Anti virus problem?

poruka: 13
|
čitano: 3.685
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Anti virus problem?

1) Ljudi dali znate u cemu je poroblem evo patim se vec sa doticnim programom 4 sata i neznam sta da radim a isteko mu je period i sada javlja da neradi a nemogu ga deinstalirat?
evo slike

 

 

14 godina
offline
RE: Anti virus problem?

Jesi li ugasio njegove procese? Probaj ga deinstalirati sa Revo Uninstallerom.

14 godina
neaktivan
offline
Anti virus problem?

pokusaj sa  revo uninstallerom

 

EDIT: kolega me pretekao

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2010 18:56 (robx).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Anti virus problem?
softwaremaniac kaže...

Jesi li ugasio njegove procese? Probaj ga deinstalirati sa Revo Uninstallerom.

 

aj probam pa vam javim?

15 godina
neaktivan
offline
Anti virus problem?

Pogasu ručno NOD procese u task manageru, potpuno ih sve ugasi prije početka deinstalacije.

AKo ne pomogne, skini si Process Explorer i vidi što ti drži lockanim taj file te taj proces ručno ugasi.

 

 

http://www.eveonline.com/
13 godina
offline
Anti virus problem?
the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
16 godina
offline
RE: Anti virus problem?
deklok kaže...

1) Ljudi dali znate u cemu je poroblem evo patim se vec sa doticnim programom 4 sata i neznam sta da radim a isteko mu je period i sada javlja da neradi a nemogu ga deinstalirat?
evo slike

 

 

Prvo moras ugasit Eset znaci Exit program ili Disable Protection. Onda ide deinstalacija sa Revo, ali na ovaj nacin kak vidis na videu dole tak se to s njim radi kod deinstalacije bilo kojeg programa osim Browsera kad se koristi Built  - In postupak.Cool

 

http://tinypic.com/m/a5808y/2

14 godina
neaktivan
offline
RE: Anti virus problem?
PureEntity kaže...

Pogasu ručno NOD procese u task manageru, potpuno ih sve ugasi prije početka deinstalacije.

AKo ne pomogne, skini si Process Explorer i vidi što ti drži lockanim taj file te taj proces ručno ugasi.

 

 

 

evo probao sam preko revo installer i pojavljuje se ista greska... e sada cu probat sa ovim drugim sto si napisao....

15 godina
neaktivan
offline
RE: Anti virus problem?
deklok kaže...
PureEntity kaže...

Pogasu ručno NOD procese u task manageru, potpuno ih sve ugasi prije početka deinstalacije.

AKo ne pomogne, skini si Process Explorer i vidi što ti drži lockanim taj file te taj proces ručno ugasi.

 

 

 

evo probao sam preko revo installer i pojavljuje se ista greska... e sada cu probat sa ovim drugim sto si napisao....

ili s njegovim deinstalerom,metoda 2

 

@deadman  - stavi wot na browser

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2010 19:09 (seneka).
13 godina
offline
Anti virus problem?

@seneka, ja sam ga s tim programom uspješno maknuo i bez virusa.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Anti virus problem?
deadman kaže...

@seneka, ja sam ga s tim programom uspješno maknuo i bez virusa.

bez obzira.Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
RE: Anti virus problem?
deadman kaže...

@seneka, ja sam ga s tim programom uspješno maknuo i bez virusa.

Ne radi se njegov post o tome nego jedan od gifova na linku koji si postavio trza AV. Iznenađen

http://www.eveonline.com/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Anti virus problem?
seneka kaže...
deklok kaže...
PureEntity kaže...

Pogasu ručno NOD procese u task manageru, potpuno ih sve ugasi prije početka deinstalacije.

AKo ne pomogne, skini si Process Explorer i vidi što ti drži lockanim taj file te taj proces ručno ugasi.

 

 

 

evo probao sam preko revo installer i pojavljuje se ista greska... e sada cu probat sa ovim drugim sto si napisao....

ili s njegovim deinstalerom,metoda 2

 

@deadman  - stavi wot na browser

 

evo jedva sam uspjeo bio je dijelic upaljen sto stiti od e-mail-a i to sam iskljucio i probao sa metodom 2 i uspjeo HVALA SVIMA admini brisite temu da se nespama!!!!!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice