam reko da znam...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
kristijan_petrinja kaže...

 

4.Ako sjedite do prozora i učionica je u prizemlju i da je vani neko drvo ili stup na nj napišite šalabahter pa nekak gledajte

 

LOL, a da zamolim vjevericu da mi čita?

If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you. -Muhammad Ali
13 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri

Pa necu vadit dvogled na satu..:))

14 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri

Sazno sam i ja za to ovaj tjedan.

Jedan moj iz razreda si upiso 5 i profesor skužio da to nije njegov rukopis i znate već dalje šta je bilo...

15 godina
offline
RE: Šalabahteri
M0by kaže...

Ili ako vas profesor pita i ode u kabinet vi fino kemijsku i upišite si pet iz nečeg.

sad ste me sjetili što su moji frendovi radili dok sam išao osnovnu školu... naravno ja sam bio dobro dijete i nisam to radio, hehe :D

kad god bi profesori otišli iz razreda (inače su dnevnike ostavljali u učionicama gdje bi držali nastavu) moji bi frendovi upisivali komade učenicima koji im nisu bili dragi... i naravno, nitko od profesora nije skužio da je nekom upisan komad, dok je jednom učeniku neko upisao 5 i taj je učenik ni kriv ni dužani dobio ukor.... 

I See Offline People !
15 godina
offline
RE: Šalabahteri
system kaže...
M0by kaže...

Ili ako vas profesor pita i ode u kabinet vi fino kemijsku i upišite si pet iz nečeg.

sad ste me sjetili što su moji frendovi radili dok sam išao osnovnu školu... naravno ja sam bio dobro dijete i nisam to radio, hehe :D

kad god bi profesori otišli iz razreda (inače su dnevnike ostavljali u učionicama gdje bi držali nastavu) moji bi frendovi upisivali komade učenicima koji im nisu bili dragi... i naravno, nitko od profesora nije skužio da je nekom upisan komad, dok je jednom učeniku neko upisao 5 i taj je učenik ni kriv ni dužani dobio ukor....

  omg ahahahhahahahahaha prejako

kako dobra ideja samo steta kaj profesori kod nas ne ostavljaju imenike u ucionicama :S

jao sta bi pola razreda palo - jedini problem - sto si profesori zapisuju sa strane kad ti daju neku ocjenu da se mogu prisjetiti sto je to bilo

al opet :DDD <3

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
15 godina
offline
RE: Šalabahteri

Koliko muke i nauke oko izrade šalića, za to vrijeme se sve može i naučit :D

14 godina
offline
RE: Šalabahteri
Luuka kaže...

Koliko muke i nauke oko izrade šalića, za to vrijeme se sve može i naučit :D

Da, ali salic trebas samo jednom naucit radit ;)

15 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Kolege, kako napredujemo ove godine? {#}

http://mpajic.carbonmade.com/
14 godina
protjeran
offline
RE: Šalabahteri

Ja sam samo jedamput koristio šalabahter na ovaj način. Imam pernicu  oblika valjka unutrašnjost je crna pa sam zaljepio crni papir i napisao crvenom bojom šalabahter. Profesori to nikad nisu skužili jer se stalno pravim da tažim gumicu ili šiljilo. Pa me zbog toga cijeli razred kopira u tome.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice