Kako napraviti Profesionalnu Webstranicu ?

poruka: 7
|
čitano: 2.761
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti Profesionalnu Webstranicu ?

Kao sto vec naslov teme kaze , volio bih da znam sta mi je potrebno za pravljenje svoje Webstranice , ali ne preko onog obicnog html-a i to , ako ima tko kakav dobar program da preporuci ili tutorijale za php i css i tako ostalo :D 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako napraviti Profesionalnu Webstranicu ?

Ako ovo moraš tu pitat bolje ti je da opce ne pokušavaš.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/WordPress

Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti Profesionalnu Webstranicu ?

Zar nije logično da bi napravio profesinalnu web stranicu, moraš biti, logično, profesionalac?

Inače, ako ti engleski nije jača strana, kod nas takvih nazovimo ih tutorijali, nema ih..

A ako ti jest engleski dobar, idi na google ukucaj php for beginners ili tako nešto i traži, kopaj

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti Profesionalnu Webstranicu ?

a kako mogu editovati phpbb3 forume ? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti Profesionalnu Webstranicu ?

Nisam nikada bio ljubitelj mybba, ali probaj SMF (Simple machines forum), odatle sam ja krenuo, bavio se isključivo u početk u editima tema, na kraju i par svojih napravio, u početku sam sve džabe radio, a kako je vrijeme odmicalo shvatio sam da neću imat kruha od toga, pa sam i naplaćivao izradu svojih tema, znači bez edita. Zaista je lagan za naučit..

A pošto si gore rekao kako razumiješ html (odnosno reko si da nećeš radit teme u htmlu, pa pretpostavljam da već to kužiš) ovo će ti bit mačji kašalj za edit, samo ćeš se morat potrudit za izradu svojih tema :)

Najpopularniji izdavač temi je Dzinerstudio (ak i dalje rade, nisam dugo radio temu za SMF)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako napraviti Profesionalnu Webstranicu ?

hvala svima na pomoci :D

15 godina
offline
Kako napraviti Profesionalnu Webstranicu ?

Za pravljenje web stranice bilo bi poželjno znanje za početak htmla i cssa, pa i onda baratanje tim html dokumentima, povezivanjem u linkove itd. Da bi se to moglo pojavit na internet naravno potreban je server, tj hosting prostor kojeg otkupiš kod nekog providera (primjerice infonet prvi mi pada na pamet) te domenu.

Rekao si da ne bi baš radio s htmlom, tu su ti naravno besplatni CMS-ovi, primjerice Joomla ili Wordpress. Skineš, objaviš na server, instaliraš CMS, skineš neki template koji ti se sviđa i barataš sadržajem.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice