Najbolji program za čičćenje registrya

poruka: 193
|
čitano: 67.105
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
karakteran kaže...

nakon prvog scana otkako imam 7 (skoro 3 mjeseca) evo rezultata:

da li smijem stisnut repair bez straha da nekaj ne zeznem (u registriju)?

smiješ, ne brini

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

Ne mogu vjerovat da se ljudi "boje" najobicnijih registry cleanera! Svaki reg. cleaner (bar koje sam ja koristio) ima opciju za backup i ako vec nesto zeznes (!?) u par sekundi vratis sve sto si pobrisao ili po potrebi cak i cijeli registry.

Uostalom, vjerujem da ljudi citaju i gledaju sta kada nesto ciste sa reg. cleanerom (ista stvar kao kada neki av nade neki malware, a radi se o obicnoj fp gluposti). Ima nekih reg. cleanera koji su ipak malo "preagresivni" te koje ni sam ne koristim posto nisu potrebni (bar ne meni), ali CCleaner, TuneUP, Glary i sl. programi mi nikada nisu obrisali nesto sto nije trebalo.....i da pobrisu tu je uvijek backup.

 

Budem isprobao ovaj od Comoda reg. cleaner, makar se i dalje drzim CCleanera i TuneUP-a (nakon obaveznih mjenjanja nekih postavki vec pri instalaciji).

 

Hehehe....sta Comodo nije jos napravio!? Jos malo pa cemo od njih docekati i Comodo OS! {#}

 

Ipak mislim da je CIS njihov daleko najbolji proizvod, a na ostalim programima moraju jos poraditi.

 

Ima mozda jos nesto iz Comoda, a da je vrijedno spomena? Neki koristan i provjeren program....

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
win32 kaže...

Ne mogu vjerovat da se ljudi "boje" najobicnijih registry cleanera! Svaki reg. cleaner (bar koje sam ja koristio) ima opciju za backup i ako vec nesto zeznes (!?) u par sekundi vratis sve sto si pobrisao ili po potrebi cak i cijeli registry.

Uostalom, vjerujem da ljudi citaju i gledaju sta kada nesto ciste sa reg. cleanerom (ista stvar kao kada neki av nade neki malware, a radi se o obicnoj fp gluposti). Ima nekih reg. cleanera koji su ipak malo "preagresivni" te koje ni sam ne koristim posto nisu potrebni (bar ne meni), ali CCleaner, TuneUP, Glary i sl. programi mi nikada nisu obrisali nesto sto nije trebalo.....i da pobrisu tu je uvijek backup.

 

Budem isprobao ovaj od Comoda reg. cleaner, makar se i dalje drzim CCleanera i TuneUP-a (nakon obaveznih mjenjanja nekih postavki vec pri instalaciji).

 

Hehehe....sta Comodo nije jos napravio!? Jos malo pa cemo od njih docekati i Comodo OS!  {#}

 

Ipak mislim da je CIS njihov daleko najbolji proizvod, a na ostalim programima moraju jos poraditi.

 

Ima mozda jos nesto iz Comoda, a da je vrijedno spomena? Neki koristan i provjeren program....

  Comodo time machine?

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
win32 kaže...

Ne mogu vjerovat da se ljudi "boje" najobicnijih registry cleanera! Svaki reg. cleaner (bar koje sam ja koristio) ima opciju za backup i ako vec nesto zeznes (!?) u par sekundi vratis sve sto si pobrisao ili po potrebi cak i cijeli registry.

slažem se,ima tu jedan ali
forsirati čišćenje registra,pogotovo na sedmici je nepotrebno
ja sam na jednom kompu s glary reg cleanerom redovito uzrokovao bsod,syeban sistem,ali radi
ako imaš probleme,loše deintaliraš programe i sl,ok..
inače : dont touch running system,to vrijedi i za windows update

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 15:38 (seneka).
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

nije free,ali je chuck norris.

 

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
torrente kaže...

nije free,ali je chuck norris.

 

tune up je nakon nod-a valjda najcrackiraniji software,nažalost nepotrebna avantura

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

za 40€ imas aviru is +tuneup ;)

jako zgodna avantura.

 

 

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
torrente kaže...

za 40€ imas aviru is +tuneup ;)

jako zgodna avantura.

 

 

a za 0 kuna  besplatnu aviru i glary utilities unlimited editions s istim rezultatima{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 15:54 (seneka).
15 godina
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
seneka kaže...
torrente kaže...

za 40€ imas aviru is +tuneup ;)

jako zgodna avantura.

 

 

a za 0 kuna  besplatnu aviru i glary utilities s istim rezultatima{#}

  za 0 kuna CIS i Comodo System Cleaner (može i glary) s još boljim rezultatima  {#}

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
seneka kaže...

a za 0 kuna  besplatnu aviru i glary utilities unlimited editions s istim rezultatima{#}

bas super taj klaun pristaje na kraju "sa istim rezultatima".

:))

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
14 godina
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
mind_challenge kaže...
win32 kaže...

Ne mogu vjerovat da se ljudi "boje" najobicnijih registry cleanera! Svaki reg. cleaner (bar koje sam ja koristio) ima opciju za backup i ako vec nesto zeznes (!?) u par sekundi vratis sve sto si pobrisao ili po potrebi cak i cijeli registry.

Uostalom, vjerujem da ljudi citaju i gledaju sta kada nesto ciste sa reg. cleanerom (ista stvar kao kada neki av nade neki malware, a radi se o obicnoj fp gluposti). Ima nekih reg. cleanera koji su ipak malo "preagresivni" te koje ni sam ne koristim posto nisu potrebni (bar ne meni), ali CCleaner, TuneUP, Glary i sl. programi mi nikada nisu obrisali nesto sto nije trebalo.....i da pobrisu tu je uvijek backup.

 

Budem isprobao ovaj od Comoda reg. cleaner, makar se i dalje drzim CCleanera i TuneUP-a (nakon obaveznih mjenjanja nekih postavki vec pri instalaciji).

 

Hehehe....sta Comodo nije jos napravio!? Jos malo pa cemo od njih docekati i Comodo OS! {#}

 

Ipak mislim da je CIS njihov daleko najbolji proizvod, a na ostalim programima moraju jos poraditi.

 

Ima mozda jos nesto iz Comoda, a da je vrijedno spomena? Neki koristan i provjeren program....

  Comodo time machine?

 

Izgleda kao zgodan komad software-a, makar imam dva WD Caviar Black-a pa tako i Acronis True Image no svakako se isplati probati taj Comodo Time Machine. 

 

seneka kaže...
win32 kaže...

Ne mogu vjerovat da se ljudi "boje" najobicnijih registry cleanera! Svaki reg. cleaner (bar koje sam ja koristio) ima opciju za backup i ako vec nesto zeznes (!?) u par sekundi vratis sve sto si pobrisao ili po potrebi cak i cijeli registry.

slažem se,ima tu jedan ali
forsirati čišćenje registra,pogotovo na sedmici je nepotrebno
ja sam na jednom kompu s glary reg cleanerom redovito uzrokovao bsod,syeban sistem,ali radi
ako imaš probleme,loše deintaliraš programe i sl,ok..
inače : dont touch running system,to vrijedi i za windows update

 

Onda mogu "pokucati u drvo" posto mi se nikada nista sl. nije dogodilo sa niti jednim reg. cleanerom....pogotovo ne sa cleanerima tipa CCleaner, Glary, TuneUP i sl.

Za unistall koristim Revo Unistaller pa nemam problema oko toga...jako dobar program.

seneka kaže...

tune up je nakon nod-a valjda najcrackiraniji software,nažalost nepotrebna avantura

 

Sa ovim boldanim  se definitivno slazem, ali je jako dobar program. Meni osobno najbolji reg. cleaner kojega ne bih mjenjao sa niti jednim drugim uz naravno neizostavni CCleaner.

Glary je odlican, ali mi je TuneUp bolji (mozda mi je drazi ili nesto sl....ne znam) i ne bih ga mjenjao, ali nije free (na zalost). Glary je odlican posto ima free inacicu koja radi odlicno.

 

mind_challenge kaže...
  za 0 kuna CIS i Comodo System Cleaner (može i glary) s još boljim rezultatima {#}

 

CIS + Comodo Time Machine + Comodo System Cleaner -> mozda isprobam tu kombinaciju na duze staze pa kazem kako izgleda nakon par mj. koristenja.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

Nemožeš reć *Isti rezultati* jer Tune up Se ipak plaća za razliku od Glaria koji je free. Tune up ima više opcija , i alati za čišćenje i defragmer su bolji, Glary je najbolji Free alat za optimizaciju windowsa , ali po meni nije bolji od Tune Up-a. To je moje mišljenje.

My Only Fear of Death Is Coming Back Reincarnated.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
torrente kaže...
seneka kaže...

a za 0 kuna  besplatnu aviru i glary utilities unlimited editions s istim rezultatima{#}

bas super taj klaun pristaje na kraju "sa istim rezultatima".

:))

a praksa je takva,šta ja mogu,na 10 kompova na koju sam stavio aviru,i ugasio windows update nema malwarea{#}
a glary radi kao i tuneup,a ne prtlja bezveze u pozadini

@jukiii nisam rekao da nije bolji,nego da je nepotreban,pogotovo ako se ide crackirati

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 16:17 (seneka).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
seneka kaže...

na 10 kompova na koju sam stavio aviru,i ugasio windows update nema malwarea{#}
a glary radi kao i tuneup,a ne prtlja bezveze u pozadini

da da, ja recimo sve mashine drzim up2date jer eto mislim da 30hotfixeva predstavljaju fetis,a ne korist.

"prtlja" u pozadini bez veze ono sto ti u startup-u windowsa sakatis sa egzoticnim twikerima, ovaj to sam napravi.

 

win32

cis+tajmashina+comodo  cleaner i jos nesto od melihovog (comodo ceo) rublja da sniffamo kao pravi comodo fanovi.

Say cis again. Say cis again! I dare you! I double-dare you, motherfucker! Say cis one more goddamn time!
14 godina
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

Za razliku od Tune Up-a 2010, nova verzija 2011 programa donosi nove funkcije :

  • World first: TuneUp Program Deactivator
  • New: Tuning status
  • New: Rating function for programs  {#}
My Only Fear of Death Is Coming Back Reincarnated.
15 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya

Ah kada nije im baš neš to noviteti..

Ja sam ipak danas ujutro uzeo licencu na apgrejd za 24USD. Ionako niš drugo ne kupim nego TU i kojekakve igrice na zimu.{#}

i want u ugly i want u disease i want you everything as long as is free i want your love love love love i want your lovexD
14 godina
odjavljen
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

Torrente, jel to i za TuneUp imaš licencu?

...
13 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
14 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
sinizgb kaže...

Ajde ohladi malo s tim linkanjem na stranice koje vode do kojekakvih roque programa kao što je ovaj ili na neke koje se bave piratstvom. Dobronamjeran savjet.

14 godina
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
sinizgb kaže...

Čim ima the best uz naziv ili u nazivu znači da ne valja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 18:37 (softwaremaniac).
13 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za čičćenje registrya

Izasao je ccleaner 3.0

14 godina
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
qqq kaže...

Izasao je ccleaner 3.0

Stara vijest,inače kada nešto novo izađe to navodimo ovdje.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
softwaremaniac kaže...
sinizgb kaže...

Čim ima the best uz naziv ili u nazivu znači da ne valja.

Ne moram biti pravilo, na službenoj stranici Online Armora piše "best firewall software"

Je li to razlog da ne valja?

...
14 godina
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya

U velikoj većini slučajeva kada piše best i sl. se radi o lažnim optimizerima i sličnome,ali postoje iznimke,kao Online Armor.

To najćešće koristi neki softver za optimizaciju The best..... nešto.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
softwaremaniac kaže...

U velikoj većini slučajeva kada piše best i sl. se radi o lažnim optimizerima i sličnome,ali postoje iznimke,kao Online Armor.

To najćešće koristi neki softver za optimizaciju The best..... nešto.

Tako je, ali kad već to pišeš lijepo to obrazloži jer bi mogao zbuniti korisnike.

...
14 godina
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya

Hvala na zapažanju,potrudit ću se u buduće razumljivije pisati.

13 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
win32 kaže...

Hehehe....sta Comodo nije jos napravio!? Jos malo pa cemo od njih docekati i Comodo OS! {#}

 

Ipak mislim da je CIS njihov daleko najbolji proizvod, a na ostalim programima moraju jos poraditi.

 

Ima mozda jos nesto iz Comoda, a da je vrijedno spomena? Neki koristan i provjeren program....

volio bih vidjeti i isprobati comodo linux distribuciju :)

 

comodo dragon je odličan browser temeljen na chromiumu, ali nije baš up to date (šteta, jer bi mi vjerojatno bio prvi izbor). ne znam za ostale proizvode jer ih nisam probao.

13 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
softwaremaniac kaže...
sinizgb kaže...

Čim ima the best uz naziv ili u nazivu znači da ne valja.

SUPERAntiSpyware?

14 godina
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
RaNzO kaže...
softwaremaniac kaže...
sinizgb kaže...

Čim ima the best uz naziv ili u nazivu znači da ne valja.

SUPERAntiSpyware?

Kao što sam već rekao i opet ću ponoviti da postoje iznimke.

16 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji program za čičćenje registrya
jukiii kaže...

Nemožeš reć *Isti rezultati* jer Tune up Se ipak plaća za razliku od Glaria koji je free. Tune up ima više opcija , i alati za čišćenje i defragmer su bolji, Glary je najbolji Free alat za optimizaciju windowsa , ali po meni nije bolji od Tune Up-a. To je moje mišljenje.

ajde uključi mozak prije upotrebe i malo se informiraj.

postoji i Pro verzija Glary Utilities koja SE PLAĆA (ako to išta znači)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice