Najbolji program za čičćenje registrya

poruka: 193
|
čitano: 67.113
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
win32 kaže...

CIS + Comodo Time Machine + Comodo System Cleaner -> mozda isprobam tu kombinaciju na duze staze pa kazem kako izgleda nakon par mj. koristenja.

A Comodo Dragon i Comodo BackUp?{#}

ZIG ZAG
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
Bugofil kaže...
.

postoji i Pro verzija Glary Utilities koja SE PLAĆA (ako to išta znači)

da,ali tih nekoliko dodanih funkcija kod pro verzije gotovo da nisu ni bitne
http://www.glaryutilities.com/comparison.html
free verzija se  nadograđuje bez problema,a najbolje ga je pokretati ručno..

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

pa to je inace poznato, sva free rjesenja su bolja onako fino osakacena.

posebno je to super kod ovih registry cackanja, jer oni glupaci sto kupe pro imaju jednu suvisnu glupost...

a to je kad nesto brisne naopako u registryu iamju free technical support,

neki indijac ti se spoji na daljinu i nekim njima znanim toolom sve preklika i popravi.

 

ovako kad si free, dodjes na bol i jadikujes kako imas bsod svako 15 minuta.

 

treba neke stvari cijeniti koje zapadni svijet konzumira, fucking support.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
14 godina
protjeran
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

Ovo se tiče Glary Utilities. Free naspram Pro verzije. Vidi Sliku. Da, Pro verzija koju posjedujem se plaća, a evo što u stvari plaćate. U svim ostalim modulima to su dva poptupno ista proizvoda. Nikakva automatska podešavanja i zadatke ne koristim jedino ajd ne moram preuzimati najnovije verzije već se ova Pro verzija automatski ažurira. I to je to. Da licencu nisam dobio besplatno nikada mi ni napamet ne bi pala primisao da je kupim. {#}

 

A što se tiče TuneUp Utilitiesa po mome mišljenju najbolji paid program te vrste. Koristio sam ga godinama, plaćene licence, besplatno dobivene, nikada crackirane od verzije 8, 9 do 10. E tu sam se malo naljutio na njegov rad i to samo na onaj modul automatske optimizacije i nadgledanja memorije čiji je proces bio stalno aktivan i nisam ga mogao nikako isključiti ili nisam znao, možda je i to, {#} a s memorijom nisam nisam imao nikakvih problema ni potrebe za nekom dodatnom optimizacijom. Trpio sam to i onda nakon jedne dobronamjerne sugestije ( hvala seneka{#} ) jednostavno prešao na Glary. Usput sviđa mi se izgled nove verzije 2011. {#}  

 

EDIT: seneka me pretekao. Imam problema sa slanjem postova danas. Ne znam koji je ?*#%&

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 20:47 (BlackFoot).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
torrente kaže...

pa to je inace poznato, sva free rjesenja su bolja onako fino osakacena.


 

treba neke stvari cijeniti koje zapadni svijet konzumira, fucking support.

za ovaj optimizator ti ne treba nikakva podrška,zbog toga ga nema smisla kupovati
on nema mogućnost automatskog optimiziranja,dovoljno je samo znati doći do restore centra u postavkama
iako nikad nisam vidio da je netko imao potrebu za tim,osim ako ne prtlja po nekim stvarima za naprednije usere



16 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
seneka kaže...

da,ali tih nekoliko dodanih funkcija kod pro verzije gotovo da nisu ni bitne
http://www.glaryutilities.com/comparison.html
free verzija se  nadograđuje bez problema,a najbolje ga je pokretati ručno..

meni Tehnical Support puno znači, i do sad su mi objasnili dosta složenih nejasnoća koje sam ih upitao.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
Bugofil kaže...
seneka kaže...

da,ali tih nekoliko dodanih funkcija kod pro verzije gotovo da nisu ni bitne
http://www.glaryutilities.com/comparison.html
free verzija se  nadograđuje bez problema,a najbolje ga je pokretati ručno..

meni Tehnical Support puno znači, i do sad su mi objasnili dosta složenih nejasnoća koje sam ih upitao.

ok, meni nije..inače glary ima i svoj registry repair,(isti integriran u njegov utilities)  u većini slučajeva dovoljan uz ccleaner

14 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

Ako netko još želi tuneUp 2009 ima ovdje besplatno

Mada su sad mogli dati onu 2010!{#}

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

kad dobijete serijal, prebaci vas na njemacku arhivu 2009 i nudi njemacki tuneup.

evo vam link za download 2009 trajl na engleskom.

http://www.tune-up.com/download/archive/tu2009/

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

Vidim da su svi očarani Glary utilitiesom. I to nije čudno jer je to dobar program ali uspoređivati ga s tuneupom je kao fićo i mercedes. On je najbolji besplatni progran te namjene.Ali TuneUpu ili Advanced SystemCare PRO nije ni do koljena. Sva tri sam koristio u pro inačici pa znam o čemu pričam.

13 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

Ako netko želi isprobati Advanced SystemCare PRO ovdje može dobiti licencu besplatno. Neznam do kad ova akcija vrijedi ali za sad radi.

Ići na stranicu:

http://db.iobit.com/license-free/pcadvisor-asc-free-license.php

Upisati meil i na sljedećoj stranici je licenca. Licenca je za sve ista pa tko ne želi upisivati svoj meil

Naziv računa: ascyccgjg
Dozvola Kod: EABC-EABC-F0FF-E950

14 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

TuneUp mi nikad nije ništa dobrog napravio, još se plaća, i sad ovdje svi govore kako je to najbolji komad softwarea. Ne sviđa mi se nikako što radi u pozadini i opterećuje disk, primjerice igram neku igru i on mi defragmentira disk, i normalno igra šteka, što će mi to? što ja neznam ručno defragmentirati disk sa puno boljim alatima poput O&O Defraga, Diskeepera isl.

Sad imam Glary Utilities i zadovoljan sam, prije sam imao System Care i oba 2 programa rade svoj posao.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
Brk_007 kaže...

TuneUp mi nikad nije ništa dobrog napravio, još se plaća, i sad ovdje svi govore kako je to najbolji komad softwarea. Ne sviđa mi se nikako što radi u pozadini i opterećuje disk, primjerice igram neku igru i on mi defragmentira disk, i normalno igra šteka, što će mi to?

u pravu si,ali eto to je jako moderno,instalirati tuneup, ostaviti ga da prtlja u pozadini,i jasno crackirati ga

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice