Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

poruka: 22
|
čitano: 14.984
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

Eto malo pitanjce u vezi NOD32 antivirusa.

Mislim ga kupit (bolje receno licencu) ali nigdje nemogu naci da kupim licencu i platim ju mastercardom.

Svugdje piše da mi šalju e-mail i onda šaljem novce na njihov racun.

Za to bi morao ici u banku što mi se neda(uvjek je užasna gužva)

Ima kakva mogucnost kupovine te licence bez da moram u banku?

Znaci upišem broj mastercarda i licenca je kupljena?

C2D E8400@3.9ghz,Gigabyte GA-P31-DS3L,Geil ultra 2x1gb@870mhz@4-4-4-12, Gigabyte radeon HD 3870
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

Koliko znam, za NOD32 - ne. Ali imaš boljih AV-a uokolo koje 'riješiš' karticom... BitDefender, Kaspersky...

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

Pogledaj ovdje. Ne moraš u banku, ali možda moradneš do trgovine.

http://www.nabava.net/trazilica.php?q=nod32&x=0&y=0

 

16 godina
offline
Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

U prosloj firmi smo kupili licence od NOD32 kod Ventexa (Rijeka). Prije toga smo imali Kasperskog (neznam gdje je kupljen) ali je lose radio; na 10-20% kompova u firmi se nije htio ucitati, odnosno neki real-time servisi su javljali blesave greske, tako da je bio moguc samo on-demond scan. Nakon instalacije nod32, ovaj je nasao dosta spywarea ...

Jos prije toga imali nortona, a o tome bolje da niti ne govorim.

"A developer is a machine that converts coffee into code"
16 godina
offline
Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

Lijepo otiđeš na ovu adresu

 

http://www.eset.com.hr/Narud%C5%BEba/Narud%C5%BEbalicence/tabid/1755/language/hr-HR/Default.aspx

 

upišeš podatke zavisno od potrebe, te ćeš nakon toga dobiti ponudu na svoj email.

 

Na temelju ponude odeš u svoj bankovni sustav te platiš na račun koji ti pošalju sa pozivom na broj cifru koja ti je u ponudi.

 

Nakon toga istoj gospođi ili gospodinu koji ti je napravio ponudu pošalješ pdf potvrdu o plaćanju i to je to.

 

Na mail ćeš tada dobiti username i lozinku, za otprilike 10 minuta.

 

Bar ja tako radim jer još nisu uveli neki drugi sustav online plaćanja za sada.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

Taj mail sam dobio ali kao što velim neda mi se u banku kod tolikih gužvi a online banking nemam.

Kaj ne postoji neki distributer kod kojeg mogu licencu platit online i problem riješen?

Ili je to vezano za cinjenicu da sam i Hrvatskoj pa moram i tu kupit licencu(kao da je licenca vezana za zemlju)

C2D E8400@3.9ghz,Gigabyte GA-P31-DS3L,Geil ultra 2x1gb@870mhz@4-4-4-12, Gigabyte radeon HD 3870
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

Strašno je da je ekipa iz Eseta hrpa nesposobnih i to toliko nesposobnih da još nisu uveli plaćanje kreditnom. Iz tog razloga kladim se da gube hrpe kupaca. Koji idiot u menadžmentu firme je odgovoran za takvo stanje?!

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
16 godina
neaktivan
offline
Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

Nema veze ko je odgovoran ali u današnje vrijeme je stvarno nezamislivo takvo što.

Sve više razmišljam o nekom drugom AV rješenju samo zbog toga.

Ima kakvih preporuka za neki drugi Antivirus?

Ali MORA biti jako dobar(nešto kao NOD32)

Koji je zasad najbolji po nekim testovima?

C2D E8400@3.9ghz,Gigabyte GA-P31-DS3L,Geil ultra 2x1gb@870mhz@4-4-4-12, Gigabyte radeon HD 3870
16 godina
neaktivan
offline
Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

Po testovima, BitDefender koji ja koristim je odličan iako zna zablesit koji put, otprilike jednom tjedno umre proces.

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?
naxeem kaže...

Po testovima, BitDefender koji ja koristim je odličan iako zna zablesit koji put, otprilike jednom tjedno umre proces.

 umre proces?
Od defendera?
Ali da se riješit?
Ne da moram šarafit ko lud ili novo instalirat da bi igralo.
C2D E8400@3.9ghz,Gigabyte GA-P31-DS3L,Geil ultra 2x1gb@870mhz@4-4-4-12, Gigabyte radeon HD 3870
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

Ma ne... nego mi se nekoliko puta dogodilo da skener zablesi, tj. kod skeniranja zalocka cijeli komp na minutu. Ne sjećam se točno u kojim situacijama jer nije bilo baš često, ali mislim da su uvijek slične okolnosti u pitanju.

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

BitDefender ima  moj prijatelj i jedna firma s kojom radim ,ja imam NOD32 i BitDefender se "pali" na svaku iole sumnjivu pojavu...malo iritira ...i gotovo podjednako
detektiraju gamad jer sam na sticku nosio gamad i BitDefender je mrvu detektirao lowLevel opasnosti bolje nego NOD32 ali stvarno Low!

v_maxcpp
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2008 12:04 (v_maxcpp).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

"lou"... u startu sam se nadao da je tipfeler, al' onda sam vidio da si isto ponovio... LOu LOL.

"The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crisis." - Dante Alighieri
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

...stvarno sam u banani.....low.....eto heh nemam pojma...zašto...

v_maxcpp
15 godina
offline
Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?
Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

Ja sam Bit upravo sad uzeo 3 licence za 130kn dok Nod za jednu licencu traži nešto malo manje od 300 kn.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?
vjeko kaže...

Ja sam Bit upravo sad uzeo 3 licence za 130kn dok Nod za jednu licencu traži nešto malo manje od 300 kn.

 di si to iskopo?
Na koju foru tak jeftino?
Prodaš jednu?
C2D E8400@3.9ghz,Gigabyte GA-P31-DS3L,Geil ultra 2x1gb@870mhz@4-4-4-12, Gigabyte radeon HD 3870
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2008 20:05 (LUXX).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?
LUXX kaže...
vjeko kaže...

Ja sam Bit upravo sad uzeo 3 licence za 130kn dok Nod za jednu licencu traži nešto malo manje od 300 kn.

 di si to iskopo?
Na koju foru tak jeftino?
Prodaš jednu?
 To je normalna cijena, imaš na njihovom webu. Uzeo sam 3 jer mi trebaju, sry.
15 godina
protjeran
offline
Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

Za Eset NOD32 ne postoji mogućnost online kupovine odnosno uplate kreditnom karticom koju si ti htio obaviti. Ja znam da je nesnosno, ali i ja sam ga, kada sam ga kupio pred godinu dana uplatio po ponudi sa interneta na poštanskom uredu u gradu. Tako ti je sa NOD32... Ako hoćeš preporuku, instaliraj BitDefender Free. Super scanner, istina nema real-time zaštitu ili on-guard protection (zaštitu), ali je na vrhu antivirus proizvoda kao sam BitDefender. Ili koristi Avast Free koji sada i ja imam. NOD32 jeste najbolji, ali kod kupnje ćeš morati do banke sa općom uplatnicom i ponudom koju dobiješ odmah nakon registracije na internetu (web site eset-a ili sl. kod NOD32 distributera za Hrvatsku). lol

Intel Core 2 Quad Q6600 Gigabyte EX38-DS4 DDR2 4GB, 2x2048 Samsung 320Gb SATA II 16Mb Colors-IT L8029-C43 Chieftec Turbo series 850W ATI Radeon Sapphire HD4870 Creative Labs X-Fi Xtr Music
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

Moja preporuka za Anti Virus je definitivni BitDefnder 2008. istoga možete kupiti u Vemilu pocijeni od 190kn s jednogodišnjom licencom.

Što se tiće Nod32 nije loš, ali činjenica je da većinu stvari Nod32 nemože niti neći pronaći,obrisati... što će BitDefender 2008. HOĆE.

Ako koristite bilo kakve craove i slično budite sigurni da će ih BitDefender 100% obrisat

Nod32 može se kupiti preko Carneta ako učenik ili student po povoljnijoj cijeni, također jedogodišnja licenca.

Isprobao sam oba dva softwera i ipak ostao na BitDefenderu, pa o voli nek izvoli. 

16 godina
neaktivan
offline
Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

Eto konacno sam sredio.

Ode ja u banku i sredio online banking.

Tak da sam mogao online uplatit i platio NOD32 antivirus licencu.

Jucer navecer uplatio, danas ujutro došel mail sa username i password.

Sve 5 mogu samo rec.

C2D E8400@3.9ghz,Gigabyte GA-P31-DS3L,Geil ultra 2x1gb@870mhz@4-4-4-12, Gigabyte radeon HD 3870
15 godina
neaktivan
offline
Kupovina NOD32 antivirusa online.Kako?Gdje?

NOD32 se mogao i ranije kupiti kreditnom karticom i to direktno preko ESET-ove stranice u UK http://www.eset.co.uk/

Vec drugu godinu kupujem ovaj AV na ovaj nacin bez ikakvih problema

Inace koristim Visu

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice