VEVO - ubojstvo Youtubea za glazbu ?

poruka: 12
|
čitano: 7.550
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
VEVO - ubojstvo Youtube-a za glazbu ?

Diskografske kuće pokreću VEVO, novi video-glazbeni internetski servis. Moguće je gledati video spot sa stihovima kao podnaslovi te su svi video spotovi u HD čime su kvalitetniji od Youtube-ovih. Bit će dostupan i kao channel na youtube-u.

 

Naime, još nije dostupan u HR ali se nadaju.

 

Što vi mislite o tome ?

 

 

 

 

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
 
4 0 hvala 5
15 godina
protjeran
offline
RE: VEVO - ubojstvo Youtube-a za glazbu ?
Mitch kaže...

Diskografske kuće pokreću VEVO, novi video-glazbeni internetski servis. Moguće je gledati video spot sa stihovima kao podnaslovi te su svi video spotovi u HD čime su kvalitetniji od Youtube-ovih. Bit će dostupan i kao channel na youtube-u.

 

Naime, još nije dostupan u HR ali se nadaju.

 

Što vi mislite o tome ?

 

 

 

 

mislim da to youtube i diskografske kuce pokrecu tak da to youtubu ne smeta

BUCKETHEAD
15 godina
neaktivan
offline
RE: VEVO - ubojstvo Youtube-a za glazbu ?
Slazem se sa gore navedenim razmisljanjem.nebi jednostavno dopustili njihov kanal na svom servisu.
16 godina
neaktivan
offline
RE: VEVO - ubojstvo Youtube-a za glazbu ?

vevo je u vlasništvu youtube-a točnije Google-a koliko mi se čini

 

i u sklopu njega ima dogovor s izdavačima oko tantijema i ostalih caki koje su na samom youtubeu propuštene.

 

bit će to odličan servis a svakako i koristan

 

ovim potezom youtube samo želi napraviti reda u svojim arhivama i odvojiti komercijalne spotove i ostale video sadržaje od običnih public snimaka koje snimamo mi obični smrtnici.

www.svijetkulture.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2010 14:53 (hondo).
15 godina
neaktivan
offline
VEVO - ubojstvo Youtube-a za glazbu ?

Nije loš ovaj VEVO, na prvoj stranici forsiraju neki pop i rap pa sam mislio da ima samo toga, ali pod artists i genre ima dosta drugih vrsta glazbe,

 

kvaliteta je dosta bolja nego što se vidi na youtube osim naravno onih official spotova kojih ima gore tu je jednako, međutim nisam vidio da ima spotova

u HD na VEVO, čak i ovi neki novi nisu HD, valjda će posljije nadodati.... e da mogu se sastavljati i playliste, al to se nekako podrazumjeva

 

Inace VEVO je u vlasništvu Sony-a i nekih arapa, ali se hosta preko youtube tj. googla, kojima daju dio prihoda od reklama

imate o tome ovdje

vevo zanrovi 1 vevo zanrovi 1
zanrovi 2 zanrovi 2
All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2010 15:30 (drnde).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: VEVO - ubojstvo Youtube-a za glazbu ?
drnde kaže...

Nije loš ovaj VEVO, na prvoj stranici forsiraju neki pop i rap pa sam mislio da ima samo toga, ali pod artists i genre ima dosta drugih vrsta glazbe,

 

kvaliteta je dosta bolja nego što se vidi na youtube osim naravno onih official spotova kojih ima gore tu je jednako, međutim nisam vidio da ima spotova

u HD na VEVO, čak i ovi neki novi nisu HD, valjda će posljije nadodati.... e da mogu se sastavljati i playliste, al to se nekako podrazumjeva

 

Inace VEVO je u vlasništvu Sony-a i nekih arapa, ali se hosta preko youtube tj. googla, kojima daju dio prihoda od reklama

imate o tome ovdje

kak si doso gore u hr nije dostupan

proxy?

BUCKETHEAD
15 godina
neaktivan
offline
RE: VEVO - ubojstvo Youtube-a za glazbu ?
hrvatskafarkasevec kaže...
drnde kaže...

Nije loš ovaj VEVO, na prvoj stranici forsiraju neki pop i rap pa sam mislio da ima samo toga, ali pod artists i genre ima dosta drugih vrsta glazbe,

 

kvaliteta je dosta bolja nego što se vidi na youtube osim naravno onih official spotova kojih ima gore tu je jednako, međutim nisam vidio da ima spotova

u HD na VEVO, čak i ovi neki novi nisu HD, valjda će posljije nadodati.... e da mogu se sastavljati i playliste, al to se nekako podrazumjeva

 

Inace VEVO je u vlasništvu Sony-a i nekih arapa, ali se hosta preko youtube tj. googla, kojima daju dio prihoda od reklama

imate o tome ovdje

kak si doso gore u hr nije dostupan

proxy?

Ne možeš preko proxy-a gledati video sadržaj, za to su pre spori, treba ti vpn. Probaj freeVPN, pa kad instaliras odaberes mrežu USA4,

nekako mi se čini među bržima, dovoljno je brzo i za gledanje Hulu-a ili direktno s stranica TV kuća, fox,cbs,nbc,abc jer nude i na svojim stranicama sadržaj

tj. full epizode serija itd...

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2010 15:57 (drnde).
15 godina
protjeran
offline
RE: VEVO - ubojstvo Youtube-a za glazbu ?
drnde kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
drnde kaže...

Nije loš ovaj VEVO, na prvoj stranici forsiraju neki pop i rap pa sam mislio da ima samo toga, ali pod artists i genre ima dosta drugih vrsta glazbe,

 

kvaliteta je dosta bolja nego što se vidi na youtube osim naravno onih official spotova kojih ima gore tu je jednako, međutim nisam vidio da ima spotova

u HD na VEVO, čak i ovi neki novi nisu HD, valjda će posljije nadodati.... e da mogu se sastavljati i playliste, al to se nekako podrazumjeva

 

Inace VEVO je u vlasništvu Sony-a i nekih arapa, ali se hosta preko youtube tj. googla, kojima daju dio prihoda od reklama

imate o tome ovdje

kak si doso gore u hr nije dostupan

proxy?

Ne možeš preko proxy gledati video sadržaj, za to su pre spori, treba ti vpn, probaj freeVPN, pa kad instaliras odaberes mrežu USA4,

nekako mi se čini među bržima, dovoljno je brzo i za gledanje Hulu-a ili direktno s stranica TV kuća, fox,cbs,nbc,abc jer nude i na svojim stranicama sadržaj

tj. full epizode serija itd...

oho hvala

BUCKETHEAD
15 godina
offline
VEVO - ubojstvo Youtube-a za glazbu ?

htjel bi pogledati par videa na you tubu, ali mi uvijek izbaci "This video contains content from Vevo, who has blocked it in your country on copyright grounds."

 

dali se može to kak "zaobići" ?

TOSHIBA Satellite A300D-17F
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: VEVO - ubojstvo Youtube-a za glazbu ?
Supertramp kaže...

htjel bi pogledati par videa na you tubu, ali mi uvijek izbaci "This video contains content from Vevo, who has blocked it in your country on copyright grounds."

 

dali se može to kak "zaobići" ?

imaš gore opisano

 

Probaj freeVPN, pa kad instaliras odaberes mrežu USA4,

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
15 godina
offline
RE: VEVO - ubojstvo Youtube-a za glazbu ?
P4k1 kaže...
Supertramp kaže...

htjel bi pogledati par videa na you tubu, ali mi uvijek izbaci "This video contains content from Vevo, who has blocked it in your country on copyright grounds."

 

dali se može to kak "zaobići" ?

imaš gore opisano

 

Probaj freeVPN, pa kad instaliras odaberes mrežu USA4,

hvala, nisam uopće čital Osmijeh

TOSHIBA Satellite A300D-17F
14 godina
neaktivan
offline
VEVO - ubojstvo Youtubea za glazbu ?

samo klikni hvala

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice