Šalabahteri

poruka: 420
|
čitano: 269.121
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
MaterAos kaže...

 Da, tu u XVI. u Zagrebu lijepo profesori ulete kroz vrata, izderu se na sve, a na stolu smije bit samo kemijska...i to samo plava, a onda onaj kreten iz prve klupe opsuje profi iz biologije i cijelom razredu mater, pošalje sve u muški spolni ud i još za dobru mjeru kao gurne klupu u onaj lažni kostur, pa svi završimo kod psihologinje i test se odgodi. E to je šalabahter

 Da, i ovaj psovač dobije ukor, tj. dvije kazne jer ako ima opomenu, onda dobije opomenu pred isključenje, zovu mu starce i padne u probleme.

Slična stvar je bila i u mojoj školi, samo se to nije dogodilo za vrijeme testa. Lik je profi opsovao mater, nije se htio sjesti tamo gdje inače sjedi (tu je nastao problem) i sve mu se ovo od iznad dogodilo. Samo što je dobio samo jednu kaznu pa na kraju ima ukor s tendencijom za opomenu pred isključenje.
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
16 godina
offline
Šalabahteri

Po meni je najbolje kada cijeli razred ne zna niš, dogovorimo se i svi dobijemo komade, profa ne upiše komad, nego pišemo ponovo, ja sam tada dobio 2, ali je 20 učenika pobralo komadBelji se

Glup si koliko si glup. Bolje 5 minuta ispast da si glup, nego cijeli život živjeti kao budala.
15 godina
offline
RE: Šalabahteri

ja svoj šalić napišem na komp onda isprintam zatim slikam fotoaparatom onda uredim u fotošopu i onda tek stavim u mobitel.Nevinašce

16 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
car kaže...

ja svoj šalić napišem na komp onda isprintam zatim slikam fotoaparatom onda uredim u fotošopu i onda tek stavim u mobitel.Nevinašce

  hahahahaha
a jel ti ne bi bilo lakše da kojim slučajem napišeš u photoshopu pa onda tam onda uređuješ šta treba, (iako ne vidim šta se treba isprintan šverc u photoshopu uređivat :s ) nego da prolaziš cijeli taj postupak?
potpisujem se
15 godina
offline
Šalabahteri

najbolja tehnika je da sjednete u 1. klupu i šalabahter na test, tako se necete vrpoljiti da bi mogli nešto pročitati sa šalića...

2. najbolja tehnikaje da napravite dug, ali uzak šalić, i savijate ga u krug s doljnje i gornje strane. NA kraju kada dođete do sredine, zavežite koncom i samo vrtite... kako vam se jedna strana odmotava  druga vam se zamotava...

 

provjereno:D:D

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
15 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Kad koj profesor zaluta pa sazna sve trikove bit ce jedinica.

 

Sljedeci trik smo frend i ja upotrebljavali tijekom 4 godine Tehnicke skole i samo jednom su mene ulovili i to cistom srecom.

Nabaviti kemijsku koja ne radi. Na vrhu ima ona malena kuglica s kojom se pise koja mora da se dobro okrece.

Uzeti 2 A3 papira, jedan za pisanje ispita a drugi za pisanje svega sta nismo naucili. Otvoriti A3 i postaviti na stol.

Pisati sa kemijskom po tom papiru samo sa jedne strane ali tako da postavimo izvor svijetla pod kutem od 40-70 stupnjeva.

Fora je u tome da se pod tim kutem vidi sve napisano.

Kada dodemo u skolu i pisemo ispit samo se moramo postaviti pod tim kutem i sve se vidi. Profesor najcesce stoji (kut promjenjen = prazan A3). Za vrijeme jednog ispita prof. mi je sijedio na klupi i buljio u mene i listove a ja sam prepisivaoSmijeh

 

Ako ovo usavrsite nikad vise necete imati brige oko prepisivanja i ispita (naravno pod pretpostavkom da ste nesto i naucili).

16 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
axelox kaže...

Kad koj profesor zaluta pa sazna sve trikove bit ce jedinica.

 

Sljedeci trik smo frend i ja upotrebljavali tijekom 4 godine Tehnicke skole i samo jednom su mene ulovili i to cistom srecom.

Nabaviti kemijsku koja ne radi. Na vrhu ima ona malena kuglica s kojom se pise koja mora da se dobro okrece.

Uzeti 2 A3 papira, jedan za pisanje ispita a drugi za pisanje svega sta nismo naucili. Otvoriti A3 i postaviti na stol.

Pisati sa kemijskom po tom papiru samo sa jedne strane ali tako da postavimo izvor svijetla pod kutem od 40-70 stupnjeva.

Fora je u tome da se pod tim kutem vidi sve napisano.

Kada dodemo u skolu i pisemo ispit samo se moramo postaviti pod tim kutem i sve se vidi. Profesor najcesce stoji (kut promjenjen = prazan A3). Za vrijeme jednog ispita prof. mi je sijedio na klupi i buljio u mene i listove a ja sam prepisivaoSmijeh

 

Ako ovo usavrsite nikad vise necete imati brige oko prepisivanja i ispita (naravno pod pretpostavkom da ste nesto i naucili).

 Pametno, pametno... Treba to isprobati...
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
15 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Najlakse je napisat na papiric  A4 formata i prepisivat........

Onda neko ko zna taj prednet napise test pa test njen/njegov kruzi po razredu i svi dobe ko i ova/on.....

Neki put ukrademo test iz stola ili kabineta pa snimimo odgovore na mob ko ton, slusalice u usi, play- pauza i to je to.... :D

Ili najjednostavnije je uzet cijelu knjigu na stol i lijepo u miru rjesavat..... :)

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB
15 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

neda mi se citat sve postove,pa ak je neko vec napiso ovaj nacin nema veze,,,,hm znaci da krenemo:

napisemo salabahter( po mogucnosti sto manji (3x6) )

zaljepimo ga s selotejpom na unutarnju stranu majce (na rub)

i to je to kad ness neznate okrenete majcu!!!!!

Ivan
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Joe Cavallo kaže...

Svi pišete stavi u pernicu, izmedju knjiga, periodni sustav, atlasi. Ja neznam u kakve škole vi idete ali kod mene nije bilo toga! Prof bi uletio u razred i viknuo: Sve u torbe osim papira, olovke/kemijske i gumice! i nije bilo ni mobitela tada a kamoli kompa, što sam već spomenuou prijašnjem postu! Ali bila je jedna legendarna profesorica iz povijesti u osnovnoj. Kad nisi nešto znao pitaš ju za vrijeme testa i ona ti kaže: pa to ti je full jednostavno, to ti je bilo te i te godine i zbilo se tamo i tamo pod vodstvom bla bla. i napišeše to i dobiješ 5 :)

ja isto idem u sijanu.. da to nije bila... jooj... neznam kako se zove al mi smo je zvali vjestica. npr. dodjes kod nje a ona sva zbunjena oi kazes joj "uciteljice pa vi ste mene prosli put ispitivali i dobio sam 5" i ona ti upise 5... to je prava profa..heh
Intel core duo e6550 2.33ghz MB Gigabyte P35-DS3, s775, iP35, DDR II, SATA II, GLAN 4Gb ram HDD Seagate 500 GB 16MB HDD Seagate 80GB gigabyte GF 8600gt 256mb ddr2 napajanje 400w
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
pajic3 kaže...
  ako ni salac sam neznas napisat...ti si doomed...=)
djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
15 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

meni je najlakse slikati neciji zadatak dok pisemo test i zumirati (sony ericsson je najbolji u tome) i to je to...   a   nasa pametna profa je mislila da moj frend ima touch screen kalkulator a to je bio iphone i sve je stavio na njega(tako sam ju i ja zeznuo, wiewty) !!! ugl... profesori u sijani su jako istrenirani (imaju oka sokolova) grozota.

 

meni je to s mobom najlakse...

Intel core duo e6550 2.33ghz MB Gigabyte P35-DS3, s775, iP35, DDR II, SATA II, GLAN 4Gb ram HDD Seagate 500 GB 16MB HDD Seagate 80GB gigabyte GF 8600gt 256mb ddr2 napajanje 400w
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
axelox kaže...

Kad koj profesor zaluta pa sazna sve trikove bit ce jedinica.

 

Sljedeci trik smo frend i ja upotrebljavali tijekom 4 godine Tehnicke skole i samo jednom su mene ulovili i to cistom srecom.

Nabaviti kemijsku koja ne radi. Na vrhu ima ona malena kuglica s kojom se pise koja mora da se dobro okrece.

Uzeti 2 A3 papira, jedan za pisanje ispita a drugi za pisanje svega sta nismo naucili. Otvoriti A3 i postaviti na stol.

Pisati sa kemijskom po tom papiru samo sa jedne strane ali tako da postavimo izvor svijetla pod kutem od 40-70 stupnjeva.

Fora je u tome da se pod tim kutem vidi sve napisano.

Kada dodemo u skolu i pisemo ispit samo se moramo postaviti pod tim kutem i sve se vidi. Profesor najcesce stoji (kut promjenjen = prazan A3). Za vrijeme jednog ispita prof. mi je sijedio na klupi i buljio u mene i listove a ja sam prepisivaoSmijeh

 

Ako ovo usavrsite nikad vise necete imati brige oko prepisivanja i ispita (naravno pod pretpostavkom da ste nesto i naucili).

 Ovo je najpametniji dosada i najoriginalniji..Poljubac svaka čast, baš ću to isfurat, ali problem je u tome što kod samo par profa pišemo na svoje papire...
Q6600 (3.2Ghz), BigTyp 120vx, 8800gt, 2GB ram, gigabyte p35 ds3....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Jebasu123 kaže...

haha dobar profesor ili profesorica ja sam pod geografijom ovako:imamo uvijek svoj atlas pa se mozemo sluzit njime ono di su granice od ovog do onog moja geografija sto ja ucim nema veze s kratom lol pa smijemo to koristit isuse u testu pise koja drzava iz afrike je glavni prozviđac kaka(kakao ne govneta) i napisem si sitnim slovima u atlas negdje u kut i samo prepisem Osmijeh i dobijem 4 ili ponekad 5

  ja u atlas stavim par a4 papira i deri..nema šanse da te skužiOsmijeh
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Trop kaže...

Najlakse je napisat na papiric  A4 formata i prepisivat........

Onda neko ko zna taj prednet napise test pa test njen/njegov kruzi po razredu i svi dobe ko i ova/on.....

Neki put ukrademo test iz stola ili kabineta pa snimimo odgovore na mob ko ton, slusalice u usi, play- pauza i to je to.... :D

Ili najjednostavnije je uzet cijelu knjigu na stol i lijepo u miru rjesavat..... :)

  potpuno se slažem...prije će skužit ako se ti naprežeš da pročitaš neka sitna slova koje si zaljepio na džon tenisice nego lagano i opušteno čitaš sa velikog papira :)
ali kad  mi ukrademo  testove  onda  to  jednostavno  naučiš...Osmijeh 
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

A mi smo se shebali jednom..... Bile su A i B grupa i mi uzeli samo A..... Svi naucili A a ona okrenula grupe..... Tako da su ovi kaj su mislili da ce dobiti A, dobili su B...... I ja sam bio medu njima, ali srecom pa sam naucio, radi se o fizici, to mi je fora predment i dns dobio rezultat trsta.... 5..... hehe Bas mi je uljepsala praznike.... :)

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB
15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Trop kaže...

A mi smo se shebali jednom..... Bile su A i B grupa i mi uzeli samo A..... Svi naucili A a ona okrenula grupe..... Tako da su ovi kaj su mislili da ce dobiti A, dobili su B...... I ja sam bio medu njima, ali srecom pa sam naucio, radi se o fizici, to mi je fora predment i dns dobio rezultat trsta.... 5..... hehe Bas mi je uljepsala praznike.... :)

 ..bravo..da vi imate nastavnika iz fizike kao i mi nebi ti dobio 5 kod njega najveci streber u razredu ima 5 a drugi ko ga j***
Ivan
14 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Ja idem u osmi razred osnovne škole. Objasniti ću vam meni najbolji način švercanja u kojem nikada nisam primjećen. Ja sam odličan učenik i uvijek sve redovno učim, ali za svaki slučaj pripremam šalabahter. Šalabahter pišem na bijeli papir dimenzije 9 sa 9 kojeg kupujem u trgovini PEVEC u  Osijeku. Nikada nemam više od 2 papira jer je dosta teško švercati se ako imaš puno papira. Imam pernicu s 2 kata dugu 18 cm i široku 11 cm u koju stavim šalabahter. Kada mi profesorica da ispit i ode onda uzmem šalabahter iz pernice,stavim ga ispod ispita i pernicu stavim ispred ispita. E sad kako se švercati ... ? Ja to radim ovako : Šalabahter povučem do početka pernice i prekrijem ga ispitom. Ako nešto ne znam, onda lagano povučem ispit prema sebi da vidim što piše u šalabahteru, ali pretvarajući se da gledam što piše u ispitu, a ne u šalabahteru ! Kada pronađeš to što tražiš u šalabahteru i prepišeš to na ispit onda opet ispitom prekrieš šalabahter.

Zimmermann
14 godina
protjeran
offline
Šalabahteri

Ja sam zavrsio 7. razred, ja znam sve što sam učio, tako na satu mogu biti bezobrazan, ispravljati nastavnicu, bez načina da mi da jedan, jer ja kažem pitajte me.

 

Šalabahter nikad nism upotrijebio.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
14 godina
protjeran
offline
Šalabahteri

najzalosnije kad je moj drug zamjenio grupu, pa od druga prepisivao, i na kraju skuzila i oborila ga

to mu bijase 3 jedinica -- dakle bye bye.

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
14 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

ma najbolje se dogovoriti sa nekim iz drugog razreda(neka bude dobar prijatelj ili povjerljiva osoba) koji piše test prije tebe da slik test sa mobitelom pa da ti pošalje sliku.i onda samo naučiš odgovore napamet i nema šanse da te uhvate,a kada bude usmeni ako si dobro zapamtio odgovore bar možeš dobiti 3 jel 75% pitanja koji te npita bili su u testu.

15 godina
offline
Šalabahteri

Od originalnijih rješenja za usmeno,moj frend je izveo tako da je imao majicu sa kapuljačom i u nju stavio mob sa uključenim speakerfonom.Sa drugim mobom frend u zadnjoj klupi je šaptao odgovore,a ovaj sve čuo iz kapuljače dovoljno glasno da razumije a opet nečujno da ga na metar-dva ne čuješCoolNedostatak je toga što puno para ode na razgovor hehe.Al ja sam podosta šalića napravio (ali samo za predmete tipa matematika/fizika/osnove elektrotehnike i ostali di trebamo imat kalkulator)tako što imam ludi kalkulator od casia "fx-7400G plus" na kojem se mogu tipkati praktički svi simboli+sva moguća slova.A još ima i mogučnost programiranja te se mogu spremit na 32KB memorije!(ne bi čovjiek vjerovao kolko može se programa napravit u samo 32KB xD).E sad kako naprait šalić?pa lijepo otvorim da ću pisat program i tamo si lijepo i uredno napišem sve važnije formule,definicije sve što bi mi moglo zatrebat i spremim.Naravno kad idem to pokrenut kao program dobit ću error,ali ako ide "editirat"taj program sve ću vidjet što sam napisaoSmijeh.Takav šalić je jednostavno nemoguće probit jer nama profesori govore kako moramo imat kalkulator te čak bez njega ni nećeš moć pisat ispit.A ni profesori nisu baš ludi da sad idu gledat što radim na kalkulatoru...Belji se Jedan je čak i gledao al ja brzo maknu program i stavio mu rezultate računanjaBelji seNaravno nedostatak je što baš i neće proć na predmetima tipa povijest i slično XD

16 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Mentalist kaže...

Ja sam zavrsio 7. razred, ja znam sve što sam učio, tako na satu mogu biti bezobrazan, ispravljati nastavnicu, bez načina da mi da jedan, jer ja kažem pitajte me.

 

Šalabahter nikad nism upotrijebio.

Hahaha, kako si ti pametan...To šta imaš nastavnicu idiotkinju te spašava. Da sam ti ja profesor i da si bezobrazan i da mi kažeš pitajte me, ispito bi te tako da nebi mogo dobit više od 1, pregledo bi ti bilježnicu, dobio bi jedan, pregledo bi ti radnu, dobio bi jedan i dobio bi jedan iz zalaganja, pa ti budi bezobrazan :)

14 godina
protjeran
offline
Šalabahteri

još jedan biser

tezak predmet do bola

svi spremili salabaktere

hoda profesor ucionicom i stade kod jednog ucenika

on bulji u stol (profesor)

netko isara stol...

i on pita toga lika kaj je ovo ko je isara

on ga valjda krivo shvatio

i izvadio mu sve salabakterre sto je ima prednjega

sam sebe izda

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2009 17:59 (fabijan654321).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
fabijan654321 kaže...

još jedan biser

tezak predmet do bola

svi spremili salabaktere

hoda profesor ucionicom i stade kod jednog ucenika

on bulji u stol (profesor)

netko isara stol...

i on pita toga lika kaj je ovo ko je isara

on ga valjda krivo shvatio

i zvadio s+mu sve salabakterre sto je ima prednjega

sam sebe izda

 hahahahahahahahaha

14 godina
neaktivan
offline
Šalabahteri

Najsigurnije je naučit,odmah iza toga slijedi šalabahter napisan na klupu ili stolicu ispred sebe.Čak smo uspjeli nabaviti profesorov test(obje grupe) i onda prije nastave napisati test.Kad je profesor svima podijelio kontrolne i prazne papire,mi smo tokom sata izvukli napisanu grupu iz torbe.Uspjeli smo čak i na ploču napisati neke odgovore u obliku razlomaka i jednadžbi za test iz povijesti.

oko za oko,pasta za zube
14 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri
Ige kaže...
Mentalist kaže...

Ja sam zavrsio 7. razred, ja znam sve što sam učio, tako na satu mogu biti bezobrazan, ispravljati nastavnicu, bez načina da mi da jedan, jer ja kažem pitajte me.

 

Šalabahter nikad nism upotrijebio.

Hahaha, kako si ti pametan...To šta imaš nastavnicu idiotkinju te spašava. Da sam ti ja profesor i da si bezobrazan i da mi kažeš pitajte me, ispito bi te tako da nebi mogo dobit više od 1, pregledo bi ti bilježnicu, dobio bi jedan, pregledo bi ti radnu, dobio bi jedan i dobio bi jedan iz zalaganja, pa ti budi bezobrazan :)

hahahahaha, nema milosti!!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Šalabahteri

Ja sam jednom na natjecanju iz informatike usao nastavniku u racunalo i ukrao rjesenja iz loga,Coolracunala su bila umrezena tako da sam ja sebi ljepo prebacio spremljene zadatke (gotove) i to mu poslao,priznajem,podlo ali domislato :D

15 godina
offline
Šalabahteri

Ja slikam stranice knjige na mobitel i tako prepisivam,nikad ulovljen,a ako te uvati ti kažeš gledam na sat ili računam na kalkulator.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
protjeran
offline
Šalabahteri

u nas ima jedna ucionica koja je cijela isarana, svi zidovi su popunjeni podacima iz zemljopisa, povijesti, svacega, steta sto mi nismo u njoj

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice