BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

poruka: 88
|
čitano: 13.896
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Bitdefender AV 2010 (2011) besplatno

Sutra (petak, 13.8.2010.) je jednodnevna promo akcija u kojoj se na donjem linku može preuzeti full Bitdefender AV 2010, a koji će se idući tjedan kad izađe verzija 2011 moći nadograditi na nju.

 

Licenca vrijedi za 1 PC na razdoblje od 1 godine.

 

http://store.v3.co.uk/?act=promo

ZIG ZAG
15 godina
protjeran
offline
RE: Bitdefender AV 2010 (2011) besplatno

Pa ček dns je petak 13.Smijeh

Zar još nema download linka na taj freeware.

Piše od midday CET znači od podneva prema srednjoeuropskom vremenu?

Ili???

sweet pandemonium
14 godina
offline
BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Najvjerojatnije da če biti od podne pa na dalje budemo videli,samo me interesira dali se to isplati.Jednom sam probao bitdefender antivirus trial i nimi se pokazao tj imao sam problem.Sad ne znam kakav je i dali se to isplati ,pa ako tko može malo više da se pročita osim njivovih stranicaSmijeh

15 godina
protjeran
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Ja sam upravo surfao malo po toj stranici i našo sam link na norton security trial za 60 dana. Sad imam Nortona, a ako bude ovaj link dostupan onda ču stavit BitDefendera na godinu dana jer mi se pokazao dobrim prije.

nije još zakazao eventualno sam koristio druge AV pa onda zato nisam ostao na bit defenderu samo.

Ja ipak mis da se isplati probat još je jednu godinu dana besplatna licenca i još nadogradnja na BitDefendera 2011 kada izađehttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-money-mouth.gif

sweet pandemonium
14 godina
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Skinit cu ga, ali mi ne pada na pamet trenutno ga instalirat tj. nadam se da nema nece imati neki vremenski rok u kojem ga moras instalirat i registrirat se!?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
protjeran
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno
TonyM kaže...

Najvjerojatnije da če biti od podne pa na dalje budemo videli,samo me interesira dali se to isplati.Jednom sam probao bitdefender antivirus trial i nimi se pokazao tj imao sam problem.Sad ne znam kakav je i dali se to isplati ,pa ako tko može malo više da se pročita osim njivovih stranicaSmijeh

 Da li se isplati. Ma isplati se ako će se besplatno nadograditi na verziju 2011 pa nju isprobati. Što se tiče ove verzije 2010, a to je tako nekako u zlatnoj sredini, solidno. Po AV - Comparatives ( zadnja testiranja - proactive on new malware i on - demand detection ) isto neka zlatna sredina i malo bolje. Na testiranjima Virus Bulletin kada ne prođe test uglavnom je razlog previše false positivea ( iz istog razloga nije prošao test za mjesec kolovoz ). Osim toga imaš na YouTube neka testiranja ovog programa pa ih pogledaj. Testirao ga je i jedan forumaš. Vidi ovdje

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 12:07 (BlackFoot).
15 godina
neaktivan
offline
BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Ako nekog zanima   Advanced SystemCare Pro 3.6 besplatno

 

Svi dobivaju isti kljuc

 

Account Name: giveawayyzjbjw
License code: 746F-746F-F0FF-2227

 

 

http://www.techno360.in/advanced-systemcare-pro-free-serial/

14 godina
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno
smrad kaže...

Ako nekog zanima   Advanced SystemCare Pro 3.6 besplatno

 

Svi dobivaju isti kljuc

 

Account Name: giveawayyzjbjw
License code: 746F-746F-F0FF-2227

 

 

http://www.techno360.in/advanced-systemcare-pro-free-serial/

Hm ja ovo nebi uzimao a sad kako tko želiSmijeh

14 godina
offline
BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Smijeh...vidječemo čim akcija bude dostupnaIzlanuo se

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 13:43 (TonyM).
14 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Download dostupan, navali narode :-)

Carpe Diem
14 godina
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno
mci kaže...

Download dostupan, navali narode :-)

Je dostupan je ali na onaj link za registraciju ja nemrem pristupiti valjda je jako stranica opterečena.Izgleda da je jako velika navalaSmijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Ako nisi registriran, ništa, besplatna je registracija, treba Ti minut il' dva i to je to

Carpe Diem
14 godina
neaktivan
offline
BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Uspješno dobio licencu

14 godina
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno
brixy kaže...

Uspješno dobio licencu

 

Jesi morao instalirat av ili sta... Dobio sam link za download, ali mi je naravno pocelo skidat BitDefender 2010 i hoce ga instalirat.....no ne zelim ga instalirat pa me zanima hoce li taj key radit sa nekom trial verzijom skinutom sa neta ili bas moras instalirat antivirus sa ovoga linka i sve aktivirat posto sam dobio samo link koji za download koji automatski pokrene instalaciju nakon downloada.

 

P.S.

 

Koliko ti je vremena trebalo da dobijes licencu? Poslao sam mail no jos nista ne stize.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno
win32 kaže...
Jesi morao instalirat av ili sta... Dobio sam link za download, ali mi je naravno pocelo skidat BitDefender 2010 i hoce ga instalirat.....no ne zelim ga instalirat pa me zanima hoce li taj key radit sa nekom trial verzijom skinutom sa neta ili bas moras instalirat antivirus sa ovoga linka i sve aktivirat posto sam dobio samo link koji za download koji automatski pokrene instalaciju nakon downloada.

Baš moraš instalirati ovu verziju.......

 

Citat s Wildersa:

"No, use the build we provide on Friday (that BitDefender gave us yesterday). It's the regular full build, but it has been designed to work with this promo/codes. However, you can download and install anytime and it will update to 2011, on release next week."

ZIG ZAG
14 godina
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Skinio sam link, a znam da ga vjerojatno necu nikada ni instalirat na komp....nema veze, neka stoji. No licencu nisam dobio, ali nije bas da je vazno posto ionako ne namjeravam skoro mjenjat nesto na kanti...mozda ga stavim na jedan netbook za probu.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno
win32 kaže...

Jesi morao instalirat av ili sta... Dobio sam link za download, ali mi je naravno pocelo skidat BitDefender 2010 i hoce ga instalirat.....no ne zelim ga instalirat pa me zanima hoce li taj key radit sa nekom trial verzijom skinutom sa neta ili bas moras instalirat antivirus sa ovoga linka i sve aktivirat posto sam dobio samo link koji za download koji automatski pokrene instalaciju nakon downloada.

 

P.S.

 

Koliko ti je vremena trebalo da dobijes licencu? Poslao sam mail no jos nista ne stize.

@win32

 

Nisam ga instalirao, mail mi je došao nakon 15-20 min (ovo drugo je siketa odgovorio)

 

Nego me zanima jednogodišnja licenca, pretpostavljam da će se početi računati od danas tj.

sutra do kad traje akcija?

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno
brixy kaže...
Nego me zanima jednogodišnja licenca, pretpostavljam da će se početi računati od danas tj.

sutra do kad traje akcija?

 

Ne, nego od trenutka (dana) kada instaliraš BitDefender na svoje računalo.

ZIG ZAG
14 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno
siketa kaže...

It's the regular full build, but it has been designed to work with this promo/codes.

OK! ovo me malo zbunilo

14 godina
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno
brixy kaže...

 

Nisam ga instalirao, mail mi je došao nakon 15-20 min (ovo drugo je siketa odgovorio)

 

 

 

Znaci samo si ostavio onaj .exe za download i to je to? Vjerojatno ce i meni kasnije licenca doci posto pretpostavljam da su pretrpani.

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno
win32 kaže...

Znaci samo si ostavio onaj .exe za download i to je to? Vjerojatno ce i meni kasnije licenca doci posto pretpostavljam da su pretrpani.

 

 

Upravo tako, a poslije ću vidjet šta s njim Cool

14 godina
neaktivan
offline
BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Stvarno su pretrpani,

čekao sam 2h da dobijem ključ za registraciju,

napokon,

aleluja

 

Carpe Diem
14 godina
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Stigala licenca.... Cool

 

Sejvam key i .exe spremam medu programe za neke druge dane.

 

Hvala ekipa na linku!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Hm, meni kaze da je promociaj samo za usere iz britanije, kako ste vi dobili key?

 

14 godina
protjeran
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Sada seruckaju da je samo za korisnike iz Ujedinjenog Kraljevstva. Valjda će poslije dozvoliti i drugima, kada navala prođe. Ako i ne, tko ih šiša. 

14 godina
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno
Badpix3l kaže...

Hm, meni kaze da je promociaj samo za usere iz britanije, kako ste vi dobili key?

 

 

Sada sam otisao na svoj profili i vidio da su mi oni sami po defaultu stavili zemlju UK, dok me tu infomaciju pri registraciji nije nitko pitao.....samo ime i mail su me trazili te naravno password.

 

Probaj staviti UK pa cs vidjeti dali ti sljaka....mene to nije nista pitalo, cak je i instalacija krenila pa sam je "kenseliro" jer trenutno ne zelim taj BitDefender pa cu ga mozda instalirat za koji mjesec ako ce biti moguce.

 

No licenca je isto tako dosla bez greske i nigdje nisam morao unosit zemlju tj. od kuda sam, a u accountu mi je navedeno default UK....ok, neka samo tako i ostane....dobro da nisam nista dirao! Osmijeh

 

Evo kako to izgleda kod mene:

 

 

Link za download. Link za download.
Default postavke u accountu. Default postavke u accountu.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 15:54 (win32).
15 godina
neaktivan
offline
BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

I nama je isto, cek jel tebi dosao key automatski ili? Tamo pise da trebamo otici na link od bitdefendera i onda on izbaci da je samo iz UK.

16 godina
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno
brixy kaže...
win32 kaže...

Znaci samo si ostavio onaj .exe za download i to je to? Vjerojatno ce i meni kasnije licenca doci posto pretpostavljam da su pretrpani.

 

 

Upravo tako, a poslije ću vidjet šta s njim Cool

Tj u prevedenom znacenju ne bum instaliral, tak je i bolje jer je to prilicno težak program na windowsima usporava dosta sistem kaj nije nikak dobro.CoolNevinašce

14 godina
offline
RE: BitDefender AV 2010 (2011) besplatno
Badpix3l kaže...

I nama je isto, cek jel tebi dosao key automatski ili? Tamo pise da trebamo otici na link od bitdefendera i onda on izbaci da je samo iz UK.

 

Ne, otisao sam dolje na onaj link koji me prebacio na stranicu gdje sam trebao ostavit mail te svoje ime....nakon 20-ak min mi je na mail stigao key.

 

No kazem, meni je bilo sve ok.....skinio sve kako treba, key stigao mailom i to je to. Znaci imam Bitdefender i key...niti su me pitali za zemlju ni nista slicno, samo su trazili mail na koji da posalju key koji je kao sto rekoh stigao automatski nakon 20-ak min.

 

 

P.S.

 

No sada kada probam to isto napravit izbaci mi ovo tj. kao da je isteklo vrijeme akcije...izgleda da ide ono: "Tko je jamio, jamio je". Cool

 

rambox -> totalno si u pravu, imao sam tako licencu i za KAV pa je bio na kompu par dana i isao je dolje (toliko o softwareu koji se placa...da nebi netko rekao da koristim free rijesenja jer ne kupujem tj. dobijem besplatno i komercijalna...znaci sada imam tri komercijalna, a od toga ih je 0 kod mene na kompu: Eset SS, KAV 2010, BitDefender 2010/2011)

 

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 16:04 (win32).
15 godina
neaktivan
offline
BitDefender AV 2010 (2011) besplatno

Ja jamio preko frenda iz engleske :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice