Sony Xperia miro

poruka: 39
|
čitano: 23.027
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia miro".
13 godina
offline
Sony Xperia miro

Službeni uređaj našeg Mire {#}

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ Salman v4.2 + Siyah 4.1.5 + CWM 6.0.1.2
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

Kada će ovaj mobitel biti dostupan kod nas? I kolika će bit cijena otprilike?

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia miro

Dostupan je od pred par dana u Svijetu Medija za 1900kn što je čini mi se malo preskupo

 

http://www.svijet-medija.hr/p/GSM-telefon-SONY-Xperia-MIRO-ST23i,-black/41814/

11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

gledao sam mob na tele 2 ponudi...cijena na webu mu je oko 1100kn....ja mislim da to nije puno... sto vi mislite i ako ste koristili mob koji su vaši dojmovi?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

Dali itko zna kakva mu je kvaliteta zvučnika?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

hej... vec mjesecima si trazim novi mob (smartphone) i buduci da sam financijski ogranicena i nakon svih mobova sto sam proucavala i usporedivala xperia miro mi je najvise zapela za oko sa svojim specifikacijama u odnosu na cijenu... jedino sto me zanima, da li netko od vas zna, buduci da je Miro potpuno povezana sa Facebookom,  da li je moguce to nekako iskljucit (da mi konstantno ne dolaze notifikacije i ostale obavijesti za facea, da mi imenik nije integriran faceom itd...)?  unaprijed hvala {#}


 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia miro
sony111 kaže...

hej... vec mjesecima si trazim novi mob (smartphone) i buduci da sam financijski ogranicena i nakon svih mobova sto sam proucavala i usporedivala xperia miro mi je najvise zapela za oko sa svojim specifikacijama u odnosu na cijenu... jedino sto me zanima, da li netko od vas zna, buduci da je Miro potpuno povezana sa Facebookom,  da li je moguce to nekako iskljucit (da mi konstantno ne dolaze notifikacije i ostale obavijesti za facea, da mi imenik nije integriran faceom itd...)?  unaprijed hvala {#}

Ma to su ti gluposti, povezan je sa facebookom u istoj mjeri kao i svaki android smartphone, ako imas instaliranu aplikaciju Facebook (a imas po defaultu na mobu)  ce ti dolazit obavijesti, ako te to nervira mozes ju izbrisat (vjerojatno ces morat rootat uređaj) ili jednostavno onemogućit... I notifikacije (inbox, notifications itd.)  ti dolaze pod obavijesti čim se spojiš na internet i ako te ne zanimaju imas X kojim ih maknes za sekundu...

 

A sta se tice imenika, nije integriran sa faceom tako da svugdje gledas logo facea ili sta god vec, nego izgleda kao sasvim normalan imenik :D

 

Sve u svemu odličan je mobitel i ako ga zelis kupit imas danas i jos par dana offer na sluzbenoj Tele2.hr facebook stranici za 700kn bez ikakve pretplate i obveze, i to dekodiran, tako da je to pun pogodak ;D

Ni'ko od nas ne bi treb'o da šeta sam.
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

imate danas akciju preko FB na tele 2 stranici 30% jeftinije tako da mob košta 695 kn

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Sony Xperia miro

Danas sam uzeo ovaj mobitel, pa da vas pitam jel vi imate neku torbicu/futrolicu za njega..jer nisam jos nikad imo smartphone pa ne znam jel treba pazit da se ekran ne izdere i tako to..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia miro
B-52 kaže...

Danas sam uzeo ovaj mobitel, pa da vas pitam jel vi imate neku torbicu/futrolicu za njega..jer nisam jos nikad imo smartphone pa ne znam jel treba pazit da se ekran ne izdere i tako to..

da, svakako kupi screen protector i li torbicu za njega, na ebayu naručiš za 2-3 dolara..samo moraš čekat dok ti dođe..a ovi na njuškalu će te oderati za 50 kn i više...

11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

Sestra si kupila Xperiu Miro i sve je bilo ok dok ga nije htjela staviti na punjenje. Meni se čini da je tvornička greška i teško se stavlja punjač u mobitel (microusb utor). Da nosim na reklamaciju ili ne?

 

Nisam nikako mogao uhvatiti najbolju sliku na kojoj se vidi no mislim da će ova biti dosta.

 

microUSB microUSB
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony Xperia miro
Evo gledam na svom Miri, i izgleda isto tako. Ali mi plastika ne smeta za punjač, koliko vidim.
15 godina
offline
Sony Xperia miro

Ovako i kod mene izgleda..teba punjac gurnuti malo jace..samo da "skljocne"

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

DA li netko ima problem sa poklopcem baterije da mu "škripi"?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

jel ga tko uzeo u tele2? zanima me da li je zakljucan na tele2?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia miro

Uzela sestra, probali smo T mobile i ne ide.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia miro
Ja sag kupio u Tele2 i radi mi na sve kartice...teta u trgovini mi je rekla kako su manje više svi uređaji otključani ali može se desiti da naletiš i na zaključan i još je rekla da je svaki pružatelj usluge (operater) dužan besplatno otključati svaki uređaj godinu dana nakon kupovine za korisnike bonova i po isteku ugovora za pretplatu, pa im se niti ne isplati zaključavati uređaje
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

Alo ljudi pomagajte da li itko ima problema sa poklopcem baterija da mu "škripi"

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia miro

Pozdrav!

 

Kupio sam navedeni mobitel..

Zanima me jeli mu ekran otporan na ogrebotine, tj. ako mu skinem onu 'foliju' preko ekrana, hoće li se grebati previše ?

 

Hvala 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia miro

Nije otporan na ogrebotine te će se grebati. Definiraj previše. Najbolje kupi foliju i miran si.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia miro
kpavl kaže...

Nije otporan na ogrebotine te će se grebati. Definiraj previše. Najbolje kupi foliju i miran si.

Kupio sam foliju, ali se počela skidati...

 

Gdje ima to za kupiti ? Osim ebay-a?

 

Pa onako, naravno ako ga budem držao u džepu sa kovanicama, neće se izgrebati ? il hoće? neznam da ju skinem il ne...

 

evo ovdje piše da ima scratch resistant screen:

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_miro-4831.php

11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

Scratch-resistant screen moze svatko napisati, probaj sa ključem ili kovanicama. Ne razumijem, stavio si novu foliju i spada ti? Nemoj stavljati kovanice u džep s mobitelom.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia miro
kpavl kaže...

Scratch-resistant screen moze svatko napisati, probaj sa ključem ili kovanicama. Ne razumijem, stavio si novu foliju i spada ti? Nemoj stavljati kovanice u džep s mobitelom.

Nije nova folija, nego sam ju dobio kad sam kupio mobitel. Počela se odljepljivati, spadati... Kužiš ? Neću, nego samo pitam. 

 

I zanima me kakvo je stanje sa tim folijama u RH ? Jesu dobaviljive kod nas osim preko ebay-a ?

16 godina
offline
Re: Sony Xperia miro
MARKOZD15 kaže...

Pozdrav!

 

Kupio sam navedeni mobitel..

Zanima me jeli mu ekran otporan na ogrebotine, tj. ako mu skinem onu 'foliju' preko ekrana, hoće li se grebati previše ?

 

Hvala 

Pogledaj tehnikalije i onda če ti bit sve jasno, uglavnom niti jedan mobitel nije dobro gurat ili pomješat zajedno s metalnim stvarima to sigurno a za ostale predmete nema frke.Cool

 

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_miro-4831.php

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2013 19:35 (rambox).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia miro
tu sto dobijes ostavi ako ti ne smeta dok ne nabavis pravu. narucio sam 2 folije i 2 maske na ebayu za neke sitne pare. Mozda 3-4 dolara.
14 godina
offline
Sony Xperia miro

jel se moze na ovom mobu namjestiti da ove dolje 3 tipke svijetle????

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Xperia miro

ne

You got to lose to know how to win
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

Zna li netko hoce li i kada Sony xperia miro opet doci u Tele2 u ponudu na bonove??

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia miro

ima li tko problem s poklopcem da mu skripi? {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2013 14:18 (toni1).
15 godina
offline
Re: Sony Xperia miro

Ne ajd ti pogledaj jel ti sve to dobro sijelo i btw kupi si kuciste.

You got to lose to know how to win
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice